Jump to content
Форум на ТочкУ

ДобровоЛ

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  18,061
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

35,306

About ДобровоЛ

 • Birthday 06/25/1955

Contact Methods

 • Website URL
  http://ldobro2.gallery.ru/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  Голландський бакфаст

General Information

 • Пасека в
  с. Княжичі, Броварського р-ну
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  Кор.230 -10р,Дадани 24-32 р,нуки на станд.рамку та чотиримісні на половину 145-ої
 • Порода пчел
  Бакфаст:голландці:В-7(DLO),

Recent Profile Visitors

14,110 profile views
 1. Тому й не провіряв, дивлячись на стан сімей та на ваші запевнення. Ну, ось десь після 10 жовтня вашим же біпіном буду обробляти з Росинки, то спробую зробити спочатку контрольний "заплив".
 2. Мабуть все ж - Полтавщина. Там популярні були такі сапетки . А на Поліссі - борті.
 3. Дякую чемно ! Так, почалося... А я ж, @Wladimir_K , навіть і не перевіряв їх дію!
 4. А ось іще один. Село Княжичі мають такий же герб, але розміщується він на червоно-синьому прапорі. Вгорі - шапка Мономаха, а внизу - бджола. Тут, у селі, колись розміщувалася пасіка Київської лаври.
 5. Такий медонос повинні знати. Він мед робить м'ятним. Шандра - медова трава, яка своїм запахом та смаком може підняти ціну на мед , поліпшуючи його якість. Ось тут про неї. http://tochok.info/topic/1840-шандра-обыкновенная/?do=findComment&comment=640645
 6. На одній рамці я спробував би організувати нук про всяк випадок. У неділю у нас похолодання і дощ.
 7. Так цілий тиждень он у нас передбачають +25 і більше. Тому ніякої проблеми абсолютно не бачу. Тільки робіть це швидко десь надвечір ,щоб не спровокувати напад.
 8. Все залежить від погоди й температури. Як стане холодніше десь +5С - то не бажано, бо може частина бджіл пропасти, що попаде на землю.
 9. Я теж не захотів '' калапуцятися з цукром''. Та й медом торгувати теж мені не смакує. Оптом здав сину останню качку, яку зробив на стаціонарі вже після повернення з кочівлі. Заодно й звільнив був місце для маток та сформував попередньо зимове гніздо. У мене з медом соняху по 5-6 рам рутівських у другому корпусі і повністю запечатаних. Скоротив сильно гнізда. На кочівлі було чотири різних поля соняхів по 50 і більше га, але в один час засіяні. Конкурентів там так і не бачив. Ну умови, майже як у @Мико . Я навіть до самого кінця цвітіння так й не достояв. Тож торгуватиму медом лише трохи і серед своїх знайомих. 400 гривасів за повну трилітрівку - така моя ціна і нікуди я не поспішаю. Мед не апельсини, які швидко псуються. Правда, мед не чистий сонях - а з липи+різнотрав'я+ шандра+ сонях.
 10. Та то на бранепільських полях. Цьогоріч там не дуже зручно було для бджіл з соняхом. Торік сонях був навколо села, просто заліплено ним було. То в цьому році по сівозміні сіяли трохи далі від села. Розвідаю, та запланую на ріпак туди на весну, якщо поле буде в районі до 1,5 км від батьківської хати.
 11. О! Пахомовичу, радий з вами знову тут поспілкуватися! Так ви передісторію гляньте. Там мова про яйця і не курячі. То мед якраз і буде саме ТИМ, що й потрібно !
 12. Змастіть медом , як деталі медогонки, і все буде топ-топ !
 13. Значить надійна і велика 'дірка' на таможні з'явилася.
 14. Так, одна качка. Цього року роздільно викачати не вдалося, на жаль.
×
×
 • Create New...