teplov

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  615
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 679

О teplov

 • Звание
  Старший солдат
 • День рождения 23.07.1967

Contact Methods

 • MSN
  0678617827
 • Website URL
  http://baron081.wix.com/pchelomatki-zakaz
 • ICQ
  0
 • Skype
  teplov833

Profile Information

 • Ваш пол
 • Место расположения
  Хмельницкий пер Нечая 16

Previous Fields

 • Пасека в
  Хмельницкая обл О678617827
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  рут
 • Порода пчел
  Бакфаст.

Посетители профиля

3 451 просмотр профиля
 1. Вийшло що ще не кінець сезону. Відібрав перевірених іошок. Всі В12 на 100 та 19. Дзвоніть будь-ласка, 0678617827 Юрій. Ціна 1040 гр.
 2. Бывают нормальные матки выведенные в нуклеусах, Технологию на этом не сделаешь, значит и обсуждать нечего.
 3. Та не будуть вони меду манше носити, можливо. До прикладу в мене ціль, допомагати людям робити високорентабельні пасіки, тому що це є важливий сектор економіки України. Для цього є в нас команда яка займається відбором кращих маток, також в мене є можливість збирати в себе та колег з якими є спільний план відбору, кращий матеріал який зайшов в Україну. Чим більше буде пасік які стали більш рентабельні завдяки моїм маткам, тим більше я поза конкуренцією. А якщо я буду змагатись в кого рудіші матки? Тепер про облітник Сергія. Позавчора я був в нього, поки ми пили пиво, був свідком як єгерь з Бірючого острова приїхав відчитатись про підсадку потрібних для Граніта маток, пи тому здав старих маток йому. Це факт. До цієї пори я був скептиком на рахунок облітника, і маток сюди своїх не відсилав.
 4. Я взагалі то мусив би Вас з Тарасом якось звести ще до відкриття цієї теми, та щось не додумався, і Санич не підсказав, Вам потрібно з ним познайомитись.
 5. Що я точно знаю, це те що міри довжини переведені в метричні.
 6. Скинув йому силку на цю тему в Фейсбук.
 7. Взагалі то вона пішла тільки в набір, буде десь за місяць, Та можна замовляти зараз в Тараса, не бере слухавку, позвоніть ще згодом.
 8. За проханням пасічників перевидається ця книга тиражом 1000 примірників. На моє глибоке переконання ця книга має бути в кожного бджоляра, я її прочитав перший раз в 1987році, коли я ще про бджоли взагалі мало що знав, на той час попала мені в руки стара книга, стало цікаво. Думаю що це стало в моєму житті тим переломним моментом, після того як став займатись бджільництвом перечитував не один раз. Яким би не був досвідченим пасічник, прочитавши цю книгу він стає як мінімум на сходинку вище, звідки більше видно. Рекламую цю книгу виключно на волонтерських засадах, тай видавник виставив книгу в твердій обкладинці, 400 з лишнім сторінок, всього за 250 гривень. Видавництво «Книгоноша». Телефон 0674416345 Тарас.
 9. Зараз я відпочиваю на Федотовій косі, про якість ізоляції сказати не можу, та якби так сталось що в мене тут був би будиночок, я би приклав зусиль щоб зробити тут облітник. Ще раз за колір Бакфасту. В цій породі морфометрії як такої немає, якщо ми будемо її придумувати (бджоли однорідного окрасу) щоб захиститись від підробок, то скажу, ті прикраси що циган продає, краще блищать ніж вироби знатного ювеліра. Так що не варто розкручувати цей маховик.
 10. Здравствуйте , я записывался на матки , на конец этого месяца , матки будут или нет.

 11. Такого пригнічення я не відчував з тих пір як попав в радянську армію, придорожне кафе, гості яким би відбути тільки, під кінець Мурка, і мене ще тянуть під неї танцювати, совок, і мій командир присутній, зі своєю дівчиною, уявіть як мені було соромно, та я був чемним хлопчиком, до останього гостя відбув, в одинадцять вже ліг спати. В цій країні реально потрібні зміни. Ще раз дякую за привітання.
 12. Дякую всіх за щирі привітання, чесно, совість гризе, я то не так вже і часто в цю тему заглядаю. Вас всіх люблю, сильно поважаю.
 13. Всім щиро дякую за замовлення, на цей рік замовлення виконав. З вівторка буде розпродаж маток Іо не перевірених на засів, материнка в основному В54 З ПОНЕДІЛКА замовлення приймаю,. Батьківські лінії або 100 або 19. Запис в лічку будьласка, в цю тему не так часто і захожу. Дякую за розуміння.
 14. Капіляри фірми Мікромед, це ті що знизу, 1мм дорівнює 1 мл. +- Умовно, особо точно не вгадаєш, я вливаю щоб більше семи та щоб менше 10 мм. Параметр більше чим сім легше витримати ніж менше чим 10, для мене особисто. Та в переважній більшості виходить 8-9мм, Верхнім капіляром не думаю що хтось користується.
 15. Велике значення має об'єм пастки, має бути не менше 50 літрів, оптимально 60.