vovchik13033

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  1 766
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Все публикации пользователя vovchik13033

 1. В мене , теж частина сімей , які гнали розполод до останнього , опоносились . Одна сім,я відійшла по тій же причині . Не змогли сформувати нормальний клуб - підмор рівномірним шаром лежить по дну , бджоли сухі , кліща не видно , кормів повно , кишечник не перевантажений - тому такий висновок . Через ранні холода ( зиму ) , останього повноцінного обльоту не було . Там де розполод вийшов у серпні ( останній ) все пучком . Ця зима , багато що цікавого покаже ( в моїй місцевості точно ) .
 2. 50 на 50 .
 3. От бачите , все залежить з якої сторони до проблеми підходити . Заходить ранком мужик з тесаком та відром в хлів і каже корові : - Ну , що у нас сьогодні ? М,ясо чи молоко ?
 4. А щоб багато не кричала , так 2 корови . Як в анекдоті : Зустрілися два кума : - Щось , ви куме , погано виглядаєте . - Та , жінка пиляє та й пиляє , спасу немає . - Купіть їй корову - нехай працює . Пройшов рік . Знову два кума зустрілися . Та й 1-й питає 2- гого як справи : - Як ви куме казали-купив корову . - І як ? - Півроку жінка мовчала - не до мене було , а потім втягнулася , і знову почала пиляти . Знову спасу немає . - І ви не знаєтє що робити куме ? Так купіть їй другу корову .........
 5. Вірно . А якщо Ваш доход по здачі меду тому ж Бартніку перевищить ліміт хто буде податок платити ?
 6. @tolik2362 Вітаю з святом . Приєднуюсь до :
 7. В даному випадку , Бартнік платить свою частину податку , а наприклад Ви , свою . Кожному розписано , що куди і скільки платити . Наприклад : при отриманні зарплатні , з працівника вираховують так називаємий подоходний , не дивлячись на те , що рабо ... тьху роботодавець , теж платить податок за єксплуат... тьху використання найманого робітника .
 8. Чим запасатися ? С2Н5ОН чи валер,янкою .
 9. Уже добре . А на рамки дивилися ? Сліди поносу є ? Можливо , падь попала в корм . Ще можете глянути на прилітку , та стіну біля льотка , якщо є випорожнення , значить сім,я опоносилась тому й активна . Можливо й таке . У всякому випадку , сім,ю потрібно брати на особливий контороль .
 10. Осмотрите подмор на клеща и рамки на понос . Клеща можно увидеть и невооруженным взглядом , если знаешь что ищешь . Может падь . Если матки нет будут выть но из улья не вылезут . Тут какая то болячка .
 11. Ага . Добре що , хоч наше захврювання в психіатраї вважається не буйним . А то б , проводили кожен рік зустрічі в місцях .....
 12. Так ніхто ж не заперечує . Шо , все на баб смотрели . Вы на машину посмотрите , а точнее на её тех . состояние . У меня первый " агрегат " был такой , даже цвет совпал , когда продал , так перекрестился . Но , ностальгия все же берет .
 13. Или коньки ...
 14. За те , ностальгія яка прошибає , після такого сну . Особливо зимою .
 15. Та ладно . Я уві сні , вже не раз , за роями бігав
 16. Що ж тут поробиш , якщо пасічник - це діагноз і як правило , лікуванню не піддається .
 17. Последнее предложение не надо было печатать .
 18. Значить потрібно готуватись і до підняття цін на олію . Бо вивезуть з України все . Вже . Був мішок цукру 665 гривень - став 690 гривень . Почалось .
 19. Точно . А машины габаритами с фиат уно . Иначе нужно 20 штук .
 20. В тихом омуте ............ Точнее сказать : И часто ты так девушек подвозишь?
 21. Можливо Ви печатний мед з закритим розплодом спутали ? Тому Вам здалося , що розплоду не було . Я не вірю , щоб з кінця липня до холодів ніякого розплоду не було ( хоч трутовочний та був би ) . Посипатися могли від голоду - обігрівали розплод , який Ви не побачили , а навколо виїли весь мед . Сімейка слабенька перейти за кормом не змогла , от і посипалась . Якщо Ви дійсно хочете пасічникувати , то прочитайте пару книжок , або хоч би одну , щоб отримати уявлення , що таке бджоли і як з ними поводитися . Подивіться в Ютубі відповідне відео ( його там повно ) , а тоді , на всі питання ми Вам дружно допоможемо знайти відповідь .
 22. Так . І де ж його в Харкові знайти?А ?