Перейти к содержанию

Лавр

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 598
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Лавр

 1. Вывод маток

  Кожен рік ТЗ, то явно щось не те. Дійсно ТЗ -ні матки виходять високої якості і кожен рік замінюватись не повинні, у них ресурсу на пару років закладено
 2. Весна-Літо 2019

  між автотрасою і точком не меньше 3 км, ще й бажано переконатись що за трасою нічого привабливого для бджіл не росте. Там фізичні втрати бджоли величезні через повітряні потоки.
 3. Весна-Літо 2019

  Це дивлячись в якому місці, більшу частину підмору на півдні не врахуєш. Сама покидає вулик, або при першій нагоді винесуть .
 4. Нічого страшного, істина важливіша. Врешті-решт треба називати все своїми іменами.
 5. Весна-Літо 2019

  Ви тему перечитайте, а потім встрявайте. Вам продовжувать, чи зрозумієте?
 6. Весна-Літо 2019

  А підготовить сім*ї до зими на соняху так і ненавчились.Кожен робить свій вибір
 7. Весна-Літо 2019

  Навіщо?Скоріш навпаки.
 8. Весна-Літо 2019

  не пишіть несенітниці. Ви не зимуєте на соняху, а все про це знаєте. Мої бджоли завжди зимують на соняху, трапляється що і сонях-сафора, навіть було сонях-гречка,а от з ноземою розлучився в далеких 70 р, як і з кавказянкою. Причин опоношення багато і перегруз від соняха далеко від перших
 9. Весна-Літо 2019

  Це скоріш пов*язане з зменьшеням росплоду в цей час, відбувається концентрація кліща на росплоді і умовний вихід кліща і його якість збільшується.
 10. Ні будівельна рамка то не реально, коли то ще минулорічні відводки з молодими матками цим займуться. Потепліє пройдусь по відводкам з контролем, побачу що вийде.
 11. Хто обробляє мурашинкою весною, є в цьому сенс? Минулої осені обробляв нею двічі то зараз кліща небачу ні живих ні в підморі, а в відводках в підморі кліщ помітний, там досить довго червили молоді матки. От і
 12. Весна-Літо 2019

  Врахуй що рамка з засівом при негативному результаті потягне ще на одну прикрість. Нічого путнього з цієї матки не вийде і бджолу яка почала виводити собі матку досить складно підсадить в іншу сім*ю. Так що шукай і запитуй.
 13. Українська степова порода

  Все просто, по правому березі Інгулу яри які позаростали терником. Там більше собаки нічого не пролазе, от там вулики і стояли.
 14. Українська степова порода

  Прадід з батьком задовго до революції з Білої Церкви переїхали на миколаївщину і бджіл привезли звідти. Бджоли пережили розкуркулення прадіда, голодомор (а прадід, Лаврін -ні), село також прорідили то німця в ньому і небуло. А степовичку згубили коріандр і фацелія, кінець 60 -70рр з Миколаєва, херсонці і кримчаки везли що в кого було. То мені після дідів дістались помісні з кліщем в нагрузку.
 15. Українська степова порода

  Михайле, з 58 і по 64-65 рр на дідовій пасіці, я не знав що існує мокра печатка меду. Рудаков правий, степовичка це виключно суха печатка. Чорноту то принесла кавказянка, навіть перша карпатка яка була у нас мала суху печатку, але не таку білосніжну.
 16. Українська степова порода

  то перепочиньте, люди можливо ділом заняті, їм ніколи перед вами екзамени складати.
 17. Осінь2018\ Зима2019

  ні 2, і всю комуналку. Сплачуємо ми, бо вона ще до школи ходила, так і лишилось.
 18. Осінь2018\ Зима2019

  Є, на Печерську, одна внучка живе. Правда однокімнатна, досить зручна.
 19. Осінь2018\ Зима2019

  Сплюньте, щоб дощ був, та і акації на тиждень лишилось.Краще в коморі добавиться чим без дощу.
 20. Вощина

  Треба, та далеко.
 21. Осінь2018\ Зима2019

  Бджола не пробиває шкірку винограду, це роблять оси. Сок беруть не весь час, а в момент найбільшої стиглості, після дощів бджола на винограді не працює.
 22. Осінь2018\ Зима2019

  Та ні, це не по причині блукання бджіл, а для того щоб самому вночі зоєрентуватись у своїй методі роззтановки вуликів. Бджоли звісно на новому місці орієнтуються по новому.
 23. Осінь2018\ Зима2019

  коли вночі грузять і під ранок розставлять вулики на новому точку то без нумерації і мої і ваші лінії розбредуться хаотично. А ми всетаки якогось свого плану притримуємось.Я наприклад сильні сім*ї орієнтую на північний схід, а відводки в інший ряд і на південь.Двійники розставляю з запасом на висадку.
 24. Осінь2018\ Зима2019

  Ви напевно весь час на стаціонарі, великі цифри то кочівники пишуть щоб вночі було видно під час переїзду.Досить важлива річ до речі.
 25. Осінь2018\ Зима2019

  по 28 за кГ най себе пропонують за кордон. На меду гарантовано акацію скачаю, яка навіть у цьому році вже підходить до кінця, а соняху ще і середини не видно.
×