Jump to content

ДобровоЛ

Совет Форума
 • Content count

  16,047
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30,072

Contact Methods

 • Website URL
  http://ldobro2.gallery.ru/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  Голландський бакфаст

General Information

 • Пасека в
  с. Княжичі, Броварського р-ну
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Кор.230 -10р,Дадани 24-32 р,нуки на станд.рамку та чотиримісні на половину 145-ої
 • Порода пчел
  Бакфаст:голландці:В-7(DLO),

Recent Profile Visitors

11,945 profile views
 1. Та скільки мені там одному потрібно?... Тиждень на хлібі та картоплі просиджу зате у неділю й шашликами можу з сусідом задовольнитися. А такої теплої зими, яку спостерігаю у цій темі, мною відкритій, точно ще не бачив. Ото й переживаю вже , що весна нам може вибрики влаштувати...
 2. Науковцям союзним довіряв, а нинішнім - ні в якому разі! Жовтизна на останніх тергітах притаманна і нашій УС. А вона так і зветься - Українська Степова...Це з її характеристик. Ну,а баки - то перша штучно виведена порода Людиною і саме для Людини. Тобто відбирали все те, що у ній найцінніше було.
 3. Із матками ШО таке буває. У мене одна так місяць жила і теж в кінці кінців загнулася... А деякі аж через пару тижнів починають сіяти...
 4. Та це з посібника біології за 5 клас з розділу "Комахи".
 5. Ви мене захотіли " кутикулою , эндокутикулою, липоидным слоем — эпикутикулой" налякати. Та я вже на третьому курсі писав репортажі з біофаку нашого КНУ ім. Т. Шевченка. І комахи, в т.ч. й бджоли, у них разом із земноводними були чи не найпершими досліджувальними об"єктами. "Доказано, что на окраску кутикулы влияет интенсивность освещения, температура и влажность" - так у науці писати не прийнято - ким - ПІП., де, назва повна видання, том,стор.і т.д. А то і я можу теж сказати : Ніким і ніде це не доказано!
 6. У мене пасічні угіддя - це десь 60 відсотків лісу.Дача , де пасіка, - за сотню метрів від узлісся. І в цих умовах баки мої замшеві вдвічі перевершують навіть знамениту карпатку від Гайдара (я від нього брав і перепробував маток чи не усіх останніх ліній ще 5 років тому). У сусідів тих, що тримають баків те саме спостерігається.От ваша теорія про рудих (рижих) і ліс вже розлетілася впрах.
 7. Народні прикмети на 18 січня – На деревах багато снігу – чекайте на багатий урожай плодів і меду. – Якщо на небі яскраві зірки, то ягнята будуть добре плодитися. – Випав сніг у Водохресний Святвечір – рік буде врожайним. – Сильний південний вітер – до дощового літа. – На Водохресний вечір йде сніг – чекайте на добрий врожай зернових культур. – Вночі зірок не видно і небо тьмяне – грибів восени буде дуже мало. – Зранку йде сніг – буде багато гречки та хліба. – Чути гучний гавкіт собак – весь рік полювання та риболовля будуть вдалими. Після Святої вечері дівчата збираються на щедрівку
 8. Осінь-Зима 2019/20

  А я взагалі в іншому місці.
 9. Свіжа вона дуже волога, може й забродити. А півдня десь у холодочку - і достатньо теї підсушки
 10. Осінь-Зима 2019/20

  Ок. Я підказую вам @Gnat Ігнатенко Олег ваші помилки . Бджоли запоносять вже тому, що їх потривожили. А канді вони сприймуть як взяток, піднімуть температуру для переробки, а матка тоді точно почне кладку. А перенавантажені бджолині кишечники почнуть випускати лишнє. Це класика, а не мої видумки. Але тепер вже ліпше їх не чіпати і лишній раз не тривожити, тим більше як там з кормами все ок. Вам теж бажаю всього самого найліпшого. Саме тому й написав вам про це.
 11. Осінь-Зима 2019/20

  Та де там та агресивність? Називати речі своїми іменами - то так і має бути. Просто чоловік знущається над комахами через незнання, але ж в чому то вони повинні? А скільки он ютубівських відео на цю тему тут он виставили і ви в т.ч. А для чого , коли наші ж форумчани повторюють подібне?
 12. А воно, Геннадію, до того якраз і йде - золотисті баки і італійки вже півсвіту захопили. Але то , дякуючи людям, й через свої ГКО.
 13. Ну, а чого ж тоді негри в Африці чорні? Тут відсебятіна не проходить. Знаєте більше, володієте теорією з доказами - поділіться. А так для галочки болтать - кому воно потрібне й чи кому знадобиться?
 14. Осінь-Зима 2019/20

  А так то 17 -го року було... А мене обібрали цієї осені. Залізли через оті хваленні пластикові вікна. Я й не знав, що вони відкриваються від легкого нажиму... Забрали все цінне, тобто увесь електроінструмент, стабілізатор напруги на 10 квт., старовинний самовар і т.п. З контейнера витягли візок фірменний для перевозки вуликів. Так що лишився я обезброєний... Добре, що меду вже не було - перевіз до квартири. Шукали гроші. Дурні, хіба ж вони у пенсіонерів бувають ? Сусіди ж довкола живуть на ПМЖ. Та так ніхто й не помітив. Підозра падає на будівельників, що працювали на спорудженні гаража у сусіда через тин... Але не впійманий - не злодій.
×