Перейти к содержанию

ДобровоЛ

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  13 101
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

21 454

Информация о ДобровоЛ

 • День рождения 25.06.1955

Contact Methods

 • Website URL
  http://ldobro2.gallery.ru/

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Интересы
  Голландський бакфаст

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  с. Княжичі, Броварського р-ну
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  Кор.230 -10р,Дадани 24-32 р,нуки на станд.рамку та чотиримісні на половину 145-ої
 • Порода пчел
  Бакфаст:голландці:В-7(DLO), B-773(DLO) і В- 45(LJ)

Посетители профиля

9 703 просмотра профиля
 1. Так тож - лише освоюю. А крім того у мене матки вільного спарювання при високій насищенності відповідного типу - сусідам теж роздаю баків.
 2. Українська степова порода

  Подивіться трохи раніше відповідь. Я ці типи порівнював і ви теж там виступали.
 3. Пчёлы на балконе

  А я ще мрію спробувати поставити відводочок до себе на 16-й поверх. Хочу все ж дізнатися, що з того буде. Про сусідів то лишнє. У мене баки.
 4. Українська степова порода

  Я ж писав про конкретний тип УС . Самі спробуйте у Єгошина. Я висловлюю думку лише про ті , з якими працював. А то у нас он "спід " на баків чіпляють, а самі не те що не працювали з ними , а й просто не бачили їх нормальних.
 5. Пчёлы на балконе

  О! А я на липу виїжджаю на Сирець.
 6. Не переживайте. Мій пасічний вік - понад 50 років самостійного пасічникування . Тож й це я пройшов - мав кілька відводків на балконі 5 поверху редакції газети "Київська правда" 12 років підряд. Знайду - покажу й публікацію. Ось тут :http://tochok.info/topic/7084-пчёлы-на-балконе/ Освоюю ШО.
 7. І у мене точно так. Дуже сильного похолодання пока не передбачається.
 8. Все правильно. Але пасіка у мене на 6 дачних соточках. Тож розганятися немає де. Та й здоров"ячко моє Чорнобелем вже добре присипане. А запланував відкрити ще точок для сина за 50 км.
 9. Українська степова порода

  Майже з усім згоден. Але якщо рій - то вже не баки.У мене за 5 років - пока жодного не бачив, правда, на пасіці пока я в сезон постійно, тож і догляд відповідний. Щодо карпаток - ви теж праві,- я перепробував їх до 2013 року усі наявні типи в Гайдара. І теж сидів на його "голці ". Правда я декого не розумію щодо "голки". Це й дурню , вибачайте,зрозуміло - хочеш мати ПОРОДУ - поновлюй її, або займися ШО. І УС не є виключенням. Бо"чистопородне" може бути лише за наявних ізолюючих умов.
 10. Цікаво, Андрію, а де географічно?
 11. Якщо є до чого брати (я про нектароноси) - можуть і купити. Але моя вигідна планка - точно не вище 1 000 - 1100 і 4рр. Бо ще не маю поблизкості таких нектароносів, щоб оправдали ці витрати. В іншому разі буде мені вигідніше пустити в зиму свої відводки, потратившись і на цукор, і на обслуговування та роз"їзди пасіка - хата.
 12. За пакети й гривні він вже й порахував. А я хотів у нього трохи на акацію прикупити - перепустити через РР, щоб трутні мені баків не псували, та й запустити у свій акаційний лісочок. Насадив її, дійсно, цілий ліс. А матководство ж вимагає й чимало бджіл - на виховательок, стартери , нуки. То на акаційний взяток у мене виходить немає й з чим чекати.
 13. @z-e-u-s І я б хотів це почути. А то так усіх пакетчиків накривати мокрим рядном, якось й не зовсім гарно виходить. Бо люди й там різні бувають, повірте. От хоча б @дочинец теж із заходу, з Тячева, якщо не помиляюся. З ним ні у мене, ні у брата мого ніколи цих питань не виникало. Тільки на той рік він вже все розпродав... У порядних таке буває.
 14. З вашою південною погодою та ГВ з соняху просто Богом дано займатися пакетами.
×