Jump to content

teplov

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,103
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4,145

About teplov

 • Rank
  Старший солдат
 • Birthday 07/23/1967

Contact Methods

 • MSN
  0678617827
 • Website URL
  http://baron081.wix.com/pchelomatki-zakaz
 • ICQ
  0
 • Skype
  teplov833

Profile Information

 • Location
  Хмельницкий пер Нечая 16

General Information

 • Пасека в
  Хмельницкая обл О678617827
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  рут
 • Порода пчел
  Бакфаст.

Recent Profile Visitors

7,755 profile views
 1. Все впирається в рентабельність (гроші), якщо людина має не багато сімей (можливо і багато) і виводить для себе маток. Їй підходять матки з умовно ізольованого облітника. Взяв пару штук, вибрав кращу, вивів від неї. Не дорого, і має зразкову пасіку. Зрозуміло, якщо чоловік веде роками селекцію чисто на таких матках, то будуть питання.
 2. У будь якому варіанті трутні відмінні між собою, вони індивідуальні як кожна жива особина в світі.
 3. Вірно, таким чином я відібрав чотири сім'ї В194 6 штук 80. та кілька 319 на трутня, всі сім'ї супер, та однорідний трутень по кольору.
 4. Та нічого не дає, просто така технологія, більше маток з меншими трудовитратами. А написав це тому щоб пояснити, нативна сперма в спермотеці залягає шарами, бджоли та матки получаются більш однорідні, гемотизована сперма, це перемішана, то не стільки однорідні.
 5. Вести роботу в напрямку однорідності по кольору, відбиваючи на батьківські сім'ї з більш менш однорідним по кольору трутнем. Келда Бранструп так радив, казав що так легше добитись гарних результатів. Попробую.
 6. Моі матки в переважно заплідненні гемотизованою сперми, це зазвичай сперма від 150 трутнів. Що стосується кольору, то я не відбираю трутня по ньому, так як в зарубіжних селекціонерів він різний також, і матки в них теж трапляються різного кольору. Для мене поки що головне щоб то був Бакфаст. Слава богу я вже чітко бачу з чого буде товк, а що сміття.
 7. Їду відпочивати, повитрушував нуклеуси знайшов ще 5 маток Ф-1, кому потрібно звоніть 0978647562 це телефон мого сина Сергій.
 8. Ще на рахунок облітників, я особисто дивлюся з економічної точки зору, з наукової все зрозуміло. Щоб запрацював 100% ізольований облітник, та щоб він приніс дохід, це дві великі різниці, другий пункт майже немає шансів бути успішним, причин багато. А собі в збиток працювати ніхто не буде. В німців такі (умовно вагітні) обітники є, і в нас теж будуть. Нікуди ми від цього не дінемось.
 9. З Німечини можна з таких облітників купувати маток тисячами? А в Україні ні? Більшість маток купується не для подальшої селекції, а для того щоб вивести ф-1. Для цьго досить наситити трутнем пасіку, та ізоляції кілька км.
 10. Весна-Літо 2019

  Якщо сім'я Бакфаст вийшла з зими сильна 8-10рамок, вона тормозити не буде. А якщо на 4-5 рамках, буде тормозити більше за місцеву.
 11. Одна така сім'я є на кожній пасіці. Ще Рутнер про не далеких людей писав, які кажуть "навіщо мені та селекція, в мене є місцева сім'я яка дала 100 кіл меду".
 12. А в Карніки немає родоводу? Карніка в БіБріді, одна лінія з Словенії, інша з Румунії, між собою ніякого зв'язку 1000 років, ще 100 років окремої селекції де вони не пересікались. А тепер все в кучу. Пояснення одне, РАСИЗМ, і це не вірно з будь якої точки зору, окрім расиської
 13. Цьго літа їздили до Бранструпа в Данію, то він казав що обов'язково має бути трут супер, та і материнка щоб не з гірших Так що нам підфортило що Котелевському така матка попала.
 14. Якщо відбирати маток по цій праці Юнгельса http://www.buckfast.in.ua/статті-лекції/пол-юнгельс-оцінка-сімей-маток/ То будуть матки те що потрібно, а якщо збирати Монтіколи, Іранську... то і таку бджолу будемо мати. В мене була Македоніка, скажу, це не Бакфаст. І краще бакфаста бути бджоли не може.
 15. http://www.buckfast.in.ua/оксана-ліва/pojizdka-v-daniju/
×