Jump to content

Taras1975

Пользователи
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15

1 Follower

About Taras1975

 • Birthday 01/18/1975

General Information

 • Пасека в
  Львівська обл., Броди.
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  6-10

Recent Profile Visitors

713 profile views
 1. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Мені на тижні малого, 4,5 роки, випадкова бджола за шию вжалила, добре хоть він алергіі не має. А на вихідні поіхали в село де пасіка, так він там не то шо від бджіл а й від мух і комарів з криком тікав... І малого шкода і перед бджолами якось невдобно...
 2. Ага, а німецький офіцер, який користуючись скрутним становищем людей вирішив 'поиметь' на халяву, нікого не нагадує...
 3. І я дякую Мико за матку, отримав усе добре, от тільки погода на завтра - цілий день дощ. Тож прийдется підсаджувати вже в неділю.
 4. Але спитати можна, може якраз повезе.
 5. І можна ту італійку випросити? Чи вона вже замовлена.
 6. Развитие пакета

  Там головна фраза: " Подкормка обязательна,сколько возьмут ". і так до головного взятку.
 7. Донник белый (буркун)

  В 2016 році траву не палили і як результат буркуну ноль. Можливо вогонь виконав роль стратифікації насіння? Наприклад щоб добре проросло насіння білої акаціїї його треба ошпарити кипятком.
 8. Донник белый (буркун)

  Минулої весни хтось запалив суху траву, що росла навпроти села, було сухо і вона вигоріла під корінь на чималій площі. А літом, там де вигоріло, проросли крім трави величезні галявини білого буркуну. Особливо вони кидались в очі в другій половині липня - серпні, коли трава вже пожовкла а буркун стояв великими зеленими галявинами на полі. Раніше я там буркуну і не бачив, можливо ріс де-не-де. А вогонь ніби провів скарифікацію насіння яке дало таку хорошу схожість.
×