Перейти к содержанию

teplov

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  942
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

3 399

Информация о teplov

 • Звание
  Старший солдат
 • День рождения 23.07.1967

Contact Methods

 • MSN
  0678617827
 • Website URL
  http://baron081.wix.com/pchelomatki-zakaz
 • ICQ
  0
 • Skype
  teplov833

Profile Information

 • Место расположения
  Хмельницкий пер Нечая 16

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Хмельницкая обл О678617827
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  рут
 • Порода пчел
  Бакфаст.

Посетители профиля

5 925 просмотров профиля
 1. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  В шести рамочних вуликах? Бакфаст себе не показав? Не може бути, це ж вулики якраз для Бакфаста
 2. На другий рік щось залишиться, щось буде нове. Загалом буде нова рекламна тема на 19 рік. Почекайте до листопада будь-ласка.
 3. В 10 ранку роблю перший наркоз, в 16.00 осіменяю. Все робиться за один день, та є одна проблемма, в мене весь час люди на пасіці, і чим їх більше тим більше я втомлююсь. Кажу як є. Якщо менше 10 маток то не варто їхати.
 4. Паспорт матки

  Виводьте маток, виписуйте паспорта, клейте опалітки, обійдете всіх конкурентів. Про що тут мова? В кого опалітка того якість.
 5. Паспорт матки

  Яка різниця, чи на кліточці пишеш материнку, чи паспорт? Матки Ф-1 мічені маркером, якщо мені на них клеїти опалітки та ще паспорт виписувати, вони стануть дорожчі гривень на 50, кому це потрібно?
 6. Скорочення гнізд на зиму і загодівля

  В кого не велика пасіка, до того ж якщо він початківець, може залишитись без бджіл.
 7. Карпатська бджола

  Можна, на Федотову косу я відправляв мікро нуклеуси.
 8. Карпатська бджола

  Мені привозили нуклеуси, там матка та потрібний трутень, осіменив, на другий день забрали. Якщо є можливість дати в дома наркоз забирають того ж дня. Провіряти засів оператор скоріш за все не буде, тому що і так він загружений записами, де, що, від кого, свої лінії...
 9. Скорочення гнізд на зиму і загодівля

  Та дати по три кілограмма цукру і не морочити собі голову, рамка ж пів метра, місця вистачить. До речі, не тільки падь небезпечна, грушка, виноград... від всього можуть опоноситись. Найбільші, та найстабільніші зимові втрати, в тих пасічників котрі зимують чисто на медові, ще їх майже завжди клинить антиамітразова лихоманка ( раз на медові, тоді вже без хімії) відхід зимою 50% та більше.В такому випадку і двох метрова рамка не допоможе.
 10. Перестань, хто не застосовує амітраз бджоли мруть, що в нас, що за кордоном. Всі хто їде в Німечину чи будь куди в Європу везуть в презент біпін, тактік. Хотя я не знаю, можливо і є приклади ДЕСЯТИРІЧЯ успішного використання щавелівої кислоти. Тепер головне питання, в кого не приняли мед через амітраз?
 11. А Угорці свій тактик нам весь продають, чи може собі теж залишають?
 12. "Платон мой друг, но истина дороже" Спочатку розберемся звідки та як беруться племінні матки за кордоном. До прикладу. На острів від племінної матки відправляє німець неплідок 20 шт, на острові трутень теж від племінної... з цих 20 він відбирає кращу, це є племінна. В Україну завозиться кожного року сотні острівних, від них відбираються найкращі... хто може знати скільки в нас є племінних маток? На сьогоднішній день не знаю в світі такого селекціонера, а бджоли стають все кращі. Повторюю це колективна робота, і чим більше людей нею займається тим кращий результат. Ми самі нічого не селекціонуємо, ми просто долучаємось до методів європейскої селекції, до їхніх селекційних програм.
 13. З лекції Бенефільда я запам'ятав, селекціонерів Карніки тисячі, племінних сімей (маток) десятки тисяч, на одного селекціонера виходить десь 8.5 вуликів. Наші хлопці котрі війшли в загально європейську систему селекції мають не по 10 вуликів, так що вони далеко не аутсайдери в селекції. Те що має бути всього кілька селекціонерів в країні, не що інше як наше совкове мислення
×