Перейти к содержанию

vit123

Пользователи
 • Публикаций

  15
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

18

Информация о vit123

 • Звание
  Vit123
 • День рождения 25.02.1980

Profile Information

 • Место расположения
  Хмельницька обл.

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Хмельницкая обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  Лежак, рогатий 10р.
 • Порода пчел
  Дворняжка, бакфаст

Посетители профиля

586 просмотров профиля
 1. Куплю медогонку на 4 поворотні касети. Цікавить алюмінієва, як на фото. Розгляну всі вааріанти.
 2. Вибачаюсь. 067-311-21-17 Віталій.
 3. Продам бджоли з власної пасіки. Можливі різні варіанти (сім'ї, відводки, пакети, рамка дадан, українська, 145), в кількості 20-40шт. Можливий варіант з вуликами. Можливий варіант доставки в межах області. Ціна залежить від терміну поставки і комплектації, 1200грн за пакет 3+1 в першій половині травня.
 4. В різних регіонах вода різна. У вас скоріш одинокий випадок, не всім так везе.
 5. Якщо зі свердловини вода по певних показниках не відповідає "Державним санітарним правилам і нормам "Вода питна. Гігієнічні вимоги до якості води централізованого господарсько-питного водопостачання", то ніякий насос цієї проблеми не виправить. А в зв'язку з теперішньою екологією фактично всі поверхневі джерела мають перевищення, в першу чергу по нітратах.
 6. Гыыы

  Разговаривают три женщины на работе: - Слушайте, вчера спать с мужем легли, а я как бы нечаянно положила руку ему на яйца, а они холодные! — Да ну! Надо у своего тоже пощупать! На следующий день: — И правда, спать легли, я тоже вроде бы как нечаянно руку положила, и правда холодные! На третий день приходят на работу, а там третья сидит — глаз заплыл, синяк на пол лица... — Что случилось? — Да идите вы! Вчера спать с мужем легли, я ему руку на яйца кладу... и говорю: - Странно, у всех мужиков яйца холодные, а у тебя горячие!. anekdotov.net
 7. Тара для меду

  Продаю в пластикових 1л. відеречках. Досить зручно в використанні і транспортуванні. Зауважень особливих від клієнтів не будо, деякі навпаки задоволені. Є правда декілька стабільних клієнтів, що просять мед в скляній тарі, но їх одиниці.
 8. Инвертированный сироп

  Частково зокормдював бджіл в зимівлю глюкозо-фруктозним сиропом. Та й занйомі теж використовували. Проблем не було. Використовується на харчових підприємствах для часткової заміни цукру.
 9. Воск

  В цьму році на рамку 145 вощину 300 різав на 3 частини і кріпив ближче до нижньої планки. Під час взяку відбудовували нормально і проблем не побачив.
 10. Отримав і я сьгодні дві маточки від пана Леоніда. Доїхали досить швидко, вчора отримав повідомлення про відправку, сьогодні вже забрав з НП. Було трохи хвилювань стосовно жаркої погоди, але переїзд був вночі і все пройшло нормально. Залишилося з розумом успішно підсадитиі спостерігати. Дякую за порядність.
 11. Саджанці від SASHA.OK

  Хочу на осінь замовити малину. Зорінтуйте по цінах. Буду сьомим.
 12. На харчових підприємствах використовують глюкозо-фруктозний сироп. Виготовляється здається з кукурудзи. По ціні дешевший за цукор. По відгуках ніби не погано підходить для бджіл. По конценртації те що треба.
 13. Ну, якщо приїдете в Хмельницьку область, то без питань.
 14. Вывод маток

  Цілком погоджуюсь. Восени після формування клубу на зимівлю поміняв вулик з порожнім місцями. Весною під час першого обльоту, бджоли з цієї сімї намагалися зайти в порожній вулик, який стояв на їхньому місці.
 15. Доброго дня. Так як продажем пакетів не займаюся, а продається сімя, перша проблема буде при виборі тари на пересилку. Та й нова пошта не хоче за це братися. Думаю вам краще (і дешевше) буде знайти бджлолсімї десь ближче до місця проживання. Чесно кажучи якщо відправку пакетів (4-р) я ще уявляю, то відправку бджолосімей, які на данний момент вже перевалили за 10р - мало уявляю.
×