Перейти к содержанию

teplov

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  942
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент teplov

 1. Пропоную в 2018 році маток Бакфаст. Родоводи маток тут http://bj.tochok.info/Breeder/Breeders/teplov Від маток 17 року виведена певна кількість Ф-1, які тестуються на точках, як в мене так і моїх партнерів, разом буде під сотню сімей. На весні вже конкретно визначусь з основними материнками, оціню зимівлю та весняний розвиток як материнок,так і їхніх дочок, щоб гарантовано від кращих виводити. Батьківські лінії такі: В12VYP. B300KAA. B19VYP. B53VYP. B100VYP. ( батьківські сім'ї теж відбираються, з кращих) Також заплідню ваших маток, ціна 10$ одна. Ціна перевірених маток 50$. Не перевірених 15$ Вільного парування 10$ Не плідних 4$ Мій номер телефона 067 861 78 27, пані Ірини 098 944 75 82.
 2. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  В шести рамочних вуликах? Бакфаст себе не показав? Не може бути, це ж вулики якраз для Бакфаста
 3. На другий рік щось залишиться, щось буде нове. Загалом буде нова рекламна тема на 19 рік. Почекайте до листопада будь-ласка.
 4. В 10 ранку роблю перший наркоз, в 16.00 осіменяю. Все робиться за один день, та є одна проблемма, в мене весь час люди на пасіці, і чим їх більше тим більше я втомлююсь. Кажу як є. Якщо менше 10 маток то не варто їхати.
 5. Паспорт матки

  Виводьте маток, виписуйте паспорта, клейте опалітки, обійдете всіх конкурентів. Про що тут мова? В кого опалітка того якість.
 6. Паспорт матки

  Яка різниця, чи на кліточці пишеш материнку, чи паспорт? Матки Ф-1 мічені маркером, якщо мені на них клеїти опалітки та ще паспорт виписувати, вони стануть дорожчі гривень на 50, кому це потрібно?
 7. Скорочення гнізд на зиму і загодівля

  В кого не велика пасіка, до того ж якщо він початківець, може залишитись без бджіл.
 8. Карпатська бджола

  Можна, на Федотову косу я відправляв мікро нуклеуси.
 9. Карпатська бджола

  Мені привозили нуклеуси, там матка та потрібний трутень, осіменив, на другий день забрали. Якщо є можливість дати в дома наркоз забирають того ж дня. Провіряти засів оператор скоріш за все не буде, тому що і так він загружений записами, де, що, від кого, свої лінії...
 10. Скорочення гнізд на зиму і загодівля

  Та дати по три кілограмма цукру і не морочити собі голову, рамка ж пів метра, місця вистачить. До речі, не тільки падь небезпечна, грушка, виноград... від всього можуть опоноситись. Найбільші, та найстабільніші зимові втрати, в тих пасічників котрі зимують чисто на медові, ще їх майже завжди клинить антиамітразова лихоманка ( раз на медові, тоді вже без хімії) відхід зимою 50% та більше.В такому випадку і двох метрова рамка не допоможе.
 11. Перестань, хто не застосовує амітраз бджоли мруть, що в нас, що за кордоном. Всі хто їде в Німечину чи будь куди в Європу везуть в презент біпін, тактік. Хотя я не знаю, можливо і є приклади ДЕСЯТИРІЧЯ успішного використання щавелівої кислоти. Тепер головне питання, в кого не приняли мед через амітраз?
 12. А Угорці свій тактик нам весь продають, чи може собі теж залишають?
 13. "Платон мой друг, но истина дороже" Спочатку розберемся звідки та як беруться племінні матки за кордоном. До прикладу. На острів від племінної матки відправляє німець неплідок 20 шт, на острові трутень теж від племінної... з цих 20 він відбирає кращу, це є племінна. В Україну завозиться кожного року сотні острівних, від них відбираються найкращі... хто може знати скільки в нас є племінних маток? На сьогоднішній день не знаю в світі такого селекціонера, а бджоли стають все кращі. Повторюю це колективна робота, і чим більше людей нею займається тим кращий результат. Ми самі нічого не селекціонуємо, ми просто долучаємось до методів європейскої селекції, до їхніх селекційних програм.
 14. З лекції Бенефільда я запам'ятав, селекціонерів Карніки тисячі, племінних сімей (маток) десятки тисяч, на одного селекціонера виходить десь 8.5 вуликів. Наші хлопці котрі війшли в загально європейську систему селекції мають не по 10 вуликів, так що вони далеко не аутсайдери в селекції. Те що має бути всього кілька селекціонерів в країні, не що інше як наше совкове мислення
 15. Де матковод взяв дворнягу? Для мене це проблема, кудись їхати прививатись щоб помісь замовнику вислати
 16. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  В Чорнобилі? Зазвичай то баламути кажуть, "ПРОВІДНИХ вчених" Іван Михайлович вліпив був на сайт ОМУ статью про породне районування провідного вченого доктора ТЕХНІЧНИХ наук, А Гайдар робить НАУКОВІ висновки зі статей в Бджолярскому крузі, де дядько написав що "мої бджоли стали лютими тому що хтось кочував поблизу і його трутні мабуть згвалтували моїх маток, і я підозрюю що то був Бакфаст". Чи зі статтї Доскоча, де той пише що в чоловіка, його сосіда, опоносились сім'ї Бакфаст, до речі той чоловік потім заперечував що в ньго щось опоносилось. Щось я засумнівався у вченості Гайдара.
 17. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Питання не вірне, тому і тиша.
 18. Прифронтова пасіка

  В мене теж був вулик з ящика віб боєприпасів, реально 20 рамочний, на рутовську рамку. Бджоли там під Маріуполем рійливі просто жах, 5 травня роїв куча.
 19. Прифронтова пасіка

  Даремно гільзу впихнув в димар.
 20. Будь який умовно ізольований облітник потрібно використовувати, матки з нього підуть для виводу промислових маток. Все одно надійніше та дешевше ніж купувати за 50 євро ефок за кордоном, та намагатись щось з них вибрати для себе. А час, обставини та наполегливість виберуть реально ізольований облітник.
 21. С днём рождения!

  Дякую друзі за привітання.
 22. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Не розумію, яка причина обливати брудом Бакфаст.
 23. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Так тільки в червні матку підсадили, тут вже і ф-2 зла як собака
×