Перейти к содержанию

davolodya

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  2 023
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

6 876

2 Подписчика

Информация о davolodya

 • Звание
  Володимир Дацко
 • День рождения 25.04.1971

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Место расположения
  Львівська обл., Червоноград
 • Интересы
  Бджоли, вивід маток

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Львівська обл Сокальський рн
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  лежак20рамок дадан12двукорпусный вулики кука
 • Порода пчел
  Карніка Пернер, вароатолеранс, Пешець

Посетители профиля

2 567 просмотров профиля
 1. Восковая моль

  1 крапля аж ніяк нерівна 1 мл, читайте уважно. 20 крапель=1 мл, відповідно 100крапель - 5 мл, якщо є бажання, можна щприцом перевірити. Якщо приймете навіть 5 мл настойки, це не те саме, що прийняти 100грам
 2. Восковая моль

  А що тут ділитися, рецепт стандартний: 5 гр ПЖЛВМ або 20 гр личинок залити 100мл горілки(40%), настоювати тижні 2, періодично збовтувати. По1 краплі на рік життя , розвести в невеликій кількості води, приймати максимум місяць, далі має бути перерва. Більш детально можна глянути в відео по апітерапії, їх в неті вистачає.
 3. Восковая моль

  Настойка з ПЖЛВМ, або, як Ви кажете , з какашок, має значно вищу активність, ніж настойка з личинок, її дія значно сильніше виражена. Звідки інформація, вже так сходу незгадаю, передивився багато конференцій по апітерапії, там говорять те ж саме. Обидві настойки мають той самий смак і запах, тільки в ПЖВЛМ вони більш насичені. Настойка дійсно ефективна, хто би що неговорив, провірено особисто мною і моєю родиною, що таке пігулки від застуди і нежитю, ми вже давно забули.
 4. Це була проблема не з пушкою, а з біпіном. Тактіка вистачає 1 мл робочого розчину на сім'ю, при обробці обов'язково використовувати контрольні листки хоча б на 5-6 сімей, щоб бачити, що препарат дійсно працює.
 5. Скорочення гнізд на зиму і загодівля

  Як варіант, сформуйте гніздо в одному верхньому корпусі, рамки дати згідно сили сім'ї, щоб небуло лишніх. Зверху дати в кормушці 1-2 літри сиропу, ще краще медової сити . Якщо зараз рамка має 15-16 см корму по висоті, ще трошки долиють сиропом, з натяжкою має вистачити, в крайньому разі в лютому покладете канді.
 6. Скорочення гнізд на зиму і загодівля

  Це дуже мало. Зимую в одному рут.корпусі, але рамки повномедні, тоді корму вистачає повністю. Закормити зараз 2/3 рамки цілий корпус проблематично, бджола зноситься, та і брати вже скоріш за все небудуть, з дня на день обіцяють похолодання.
 7. В моїх умовах забрати пергу з вулика нереально, хіба що разом з кормовими рамками. Пергу на зиму відбираю щороку,і всеодно в зиму перги є досить, пилок навіть зараз носять, забирай-незабирай, всеодно принесуть. Відсутність перги від раннього розплоду негарантує, небуде перги, бджола буде використовувати жирове тіло і при цьому буде сильно зношуватися.
 8. Оскільки підігрівами вуликів незаймаюся,можу помилятися, але бачу тут великий мінус, який перекреслює всі плюси: у нас на Львівщині матки і так починають яйцекладку досить рано, цієї зими у мене деякі сім'ї вже на Різдво мали розплід, бо було дуже тепло, підігрів визве яйцекладку ще швидше, личинки потрібно годувати, + додатково тримати високу температуру в гнізді, а до обльоту далеко, кишечник то не гумовий... При аварійних відключеннях ел.енергії можуть виникнути додаткові проблеми... Сильні сім'ї непотребують підігріву, чудово стартують весною і добре використовують ранні взятки
 9. Ви мабуть щось плутаєте, я тактіком неторгую. За апівароль я нерадив обробляти всю пасіку, можна взяти для контролю кілька таблеток і обробити кілька сімей, щоб провірити, чи Ваш тактік чи біпін дієвий. Якщо не секрет, яку проблему мали з пушкою? Оскільки нею обробляють багато людей, думаю багатьом інформація буде корисною. P.S. після обробки пушкою тактіком кліщ сипеться вже за півгодини
 10. Це Ви венгерський тактік використовували? Доза вдвічі перевищена, у мене тактік працює без збоїв, обробляю пушкою, апісановський біпін також непішов, кліщ від нього несипався. Спробуйте зараз апівароль, раніше теж ним постійно обробляв, доки пушки не зробив, теж завжди був гарний результат
 11. Віталій, наскільки підходить шприц такого типу: Внутрішній діаметр приблизно 10мм, поршень притерте скло Цікавить в першу чергу спробувати, навчитися, про масову роботу мова неіде
 12. У Вас або кліща нема, що мало віриться, або кліщ вже привик до біпіну. Візьміть інший препарат, або зробіть пробу на закліщеність, іншого варіанту я небачу. Є ще один нюанс, є сім'ї дуже закліщені, і такі, де кліща дуже мало, можливо Ви положили контрольки в малозакліщені сім'ї, через те небачите осипу.
 13. Нужна срочная помощь

  Навпроти льотка. Льоток по центру чи збоку? Рамки відносно льотка стоять паралельно, чи перпендикулярно, тобто вулик на теплий занос чи на холодний?
 14. Нужна срочная помощь

  Рівно стільки, скільки добре обсиджують бджоли, тобто по всій площі рамки. В нормальній сім'ї має бути 8-10 таких обсиджених рамок з бджолами і кормом. Всі лишні повні кормові рамки без бджоли переставте в гніздо тим, що немають корму.
 15. Нужна срочная помощь

  Тих 5 сімей , що по 3-4 рамки бджоли, об'єднати , з 5 шт зробити 2 нормальні сім'ї, дати їм рамки, де є найбільше меду, решту маломедок за заставну, можливо ще встигнуть перенести. Зверніть увагу на ті рамки, що іншої конструкції, швидше всього ще даданівські рамки, якщо їх поставити боком, буде та ж сама українська рамка. Якщо розмір той самий, обрізаєте плечики, і ставите ці рамки боком в голодні сім'ї. Щоб ці рамки підвісити у вулику, зверху або 2 цвяшки, або 2 шурупи, можна прикрутити до рамки планочку по розміру вулика
×