Перейти к содержанию

nibond

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  4 117
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

4 753

1 Подписчик

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Место расположения
  Україна

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Миколаївська обл
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  бк 300+145
 • Порода пчел
  карніка

Посетители профиля

4 191 просмотр профиля
 1. Утепление

  У Вас дерев'яні?
 2. Головним стримуючим фактором отримання паспортів є не плата в 50 грн, а боязнь легалізації. А ті, хто отримав, занижують реальну кількість. Значно впливає і неадекватна ціна за отримання чергових відміток, особливо суперечливим є проведення клінічного обстеження 100% сімей. Його ніхто ніколи не проводив і провести не в силі - немає ні персоналу, ні часу, а плату беруть до 40 грн на сім'ю, плюс аналізи від 10% сімей - всього для пасіки в 100 сімей набігає до 4 000 грн. Потрібно домагатись відміни обов'язкового клінічного обстеження, лабараторні дослідження по ціні є помірними. Але в очікуванні ще масовіших отруєнь бджіл пасічники без паспортів лишають самі себе будь якої можливості відшкодування збитків в судах.
 3. Ніколи не кажи "ніколи". Ніщо так не об'єднує, як спільний ворог.
 4. ИИ не намагайтесь тільки оперувати цифрами. Який з вас експерт можна судити з повідомлення трьох місячної давності
 5. Так, байки не цікавлять. Цікавить як вони його потім продають. Це NATIONAL HONEY REPORT за листопад 2018. Червоним ціна дол/ кг. Дивіться самі і робіть висновки хто на сьогодні зайняв наше місце на ринку США. А головне як це виправити. Можливо українським експортерам потрібно подаватись в міжнародні суди за демпінг Індією, так само як колись притиснули українських торговців металопрокатом.
 6. Утепление

  "землеволокно" - його називають агроволокно, спанбонд. Для подушок це вдалий вибір, але не для безпосереднього контакту з бджолами - треба класти поверх положка чи плівки. У мене на зиму положок з джутової мішковини + синтепонова подушка. З усього, що пробував, це найкраще підходить.
 7. Утепление

  Мішковина джутова - натуральне волокно. Я вважаю це недорого. Ширина 1 м
 8. Я такої ж думки, але було сказано, що пасіка менше 100 сімей не рентабельна при ціні 40. Тому й питання - чи так працюють, чи так рахують.
 9. Декілька запитань для уточнення по Вашій пасіці. На стільки я зрозумів вона рентабельна при ціні 40. -спеціалізація пасіки(медовий напрямок, пакетний, медово-пакетний, маткарство) -пасіка кочова? -транспортні витрати? -середній медозбір на 1 зимувалу бджолосім'ю? -витрати на найманих працівників?
 10. Работа по упрощению регистрации пасек

  Тут про це говорилось
×