ДобровоЛ

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  8 874
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

10 655

О ДобровоЛ

 • День рождения 25.06.1955

Contact Methods

 • Website URL
  http://ldobro2.gallery.ru/

Profile Information

 • Ваш пол
  Not Telling
 • Интересы
  Голандський бакфаст

Previous Fields

 • Пасека в
  Київ, і с. Княжичі,Київщина,т. (067)775-79-14
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  Корп.230,Дадани на 24-32 рамок,нуки на станд.рамку
 • Порода пчел
  Бакфаст: B-73(АР)ФРН, В- 45(LJ)Голандія

Посетители профиля

4 800 просмотров профиля
 1. То ви не знаєте, що то таке наша падь... А сонях, зібраний при хоч і невеликих дощах - майже не страшний. Але потрібен тоді контроль - тобто зимівля у приміщенні. Так, виведені в липні мені теж найбільше подобаються.
 2. Акація в цьому плані - дерево супер! Головне, щоб укорінилась. Ну а далі і без поливу гарно ростиме. А це як?
 3. У мене пасіка прямо під сосновим лісом. І осінь тут дає падь. Тож на зиму я завжди згодовую по 8-10 кг цукру. Планую вже давно зі своїми баками спробувати постояти на вересу... або ж і на пізньому соняху.
 4. Можу підтвердити це і я.Правда у мене нуки на стандартні рамки 230 та 300. Позаторік і торік доводилось їх відкачувати на акації, бо не було куди сіять молодим маткам. Серед них траплялись і обезматочені. Тоді були у мене баки від В-45 і В-73.
 5. А педігрі для чого?
 6. Може й так. Але ж ви уявіть ситуацію. Одне, коли вийшла неплідка і ви її перевірили хоч візуально, інша ситуація - маточник з личинкою. А може вона з недорозвиненим крилом чи ніжкою - всього може ж бути і вини матковода у тім немає. То як можна видавати тоді паспорт на маточник? І одне, коли готується партія 15-20 маточників, і інша,- чотири та ще й кудись їх пропонують мені відвезти... А в цей момент у мене інші матки з тієї ж партії починають лупитися... Як казав Мико - галера пішла в плавання, її не спинити... А з іншого боку - замовник завжди правий.
 7. Недавно подзвонив один пасічник. Просив продати чотири маточники і паспорти до них...
 8. А у мене найліпше спрацьовував Апірой. Кілька роїв на нього клюнули.
 9. Вадим, вибач, що не зовсім по темі, але це по ветеранах. Позавчора у мене була зустріч з однокурсниками на презентації в Укрінформі, де я працював начальником управління фотовідеоінформації. Так от фоторепортером, що висвітлював там ту подію був Юрій Іллєнко - ветеран ВВВ, колишній моряк, добре знайома мені людина. Йому пішов 90-й рік! Ми з ним служили в одній і тій бригаді торпедних катерів, але з різницею в 30 років! Так що й таке буває...
 10. Я, Миколо, так з В-73(АР) (замшевою) й робив. Але у бджіл все одно вік недовгий. Не перезимувала вона. Тепер її дочки умене в батьківських сім"ях. Вона також від Анатоліки, як і моя В-45. Найдовше у мене прожила була якось матка карпатка 77 лінії - ще з тої першої "тимірязевської"пасіки - чотири з половиною роки. Але працювала вона без усяких обмежень.
 11. Печатному це не грозить.
 12. Може й так. Але вароа - найбільш вірогідна причина. А як там зараз не сіють отой ріпак, що росте вище людського зросту? На ньому не стояли? Дякую! Можна - до брата - в Дубину...Але ж маток виводити треба... О! А це може нашу братву й порадувати!Отож: Нет худа без добра...
 13. У мене баки. Вони до цього більш стійкіші. Їх же й на вересу виводили.
 14. Торік за 4-5 км від мене посіяли пізній сонях - цвів разом з золотарником. Ото розумно було. Жаль, що не міг я тоді кочувати... Правильно. Коли вже сильно допекло, варто й посміятися!
 15. Гречку! Дай вам, Боже, гектарів з тисячу!