Виталик К.

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  652
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

876

3 подписчика

О Виталик К.

 • Звание
  простой начинающий пчеловод
 • День рождения 28.04.1989

Contact Methods

 • Website URL
  http://hristiane.com.ua/
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  Украина, Киевская область
 • Интересы
  христианин

Previous Fields

 • Пасека в
  Киевская область, г.Кагарлык
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  мк 10х230
 • Порода пчел
  карника Ф1, бакфаст Ф1

Посетители профиля

1 815 просмотров профиля
 1. Додайте і мене до черги на 1 примірник. Кошти коли і як?
 2. Елена, а у вас случайно нету ютуб канала? Вы бы могли делиться своим опытом в сыро/мыло варении и снимать видео уроки. Моя жена (да и я тоже) сильно любит разнообразные сыры и очень хотела научиться этому ремеслу и кормить свою семью такими оригинальными домашними натуральными вкусняшками. Вобщем ждем от вас подробных рецептов. Заранее благодарны!
 3. Ради "мыльных" и "сырных" фото стоило зайти в эту тему! Обязательно покажу жене, она тоже будет в восторге! Это ж надо такое делать... Спасибо Елена за фото, у вас действительно талант!
 4. цікаво, це якщо у вас бджоли здатні взяти з нецвітущого соняха 2,5кг, то шо буде коли він зацвіте?!
 5. а я використовую і горєлку і березову кору і трухляву деревину і трутовик. Все йде в ход і теж швидко виходить
 6. Говорив з одним знайомим, який працює на розвозці в НП, так він сказав (дослівно), що: "працівники НП вішаються від нового контракту з Алі." Говорить після того як заключили контракт з китайцями, то на відділення в Бучі Київської обл. (це він просто приклад привів) в день приходить 300-400 адресних посилок. А машини на розвозці як було дві, так і залишилось. Працівники просто фізично не вспівають це робити. Тим більше їм ніхто за це не доплачує. Спитав, а навіщо ж така морока з безкоштовною адресною доставкою? В чому смисл? Говорить, що ніхто не знає, мабудь у начальства є свої інтереси. Короче кажучи НП ще не зрозуміла с ким вона звязалася Це ж китайці!!!
 7. какие то из этих книг у вас есть в продаже?
 8. @ aleksanderch, маю надію, що головний книжник форуму допоможе
 9. Шановні форумчани, прошу вашої поради. Порадьте толкову книгу по бджільництву для початківців (яку зараз можливо купить у вільному продажу) на подарунок підлітку, щоб зацікавить його цим ремеслом. Буду радий допомозі
 10. додатково щось платили на НП?
 11. тобто ви заказали посилку на вашу поштову адресу, а прийде на відділення НП? Вперше про таке чую
 12. Заказував через НП? Скільки взяли за пересилку з Китаю?
 13. це ти тіпа хотів мене задіть? Я і раніше продавав мед у роздріб, просто з дому і дуже мало. Коли зявилась можливість продавать мед в магазині справи пішли краще. І це не з твоєї подачі, просто обставини так склалися, чому б їх не використать? А по темі, я просто написав, що ситуація в с/г також складна (не тільки пасічників роздівають) і не всі зараз готові працювати на перспективу. Але якщо ти будеш первопроходцем в цій сфері послуг і зможеш досягти реального результату, то я буду тільки радий за тебе. Також підтримую, в тому що пропозицію повинен створювати сам пасічник. Фермери самі шукать таких послуг навряд чи будуть.
 14. не знаю, чи стає фермерів більше, а от що в с/г працювать стає все важче це факт! Про запилення. Це схоже на мед і цукерки. Сучасний фермер скоріше клюне на маркетинговий хід якоїсь хімкомпанії і купить якийсь чудо препарат, що збільшить його урожай на скількис то там процентів, ніж буде слухать якогось пасічника з його бджолами, який і банку меду на базарі не може продать. Всюди потрібно уміть продавать себе і свою продукцію чи послугу. Особливо ту, результат від якої відразу ж побачити не можливо.