Jump to content
Форум на ТочкУ

Baton

Пользователи
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

48

1 Follower

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  Украина

General Information

 • Пасека в
  Днепропетровская обл
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  рогатый, лежак
 • Порода пчел
  карника+двортерьеры

Recent Profile Visitors

991 profile views
 1. проблему вирішить банальна мишоловка
 2. Доброго дня! Чи можливо замовити 10-рамочні півкорпуси товщиною 22 мм? Якщо так то на яку дату?
 3. Нікого ні в чому не намагався перевпевнити, висловив власні спостереження!
 4. Доброго дня панове! Зі святом вас. Висловлю свою думку стосовно данної теми. Стаж пасічника не такий вже й великий, а в цьому році вирішив спробувати рогаті 10*145 з сіткою в дні.Слів немає, одні емоції в порівнянні з лежаком. А стосовно сітки- ніяких штурмуваннь не помітив. Те саме, що стоятиме в лежаку махіна з відкритим повністю льотком-і тиша, а поряд слабак з льотком на одну бджолу-і штурмують на всю!
 5. Доброго вечора панове.Підкажіть, будь ласка по формуванню гнізда на теплий занос. Ситуація така: був лежак рамок на 22-23, зробив я з нього пентхауз. Обльоти закінчились, треба до зимівлі готуватись. Після всих маневрів залишилось з боків два відводки(зараз на 10 та 9 рамках) ,а по центру запасна матка на двох рамках . Тепер власне запитання- відводки пийдеться ще зкорочувати, прийдеться ставити заставні між льотком та гніздом на бокових відводках. Невже це правильно????? Зарання вдячний за поради
 6. А цей момент на якому етапі?
 7. Посилку отримав.Дякую за оперативність і якість обслуговування!!!!!
 8. По скільки 145 рамок в середньому даєте? Ставите крайніми?
 9. Доброго вечора. В мене стосовно даної теми виникла ідея(сам хочу спробувати кілька рогатих). Суть в тому,щоб будували всим колгоспом(лежаки). Роздаємо всим вощину на спец рамці, а саме верхня та нижня планка для 145 рамки, бічна-300*37. Дріт затягуємо з двох частин.В лежаку відбудовують-ріжем ,набиваєм одну верхню одну нижню, отримуємо дві повністю відповідні вимогам рамки. Плюс ,на мою думку, в тому ,що всі сім ї завантажуються порівну.Буду радий всим зауваженням.
 10. Доброго вечора форумчанам. Маленька доповідь про минулу підсадку.Як вирішив та радили прийшов перетрусювати (через ганеманку) вранці 17 серпня. Розпалив димар, одягнув обладунки. Відчиняю вулик, виймаю рамку з ковпачком-і бачу лагідне ставлення бджіл до матки, придивився і угледів засів під ковпачком(на 13 добу після підсадки під ковпачок) немов ШО їй богу.На мій погляд(досвід не великий) безпорідні не пиймали карніку F1. Можливо я помиляюсь але факт- є факт.
 11. Шановні гуру підкажіть, як вчинити? В відводкові необхідно замінити матку. 4 серпня забрав матку з відкритим розплодом.8 серпня виламав маточники( не угледів мабудь острівки відкритого розплоду) та посадив молоду плідну матку під ковпачок. Ковпачок вже переставляв( щоб звільнити троххи бджолу яка вилупилася) Матку не приймають категорично.Варіант в голові один-прогавив калічний маточник.Планую витрусити бджолу та забрати всі рамки, матку в клітку у вулик. Завчасно дякую за поради
 12. Шановні форумчани, підкажіть, як найефективніше змінити матку( плідну на плідну) в серпні місяці в сім ях , до яких є претензії по роботі на протязі сезону?
 13. Не знаю , що там з голубами, а бройлерам бджоли до хвоста. Перестав випускати їх попастися, раніше клювали підмор, а потім почали збирати вентиляторщиць з прильотки.Помічав , що кури втікають і пищать( чи жалять ,чи просто ганяють не знаю), але летальних випадків не зафіксовано!
 14. Дякую за пораду.
×
×
 • Create New...