Перейти к содержанию

ВадимЛ.

Пользователи
 • Публикаций

  121
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

133

1 Подписчик

Информация о ВадимЛ.

 • День рождения 25.11.1975

Contact Methods

 • Website URL
  http://kbcjdsqdu@mail.ru
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Место расположения
  Вінницька обл.г.Гайсин

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Вінницька обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  Дадан 10 рамок
 • Порода пчел
  бакфаст

Посетители профиля

1 131 просмотр профиля
 1. А як Ви зможете запропонувати ім кошерний продукт,мед весь кошерний ,а вино повині виготовляти хасиди ,щоб воно було кошерне.В мене знайомий робив на мясокомбінаті де хасиди робили для себе консерви так там було два хасиди , які навіть не дозволяли нашим натискати кнопки, а ти повинен піти покликати хасида який сам вмикав і вимикав автоклав.
 2. Я жив близько 10 років на вул.Пушкіна ( поряд з сінагогою ) так , що можу сказати ,що мед ім продати можна ,а всі напоі (вина) привозять своі.Горілку 50 на 50.Якщо е бажання завтра можу зателефонувати перекладачеві та з"ясувати питання які Вас цікавлять.
 3. Так може сказати тільки людина яка бачила бджіл тільки на малюнку.Мені в принципі Ваша ціна на мед пофіг , я живу за зарплату , але по факту в пасічнику роботи на весь рік вище криші , а якщо ні то треба буде столярів годувати.І тему засрали аж гидко читати. Ціна на мед повина бути фіксована , а не пошук лохів я свій мед дешевше ніж за 1.5 $ хрен кому здам.
 4. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Від В-158 відкачав 4*10 145 (рапс і акація) плюс від них зробив відводок
 5. Вывод маток

  На час коли вийшла матка маточників ще немае , а е розширені бджолины комірки (свыщевы мисочки) і іх невидно
 6. Вывод маток

  Можливо я не так щось роблю так-що будь-ласка підкажіть: забрав матку , через три години поклав маточник на виході.На слідуючий день перевірив вихід матки.На третій- четвертий пообривав маточники.Через неділю дивлюсь чи е засев.Раніше все проходило на ура з 20 може одна дві сім"і були без засева ,а це з 5 в 4 аж руки опустились.
 7. Вывод маток

  В мене також получилось як навмисне непридумаеш .Зробив отводки , а в основні сім"і поставив маточники , маточки повиходили і я через три дні пообривав всі свищі , а по факту вийшло три безматочних сім"і. Так от стою перед вибором , або завтра давати нові маточники , або приеднувати назад відводки.
 8. Заміна матки

  Швидше за все решітка, коли дивився як бджоли проходять скрізь решітку , то вони пробігають ,а не протискуютися. так-що можливо решітка плюс матка молода.
 9. Заміна матки

  В цьому сезоні пробував міняти маток : маточник на виході ставив в патрон (обрізаниц на 3 см10 кубовий шпріц) і в верхній корпус. Всі матки повиходили .Там де була РР то матка пішла через решотку в низ. Як начнут сіяти відпишу який процент помінявся.
 10. Как привлечь бродячий рой

  Поміж сушкою ставиш вощину.Моль на одиночній рамці незаведеться.
 11. Как привлечь бродячий рой

  Цікаво хто відкрие сезон.я кожен день як не на роботі , то рамки збиваю , а ловушки вивезти не мае коли от і тішу себе думкою ,що ще рано і не все пропало.Хоча прошлі роки рій раніше 22 мая непопадав , а з 22 по 2-3 в день. і по 10-15 червня , а далі все хуже.
 12. А на сьогоднішній день ціна складае 34-35грв. і сказали ,що це ще не кінець, ... слов не мае одні пі пі пі.
 13. 400грв. матки без паспортів Паланочки з номерною еполіткою від Толіка з білою міткою.
 14. Мій знайомий продае 20 пакетів Укр.степова Вінницька обл м.Гайсин
 15. Можу продати дві матки ИО В 21Маа =В50Маа16р. та В153Каа на В100Каа16р. продаж можлива в перших числах мая
×