Перейти к содержанию

davolodya

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 785
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

6 380

Информация о davolodya

 • Звание
  Володимир Дацко
 • День рождения 25.04.1971

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Место расположения
  Львівська обл., Червоноград
 • Интересы
  Бджоли, вивід маток

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Львівська обл Сокальський рн
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  лежак20рамок дадан12двукорпусный вулики кука
 • Порода пчел
  Карніка Пернер, вароатолеранс, Пешець

Посетители профиля

2 366 просмотров профиля
 1. Тихая смены матки

  Зараз вже трохи пізно, неварто чіпати нормальну сім'ю, нехай готуються до зими. Свищові матки, якщо все правильно зроблено, цілком нормальної якості, якщо небудуть влаштовувати, весною поміняєте. Маточники ТЗ я б нечіпав, якщо хочуть міняти, на то є причина, нехай міняють Прополіс до тихої зміни немає відношення, все залежить від сім'ї.
 2. Товари компанії Лисонь (TOMASZ ŁYSOŃ)

  Постійно користуюся лисонівськими решітками, нормальні решітки. Бджола проходить, матка ні, що ще хотіти від решітки?
 3. Помогите советом

  В першу чергу потрібно дивитися на кількість і якість розплоду, розплід на 6-8 рамках і розплід 6-8 рамок це дуже величезна різниця, в першому випадку розплоду може бути по невеликому п'ятаку на кожній рамці і бджола, яка за місяць відійде, така сім'я неварта уваги. Якщо розплоду є дійсно багато, відразу ставити якісні пластини і одночасно загодувати сиропом, бджоли на сиропі чудово зимують. Якщо сім'я нормальна і є бажання її придбати, то сенс є, весною за такі гроші навіть пакета не купите. А навіщо тягти до початку вересня? Чому невіддають вже?
 4. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  У мене карніка не кожна будує перемички, навіть в одній лінії є сім'ї , що рамку не виймеш і корпус важко розірвати, бо все забудоване восковими перемичками, а є такі, що перемичок нема зовсім, всі матки виводжу від ІОшок. Це стосується всіх ліній, що маю на пасіці, і пернеровської в тому числі, тому причину шукайте не в лінії, якісь інші фактори впливають на забудову.
 5. Дуже дивно чути про агресію пернеровської карніки, можливо варто з трутнем на пасіці лад навести. Маю 8 різних ІОшок карніки, що мами, що дочки дуже спокійні, мирні, відкачую мед,навіть уваги незвертають, це при тому, що взятку нема.
 6. Нужна срочная помощь

  В попередньому пості вже є готова відповідь, якщо матка і облетиться, то почне сіяти днів через 10, сім'ю в зиму наростити невстигне. Якщо печатного розплоду дійсно багато, можна рискнути, але нема гарантії, що матка облетиться, тоді доведеться купувати плідну.
 7. У мене цього року взагалі жодна сім'я невходила в ройовий, ні ІО, ні ефки
 8. Вывод маток

  Зараз взятку нема, йде до осені і бджоли це відчувають, ще трошки, і почнуть виганяти трутня. Трутень залишиться тільки в проблемних сім'ях, якість пізніх маток під питанням, як кажуть, всьому свій час
 9. Вывод маток

  Зараз бджоли займаються підготовкою до зими, трохи запізно матки виводити. Сьогодні 10 серпня, якщо зробите закладку і навіть все добре складеться, матки засіють через місяць, 10 вересня, пізно.
 10. В минулому році брав перевірені матки, 6 і 8 мкл, а також неперевірену, 4мкл, всі матки наростили сім'ї і в зиму пішли на своїй бджолі, цей сезон всі сіють, проблем нема, правда всі ІОшки в мене обмежені, сидять на максимум 7-8 рамок весь вулик, там і мед,і перга, і розплід, сильно розганятися маткам недаю
 11. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Купили б кілька плідних маток F1 весною, до цього часу вже і результат би був. По лініях варто пробувати самому, бо що підходить в одній місцевості, незавжди підійде в іншій, хоча дуже кардинальної різниці між різними лініями небуде.
 12. Доброго дня Вам.А скажить будь ласка Ви вже качали гречаний мед и будете продавати чи ни?

  1. davolodya

   davolodya

   Доброго дня! У мене гречаного меду як такого нема , гречки сіють мало.Весь мед виходить змішаний бджолами, це липа, гречка і сонях, + до того ще різне різнотрав'я, все цвіте одночасно, окремо відкачати невиходить. Помалу зараз відкачую

 13. Подсадка маток

  Матку після підсадки міняють в двох випадках - або матка нетої породи, що сім'я, або матка неякісна, бджоли краще це відчувають. В першому випадку можуть робити спроби заміни аж доки незміниться бджола, маєте лиш один варіант, регулярно зривати свищі, але всеодно, як дуже захочуть, то поміняють.
 14. Вночі знову почалася злива, мочило до ранку. Вдень сонячно, спека +30 в затінку і вологість 90 %,
 15. Весна/Літо 2018

  Все так і мало відбутися, льотна бджола злетіла, і повертається до свого вулика, летить в той льоток, через який звикла літати. Яка ціль була при роздачі маточників? Якщо заміна матки на маточник на взятку, тоді маточник в броню і ніякого поліетилену непотрібно. Якщо ж хотіли, щоб неплідки облетілися в верхніх корпусах, потрібно було робити відводочки з печатним розплодом і молодою бджолою
×