Jump to content
Форум на ТочкУ

ded50

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  729
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3,226

2 Followers

About ded50

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  под Киевом

General Information

 • Пасека в
  под Киевом
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  дадан

Recent Profile Visitors

1,412 profile views
 1. Звідкіля такі фантазії. Я ні разу не поцінувач отстоя. Але було діло вляпався з підключенням інтернету. Правда не надовго. Попитав за добавку швидкості, на що мені відповіли. Ви що не знаєте які у нас технології? Да да, знаю, і відключився. Саме в той час хлопці підвели оптику. Через пів години у мене почали прокручуватись фільми 3D форматі. Так про що то я, ага. Про вкладування бабла в нові технології паном оллігархом Ахметовим.
 2. Пане Бо, Ви ж розумієте що чужими руками добре жар загрібати. Ви не про те починали. А про будівництво. Питаю. Ви користуєтесь укртелекомом?
 3. Не знаю де він там стояв, може і біля сортіра. Роздавав тувалетний папір, такий діфіцітний в 85 році.
 4. Та ну на. Краще скажіть, а чи хтось хоче витрачати свої кревні? Скажем той же Ахмет? Чи індусу воно потрібно? А з нашими кровосісями який хрін зайде сюди і вкладе знову ж таки свої кровні. Це я що до зарубіжного капіталу. Здерут обдерут і виплюнут. Про націоналізоване будівництво і мови нема. Тут не можуть продати готового, Одеського якого там заводу. Тому що там видно нема що вже продавати. Продовжувати?
 5. 1. не 300, а майже 200. 2. не тре нікуди комусь від'їзжати, скоро сварщики будут як динозаври. Як і токаря і фрезеровщики. 3. для того щоб заробити такі гроші, не тре бути сварчиком. Достатьньо аппарата який паяє поліпропіленові труби. І накінець. Я так розумію що койкого жаба додавлює. Ночами не спиться. Сняться оті бакси, вже в колічестві аж 300.
 6. Тут як? Моляться різним богам. Яхве, Ісусу, дехто діві Марії, хто Аллаху, хто Будді. Суть вроді одна. І в той же час у кожного; нема іншого Бога окрім (потрібне підставити)
 7. як і скіфського золота. На яке поклали око сусіди. Взяли миску хочуть ще й борщу. Без томоса і мови. Ви колись хвалились що відвідували ермітаж, там булаву Богдана не бачили? А вона десь там.
 8. Брехняяяяя. Не оттудова. А від ушлих вузькооких., які перейняли опит від руськаго ведмедя, добувати не умом, а хитрістю. Тоісь просто вкрасти.
 9. Там щоб побував до Карнаволіса "Вася із Полтави", можна булоб знайти купку засохлого ....
 10. Вірю. Коли ворона піднімає оріх і кидає об асфальт, потім видовбує вмістимість. Це зауважу з таким крохотним вмістом в черепній коробочці, то гадаю що і неандерталець міг відрізати коки оппоненту, за перетрах з його подругою.
 11. У мене питання до Львовського Єврея інтелегента. Де він був коли Італійці розробили технології газових котлів для опалення? Чи ту ж стіралку. Та взагалі всі види послуг для норода які б конкурували в світі. Коли в замкнутому циклі російської імперії ми могли по тихому відкачувати нафту газ, і відправляти в туж францію і германію коротким шляхом. Коли європейці користувались отим всим добром, ми вирощували гарбузи. Будь які технології окрім догнать і перегнать в космічній і військовій галузі були чи не по уму чи то не по кишені. Є багато питань до отого львівського умного єврея. Тільки Ви по черзі видавайте, все про що він хотів би навчити ідіотів.
 12. Я й не путаю. То придумали такі як Дарвін еволюцію росподіливши все по століттях. Да Дарвін перед смертію засумлівався в своїй теорії. Інші ж стверджуют, що ми таки не повзали на четвереньках. Та чесно кажучи я з иалолітства розмишляв, як ото ми сапієнси могли бути мавпами? А в зрілому віці ми не маємо тогож?
 13. То не я придумав, про того ножичка залізного. А таки він був в гробниці Тутанхамона. І ще знаходили черепи з отворами правильної форми, наче з під сверла. Можливо в камяному віці робили камяні фрези?
 14. Про який перший рік може йти мова після А загалом. Коли одівається презерватив, тоже вважається вбивством. Ага ще виловити всих ананістів вбивць.Не кажу вже про Пи....
 15. Тре вспомнити в якому столітті Мойсей вивів своїх одноплемінників з Єгипту. А коли відкопали Тутанхамона, знайшли там вповні такого собі залізного ножичка. Так що я би не стверджував, про два камінці.
×
×
 • Create New...