Перейти к содержанию

teplov

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  905
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент teplov

 1. Пропоную в 2018 році маток Бакфаст. Родоводи маток тут http://bj.tochok.info/Breeder/Breeders/teplov Від маток 17 року виведена певна кількість Ф-1, які тестуються на точках, як в мене так і моїх партнерів, разом буде під сотню сімей. На весні вже конкретно визначусь з основними материнками, оціню зимівлю та весняний розвиток як материнок,так і їхніх дочок, щоб гарантовано від кращих виводити. Батьківські лінії такі: В12VYP. B300KAA. B19VYP. B53VYP. B100VYP. ( батьківські сім'ї теж відбираються, з кращих) Також заплідню ваших маток, ціна 10$ одна. Ціна перевірених маток 50$. Не перевірених 15$ Вільного парування 10$ Не плідних 4$ Мій номер телефона 067 861 78 27, пані Ірини 098 944 75 82.
 2. Особисто я задоволений, з чотирьох ЕВК три матки сіє, це супер. До речі переслати нуклеуси Новою Поштою дуже добре виходить. Висилав на облітник В80 свою, сестра матерям трута.
 3. О матках и матководах

  Я не зустрічав бакфаста де весь трутень під копірку, в В 350 (батьківська В19) трапляється трутень чорний як в Карпатки.
 4. О матках и матководах

  Доволі темний, в трьох четвертих один тергіт темно коричневого кольору, в решти взагалі темні, та в усіх краї тергітів з золотистою каймою.
 5. О матках и матководах

  І ще чи є взяток. До прикладу, зробили відводок, він сім суток без матки борониться від злодійок, взятку немає, вот суньте йому чужих бджіл у вулик. За допомогою Ютубу кожен може робити повчальне відео, так що він нічим від жлвтої преси не відрізняється
 6. О матках и матководах

  Вуликові бджоли почали битись з бджлами в кліточці, матка попала під роздачу, свої ж і зажалили. При підсадці потрібно випускати супровід матки.
 7. Питання про бакфаст

  Якусь одну.
 8. Вам дякую. Запаковані тому що на пошті сказали що на центральному складі тих що шумлять, будуть повертати. Щось там в них з бджолами трапилось.
 9. Мечение маток

  Та там на відео не помітили, а видно заляли ту матку краскою. Я колись лаком для нігтів мітив, і нормально все вихлдило.
 10. П'ять ліній масово не роблю, тільки перевірені в Україні, це 19, 54, 80. Ще є поки що 30, 11. Трутень 100КАА, 53, 12. 19, 319.
 11. Вывод маток

  Ні. Та кращих мені не потрібно. Ця теж в інкубаторі лупилась
 12. Правила роботи з EWK.

  Так як на сьогодні з’явились місця де можна контрольовано облітати маток, хочу поділитись своїм досвідом, як заселяти нуклеуси EWK, так як бачу що багато в кого є з цим проблеми. Я працюю з ними з 2013 року, так що мені є чим поділитись. Пояснювати чому я так раджу а не інакше, не буду, повірте я по різному пробував, так що наберусь сміливості та назву це правилами. Бджола. Трусити бджолу в гарну погоду, з рамок котрі відбудовуються, і з таких в яких є відкритий розплід, приблизно порівну. Сипати в ройовий ящик, чи яку іншу посуду, (в мене відро на 30 літрів) без воронки, води, щоб старі бджоли могли вільно звідти вилітати. Ще краще, особливо якщо везти нуклеус на острів, це трясти бджолу перед ящоком в якому кілька порожніх щільників а льоток прикритий ганіманівською решіткою, якщо в першому випадку особливо спішити не потрібно, то в другому бджоли почнуть покидати ящик, хвилин через 20, а за годину їх взагалі там може не бути. Я роблю так: натрусив перед ящиком, бджола зайшла, дістав щільники, з них бджолу в відро, з ящика теж, вдарив відро об землю, закрив кришкою. Далі, кладу паляницю канді зверху на решітку. несу в темний підвал на 5-6 годин. Заселення нуклеусів. Нуклеуси заселяються мокрою бджолою, має її бути близько 1/3 об'єму нуклеуса. Матку мокру також, кидаю поверх бджіл, або пускаю через льоток. Нуклеуси складаю в коробку по 12 штук, скільки в ящик входить не важливо, важливо не складати в кожух в якому вони мають бути на обльоті, тому що коли виставим, в одному з нуклеусів бджоли може бути більше ніж потрібно, в іншому навпаки. Ящики з нуклеусами потрібно занести в темне не прохолодне приміщення, температура в ньому має бути 18-25 градусів. Знаходитись вони там мають 5 суток, не більше, не менше. В такому випадку вони відтягнуть гарний щільник. Виставлення нуклеусів. Через 5 суток о 17-18 годині несу коробки з нуклеусами до зарання виставлених кожухів, розміщую їх в кожухах (в моєму випадку по чотири), коли беру з коробки, то не підряд, за тих 5 суток їм може сподобатись сусідська матка більше ніж своя, буває рідко та всеж. Дивлюсь чи відбудований щільник, якщо так, значить з маткою все гаразд. Якщо обліт має бути на місці, то все залишаємо так як є. Якщо нуклеуси мають бути відправлені на облітник, то добавляємо канді, після того як літ бджоли закінчиться, льотки закриваємо, нуклеуси пакуємо, з ранку везем на облітник. Кожух, нуклеус EWK. Кілька слів про кожух. Має він бути з ППС або з чогось подібного, це доволі важливо. Головна вимога до нуклеуса, це щоб вощинка була добре приклеїна, належна вентиляція, та достатньо корму.
 13. Правила роботи з EWK.

  Особисто я роблю так. забираю плідну матку, на другий день ставлю матку в штучному маточнику, котра тільки но вилупилась.
 14. Вывод маток

  Ні. Виходять в інкубаторі самі, без бджіл, сидять одні, буває по 12 годин. Бджоли ім не допомагають вилупитись, та зрозуміло що не годують.
 15. Вывод маток

  Матці нічого не буде від того, чи кормлять відразу її бджоли, чи ні. Від того що сама кормиться як вийде з маточника гіршою не стане. Провірено тільки мною тисячі разів.
 16. Вывод маток

  Чому ні? Можна.
 17. Вывод маток

  Прививатись та відразу їхати, та привезти рамку засіву, зовсім різні речі.
 18. Вывод маток

  Метод такий ж як і з звичайним маточником.
 19. Так як у матководів з'явилась зацікавленість в моїх станках, я заказав майстру не велику серію. Ціна 2000 грвень. З гачками та капілярами 2500 гр. Станки випробовані як мінімум 5 операторами, відгуки більш ніж позитивні.
 20. Запустили наш сайт http://www.buckfast.in.ua/ , де будуть викладатись новини спілки, та просвітницькі статтьї. Роботи з ним ще багато, та все буде добре з часом.
×