Перейти к содержанию

Лавр

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 294
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Лавр

 1. А у мене навпаки, % соняху меньший звичного.Та ціна пока неясна і плани ціни минулорічні.
 2. Десь я вичитав. *Не треба сперечатись в транспорті і на ринку - ви опускаєтесь до рівня опонента* Треба це коло розширити.
 3. Днів 10 назад була інформація в Миколаєві повен склад, 400 гр. Підходить? № телефону можу скинути.
 4. Наша сафора висаджувалась до війни і по війні,взятків з неї у діда не пам*ятаю, а от на початку 70 р то вже на сафору ставали в серпні місяці. Садженців (порослі) біля неї не бачив, а бобів масу дає.
 5. Не погано щоб був опис в блозі або силка що від чого, норми, дози, методи. А то з віком путаєшся, Бровадезом 20+ користувався, та вже все забув.
 6. Сафора в цьому році таки радує; 16.07 - 6.200 на контрольному за день. Дощ обіцяють, а його нема. *Не все коту масленница*
 7. У Тягинку на бугри?Сафора від *красної межі* західніше.
 8. Сонях майже кінчився, а сафора набирає силу. Гули в деревах так що здавалось листя повідривають, на вечір +5 кГ
 9. Так, таке спостерігалось. Та не пов*язую я це з температурою бо у нас вона не скаче в такому діапазоні. В УС на цей час і розплоду було побільше, а такого не було, та і не всих сім*ях баків це було . Викидали у мене тільки трута, пару днів, не більше, почав наблюдать проте не повторювалось.що то тимчасова недостача пилку.
 10. а детальніше про політеленову вкладку можна? Дякую.
 11. А Ви як хотіли, щоб дядько в селі ще і тару гарну випускав. *Косяки* треба навішувати на тих хто здатен їх вирішить.
 12. Дочка ШО матки УС278/1 МАА підсаджена на 2р розплоду на виході прийнята і вже засіяла, з*явились перші личинки. Трутень що набивався у гості розлетівся, та РР пока потримаю.
 13. колись був еспарцет, там була можливість розбавить акацію. Маслина, гладичія, аморфій не дасть того вітсотку, та по пилку їх наявність відзначатиметься.
 14. на 30 сімей навішать 100 пакетів і зайти в плюси ? це з фантастики, навіть не уявляю як це продумати. Це що і скільки треба в дитинстві їсти щоб так перло
 15. Вибачте, яка тема? При заселені там не було жодного трутня і сімейку я перевіз з пасіки. Трутень не мій.
 16. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Даремно Ви так, чоловік питання задає важливі. Як по курчатам, то там температурний режим дуже строгий в перші 3-4 дні. Саме помилки в цей період відгукуються на протязі життя потомства.
 17. Наявність трута знадвору РР це явище рядове і як довго воно триватиме? Коли знімати РР?
 18. Гыыы

  поніс тещі на пробу.
 19. Футбольная

  Швидкості атаки французів і оборони хорватів занадто різняться,це ахілесова п*ята. Знайдуть вирішення,надія є. А ми ждемо і сподіваємось.
 20. малі дені приноси, встигають переробить і скласти. У мене не видувають зайву вологу, спасаються від спеки, то й не печатають.
 21. Весна/Літо 2018

  Не зручно, не практично і бджолі не комфортно тій що внизу. А от 3-х рамкові (відводки чи нуки) для збереження матки таки тримав. Всі живі проте не зручно,то вже як безвихідь.
 22. Весна/Літо 2018

  Внук на практиці, жаліється на такому *Красному* йому навіть скупатись ніде, море дитяче, трохи вище колін. Ото єдиний і кріпак і раб, та й того не має. Отаке моє багатство.
 23. Футбольная

  Ха, не в цій темі.
×