Jump to content
Форум на ТочкУ

nibond

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  4,679
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6,603

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Location
  Україна

General Information

 • Пасека в
  Миколаївська обл
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  бк 300+145
 • Порода пчел
  карніка

Recent Profile Visitors

6,039 profile views
 1. Мабуть таки брехуни. В мене був кущик ваточника, вже навіть зацвів, так качки як назнали, то з'їли до тла без яких небуть наслідків.
 2. Ще з 2015 року при минулому міністерстві агропромислової політики була створена робоча група з метою розгляду та вирішення питань в бджільництві, зокрема й напрацювання пропозицій по вдосконаленню законодавства, на що виділили два роки. Два роки пролетіли швидко і прийшов час звітувати вже новому-старому складу робочої групи і видавати «на гора» результати роботи, а головне отримати винагороду за тяжкий непосильний труд. Звітувати звісно нічим, а тому довго не мудрували і вирішили видати старе за нове навіть не перелицьовуючи, в надії на турборежим. Запропонували всі старі ін
 3. Не зберігати надворі у вуликах чи ящиках. В сухому приміщенні їм нічого не буде, просто не запечатаний закристалізується швидше.
 4. Скоро ми будемо знати "від чого" гинуть бджоли. Аграрні магнати започаткували і фінансуватимуть дослідження причин загибелі бджіл. Звісно, що всі кінці виведуть на нас.
 5. Потрібна саме Вереда? Бо я користуюсь фольгованою плівкою для теплих полів, товщина від 10 до 50 мк і доволі міцна, легко кроїти, доступна по ціні і є в кожному магазині будматеріалів. Коефіцієнт теплового відбиття поверхні - 97%.
 6. Можливо єнотоподібний собака (єнот), вони всеїдні і восени більше харчуються фруктами і ягодами.
 7. На початок жовтня буде якраз 3 місяці спеки без дощу. На наступні 2 тижні без змін.
 8. Прочитав це і подумав, а чому бакфастчики плачуть, закон на їх стороні, а підзаконний акт Про породне районування це як шістка проти туза.
 9. У мене є такі, але лотки практичніші, з ними менше мороки, та й місткість не 1,5, а 5 літрів. Крім того у мене постійно під стакани пролазять бджоли і тоді при повторній дозі або витрушувати їх звідти, або топити. Якщо їх зберігати не на сонці, то переживуть любого пасічника.
 10. В нас теж все жовте... Тільки не цвіте, зараза, нічого. Нє, квіточки є, де-не-де, але у вигляді гербарію... Також два місяці без дощу, все загинаєтья і з пилконосів виручає тільки оцей бур'янчик, не знаю його назви. Де він бере вологу навіть не уявляю. Жаль тільки, що і його мало, бо все навкруги викошене і випалене.
 11. Саме зараз уряд готує постанову по бджільництву. Принципово нічого не планують змінити, просто хочуть перезатвердити старе, в тому числі і план породного районування. Уряду потрібно освоїти якісь кошти, їм все одно що ухвалювати, лиш би менше мороки. Власне в робочій групі дві протилежні позиції. Уряд, СПУ і схоже ОМУ за постанову з деякими покращеннями - така собі синиця в руках. На противагу Конгрес бджолярів України пропонує підготувати і подати до ВР новий закон Про бджільництво, який би відповідав сучасному стану в бджільництві, бо якщо буде ухвалена постанова, то до закону справа ді
 12. Нескінченно можна дивитися на три речі: як горить вогонь, як тече вода і кружляння щурок над вуликами.
 13. Таки нечітко - який звіт, хто кому. Саме відносно цього пункту і товчемо воду весь вечір. А що стосується дат, то щось мене мучают смутниє сомнєнія, що після виборів ми вже будемо такі їм цікаві.
 14. Якщо пасічник не підприємець, то не потрібно. Я їм також намагався це довести, але простіше було замовити довідку у податковій, якщо пасічник не юридична особа і не підприємець, то все одно там буде все чисто. Можна послатись на Господарський кодекс України:
×
×
 • Create New...