Перейти к содержанию

teplov

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  965
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент teplov

 1. Пропоную, ШО бджолиних маток Бакфаст таких ліній http://bj.tochok.info/Breeder/Breeders/VYP Обов'язково будуть лідери, з гарантованим результатом В319, В54, В80. По інших лініях буде видно весною, це скоріш за все В255. Всьго буде 4 - 5 ліній. Трутневі сім'ї В12. В11. В54. В80... Трутневі сім'ї відібрані кращі з кращих, по 3 - 5 штук з 12 до 20 сімей. Ціна; перевірені - 50$ Не перевірені - 15$ Вільного парування - 10$ Не плідки - 5$ Замовляти бажано по т. 0678617827 Вальчук Юрій Петрович. 0989447582 Ірина Михайлівна.
 2. Не можу зараз конкретно щось сказати.
 3. Трохи вище писав. В255 цього річна. Точніше важко мені сказати, почитайте блог " Селекція аборигенних бджіл, моє бачення", Вам стане набагато все зрозуміліше.
 4. Катетор "бабочка".http://plasma.promo.net.ua/product/catheter/ 3 мм це дуже багато.
 5. Подсадка маток

  За 2 - 3 години в нормальній сім'ї бджоли і не відчують що матки немає, краще стару забрав, нову поставив. Також залежить від пори року, до 20 Червня при взятку, набагато легше підсадити нову матку а ніж в Липні - Серпні. Як правило матку вбиває своя свита, вони б'ються з вуликовими бджолами та в гарячці вбивають свою матку. Так що матку підсиляти потрібно саму, без бджіл супроводу. Особливо з тої пори як день стає коротчий.
 6. 19 вже немає, 53 залишилось 2 сім'ї батьківських, на весну може і одна тільки залишиться. На В20 є ще надії, та краща матка загинула, зараз тестуються нові 20.
 7. Гарантії є. Якщо матка трутівка чи не сіє 25 днів, в цих випадках я міняю. Перевірені міняю теж. Щоб записатись пишіти в приват, а краще позвонити.
 8. В80 трохи перемичок більше та і будує вона гарно, на вербі вже побілка. В255 можу сказати, перспективна, в зиму пішли сильні, здорові сім'ї. Весною скажу більше. В319 Цьго року лідер, що по меду, що по воску. В54 В мене недоліків практично не помічено. Взагалі то я відбираю по цих рекомендаціях Якщо яка лінія хоч трохи сутьєво в чомусь відстає, я її бракую, або далі з нею працюю, не продаю промисловикам. Є ще В30 теж проходить по всіх параметрах, та по кольору не стабільна, клієнти хочуть щоб матки та бджоли були однакового кольру, то я її не продаю.
 9. Є ось така пробірка https://ru.aliexpress.com/item/50pcs-Clear-Micro-Plastic-Test-Tube-0-5-ML-Centrifuge-Vial-Snap-Cap-Container-for-Laboratory/32826788134.html Розмішується в ній сперма з київбуфером 1 до 0.1- 0.3 закривається, та зберігаємо сутки дві, більше не було необхідності. Входить в неї десь на 40 маток. Для професійної роботи це найкращий варіант. В капілярі зберігати, чи сам капіляр, чи з шприцом, таки більше роботи. Довго зберігати сперму ніякого сенсу не бачу. Перепрошую в мене на 1.5 гр пробірки, в них на 40 маток.
 10. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Що забули? Будь-ласка напомни.
 11. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Не можу зрозуміти, вимоги які? Щоб в Пасічному Журналі були родоводи + гроші за одну матку, чи є ще щось чого я не знаю? Вигода, тисячі бджолярів мають можливість не тільки купити маток, а й долучитись до Вашої программи селекції. Особисто мені здається дуже вигідним, та корисним для бджільництва України.
 12. Шприц не поганий, та не потрібний за ті гроші які за нього хочуть. Поясню; тими поділками навчитись чітко користуватись, потрібно не менше часу ніж взагалі без них. І ще, скляний шприц з пружиною це оптимальне рішення, найкращі фахівці яких я знаю, Лоц, Гембала.. користуються ними.
 13. Кому Ви мед продаєте? Тому що я був пробивав цю тему, в декого до прикладу за кордоном діти на Кіпрі компанію мають.
 14. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Бакфаст в принципі всі взятки має брати, і весняний теж. Якщо взяти само поняття Бакфаст, то це щось на зразок знаку якості (в ссср) просто свійські бджоли. Анатоліка, Елгон... як тільки стають відповідати критеріям Бакфаста, відразу ним і стають
 15. Слава и правда разные вещи. Немцы и подумать не могли что их так нагло дурят. Писать в совке умели, это не мешки ворочать.
 16. Маса таких інтузіастів, Карніку везуть тисячами.
 17. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Я до Карпатки діла ніколи не мав, її ніколи навіть не згадував, та пан Гайдар сам розпочав нісенітниці про інші породи розказувати, всі ми чули багато яких байок про всі породи, так щось ніхто не розказує іх в ютубі. А людина котру всі важали науковцем дозволяє собі такі речі, науково, та і просто по людськи, м'яко кажучи не обгрунтовані. Та мої висновки більш правдиві, тому що так не буває, що просто знайшли гарну породу (найкращу в світі). Німці 40 років вели селекцію до 1966 року.
 18. Ось давай логічно думати, в 1966 році випадково Аватисян знайшов Карпатку, в 1969 вчений зробив порівняння з карнікою, і о боже Карпатка краща.)) В 1971вже були лінії в такій кількості, що вивезли частину в середню азію. Дурня повна, завезли Карніку, сказали знайшли в Карпатах. Ні тобі селекції не потрібно, заїхав чоловік з москви, каже , ось вам матки і щоб до апімондії в москві (1971) щоб була порода, про мене тільки не забудьте.)) Совок.
 19. Пропоную в 2018 році маток Бакфаст. Родоводи маток тут http://bj.tochok.info/Breeder/Breeders/teplov Від маток 17 року виведена певна кількість Ф-1, які тестуються на точках, як в мене так і моїх партнерів, разом буде під сотню сімей. На весні вже конкретно визначусь з основними материнками, оціню зимівлю та весняний розвиток як материнок,так і їхніх дочок, щоб гарантовано від кращих виводити. Батьківські лінії такі: В12VYP. B300KAA. B19VYP. B53VYP. B100VYP. ( батьківські сім'ї теж відбираються, з кращих) Також заплідню ваших маток, ціна 10$ одна. Ціна перевірених маток 50$. Не перевірених 15$ Вільного парування 10$ Не плідних 4$ Мій номер телефона 067 861 78 27, пані Ірини 098 944 75 82.
 20. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  В шести рамочних вуликах? Бакфаст себе не показав? Не може бути, це ж вулики якраз для Бакфаста
×