Jump to content

ДобровоЛ

Совет Форума
 • Content count

  14,866
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27,550

About ДобровоЛ

 • Birthday 06/25/1955

Contact Methods

 • Website URL
  http://ldobro2.gallery.ru/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  Голландський бакфаст

General Information

 • Пасека в
  с. Княжичі, Броварського р-ну
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Кор.230 -10р,Дадани 24-32 р,нуки на станд.рамку та чотиримісні на половину 145-ої
 • Порода пчел
  Бакфаст:голландці:В-7(DLO),

Recent Profile Visitors

11,335 profile views
 1. То лише самотні мерзнуть. І то ще не закалені. А самотні зі строком (хоча б такі як я) вже звикли й до холодної ковдри.
 2. Ще не пам"ятаю, щоб його не було. Одного року було всього три дні . Але все ж було і до +20С і бджілки добре обліталися . За моїми спостереженнями це найчастіше буває близько Покрови - десь із 9 по 20 жовтня. Ну, а до цього повинно ж похолодати, щоб люди відчули дубак , й що пригріло ж саме Бабине літечко.
 3. Утепление

  Я використовую вже з десяток років синтапон з агроволокном, але поверх стельовин. Є й ХП, але без синтапону. Великої різниці не помітив.
 4. У мене +10С , хмарно, сухо. А прогноз видає: 14С і ливень...
 5. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Питання на засипку: а для чого ж ізоляція для ШО ?..
 6. Співіснування двох маток у гнізді

  Щось трохи схоже у мене твориться в одній сім'ї у дадані. Прозівав я маточникаТЗ. Побачив молоду безплідну вже на рамці десь числа 5 вересня. Оглянути сім'ю через сусідських злодійок ( чого раніше не було) не зміг. А вже десь числа 15 при обробці амітразою побачив на двох рамках 2-3 денний засів. Знайшов і відкритий вже маточник ТЗ. Далі дослідження мої пока не були продовжені. З'їжджу скоро на пасіку - тоді вже роздивлюся. Цікаво з ким же вона там обліталася, якщо то молода. Правда , я якраз експерементував - пробував вивести пізніх трутнів від італійки @Кузьмич.
 7. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Не тепліші, але тут не температура головна, а довгий час безобльотний.
 8. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Щоб там ви не говорили, але місцеві більш витривалі до довгих зим. Італійка - бджола півдня. Правда, я зачарований її працездатністю та миролюбством, зокрема, тіею бджолою, що попала мені від @Кузьмич .
 9. Осінь-Зима 2019/20

  При 3С - 4 С вдень, правда ще пока з "+", вряд чи знайдеться хитра дупка (як писала @Inna) , яка ще буде так же сіяти.
 10. І через тиждень, @ромео , ніякого потепління - пророкують 3С , але пока ще з тим же плюсом... Отож пора вже "Бухту вікінгів" на бджолу у кожуху та біля каміну замінити...
 11. І у мене на 4 ранку показує 5, пока ще з +...
 12. Осінь-Зима 2019/20

  То запасайтеся, не упустіть таку нагоду. У нас він вже по 14-15 гривень і більше. Видно підготовлений той цукор був на закордон та щось там не склалося. А там на строки добре дивляться...
 13. Осінь-Зима 2019/20

  Я народився й виріс у селі, де був цукрозавод, що бувало постачав цукор прямо у Кремль. То як сточити із зашитого мішка кілька кг цукру добре знаю . Перше - це всовують щось типу трубки чи лійки і так відсипають. А щоб вагу збільшити - ставлять всього на ніч біля цукру воду у відрі, чи мішки переносять поближще до води і вони набирають у себе воду навіть без прямого контакту...
 14. Осінь-Зима 2019/20

  То негаразди не з совістю, а з головою. І таких людей потрібно жаліти. А я думаю, що то вам був тоненький натяк на медове відшкодування котячої води.
 15. Осінь-Зима 2019/20

  Обпоносяться, будете мене згадувати. Такий цукор непридатний. Те, що він з 11 року - не страшно. від років зберігання йому у сухому місці нічого не станеться окрім, як зіб"ється в грудки. А страшно, що мокрий - так ділки "нагрівають" вагу. Головне, щоб він був білим, бо із жовтизною на зиму бджолам такий не підходить.
×