Jump to content
Форум на ТочкУ

Лавр

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,984
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Лавр

 1. У цей період треба зважати на наявність корму, а не на час. Якщо в сім*ї є меду за 12- 15 кг то можна зачекати кормити, а от якщо мед сухий, то бажано. Якщо є запасні рамки з медом то це краще ніж сироп.
 2. можлово і залежить не тільки від кількості розплоду, а від якості меду - сухий. Якщо так то це автоматом від вентиляції взимку. Треба дивитись, а можливості Немає.
 3. занадто мало даних.
 4. + 3, сонячно але з вітерцем. Раній абрикос майже весь в розпустився, алича чомусь відстає.
 5. то у вас, а для нас це рідкість.
 6. Дві ночі підряд невеличкий дощик і абрикос почав квітнути, завтра мороз незначний обіцяють. І кому тут користь?
 7. а я про баків нічого і не писав. Перечитайте.
 8. або роєвий стан при наполовину заповненому вулику. ПС спільними зусиллями таки заморочили чоловіку-новачку голову. Ніланд, нічого там складного немає, просто за внутрішню заставну зайвий раз не заглядаєш і не охолоджуєш гніздо.
 9. Ні Володимере, для нас кінець вересня- початок жовтня це досить активний період. Не грабують. До весни звісно ніхто не залишає, то і стверджувати не можу. *Рій* навіть не прививається покидає дану пасіку, все інше так і відбувається.
 10. Мій покійний напарник, залишив пасіку за 60 б)(р. Більшу частину рідня продала, а з 2-х десятків половина злетіла, а половина тихо розчинилась. І всього то через рік і пару місяців.
 11. Це в точку. Плюс добавлю - в сім*ї перед злетом відбувається щось схоже на тренування виходу рою. Бджола то виходить масово то потім зайде згодом. Години через 3-5 зникає. А от запах у вулику сім*ї що злетіла якийсь своєрідний і він (мед) не розкрадається.
 12. залежить від погоди і сроків підгодівлі. Рідкий 1-1 у мене довго не печатають, 1,25 + 1)(10 меду для мене те що треба.
 13. гадаю що в чарунках залишились зародки кристалів з минулого часуПотім навколо нього виріс кристал. ПС Я все таки добавляю меду 1-10 і витримую пару діб
 14. Так і є, торік 3 пачки відтягли. Забув, з Нової Одеси чи Вознесенська. Без нарікань, етикетки були, а от колір занадто яскравий.
 15. на Аляудах? Там здається спецшкола, закрита. На ЮТЗ були турбіни, а зараз не знаю. Не цікавився, а так давно не чути гулу.
 16. Італійки крадуть і нападають в *наглую*, а от кавказянка спочатку якось непомітно, а потім добиває. От італійок позбавився за рік, а от з кавказянкою, як прижав нозематоз. Ці породи треба тримати в однині, або щоб не було провалів по взятку
 17. не в цьому випадку, 15 - 18 діб назад великого приносу пилку не було. Скоріш недостача перги, та і недогрів не виклчено. Можливо порушений баланс по віковій чисельності бджіл.
 18. Прохання хто знає, підкажіть. Чи існують прополісні свічки (напевно протигеморойні), в лікарні мене запитували. Якщо таке є ткніть де, будь ласка.
 19. не існує таких проблем. Навіть стикований сот з язиків не тріскається. Трапляються тріщини лише коли веде якусь частину деревини рамки, але це одиниці. ПС. більшість моїх 145 рр в наставках безвощині
 20. маслина (лох вузьколистий), таки витриваліший.
 21. Так їм з світлих рам діватись ніде, все одне і теж. Має значення послідовність складання рамок в залежності від кольору, не варто ділити зимове гніздо свіжевідбудованою рамою. Клуб при зайвому об*ємі розділиться, та і при весняному розвитку ця рамка буде стримувати розвиток
 22. Щось мені підказує що виробник лайна не один і скоріш за все це відбувається не постійно. Різке збільшення виробників вощини в свій час і є головна причинаплюс відбір забрусного для продажу за кордон.
 23. Хлопці, про недоліки і переваги вузьковисокої все таки треба слухати тих, хто в цьому має добрий досвід. Та всеж не вірю що бджоли в нормальному стані здатні спожити весь мед і вийти під брусок на середину лютого. В чомусь тут був недолік
 24. +14 *С, одинаки вискакують і шниряють. Довелось прослухать всю пасіку. Дві відійшли, розібрав, виявились з тих що і не повині були в зиму йти. В клуб не збирались так по дну рівномірно і постелились.До живих - вітряно, не виходить. Чекаємо.
×
×
 • Create New...