Перейти к содержанию

GEVAK

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  165
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

72

Информация о GEVAK

 • День рождения 15.10.1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  Черновицкая обл.

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Чернівецька область, Новодністровськ
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  Багатокорпусні 10 рамкові 300+145
 • Порода пчел
  Карніка

Посетители профиля

949 просмотров профиля
 1. Коли відкрив родовід матки у Веб версії немає кнопки "повернутись у вулик" в якому ця матка.
 2. Може не знайшов. Але бракує детальної інформації про матку. Родовід трохи не те. Це більше для селекції потрібно. Було б добре, якби при натисканні на матку, з'являлися ті данні що ми вводимо в полях "Редагувати дані матки". Окрім полів які ми не ввели (пустих). Наприклад: Carnica Т-1075, F-1, 2017 #12 , від Фадеева.
 3. Якщо змінюєш дату огляду. Календар відкривається на англійській мові. В інших місцях нормально.
 4. Веб версія. При редагуванні атребутів вулика, відображається інколи "тип" вулика так. А іноді нормально
 5. Із другом теж купили собі такий степлер. Збивши сотню рамок поділюсь враженнями, може комусь буде корисно. Збивав скобою 25мм. Конструктивна міцність з'єднання достатня. Забиває нормально, просто тримати перпендикулярно до поверхні. Регулювання сили удару дійсно працює. По зручності роботи, якщо порівнювати з китайським пневмостеплером, багато плюсів. Працювати легше, рука менше втомлюється. Звук від роботи набагато тихіший, можна працювати в квартирі. Ціна набагато менша (якщо порівнювати пневмостеплер+компрессор). На вигляд зроблений досить якісно та ергономічно. Надійність ... напевно питання більше філософське Поки що все працює добре. Одним словом, рекомендую для непрофесійного використання
 6. Замовляв у Миколи рамки дадан та 145. Відправили рамки навіть без повної оплати. За довіру окрема вдячність Доставка перевізником Делівері Днепр-Новодністровськ 1000 рамок дадан +100 рамок 145. Вартість 780грн. Я із тих людей хто цінить добре зроблені речі. При цьому, можу помітити досить незначні недоліки. Збивши уже 200шт рамок враження наступні: 1) матеріал відібрано добре, суттєвих дефектів деревини, що впливають на міцність рамок немає. 2) Розміри та геометрія виконані дуже добре та точно. Єдиний недолік що знайшов це отвори в бокових планках. Не в усіх боковушках вони ідеально в ряд по центру заготовки. Відхилення не суттєві тому браком не вважаю. Підсумовуючи скажу так, кращих рамок в руках не тримав. Вперше отримав задоволення від процесу збивання рамок. На мою думку для цих рамок використовувати кондуктор для збивання не можна! По перше, рамку можна у складеному стані (без цвяхів чи клею) крутити в руках і вона не розвалюється. По друге, тактильні відчуття від добре зробленої речі . Сміливо рекомендую євро рамки, і щира вдячність виробникові
 7. Дрітнатяжка

  Використовуйте втулки для отворів або маленькі скоби біля отворів і проблем з провисанням дроту не буде. 100%
 8. Модуль-платформа для перевозки пчёл

  Цікавий принцип підйому платформи. https://www.youtube.com/watch?v=eNHvh5ikEMw
 9. При створенні типу вулику у формі розмірність рамок вказується в "см". Якщо вказати розмір піврамки 14,5 видає помилку (не розуміє крапку чи кому) тому розмірність краще змінити на "мм" так всім звичніше.
 10. Чомусь при натисканні на кнопку ""Відкрити Вашу Пасіку" у Веб версії, видає помилку "Помилка. Під час обробки Вашого запиту виникла помилка."
×