Jump to content
Форум на ТочкУ

nibond

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  4,633
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6,464

3 Followers

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Location
  Україна

General Information

 • Пасека в
  Миколаївська обл
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  бк 300+145
 • Порода пчел
  карніка

Recent Profile Visitors

5,660 profile views
 1. Це теж стаття 83 Кодекс України про адміністративні правопорушення, штраф. Але якщо довести , що це призвело до пошкодження, погіршення стану рослин та якості продукції рослинного походження, а також забруднення довкілля, то тоді штраф трохи більший. (стаття 83'). По любому це адміністративне правопорушення і може слугувати підставою для позапланової перевірки контрольними органами. Для цього потрібно подати заяву фітосанітарному інспектору про адміністративне правопорушення на основі акту складеного поліцією. А іноді перевірка болючіша за штраф. Біда тільки в тому, що цим гемороєм займатись ніхто не хоче, який сенс їм заїдатись з фермерами, які їх потроху прикормлюють. Це треба щоб був якийсь буйний.
 2. А як би Ви поступили. Цей рік сприятливий до захворювань розплоду, вже деякі пасічники жаліються на мішечкуватий розплід. Але ж це вони самі діагностують, не виключено, що може бути і американський, або і перше і друге одночасно.
 3. А чим дірку в бюджеті більше 100 млрд закриють, яка з кожним днем тільки збільшується і вже маячить спад ВВП до 10 відсотків. Варіанти: -позичити грошей -заробити грошей -напечатати грошей -або сидіти без грошей (не вдалось ще нікому) На перший і другий варіант вони не здатні. Найлегший варіант третій - напечатати. Але тоді долар по 50. І схоже до його реалізації приступили, для цього потрібен кишеньковий Нацбанк. Попутньо цим вирішують питання прихватизації землі і облюбованого бєнєю дефолту. Як прикриття для охлоса посадять Порошенка, що не правильно захищав Україну від агресії, не по інструкції. Хіба можна було контрабандою завозити з рашки запчастини до ППО, потрібно було провести тендер серед їхніх постачальників, укласти угоду і в плановому порядку проплатити і наступного року отримати ті необхідні ще вчора клістрони.
 4. Толи у всех тара идеальная, толи все шифруются, но так и не понял будут ли жить такие бочки и если красить то чем? Есть возможность взять по цене в разы дешевле, да и по области не нашёл вообще предложений на пищевые бочки. В якому б хорошому стані діжки не були, навіть нові, все одно вони зношуються і потребують заміни. Але якщо лако-фарбове покриття відновити, то вік її можна продовжити. До того ж в багатьох і в мене також накопичилось їх до дворічного запасу, куди ще купувати та ще й при такій ціні на мед. Так от, чи доводилось кому відновлювати лако-фарбове покриття. Мається на увазі технологія, якими фарбами і чи взагалі варте воно того.
 5. Закон Про пестициди і агрохімікати Адміністративний Кодекс України: Неоподатковуваний мінімум для адміністративних правопорушень з 1 січня 2020 р складає 2102,0 грн Отже, суд може накласти штраф в розмірі від 6306 грн до 14714 грн., а на посадових осіб до 21020 грн. Навіть для малих фермерів це незначна сума, не кажучи про агрофірми, для яких вона сміхотворна.
 6. На фото катальпа. За описами є хороший медонос. Ця світлина взята з інтернету, а подібні дерева бачив сьогодні вдовж автотраси, саме зараз цвітуть. Спочатку думав, що каштан, суцвіття дуже схожі. Якщо й справді добрий медонос, то є сенс насаджувати, в цей час у нас обмаль медодаїв.
 7. У Хорватії загинули 50 мільйонів бджіл – в регіоні оголосили стихійне лихо https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3047126-u-horvatii-otruilisa-50-miljoniv-bdzil-v-regioni-ogolosili-stihijne-liho.html
 8. Дна не буде, ми летимо у безодню. Як там, хуже не буде?
 9. Аналагічно як в тропіках живем, на пасіці буду третій раз траву косити росте як здуріла. У нас також за прогнозом кожен день дощ, але доводиться поливати молоді деревця в саду, щоб не засохли.
 10. Тільки навіщо стільки отворів, достатньо одного, максимум 3 в різних місцях для надійності.
 11. Регулювати чисельність потрібно, звісно не до нуля. Якби до мене їх прилітало до 10 шт, я б не звертав уваги. А коли їх одразу нападає декілька десятків та ще й очікуєш обльоту маток, то важко втриматись від радикальних мір. І все ж аграрії хімією завдають нам шкоди набагато більше. Давайте проаналізуємо об'єктивно, а чи справді щурка може завдати непоправної шкоди пасіці. Підвів підсумки обльоту маток у мікронуклеусах і нуклеусах на стандартну рамку, які заселялись матками з однієї партії і облітувались одночасно. В цей час пасіку постійно відвідувало близько 2-х десятків щурок, а їхнє гніздовище менше кілометра від пасіки, так що на перельоті харчувались постійно. Спочатку перевірив засипні мікронуклеуси - вихід 60%. Перша думка - щурка. Але коли перевірив нуклеуси на стандартну рамку - вихід 88%, то причина "щурка" одразу відпала, хоч якусь частку можна віднести і на неї. Щодо сили сімей. В попередні роки, коли проблеми щурки не існувало, сім'ї в цей час бували і слабшими через потрави. На сьогодні сила сімей задовільна і проблема тільки у відсутності взятку.
 12. Так, аграрії ігнорують цей сервіс, як і всі інші способи повідомлення, та й взагалі саму необхідність повідомлення. Навколо мене десятки дрібних фермерів і одна невеличка агрофірма. Так тільки вона одна вже другий рік користується цим сервісом, СМС приходять.
 13. Коли в деяких сім'ях запаси корму дійшли 0, то в авральному порядку довелось спочатку відновити запаси - двічі по 4-5л сиропу 1:1, а вже потім підтримуючі дози по 1,5-2 л раз на 5 днів. Щоденних підгодівель не витримують руки.
 14. То мала б бути логічна пропозиція - заборона застосування засобів захисту рослин в місцях гніздування щурки. В такому разі я б навіть не проти щоб вона іноді похарчувалась у мене на пасіці. А так дивно виглядає. А як же захист бджіл, що декларує закон про бджільництво.
×
×
 • Create New...