Виталик К.

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  648
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

857

3 подписчика

О Виталик К.

 • Звание
  простой начинающий пчеловод
 • День рождения 28.04.1989

Contact Methods

 • Website URL
  http://hristiane.com.ua/
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  Украина, Киевская область
 • Интересы
  христианин

Previous Fields

 • Пасека в
  Киевская область, г.Кагарлык
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  мк 10х230
 • Порода пчел
  карника Ф1, бакфаст Ф1

Посетители профиля

1 322 просмотра профиля
 1. Говорив з одним знайомим, який працює на розвозці в НП, так він сказав (дослівно), що: "працівники НП вішаються від нового контракту з Алі." Говорить після того як заключили контракт з китайцями, то на відділення в Бучі Київської обл. (це він просто приклад привів) в день приходить 300-400 адресних посилок. А машини на розвозці як було дві, так і залишилось. Працівники просто фізично не вспівають це робити. Тим більше їм ніхто за це не доплачує. Спитав, а навіщо ж така морока з безкоштовною адресною доставкою? В чому смисл? Говорить, що ніхто не знає, мабудь у начальства є свої інтереси. Короче кажучи НП ще не зрозуміла с ким вона звязалася Це ж китайці!!!
 2. какие то из этих книг у вас есть в продаже?
 3. @ aleksanderch, маю надію, що головний книжник форуму допоможе
 4. Шановні форумчани, прошу вашої поради. Порадьте толкову книгу по бджільництву для початківців (яку зараз можливо купить у вільному продажу) на подарунок підлітку, щоб зацікавить його цим ремеслом. Буду радий допомозі
 5. додатково щось платили на НП?
 6. тобто ви заказали посилку на вашу поштову адресу, а прийде на відділення НП? Вперше про таке чую
 7. Заказував через НП? Скільки взяли за пересилку з Китаю?
 8. це ти тіпа хотів мене задіть? Я і раніше продавав мед у роздріб, просто з дому і дуже мало. Коли зявилась можливість продавать мед в магазині справи пішли краще. І це не з твоєї подачі, просто обставини так склалися, чому б їх не використать? А по темі, я просто написав, що ситуація в с/г також складна (не тільки пасічників роздівають) і не всі зараз готові працювати на перспективу. Але якщо ти будеш первопроходцем в цій сфері послуг і зможеш досягти реального результату, то я буду тільки радий за тебе. Також підтримую, в тому що пропозицію повинен створювати сам пасічник. Фермери самі шукать таких послуг навряд чи будуть.
 9. не знаю, чи стає фермерів більше, а от що в с/г працювать стає все важче це факт! Про запилення. Це схоже на мед і цукерки. Сучасний фермер скоріше клюне на маркетинговий хід якоїсь хімкомпанії і купить якийсь чудо препарат, що збільшить його урожай на скількис то там процентів, ніж буде слухать якогось пасічника з його бджолами, який і банку меду на базарі не може продать. Всюди потрібно уміть продавать себе і свою продукцію чи послугу. Особливо ту, результат від якої відразу ж побачити не можливо.
 10. Хто знає, на цьому сайті є мін. замовлення? І що стосовно матеріалу, там можна вибрать: гомополимер, сополимер або рендом? Який потрібно вибрать?
 11. ну в тій же Німеччині. Виробляють мізер, а споживають багато. А в нас навпаки виробляють багато, а споживать не дуже хотять
 12. Це навіть не культура... Треба бути чесними. Цукерки смачніші за мед, а ще викликають залежність, як куриво. Глутамат натрію, шановні, творить чудеса! У нас же як: користь на останньому місці, а на першому смак. Тому цукерки, тістечка, чіпси, кока-кола, майонез будуть купувати завжди краще ніж мед, пергу, прополіс, маточне молочко. Навіщо ці продукти людям, які живуть тільки сьогоднішнім днем? Питання риторичне До речі думаю, що в розвинутих країнах, де культура споживання меду розвинута, культура споживання тих самих цукерок розвинена ще більше!
 13. Вы так говорите, как будто в торговли работать не надо... Я иногда посмотрю на торгашей на рынке при минус 20, как они "неработают", мне их становится жалко... Оце ключова фраза! Уявіть собі, якби всі вирощували і ніхто не вмів продавать, то кому б все те вирощене потрібно було і куди його дівать? Кожен повинен займаться своєю роботою. Не подобається ходить на роботу - працюй на себе. Не подобається дешево вироблять - чудово, ставай перекупом чи навіть експортером і попробуй себе в цьому бізнесі! А всі ці стони про те як на мені хтось заробляє і яйця виїденого не коштують...
 14. стало смешно аж до слез но думаю, что не все так печально будет. Знаете, украинский народ он такой живучий... проверено столетиями!
 15. Подписал кабминовскую вообще без затруднений. Президентскую раза с пятого (несколько дней пробовал), но все же подписал! Терпение и настойчивость господа и у вас все получится!