Jump to content
Форум на ТочкУ

ded50

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  730
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4,064

2 Followers

About ded50

 • Birthday 10/01/1957

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  под Киевом

General Information

 • Пасека в
  под Киевом
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  дадан

Recent Profile Visitors

1,481 profile views
 1. Силою. Ага і міста з частоколами, просто так лежали. До речі про негрів. Були. Тому що щупальця вікінгів були простягнуті майже по всих континентах. Набирали вони воїнів які не проч були брати так само що погано лежало. І той хто не хотів брати, були продані або знищені. Але знищений, просто, не приносив ніяких баришів. А ще, негрів вони не завозили в свою вотчину. Як би так, то зараз булоб як в штатах АФРО-НОРМАНИ. І качалиб свої права.
 2. Та ну. Ми його будем брати на троллінг.
 3. Монголи показали себе не тільки в грабунках. На Русі да, але є нащадки Чінгіс хана по всій середній Азії. Досягши успіхів в будівництві, і прийнявши Іслам як основи розвитку. Вікінги, внесли свою лепту теж не тільки в грабунках. А і представниками королівських сімей. В тій же Англії, Франції. Навіть в Києві.
 4. А так натурально. Не можу оприділити до якого типу людей віднести такі погляди. По таких виводах так ми, гомосапієнс задовго задержались на цій бренній недосконалій землі.
 5. Да чо уж там, ляпи. Для того ми тут і зібрались щоб хош трохи вчитись на помилках. Звісно ж чужих. Мені то вже якось паралельно, але ж є молоді, сказать без життевого опиту. І шо ж то таке срашне можна сказати, що остатись без бОшки? Хоча або добре, або краще промовчати. Ну ви понєлі.
 6. (Зализывает раны..) Чого б то. Не сильно то його били. Так профілактика від грипу(ковід). І намйок на те що жмакнув кнопку вихід. Дехто не сприйняв мій чорний гумор. Але тре змиритись. Чотири крапки вмерли, да здравствуєт... ще не знаю скільки крапок чи тіре зайде в клуб після реінкарнації.
 7. З якою ціллю цікавитесь? Якщо рецептик підігнать, то тільки за гроші.
 8. Альон, я вже ні про що не думаю. За мене вже давно подумали, придумали, тільки ото і осталось що випучувати очі. Ось приміром таке. Якщо ти придбав оту лодку і вона коштує більш ніж 5 тищ, мусиш давати свої повні дані паспортні, для фісколів. Ці дані відправляються Новою поштою. О і це ще не все. Я ще люблю жартувати над поварами, кидаючи в кастрюлю з борщем кусок пластикової труби. Забавно потім спостерігати, коли повар починає вистукувати з неї кісковий мозг.
 9. Хотілося б ще сказати. Я мало звертав увагу на всі оті смайлики. Тут тре розібратись, хто є хто. Смайл sid? Що він з себе представляє? На мою думку що "не доганяю" в перекладі на нормальну мову "ніхт ферштейн". Питання до Альонки. То там в Полтаві багато не розуміючих в лохотронстві? Чи тільки Вадим з Полтави.
 10. Шо моно сказати про покійного? Він був хорошою людиною, трощки занудою. Але про покійників або хороще, або мовчати.
×
×
 • Create New...