Перейти к содержанию

ДобровоЛ

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  11 925
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

18 060

Информация о ДобровоЛ

 • Звание
  т.(067) 775 79 14
 • День рождения 25.06.1955

Contact Methods

 • Website URL
  http://ldobro2.gallery.ru/

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Интересы
  Голандський бакфаст

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  с. Княжичі, Броварського р-ну
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  Корп.230 -10р,Дадани 24-32 рам,нуки на станд.рамку
 • Порода пчел
  Бакфаст: Голандці: В-7(DLO), В- 45(LJ);та B-73(АР)

Посетители профиля

7 974 просмотра профиля
 1. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Андрію, не лише в Європі. Мав контакт якось з Канадою і США. Там їх теж мають . От в якому числі - то дійсно такої статистики у мене - катма.
 2. Как я начинал

  Пане Василю! Прошу, не плутайте ви людей ще й тут! На виборах є така технологія, але ж ви не повинні опускатися до рівня отих, вибачте, але іншого слова не підберу, - обісраних після першого ж обльоту депутатів. ЗМІНІТЬ АВАТАРКУ! Думаю ви давно вже в курсі справи...
 3. Пане Василю!

      Не плутайте ви людей ще й тут! На виборах є така технологія, але ж ви не повинні опускатися до рівня отих, вибачте, але іншого слова не підберу, - обісраних після першого ж обльоту депутатів. ЗМІНІТЬ АВАТАРКУ! :hi::az:

   Думаю ви давно вже в курсі справи...

 4. Я за два-три дні вам задзвоню і попереджу. Решту - пишіть в личку.
 5. А у нас зараз - 2С. Будемо плекати надію, що весна наступить й насправді...
 6. Весна/Літо 2018

  Ще пару десятиліть з такими ... і вже нас туди точно позаписують...
 7. Весна/Літо 2018

  Дякую. Та я , Петровичу, в курсі. Але в астрономічному смислі - це так близько, що й об"єднати не гріх.
 8. Весна/Літо 2018

  Дякую @Maksimза добрі слова! Просто з роками починаєш розуміти ціну хороших поступків та й доброго слова. А все добре й позитивне спрямоване у світ на людей до вас колись точно повернеться.
 9. Весна/Літо 2018

  Усіх форумчан щиро вітаю із завтрашнім великим для нас , пасічників, днем - настанням астрономічної весни у північній півкулі та рівноденням! Може, дасть Бог і весна, засоромившись, все ж накінець та настане в реаліях й для нас !
 10. На травень замовлення вже всі прийняв. Дякую тим , хто до мене звернувся. Постараюсь вповні виправдати вашу довіру! Із завтра, 22 березня - якраз це є початком астрономічної весни в північній півкулі - починаю приймати заявки на червневих маток . Умови і ціни ті ж.
 11. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Так він же й сам відповів: "Нет плохих пчел, а есть к ним нерадивое отношение." Що ще потрібно більше? І це десь на 2-3 хвилині. І нічого далі й дивитися. Класний він спеціаліст, гарна людина, але що він знає про баків, з яким вже півсвіту бджолярів працює? А баки - точно не кавказянки! І не лишнє буде й тут повторитися :"Про бакфаст може говорити лише бакфаст"
 12. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  "Про бакфаст може говорити лише бакфаст"
 13. Весна/Літо 2018

  Ото я ще років з чотири тому рекомендував окутувати вулики на зиму на відстані см15-20 китайською сіткою з льоски - дуже дешева колись була. То чи я був не правий? Хоч мудрістю з @Мико не порівнююсь, але то було досить мудре і правильне рішення. Та на мене так були наші"зелені" накинулися, що я вирішив відмовчатися. Але ж я був стовідсотково правий!
 14. Весна/Літо 2018

  Дятли, мабуть, були точно московські....
 15. Весна/Літо 2018

  Сергію! Ото відповідь природи на всі ваші оті ППВ чи ППХ. А на вашому місці закликав би корейців - благо у вас там вони є - й дав би "охрані " достойну оцінку. Може яку сотню на них й заробили б. Стовідсотково - куньї ці дири зробили. Вони медок полюбляють не менше ведмедів А сліди заячі ще раз прідтверджують мою думку щодо оцінки роботи вашої "охрани ".
×