Перейти к содержанию

nibond

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  3 949
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

4 357

1 Подписчик

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Место расположения
  Україна

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Миколаївська обл
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  бк 300+145
 • Порода пчел
  карніка

Посетители профиля

3 808 просмотров профиля
 1. Для таких в мене Хатсан 12 к і незлічена кількість набоїв. В себе в оселі я буду оборонятись рішуче, а вже адвокати нехай доводять правоту.
 2. Крадіям про це також відомо, тому вони поїдуть шукати саме таку пасіку, а з анкерами і ракетами облишать. Це особистий вибір кожного.
 3. Які саме засоби Ви вважаєте дієвими? Але й те, про що тут говорили, достатньо дієве, коли застосувати в комплексі. Крадії розраховують, що все відбудеться тихо і не помітно. А тут тільки ступив - постріл і завила сирена, вони не знають хто і що стріляло, а головне їх вже виявлено і вони не знають, що буде далі, можливо на пасіці хтось є, або, коли і здогадались про сигнальну ракету, то коли, хто і як відреагує, невідомо тепер скільки в них часу. Якщо вони і вирішать щось наоспіх вкрасти, ступили далі - отримали удар струмом, тепер вже страшно до чого небуть взагалі торкатись, невідомо які небезпеки заготовані ще ,в паніці хапають вулика, а він прив'язаний, потрібен інструмент і час , тому можна забрати тільки без дна, бджоли всі вивалили назовні і обліпили крадіїв з ніг до голови. Часу для прийняття правильного рішення і злагоджених дій не має, нерви не сталеві, тому, більш за все, вони покинуть пасіку. Шкоди звісно нароблять.
 4. Це так, але ж значно ускладнює крадіжку, до того ж, потрібно наперед знати про таку проблему. По любому, багато бджіл вилізе назовні і добряче пожалить, і навряд чи серед крадіїв будуть всі професійні бджолярі.
 5. Давно відомий, але мало використовуваний спосіб - закріпити днища вуликів на анкери. На стаціонарі це легше, але і для кочівлі можна придумати.
 6. Ще можна огородити пасіку електропастухом. Там напруга декілька тис В, довбоне так, що мало не покажеться, але не вб'є, може працювати від акумулятора. Цілком легальний пристрій, в Канаді застосовують для захисту пасік від ведмедів, у нас можна пояснити - поставив, щоб тварини не заходили на пасіку. Вночі може спрацювати як елемент раптовості, адже отримавши удар струмом навряд чи захочеться випробовувати інші можливі пастки.
 7. На розтяжці ж не написано, що вона Ваша. Подасте заяву, що вашу пасіку намагались замінувати і при цьому підірвались.
 8. Мисливську рушницю можна використати для виводу з ладу транспорту крадіїв - шини, двигун, це буде кращими доказом, як знаряддя крадіжки. Якщо зброя буде і у них, то тоді можна законно застосувати свою для самооборони.
 9. Весна/Літо 2018

  А у нас нічого з цього не растєть. Будуть доїдать минулорічні маломедки. Акація при таких темературах зацвіте днів за п'ять.
 10. Весна/Літо 2018

  Одного року також боявся переохолодити , то вже на цю пору ловив рої. Але то були місцеві помісні, благородні протримаються довше. Мої вже на сьогодні аж пищать - давай другий корпус.
 11. Чому не має? Є, мисливська , це набагато грізніше, ніж нарізна і на кочівлі зайвою не буде.
 12. Вони користуються розцінками згідно наказу міністерства агрополітики РОЗМІРИ плати за послуги, які надаються регіональними службами ветеринарно-санітарного контролю, де: Клінічний огляд (1 бджолосімя) - 29,73 грн Виклик спеціаліста вет. мед. - 29,49 Мікроскопічне дослідження на вароатоз, акарапідоз, нозематоз і амебіоз - 42,07 (15,33+13,37+13,37) Видача ветеринарно-санітарних паспортів пасік - 50,88 Послуги спеціаліста вет. мед. - 2,10 грн за 1 хв. Намагався прояснити це питання "наверху", отримав класичну відписку в езопівському стилі:
 13. Я не хочу ховатись поза вуглами, готовий показати всі сім'ї. Не жалко заплатити і за всі сім'ї, лиш би це було реальною роботою по забезпеченню якісного ветеринарного контролю, а насправді це банальне вимагання грошей без будь-якої відповідальності і користі для пасічника.
 14. Дозріває, його для кращого достигання і щоб попередити розтріскування стрючків додатково "обклеюють", ще раз бризкають спеціальним хімікатом. У нас його збирають вже як повністю пожовкне.
 15. Интересно СПУ Стретовича как отреагирует на данную ситуацию. Предполагаю что никак. Асада за подібне бомбили Томагавками. Думаю агрофірма заслуговує на адекватну відповідь. Балачками до них не дійде.
×