Jump to content

Лавр

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,806
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,410

1 Follower

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  Херсон

General Information

 • Пасека в
  Херсон
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  б/к 230 , лежак з наставк.
 • Порода пчел
  Наші, ( бак В 158 TR - мало ).

Recent Profile Visitors

3,040 profile views
 1. Осінь-Зима 2019/20

  Десь на початку 70 рр при холодних і дліних зимах, колгоспний пасічник додавав до сиропу лимону кислоту. Цукор він розводив майже на холодній воді пару діб, а перед роздачею додавав лимонку. Які пропорції я не пам*ятаю.
 2. Років 15 назад, ми збільшили концентацію розчину п*ятирічного тактику із Швейцарії % на 30, то осип бджоли незначний був. Гадали що просрочений і не страшно.
 3. Весна-Літо 2019

  Визрів виноград, мої загули там
 4. коли температура понизиться до 40-45* додаю на бідон сиропу 2-3 кг меду і також витримую добу і більше.
 5. Спостерігати і знати це різні речі.
 6. так і є, після повного виходу розплоду.Проливом амітразом або мурашиною кислотою, після видалення з центру рамок після розплоду, інколи з залишками останього.
 7. Ніколи не бачив чоловічих особин кліща, як ви його находите?
 8. Ствердження не вірне, обробляти треба після відбору товарного меду і до початку печатки бджоли що буде зимувати.В кожного числа звичайно різні, і безвихідь також різна, тож і пристосовуємось.
 9. Осінь-Зима 2019/20

  Такий розмір сітки в днищі тільки шкодить(перевірено) в медозбір на все дно треба сітка також перевірено, тільки це на дереві. ППС не маю.
 10. Осінь-Зима 2019/20

  Тільки по своїх умовах вирішуйте
 11. Осінь-Зима 2019/20

  Причина не від того що в двійках, скоріш в недостатній вентиляції.
 12. Осінь-Зима 2019/20

  Головне тут інше, звідки різниця в кількості кліща береться? Відбулися якісні зміни в розвитку кліща ,з чим пов*язані? З перехресним осіменінням кліща
 13. Гыыы

  Хлопці і дівчатка, це у вас не тема ГИ-ГИ. Як привило нічим гарним не закінчується, припиніть буть ласка.
 14. а що обов*язкове підтвердження треба? Полісан це щось серьозне? Акарапідоз це - бджола повзає,підстрибує, не може злетіти і видно одночасно 4 крила?
 15. Осінь-Зима 2019/20

  Багато писати, та спробую. То ваш підрахунок про що я запитував? Як на мене там не все враховано, чи я не зрозумів вашої методи. Кліщ рівнолінійно не нарощуєтьсятам є стрибки і провали. При перехресному осіменінню кліща відбувається стрибок по кількості і головне по якості. При сіносуїдальному розвитку бджолиного розплоду також відбувається стрибок кількості кліща Романович, писав вже тут в батьківських сімьях з трьох трутових рамок одну вирізаю ( інколи виходить що даремно) В рядових ріжу % 25-30. І при цьому циклічність розвитку кліща всеодно спостерігається, щось там в біології комах таки відбувається (жодної оси за місяць не бачив). Візуально у мене такої кількості кліща не було, почав винищувати на місяць раніше і головне такої сили сімьї тут наростити не виходить. ПС Романович прийміть наші вибачення. У кожного свій хрест.
×