Jump to content

ДобровоЛ

Совет Форума
 • Content count

  15,387
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28,799

About ДобровоЛ

 • Birthday 06/25/1955

Contact Methods

 • Website URL
  http://ldobro2.gallery.ru/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  Голландський бакфаст

General Information

 • Пасека в
  с. Княжичі, Броварського р-ну
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Кор.230 -10р,Дадани 24-32 р,нуки на станд.рамку та чотиримісні на половину 145-ої
 • Порода пчел
  Бакфаст:голландці:В-7(DLO),

Recent Profile Visitors

11,600 profile views
 1. Методи визначення породи бджіл

  Та, Михайле, тож був жарт!
 2. Якого Йохана - мого знайомого матковода з Голландії - Йоханса Бертруса ?...
 3. Ну, дехто й на внутрішньому ринку з акацією непогано процвітає. Але особисто постійно вистоюює на ринках, ярмарках та де-інде. P.S. Мова про" середнячків та біднячків".
 4. Методи визначення породи бджіл

  Пробував і я її - Говерлу.Сподобалася. Синєвр (трохи гірше) і вона - то було моє останнє захоплення карпатками якраз перед баками. А як по меду @Mihail-ves - у вас графіків немає?..
 5. Якщо ви не розумієте те, про що там написано, як ви можете взагалі про це щось публікувати?! Та й навіть з простою граматикою саме у вас теж є нелади... Передерти ту чи іншу статтю - то не подвиг, а просто-напросто - плагіат. Займіться ліпше фермерством. Бо в журналістику нелегкий шлях лежить через відповідний факультет чи інститут, на які піде років 5-6, а потім ще й кілька років піде на спеціалізацію - це вам кажу, як представник цієї професії . Хоча і в фермерстві без визначеної кількості знань, профпідготовки теж нічого не досягнете.
 6. О сьомій ранку з'явився туман.
 7. +7С, ніби ясно, але вітряно.
 8. А у нього, за його словами, лише один дощ був за осінь. Там такі глиби, що аж страшно дивитися. Але навіщо було туди пускати плуга, де потрібен плоскоріз? А у мене десь плюс сім. , моб. пише - туман. Але я його не бачу.
 9. Ага, сиро! Ви про це он @ромео розкажіть...
 10. Липа мелколистая

  А це кому ви адресуэте?
 11. Карпатська бджола

  Для чистопородного розведення є ШО. І це однозначно. А для меду можна використовувати і приклад @АТВ,
 12. Карпатська бджола

  Так кого перевірятимемо маток, трутнів чи ,вибачайте, на непротухлі яйця матковода? А всерйоз @АТВ , поясню, якщо матка саме племінна (особенно когда она с буржуазной страны приехала) ( ну це точно не про карпатку, бо вона у нас з комуністичної країни) у неї є родоводи як по материнській, так і по батьківській лініях, якщо матка саме племінна. І що, та кого ви тоді збираєтеся перевіряти - родоводи европейських маткарів? Цікаво, як це у вас вийде ?...
 13. Та він так і коштуватиме, пока туди доїде повз наших таможенників!
 14. Карпатська бджола

  Ви знаєте, за півста років, як я почав читати пасічні видання про вплив трутня на ГКО майбутніх сімей (господарсько-корисні ознаки), писали різні науковці про його вплив від 15-20 і аж до 90 відсотків. То де ж правда?...
 15. Карпатська бджола

  Ага, трутні у баків на вагу золота! Це не карпатка, яка так і мріє низ рамок трутнями обкласти і вже в кінці квітня кожна сім"я у них має повно трутнів. Баки неохоче їх виводять. Я спеціально тримаю для цього стареньку матку - після трирічного Дня її народження і поступово підставляю їй під засів трутневі рамки в середину гнізда. А потім роздаю по інших сім"ях. Так що над такою "посилочкою" потрібно буде дуже добре потрудитися.
×