Виталик К.

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  649
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

860

3 подписчика

О Виталик К.

 • Звание
  простой начинающий пчеловод
 • День рождения 28.04.1989

Contact Methods

 • Website URL
  http://hristiane.com.ua/
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  Украина, Киевская область
 • Интересы
  христианин

Previous Fields

 • Пасека в
  Киевская область, г.Кагарлык
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  мк 10х230
 • Порода пчел
  карника Ф1, бакфаст Ф1

Посетители профиля

1 644 просмотра профиля
 1. а я використовую і горєлку і березову кору і трухляву деревину і трутовик. Все йде в ход і теж швидко виходить
 2. Говорив з одним знайомим, який працює на розвозці в НП, так він сказав (дослівно), що: "працівники НП вішаються від нового контракту з Алі." Говорить після того як заключили контракт з китайцями, то на відділення в Бучі Київської обл. (це він просто приклад привів) в день приходить 300-400 адресних посилок. А машини на розвозці як було дві, так і залишилось. Працівники просто фізично не вспівають це робити. Тим більше їм ніхто за це не доплачує. Спитав, а навіщо ж така морока з безкоштовною адресною доставкою? В чому смисл? Говорить, що ніхто не знає, мабудь у начальства є свої інтереси. Короче кажучи НП ще не зрозуміла с ким вона звязалася Це ж китайці!!!
 3. какие то из этих книг у вас есть в продаже?
 4. @ aleksanderch, маю надію, що головний книжник форуму допоможе
 5. Шановні форумчани, прошу вашої поради. Порадьте толкову книгу по бджільництву для початківців (яку зараз можливо купить у вільному продажу) на подарунок підлітку, щоб зацікавить його цим ремеслом. Буду радий допомозі
 6. додатково щось платили на НП?
 7. тобто ви заказали посилку на вашу поштову адресу, а прийде на відділення НП? Вперше про таке чую
 8. Заказував через НП? Скільки взяли за пересилку з Китаю?
 9. це ти тіпа хотів мене задіть? Я і раніше продавав мед у роздріб, просто з дому і дуже мало. Коли зявилась можливість продавать мед в магазині справи пішли краще. І це не з твоєї подачі, просто обставини так склалися, чому б їх не використать? А по темі, я просто написав, що ситуація в с/г також складна (не тільки пасічників роздівають) і не всі зараз готові працювати на перспективу. Але якщо ти будеш первопроходцем в цій сфері послуг і зможеш досягти реального результату, то я буду тільки радий за тебе. Також підтримую, в тому що пропозицію повинен створювати сам пасічник. Фермери самі шукать таких послуг навряд чи будуть.
 10. не знаю, чи стає фермерів більше, а от що в с/г працювать стає все важче це факт! Про запилення. Це схоже на мед і цукерки. Сучасний фермер скоріше клюне на маркетинговий хід якоїсь хімкомпанії і купить якийсь чудо препарат, що збільшить його урожай на скількис то там процентів, ніж буде слухать якогось пасічника з його бджолами, який і банку меду на базарі не може продать. Всюди потрібно уміть продавать себе і свою продукцію чи послугу. Особливо ту, результат від якої відразу ж побачити не можливо.
 11. Хто знає, на цьому сайті є мін. замовлення? І що стосовно матеріалу, там можна вибрать: гомополимер, сополимер або рендом? Який потрібно вибрать?
 12. ну в тій же Німеччині. Виробляють мізер, а споживають багато. А в нас навпаки виробляють багато, а споживать не дуже хотять
 13. Це навіть не культура... Треба бути чесними. Цукерки смачніші за мед, а ще викликають залежність, як куриво. Глутамат натрію, шановні, творить чудеса! У нас же як: користь на останньому місці, а на першому смак. Тому цукерки, тістечка, чіпси, кока-кола, майонез будуть купувати завжди краще ніж мед, пергу, прополіс, маточне молочко. Навіщо ці продукти людям, які живуть тільки сьогоднішнім днем? Питання риторичне До речі думаю, що в розвинутих країнах, де культура споживання меду розвинута, культура споживання тих самих цукерок розвинена ще більше!
 14. Вы так говорите, как будто в торговли работать не надо... Я иногда посмотрю на торгашей на рынке при минус 20, как они "неработают", мне их становится жалко... Оце ключова фраза! Уявіть собі, якби всі вирощували і ніхто не вмів продавать, то кому б все те вирощене потрібно було і куди його дівать? Кожен повинен займаться своєю роботою. Не подобається ходить на роботу - працюй на себе. Не подобається дешево вироблять - чудово, ставай перекупом чи навіть експортером і попробуй себе в цьому бізнесі! А всі ці стони про те як на мені хтось заробляє і яйця виїденого не коштують...
 15. стало смешно аж до слез но думаю, что не все так печально будет. Знаете, украинский народ он такой живучий... проверено столетиями!