Перейти к содержанию

vovchik v

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  2 790
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент vovchik v

 1. Весна/Літо 2018

  Вскрытие покажет .
 2. Вывод маток

  Можливо , декілька десятків бджол попутали льотки . Тому матка для них чужа . Ось і брали в клубок . Або матка прилетіла з іншим запахом .
 3. Так я ж з нього й почав , бо добре знаю що це таке . Як на мене , більша половина проблем у роботодавців виникає із-за того , що вони не можуть ( нехочуть ) адекватно оцінити та оплатити працю робітників ( вищі єшелони влади не беру до уваги ) . А вимагають 100 % віддачі . Ну не буває такого . Точніше , буває, якщо людина не дай Бог попаде у перший пункт Вашого списку . Але це явище тимчасове .
 4. Не зарікайтеся . Поставте себе в один із варіантів : В житті усяке буває .
 5. Мечение маток

  В мене теж .
 6. Так все рівно щоб вивезти партію за бугор потрібно її світити . Ось цей тонаж і страхувати .
 7. Так . Та й інше одним возом не потягнеш . Тільки гроші це не верне . Як варіант - страхувати .
 8. С днём рождения!

  @Sanich , вітаю зі святом . Міцного здоров,я , здійснення задуманого та гарного настрою .
 9. Разное (Поздравления)

  Присоединяюсь . Всех пчеловодов поздравляю с днем Ангела .
 10. Весна/Літо 2018

  Вчора об,єднував дві слабкі сім,ї в такий спосіб . В одній не було матки . Об,єднання пройшло без шума та пилу за 15 хвилин.
 11. Весна/Літо 2018

  Я за те що простіше .
 12. Весна/Літо 2018

  Для чого забирати ? Забираю вулик з підставкою в сторону , а бджіл струшую в повітря з рамок . Зараз уся безматочна бджола льотна . Вони заходять у сусідній вулик(и) через льоток . Бійок поки не бачив . Тиждень тому , в безматочну сім,ю серед біла дня через льоток запустив матку без усяких танців - прийняли . Уже пішла яйцекладка . ??? Почему Вы так решили ? Не факт .
 13. Весна/Літо 2018

  Нет. Сейчас полным ходом пошла пыльца и есть свежий напрыск . Пчелы по-деловому снуют туда -сюда , не обращая внимания ни на что и ни на кого .
 14. Скажімо так : акція одноразова . Великих пасік навколо не має .
 15. Залишки сити віддав , завтра планую туди воду поставить .
 16. +16 . Сонячно . Почали таскать пилок . З нектаром я допомагаю . Бджоли не проти моєї допомоги .
 17. Весна/Літо 2018

  Імітація взятка . Імітація взятка .
 18. С днём рождения!

  @Seos , @Немолодий вітаю Вас з прошедшим святом . Бажаю міцного здоров,я , гарного настрою та добрих медозборів .
 19. С днём рождения!

  @Иосифович , від щирого серця вітаю Вас з днем народження . Бажаю найшвидшого видужання та більше не хворіти . Будьте щасливі та повертайтеся швидше до бджіл .
 20. Дааа . Губа не дура . Может на рубины перейдете , а ?
 21. Возможно . Но у современной молодежи нет времени , они вечно не успевают . Поэтому , долго ждать они не могут , а тут трах - бах и здоров .
 22. Интересно . Помогает ? Как то более верится , когда индивидуально подобранным камнем по цвету , весу и форме шарахуть разок по кумполу , а потом , когда клиент очнется , напоить его горячим чаем и спросить - помогло ли . Процедуру нужно повторять до достижения нужного эффекта . То есть , полного выздоровления последнего . В особо тяжелых и запущенных случаях , можно менять вес камня в сторону утяжеления и повышать температуру чая .
 23. Ну чаи разные бывают . Мелколистовой , крупнолистовой и т. д . Черный , зеленый . А вода - это же основа любого чая . Вода тоже бывает разная - жесткая , мягкая , огненная .... Вы уверенные что чай с водой был ??? Может там спирт был ?
×