Jump to content
Форум на ТочкУ

nibond

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  4,586
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6,320

3 Followers

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Location
  Україна

General Information

 • Пасека в
  Миколаївська обл
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  бк 300+145
 • Порода пчел
  карніка

Recent Profile Visitors

5,370 profile views
 1. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=141730760722078&id=103606024534552
 2. Повний текст постанови. Можливо є якісь варіанти. 5e870d81774bc096336325.doc
 3. Ваша мета отримати мед, чи звільнити стільник.
 4. Нам можливо, але більшість молодих переживуть все це. Всі прогнозують світову кризу, тільки як вона бджолярам відізветься.
 5. Варіантів не має в системі пасічник-експортер яка склалась на сьогодні. Вона вже вичерпала себе і криза тільки посилюється. Поки пасічники не навчаться самі експортувати мед нічого не зміниться. Я не кажу, що кожен окремо повинен перти за бугор свої бідони і каструлі, я про те, що пасічник повинен стати учасником цього процесу.
 6. Але ж так не буде ніколи, точніше, експортер завжди буде діяти так як вигідно йому, мораль, емоції, благання тут не працюють. За цей рік вже всім стало ясно чому така ціна (внутрішній і зовнішній фактор), але не всім ясно що з цим робити. Але ясно одне, що ціна підніметься тільки тоді, коли експортери будуть вимушені платити більше. От нам потрібно розв'язувати оцю задачку і не витрачати марно зусиль на безплідні дискусії. Але чи здатні бджолярі взагалі щось вирішувати спільно?
 7. Звідки такі дані невідомо, але вони справді смішні. Аналізуємо офіційні документи. На момент втечі Януковича на Єдиному казначейському рахунку держави залишалося всього 108 тис грн, це навіть менше 1 коп на чоловіка. Джерело: https://censor.net.ua/ua/n431546 На момент складання повноважень уряду Гройсмана на Єдиному казначейському рахунку держави було вже 57 млрд грн. https://tribuna.pl.ua/news/na-yedynomu-kaznachejskomu-rahunku-zalyshylys-57-milyardiv-gryven/ Тепер золотовалютні резерви. За даними Мінфіну. https://index.minfin.com.ua/ua/finance/assets/2014/ На момент втечі Януковича вони складали близько 15 млрд дол. На момент передачі повноважень новому уряду Гончарука - близько 22 млрд дол. тобто збільшились на 7 млрд дол. І це при тому, що було втрачено на окупованих територіях 30% економіки, довелось відбудовувати фактично зруйновану армію і вести активні бойові дії, до того ще й зменшити зовнішній борг. Це ж як треба було красти, щоб все це змогти. Сміємось, тільки над ким.
 8. Але в США проблеми і в фермерів - якщо не укладе угоду на запилення, то в радіусі 100 км жодної бджолосім'ї не буде.
 9. Поки що на сьогодні в прийнятому законі нічого загрозливого не має. Завдяки тиску громадськості ВР погодилась на ряд поправок від фракції Європейська Солідарність, які встановлюють ряд запобіжників. Хоч в початковій редакції там дійсно був закладений латифундистський варіант. Цей закон потрібен був ще 20 років тому, але ми ще не доблукали свої 40 років по пустелі. Зараз же над нами нависла загроза дефолту і державності, а гроші можна взяти або в МВФ, або у путіна. У МВФ вимога привести законодавство до загальноприйнятого в світі, в тому числі по землі і банках (антиколомойський закон) і тоді дають кредит до 10 млрд дол для погашення кредитів і допомоги бюджету.У путіна вимога одна - Україна стає васалом раші, а надалі і взагалі під питанням державність, як і Білорусі. Хто кричить за беззаперечне неприйняття закону і відмову від співпраці з МВФ свідомо чи ні штовхає країну в обійми забардюр'я. Тут цікаво подивитись хто голосував за і проти. Що маємо на сьогодні Але до цього закону потрібно буде приймати ряд нормативноправових актів. Зараз зелені від безвиході погодились на такий варіант закону, але що буде далі не відомо, вплив олігархату став в рази більшим ніж при попередній владі, тому потрібно постійно пильно слідкувати за руками. Все доведеться буквально вигризати зубами. Але нічого не поробиш, за все потрібно платити і за легковажний і недалекоглядний вибір також.
 10. Розвеселили. Згадався анекдот Бачу скоро не залишиться нікого, хто голосував за Зе, і скажуть це порохоботи проголосували.
 11. Це називається чув дзвін, та не знаю де він. В цьому пункті мова йде зовсім про іншу землю. Читаємо з сайту ВР проект закону в другому читанні Де тут Ви бачите власників земельних ділянок, тут мова йде про землі на правах постійного користування чи довічного володіння. Цей пункт дає преференції фермерським господарствам, яким ще в 90 роки земля до 50 га надавалась на таких умовах, тепер вони її можуть викупити на пільгових умовах. Ця земля знаходиться в державній чи комунальній власності. Земля, яку селяни здають в оренду, належить їм на правах приватної власності.
 12. Не треба демонізувати ринок землі, він існує в усьому світі, це всього лиш ринковий інструмент. Питання не в тому потрібний чи ні такий інструмент, він потрібен, питання в тому як і для чого його використовувати. Вбити людину можна не тільки зброєю, а й такою корисною і необхідною річчю як виделка. Зброєю користуються не тільки злочинці, зброєю захищають державу, свободу, життя. За його допомогою можна розорити фермерів і поділити землю між декількома латифундистами, а можна, як це і робиться в цивілізованих державах, підтримувати тих же фермерів. Скажіть польським чи французьким фермерам, що ліквідовується ринок землі і що вони скажуть, будуть протести проти. Питання ринку землі у нас є більше політичним, а ніж економічним, тому для совкодрочерів це більше ніж удар під дих. Прийнятий закон вже має певні запобіжники і відстрокований в часі, далі все залежить від виконавців, тому потрібно відповідально вибирати владу.
 13. Ні, реально обгадились ті, хто робив свій вибір рік тому, але очевидного не визнають
×
×
 • Create New...