Jump to content

nibond

Активные Пoльзователи
 • Content count

  4,533
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5,956

2 Followers

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Location
  Україна

General Information

 • Пасека в
  Миколаївська обл
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  бк 300+145
 • Порода пчел
  карніка

Recent Profile Visitors

5,108 profile views
 1. Бачив як торгують медом у Моршині, та і в інших курортних містах - "мед гірський, мед липовий, мед лісовий", а де ж мед соняшниковий. У себе я ніяк не зможу розпинатись, що мій мед гірський.
 2. У нас же медовий напрямок, всі хто любив і купував мед самі вже давно завели своїх бджіл. Це те саме що якби у вас перестали купувати пакети і матки наші пасічники, багато ви б змогли продати їх між собою.
 3. Кормушки

  Зменшити кількість парафіну в бочці можна за допомогою двох кожухів і засипкою щебенем вільного простору.
 4. Осінь-Зима 2019/20

  Хоч і лінивий, але багато зайвих тєлодвижений
 5. Вощина

  Не всі виробники погоджуються виробляти вощину під замовлення з власного воску. Я пропонував Тупоті, то він відмовився, каже в нього і так все ладиться добре. Можливо в цьому розі щось зміниться.
 6. Пан сам дійшов такого висновку, чи знайшов однодумця?
 7. Вощина

  Нічого не зміниться, бо забрус, як правило, йшов на експорт. Навпаки, тепер поступово і перетопки будуть ставати чистішими.
 8. Дві теми про субліматор, де паралельно обговорюється одне і те ж. Бажано об'єднати, бо плутанина. Паралельна тема
 9. Телебачення

  Ввід ВІС ключів проблему кодованих каналів вирішить?
 10. Ні, це вже перевірю в сезоні при обробці сімей. Треба озброїтись надійними засобами захисту. Можливо комусь буде корисно, протигазні фільтри потрібно брати тип АВЕ і бажано 3 клас
 11. Для фторопласта Ф4 робоча ремпература до 250 грд, для субліматора придатний.
 12. Замовляв у Харкові, загугліть Лабораторний маркет. Марка - ЧДА (чиста для аналізів), виробник Китай
 13. Вощина

  Я бачу Ви самі йому возили. Переробляли при Вас і яка ціна на сьогодні.
 14. Довелось саме так зробити, бо металеві кришки не практичні, вони швидко нагріваються і потрібно чекати поки охолоне. Тільки при виборі фторопласту, або капролону потрібно зважати на їхню робочу температуру, марки є різні, потрібно брати до 250 грд. Попутно замінив вихідну трубку з 12 на 9мм (внутрішнім діаметром 6мм), вкоротив до 50мм, тепер вона пряма, добре прогрівається і легко прочистити. Правда тепер обробка тільки через верхній льоток. Пробне випробовування пройшло успішно. При 200 і 210 грд 2г випаровувались менше ніж за 10 сек із створенням густої білої хмари характерної для сублімату. Перевірив дві партії кислоти і одна, давня, виявилась непридатною. Тепер я зрозумів причину невдач декого. Для отримання бажаного ефекту сублімації потрібна якісна щавлева кислота безводна. Кислота з другої партії також була за маркуванням безводна і ЧДА, але давня і ймовірно натягнула вологи, тому сублімації вона піддавалась дуже погано. При нижчій температурі вона просто кипіла, а при вищій розкладалась на сизий незрозуміло який дим. Якась частина сублімату звісно там була. Тому щавлева кислота кристалогідрат для сублімації не придатна, вона буде кипіти і розпадатись на мурашину. Можливо для того, хто саме цього хоче, це також варіант.
×