Перейти к содержанию

ded50

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  721
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 511

Информация о ded50

 • День рождения 01.10.1957

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Место расположения
  под Киевом

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  под Киевом
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  дадан

Посетители профиля

879 просмотров профиля
 1. Дивлячись як в Китаї запилюют, то чого доброго.
 2. Ви хліб не відбирайте в пана Бо... А взагалі нафіг потрібні будут бджолярі післся ось такого Дослідники Гарвардського університету вперше представили RoboBees в 2013 році. У той час роботи-бджоли могли лише летіти та нахилятись, сьогодні вже здатні торкатися поверхонь, навіть, плавати під водою. Дослідники вважають, що штучне запилювання посівних полей дозволить компенсувати щорічні втрати бджіл протягом останніх двох десятиліть.
 3. Перешол на диодные. Повезло. В худшем случае мог и доносить сыновьи.
 4. Було й таке. В Мінську в крмандіровці. Устанавлювали опалення в котеджах. Відгазопостачання до батарей. Ага, сталось так шо наш предводітель загуляв. І як в тому анекдоті. "... птахам гроші потрібні? Нііііі!!! Орли, я ваші гроші пропив". Так днів три пекли картоплю в каміні, і їли з сіллю, запиваючи водичкою. Без хліба.
 5. Та ти шо? Я макарони не можу їсти без хліба. А то мнясо. А таки там в борщі добре ребро. Ні таки тра вдівати носки й труси.
 6. Точно. Борщ є, а хліба нема. Тра йти до магазину, а так в лом.
 7. Даринка в курсі справи. В мене в житті ніколи не було бажання комусь намилити фейс. Окрім як в рингу. Займався боксом, це те що було дозволено. Поза межами клубу займались типу кигбоксинга. Де вхід дозволено махати ще й ногами. Сказати те що ходив не боявся, значить збрехати. Тому що на кожен прийом є свій лом. Але до втечі ні раз не доходило. Одного разу навіть були два синці під обома очима. І то не від кулака, а від кілка. І їх було двоє.
 8. А если этот насильствованный хочет(тел) сделать то что сделал с ним насилующий?
 9. Цікава тварина, і мясо з неї добре. Ніжніше чим з дикої кози. Ага, коли тікає то біжить тільки по прямій
 10. Стою сьодні на кухні третього поверху. Пролітає один крендель, за ним побачив двоє. З криком держи вора. Поряд з моїи будинком гостінка. Той вор видно шморгнук в під'їзд гостінки. Вхід парняги заблокували, підтягнувся патруль. В общем вже дві години вичисляют куди він пропав. А біг як спринтер, наче все життя бігає. Майбуть не курить.
 11. Як вважаєш в сауні підливати водичку на каміння настояну на коноплі. Можна накуритись? Деякі вумні люди ствержують. Не куряща людина находячись в приміщенні з курильщиком споживає нікотіну стільки ж як і курильщик, а то і більше.
 12. До того ще й два сорти. Дюбек і якийсь Голден Бурлей. Є ще Гавана, але щось мене зупинило. Ассоційованність з Фіделем Кастро. Якось мені один молодий перспективний каже. Петрович кидайте вже курити. Ага кажу і стати схожим на бабу? Не пить не курить. Він каже що вредно для здоров'я. Питаю; ти Фіделя ж знаєш? Скільки він прожив? І які сигари курив? .
 13. gardener питання що до вирощування табаку. Посіяв в лоток на розсаду. Його поливати чи ні. Насіння до всходу. Сіяв по ютюбовских підказках. Полив тільки бачив після всходів. То в мене перше таке, колись батько сіяв, я не придавав цьому значення.
×