Перейти к содержанию

nibond

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  3 903
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

4 213

1 Подписчик

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Место расположения
  Україна

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Миколаївська обл
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  бк 300+145
 • Порода пчел
  карніка

Посетители профиля

3 635 просмотров профиля
 1. Полтава по центру лівобережжя. Для всієї України приближеними до центру є Кропивницький, Черкаси, Біла Церква.
 2. С днём рождения!

  @Бджолопотам, вітаю з Днем народження! Бажаю щастя, здоров'я, успіхів.
 3. Подогрев в ульях

  Товщина жил кабелю буде залежати ще від схеми проводки. Якщо 1,2 квт під'єднати на одну вітку, то потрібен нереально товстий кабель - 70 мм і струм 100 А . Ясно, що потрібно робити групами і на кожну групу свій трансформатор, щоб обійтись дротом не товще 2, 5 мм, бо буде дуже дорого. Для окремої вітки з 10 нагрівачів довжиною 10 м якраз підходить кабель 2, 5 мм при втраті напруги на кінці 10%. Cos f потрібно брати 1. Трансформатори 220/12 В, 250 Вт не є проблемою. Вам їх потрібно буде 5 шт. Краще 5 шт по 250 Вт, ніж один 1,2 Квт. Проте доведеться до них розводити по пасіці проводку 220 В.
 4. Подогрев в ульях

  Цією програмкою можна обчислити самому http://ceshka.ru/novosti/programma-elektrik
 5. Подогрев в ульях

  Скільки такий нагрівач буде коштувати?
 6. Подогрев в ульях

  Ви не уважно прочитали, я говорив про те ж
 7. Подогрев в ульях

  Чи часто Ви міняєте в своєму автомобілі, в себе я не знаю як вони виглядають. При ціні 2 грн це не велика втрата. Хоч автомобільні лампочки досить витривалі, розраховані і на стрибки напруги і вібрацію, та й працюватиме з відводом тепла
 8. Подогрев в ульях

  Ну вище ж вже обговорювалось - помістити в пісок. Можна залити лампочку гіпсом у вигляді пластини, краще одразу залити 2 по 4 Вт.
 9. Подогрев в ульях

  Хіба це суттєво для розуміння головного змісту. Будьте певні, я в цьому розуміюсь, але висловлюватись потрібно, щоб було зрозуміло всім. Не цитувати ж тут закони термодинаміки.
 10. Подогрев в ульях

  Роль грає не матеріал, а потужність нагрівача, чим вона більша, тим сильніше сушитиме. Очевидно в керамічного вона не завищена.
 11. Подогрев в ульях

  У Комісара є ще досліди з обігрівом зверху, найбезпечніший вид обігріву (менше ризику перегріти і пересушити), але не такий ефективний, як знизу чи збоку.
 12. Подогрев в ульях

  Це помилкове твердження. Любий нагрівач знизу буде сушити повітря, точніше, знизу, коли підігрівається свіже повітря, цей ефект найбільший. Навіть холодне не підігріте повітря, нагріваючись у вулику, знижує вологість. Якщо використовувати лампочки, то краще брати автомобільні 12 V. Можна взяти таку - 4 W, і безпечно, і малогабаритно, а головне дешево - 2 грн.
 13. Це добре, але для повного щастя потрібно просувати свій бренд. Це не просто, бо бренд це вища ціна.
 14. Ухвалюючи цей закон Україна може вимагати відповідного захисту і своєї продукції, зокрема, відображення інформації для споживачів про походження меду з України. Тобто, мова про створення бренду українського меду.
 15. Місяць тому ціна була 1,88 $. Хто тоді продав, на сьогодні це вже 1,95 $. А зараз ціна впала, бо вже меду обмаль на руках, експортери готують грунт для нового сезону.
×