ДобровоЛ

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  7 684
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

6 813

7 подписчиков

О ДобровоЛ

 • День рождения 25.06.1955

Contact Methods

 • Website URL
  http://ldobro2.gallery.ru/

Profile Information

 • Ваш пол
  Not Telling
 • Место расположения
  Взимку - КИЇВ

Previous Fields

 • Пасека в
  Київ, і с. Княжичі Броварського р,Київщина (067)775 79 14
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  Корп.230,Дадани на 21-32 рамок,нуки на станд.рамку
 • Порода пчел
  B-73(АР), В- 45(LJ)Голандія,карніка випробовування
 • Пасека в
  під лісом

Посетители профиля

3 923 просмотра профиля
 1. При достатній насиченості батьківських сімей, думаю, це не буде проблемою. Але, Артеме, після того, як мені розповіли про рій, що привився був над моїм 16-тим поверхом на Троєщині, тепер вже,- торік, я й не таке можу уявити. Навіть й те, що на той острівець міг рій якийсь попутній вітер занести. А верба ж і аморфа кущова росте кругом по берегах Дніпра. Та й трави медоносні ростуть там очевидно довкола. Тож і тих рідких медоносів могло б вистачити для розвитку залетілої бджолородини - падь верба теж виділяє, та й дупел для бджіл там в ній повинно бути предостатньо.... Всього у цьому житті буває. Тож стовідсотково, не побувавши персонально там, не вивчивши умов, стверджувати щось важко. Можуть і там бджоли вчепитися й вижити. Але я ще раз повторюю, що надзвичайно радий, що хоч щось вже робиться в цьому плані. І дякую ентузіастам цієї справи! Може варто було б нашу конебджолярську кафедру сповістити про це ?
 2. Саша, відредагуй це: "На облетевшихся маток будут выданы документы подтверждающие происхождение матки". Бо, мабуть, документ на їх обліт (тобто на батьків - трутнів), а не на самих маток. Уточни, бо виходе несуразиця: як ти можеш видавати документ на походження маток, коли тобі їх вже готовими поставлятимуть? Терпи,Саша, бо будуть нападати! Нове у нас сприймають ще по-старому! А нападатимуть, як на мене за те, що об"яву давав про продаж трутнів. А тепер все стає на місце! Разом з тим щиро вітаю з таким проривом - першим закритим облітником на межах теренів нашої держави!
 3. Тобі, Андрію, близько. Тож тільки вудочки й котьолок не забудь!
 4. А що хіба по окремості вони не злітають? А при попарному розміщенні один одного обігріватиме. І все ж тоді умови у них будуть ліпші.
 5. Я теж обрізаю півкрила, після перевірки на кладку. Але обов"язково мічу. Ну, а маркери найкращі, що були у мене то - корейські. При чому - товстіші.
 6. Здогадуюсь, що й там без китайських складових не обійшлися...
 7. Ну, Володимере, і що вони, оптовики, з ним тоді зроблять? Пропустять через тени градусів під +45 С?
 8. Або просто відійти тихо у світ інший...
 9. Оце правильно. Все одно той мед дешевий і зразу ж закристалізується, та й дозріє вже в посудині. А якщо пасіка маленька?...
 10. А що 300га ріпаку - то замало для 6-10 сімей? Пане Василю! Ще не вечір! Ще й посходе, а той, дасть Бог , і відійде. Ще ж таких, аж занадто, морозів то й не було...
 11. 73-76 Балтійськ, торпедні крилаті катери. А ти теж, братан , бачу там шастав по тих же чортових штормах на седой Балтике ?

 12. Чистий білий на фоні стільників і бджіл найбільш помітний. Це я вам як спеціаліст даної галузі відповідаю. Але ж існують всесвітньо прийняті правила мічення маток.
 13. Он, будь-ласка, який прекрасний вибір! Питається: І для чого ж тоді винаходити ще один велосипед? Невже фахівці і виробничники даної продукції "не в темі?"
 14. Там проблема з товщиною буде.
 15. А чим БОШ вас не влаштовує? То ж фі-ірм-а-а! Але якщо щось створюється, постає перше питання - "А з якою ціллю?" Клуби ж, пане Берчик, створюються для поширення ідей, пропаганди чогось. А ви ним хочете закритися. Тоді створіть партію з десятирічним канд. стажем. Артем чітко відповів.Це ж саме я чув якось в Баришівці і від Гайдара. І згоден з ними повністю щодо семантики цього слова. Однозначно осіменіння.