Перейти к содержимому

davolodya

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  889
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

2 783

О davolodya

 • День рождения 25.04.1971

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

Previous Fields

 • Пасека в
  Львівська обл Сокальський рн
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  лежак20рамок дадан12двукорпусный вулики кука
 • Порода пчел
  Карніка Пернер, вароатолеранс

Посетители профиля

1 159 просмотров профиля
 1. Зліт бджолосімей

  А коли збирали? Я також думав, що вже нема, а з понеділка,як потепліло, заліз в вулики і побачив , в половині сімей матки сіють як весною, тепло, пилок носять, хоч пилкозбірники став, ще й кормів під'їли порядно
 2. Зліт бджолосімей

  Три роки обробляю тільки пушкою, венгерським Тактіком, цього року ще і Мавріком, також пушкою. Якби пушка була така погана, вже б без бджіл до цього часу лишився, а так все нормально, кліщ сипеться, бджілки спокійно зимують, і так з року в рік. Все залежить як обробляти і чим.
 3. Клещ Варроа

  Акщо Ви маєте наувазі венгерський Тактік, мушу Вас засмутити, поскільки Тактік непродаю, то і нерекламую. Скажу Вам більше, хороші препарати реклами непотребують.
 4. Клещ Варроа

  Особисто я ніякої реклами препаратів тут непобачив, всього-навсього форумчани діляться досвідом про різні препарати від кліща. Інколи досвід хороший, інколи негативний, але ж краще вчитися на чужих помилках, Ви так невважаєте?
 5. Клещ Варроа

  Найкраще зробити пробу на закліщеність, проба покаже чи потрібна контрольна обробка. Якщо нехочете заморочуватися з пробами, обробіть кілька сімей вибірково, далі буде видно. Я б обробляв після виходу всього розплоду дим-пушкою, тільки Тактіком, а не Біпіном, занадто багато проблемного Біпіну є в Україні. Якщо обробляти проливом по вуличках, зачекайте щоб бджоли почали збиратися в клуб.
 6. У нас зараз дуже густий туман, так вже третій ранок. +6 зранку, вдень доходить до +22, Піднімається сонечко, день обіцяє бути чудовим
 7. Осінь 2017\ Зима 2018

  В більшості сімей у мене аналогічна ситуація, є " лишні" кормові рамки, які зараз будуть дуже доречі, підставлю в проблемні сім'ї, кормити сиропом вже трохи пізно.
 8. Осінь 2017\ Зима 2018

  Оглянути сім'ї перед зимою все ж варто, саме цим сьогодні і займався. Результати огляду досить цікаві, в багатьох сім'ях конкретно під'їли корма, матки сіють як навіжені. З одного боку добре, більше молодої бджоли піде взиму, з іншого-- в сім'ях, що вже були загодовані повністю, на сьогодні мало корму, доведеться комбінувати, дещо діставати з запасу. А якби понадіявся, що все готове до зими, вже до Нового Року мав би лишні проблеми.
 9. Зараз +17, сонячно, повний штиль. На сонечку відчувається на всі 25, погодка як назаказ, завершую підготовку до зими, в таку погоду аж хочеться працювати з бджілками.
 10. С днём рождения!

  @Серж 82, вітаю з днем народження! Всього самого найкращого!
 11. А у нас навпаки, вночі злива, а зараз віртюган з ніг здуває, +10. Сиро і прохолодно.
 12. Нужна срочная помощь

  Гніздо складається навпроти льотка, по краях заставні дошки, які недоходять до дна на 2см. З боків, за заставними, пусті колодці для вентиляції, нетреба туди пхати солому, подушки і щось подібне, повітря повинно мати вільний вихід. Зверху гніздо накрите холстиком або потолочинами, скраю вулика роблю шпаринки для виходу повітря, але так, щоб незалізли миші. Дощинки мають властивість натягти вологи і розбухнути, щоб їх не підняло догори, якраз ті шпаринки і згодяться. Льоток взимку відкритий майже повністю, але стоять загороджувачі від мишей. Вентиляція через гніздо непроходить, повітря йде під заставними і по колодцях піднімається догори, забираючи вологу з гнізда
 13. Нужна срочная помощь

  Можна поцікавитися, навіщо ці заморочки?що Вам дадуть ці цифри? Весь час бджілки нормально зимували без нашого втручання, головне дати вдосталь корму в зиму і зробити правильну вентиляцію. За вентиляцію потрібно подбати з осені, а не бігати зимою і щось регулювати, бо цифри щось не те показали.
 14. Компресор

  Хороший пулівізатор має розхід повітря 300- 400 літрів повітря за хвилину і вище, якщо компресор забезпечує таку продуктивність, тоді покраска в радість. Я за годину часу фарбував авто в три шари, ззовні і зсередини, про яке швидше валиком мені в голові невкладається.
 15. Компресор

  Через це і казав, що потрібний продуктивний компресор. Хороший компресор в парі з нормальним пулівізатором дають шикарну покраску, з валиком незрівняєте, для степлера вистачає самого маленького компресора
×