Перейти к содержанию

nibond

Совет Форума
 • Публикаций

  3 350
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

3 096

1 Подписчик

Информация о nibond

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Ваш пол
  Not Telling

Previous Fields

 • Пасека в
  Миколаївська обл
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  бк 300+145, лежак
 • Порода пчел
  карніка

Посетители профиля

3 001 просмотр профиля
 1. Без розуміння загального як можна дійти до конкретного. Два дні ми товчемо воду в ступі - потрібно чи ні обєднуватись, хоч відповідь очевидна. Або, "що мені дасть спілка" - ох, як все запущено, тут потрібно починати з азів.
 2. При всій повазі, але помилково думати, що від нас нічого не залежить. Якраз навпаки, вся причина саме в нас, все це відбувається при нашій мовчазній згоді. А лікується феодалізм давно відомим випробуваним засобом - громадянське суспільство, невід'ємним елементом якого є об'єднання громадян. Якщо ми не розуміємо для чого об'єднуватись, значить ми ще не дозріли до вирішення питань ефективного розвитку, зокрема галузі бджільництва, та зміцнення конкурентної здатності. А об'єднуватись пасічникам потрібно було ще вчора, але краще пізніше, ніж ніколи. Маю на увазі не формальні, як СПУ до недавна, а справжньо дієві об'єднання. На сьогодні є принаймні три проблеми, які спонукають пасічників до об'єднання: -захист бджіл від потрав -вигідний збут продукції -проблеми породного розведення І неформально об'єднання вже починають створюватись на місцях, саме на місцях і потрібно починати об'єднуватись навколо вирішення конкретних завдань, а потім реєструватися, щоб мати юридичну вагу. Безумовно, такі об'єднання повинні бути в єдиній спілці, щоб мати реальний вплив на розвиток галузі. Можна і не створювати нову всеукраїнську спілку, а вступати осередками в наявну СПУ, що неминуче трансформує її в бажану пасічникам сторону, на чому і наполягає Денис Ф. Саме реальні місцеві об'єднання повинні стати основою СПУ, бо просте членство поза межами місцевого осередку мало як впливає на бюрократичну верхівку.
 3. Осінь 2017\ Зима 2018

  Це не описка, можливо мали на увазі "забрати стрічки".
 4. Замовлю Вощину Зі свого воску!

  Здається, в них для індивідуальних замовлень установка на 100 кг, я стільки ж їм і надсилав минулого року (перед цим 60 кг). Звичайно, все на довірі. Вощина вийшла якісна - світла, міцна, добре будували і практично не гризли - мабуть не надурили.
 5. Замовлю Вощину Зі свого воску!

  Так, вже двічі мені без проблем переробляли власний віск на вощину. Єдине, виходить дорожче за рахунок транспортних витрат, для мене по сьогоднішніх розцінках це додаткові 10 грн на 1 кг. Але воно того варте, якщо переробляти свій забрусний віск.
 6. Дійсно, весь ряд кратний 16 був там, з правого краю. Але звідки він там взявся?
 7. При реєстрації номерів вуликів всі номери кратні 16 не вносяться в базу: 16,32,48, 64....., видає повідомлення, що вулик під таким номером вже існує.
 8. Покрова

  Вітаю всіх з потрійним святом, Україна була, є і буде маючи воїнів-захисників!
 9. Система вывода маток "Nicot"

  Конкретно нічого. Ставив двічі, перший - 30% придатних личинок, другий - все вичистили, хоч робив все однаково - попередня поліровка, потім засів переставляв у виховательку. В основному прививаюсь китайцем.
 10. Воскопрес Кулакова

  Рідний у мене також швидко вийшов з ладу. Замовив по інтернету вже на 16А, зовні схожий на рідний, але маркування OASIS на 90 грд, одразу два. Перший також довго не прожив, а от другий виявився витривалим. Був такий курйоз. Переробляв ним мерву від 300 рамок і останню заправку забув вимкнути і вивантажити, виявив аж тижні два по тому - все в нормі. Після того ще декілька заправок було. Так що вони також різні попадаються.
 11. Це буде 1,76$ за курсом НБУ на сьогодні (2.10), а він росте щодня на 20-30 коп Динаміка ціни за курсом НБУ: 15.08.2017 - 35 грн - 1,35 $ 01.09.2017 - 37 - - 1,42 15.09.2017 - 40 - 1,55 25.09.2017 - 45 - 1,71 02.10.2017 - 47 - 1.76
 12. Судитись, звичайно, не буду, але тоді це вже буде його моральна відповідальність, адже він людина публічна.
 13. Якщо він не зможе зробити обіцяне, то вимагатиму передати зібрані кошти іншим на більш успішний проект. Тоді до нього не буде питань.
 14. Так Овдієнко поки не заперечує створення біржі і палки це не по моїй частині. Раз біржа відміняється, то все одно, переконаний, користь нам буде тільки тоді, коли сайт буде працювати в режимі біржі, тобто, буде виставлятись мед на торги, але проводитись вони будуть вже неофіційно. Не хочеться, щоб це була просто дошка оголошень. Є наприклад сайти-аукціони. А для торгів потрібно виставляти партії від об'єднань пасічників, формальних чи неформальних, а не просто створювати базу даних пасічників і наявного меду. Така база даних принесе нам більше шкоди, ніж користі, як вже казав @Мико. Пасічникам необхідно об'єднуватись у себе територіально і реєструватись на сайті як певне об'єднання, що хоче продавати свій мед. Інформацію про партії меду покупець повинен бачити тільки коли вона виставлена на торги, так підказує логіка і здоровий глузд. Але, безперечно, для охочих повинна бути можливість виставлятись самостійно.
 15. Тоді не потрібно називати медовою біржею, бо це вводить всіх в оману, так як поняття товарна біржа чітко визначено законодавчо. І ніде ми не дінемось, дозріємо і до біржі.
×