Jump to content

nibond

Активные Пoльзователи
 • Content count

  4,437
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5,629

2 Followers

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Location
  Україна

General Information

 • Пасека в
  Миколаївська обл
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  бк 300+145
 • Порода пчел
  карніка

Recent Profile Visitors

4,900 profile views
 1. Що значить подаровані. У нас переважна більшість паїв або обробляється одноосібно, або перебуває в оренді, як правило на 7 років. Проблеми в поодиноких випадках є, але в цілому по закінченню терміну дії договору в тебе знову появляється право розпоряджатись своєю власністю. Оренда на 50 років мабуть є, але це дуже поодинокі випадки. Знаю тільки один такий випадок, та й то не на користь фермера, бо мудра бабуся в такий спосіб продала фермеру пай і одночасно склала заповіт на онука. Після її смерті онук переоформив спадщину на себе і забрав землю.
 2. То в чому проблема, нехай приїдуть і на вибір на власні очі побачать реальні пасіки. Навіть за наш кошт, бо на кону інтереси цілої галузі.
 3. Гыыы

  А коти кажуть, що буде все нормально
 4. Та як не тасуй, але коли валюта влита зовні то утворюється її надлишок і вона дешевшає, це як 2х2. Детально За рахунок чого укріпилася гривня і чим це загрожує економіці.
 5. Це штучне і тимчасове зміцнення гривні, реальне зміцнення відбувається при значному економічному рості. Так само штучно за рахунок резервів і запозичень підтримував стабільний курс долара янукович, і на початок 14го все було вичерпано під нуль, ми стояли на грані дефолту. Хто і як спас тоді фінансову систему це вже інша тема, бо зараз їх обявлено ворогами України. Оскільки наступного року планується ріст ВВП як і цьогоріч 3,7%, а не 10%, то чуда не буде, а борги зросли і їх потрібно виплачувати.
 6. Так, облігації були в гривнях, але купували їх переважно за іноземну валюту і влили близько 3 млрд дол. Процентна ставка по облігаціях - близько 16% нічних, а МВФ дає кредит під 3% річних. Це хоч і відстрочило, але збільшило загальний борг більше, ніж при співпраці з МВФ. А ті не дають грошей через вплив коломойського на політику нинішньої влади.
 7. Навпаки, запроваджена нова схема - продаж боргів за завищеними процентами (облігації внутрішньої державної позики). А от яким буде курс коли доведеться ті проценти виплачувати, та й чи буде чим виплачувати - от і омріяний дефолт.
 8. Чи відповідає його продуктивність на сиропі заявленій 50 л/хв
 9. На стільки я зрозумів, це насос для дизпалива. Чи годиться він і для приготування сиропу (розмішування цукру).
 10. А яка марка і модель мотопомпи. Чи підійде мотопомпа на 7 м куб/год, дюймові (25 мм) патрубки.
 11. Зробив і собі роздачу - бідон, шланг з краном, акумулятор і автомобільний компресор 12в, все вміщається на пасічному візку. Шланг товщиною як у Вас. Але метод не пішов, довго наливається, збирається багато злодійок. Тиск більше 1атм не піднімеш, бо підриває кришку. Переробляти не було часу, інтуїтивно потрібно шланг не менше 1" дюйма і додаткова герметизація. Практичніше вийшло наливати в приміщені порції по 5л у 10 літрові відерця з кришками, підвозити візком і розливати у лотки з соломою. Виливається така порція не довше 5 сек. Все закрито, бджоли не встигають і зрозуміти що до чого. Тільки довелось більше снувати. Правда це не виключає привабливості методу роздачі шлангом, потрібно тільки добитись необхідної продуктивності.
 12. Не мучтесь і не втрачайте час, солома ідеально підходить по ціна якість - вибирають швидко, ніхто не тоне. Одного тюка за 20 грн вистачить для пасіки в 100 сімей. Ні мити , ні зберігати, солому витрусив, лотки склав і все. Соломи валом кругом, можна і не купувати тюковану, а назбирати з під комбайна.
 13. Гыыы

  А навіщо це спецслужбам? Що, самим тоді роздягатись і лягати в ліжко з депутатами? Так частина тих проституток і працюють на СБУ, службам потрібно все знати про наших обранців і управляти ними. А ще олігархи, які хочуть впливати на парламент, а ще іноземні розвідки. Як же без проституток, а Ви про каталажку. Не все так просто.
×