Перейти к содержанию

nibond

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  3 982
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

4 444

1 Подписчик

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Место расположения
  Україна

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Миколаївська обл
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  бк 300+145
 • Порода пчел
  карніка

Посетители профиля

3 951 просмотр профиля
 1. Инвертированный сироп

  Спитайте в @asaltan, думаю за ваші гроші любий каприз.
 2. Откачка мёда

  Це з 2 до 6 ? При кількості сімей 2-5 це може бути тільки з 1 до 3.
 3. Якість меду

  Не думаю, що писав дилетант, скоріш за все свідома маніпуляція. Спитайте в любого хіміка, чи прогугліть і стане зрозуміло, що звичайний цукор (буряковий, тростинний) це сахароза - C12H22O11 , а не глюкоза й фруктоза - СбН12Об .
 4. Так хіба це погано? Цьому радіти потрібно. Значить протягом 3 х років рівень життя зросте настільки, що заробіток прибиральниці, не кажучи вже про вчителів і лікарів, буде більшим, ніж дохід з пасіки в 100 бджолосімей. Тоді займатимемось бджолами у власне задоволення. Саме тому в багатих розвинутих країнах тільки великі промислові пасіки і любителі - 1-2 бджолосім'ї. От як буде у нас мінімальна зарплата і пенсія хоч би 700 $, от тоді і можна буде вести мову про вигідно-не вигідно. А поки по любому вигідно і пасіки до 100 сімей будуть, хоч які там промислові не створюються. Як доказ, використання власних земельних паїв - є і агрофірми і фермерські господарства різної сили, але чимало самі використовують свої земельні паї, і також вигідно.
 5. Весна/Літо 2018

  Я в таких зняв решітки і стан покращився, але головна причина - слабка сім'я, заносить мед тільки в той простір, який в змозі освоїти.
 6. Більше ще й не піднімалось, в середньому 1,5. І це у всіх в окрузі. А що очікувати, коли сім'ї підійшли до взятку як відводки. Тепер і зернові в чорному списку наряду з ріпаком. Зате агрономи вихваляються, що в пшениці жодного клопа. Як же той хліб тепер їсти?
 7. Чим просочував і який результат?
 8. Наші земляки в Аргентині доводять, що можливо.
 9. З усім з Вами згоден, крім останнього - майдану, це хірургічна операція, коли немає іншого виходу і завжди це ризик, цим не зловживають. Своєю бездіяльністю суспільство доводить ситуацію до кризи, а потім намагається якось виправити радикальними засобами.
 10. Весна/Літо 2018

  Від 20 травня стабільні мінуси, в середньому по 100 гр на добу. Виручив запас торішніх маломедок.
 11. Темп підписання петиції падає і і складає всього 245 голосів за добу, а потрібно не менше 300. Якщо нічого не зміниться, то голосів не набереться, хоч і залишилось 76 днів.
 12. Одне іншого не виключає, але таку акцію важко назвати законною, це більше схоже на захоплення заручників.
 13. Настав час пасічникам діяти рішучіше - блокувати проведення хім обробок полів, які проводяться з порушенням законодавства. На перший погляд це перевищення повноважень, але це буде цілком законна дія: Для блокування пасічники повинні добре організуватись. Потрібно налагодити постійне цілодобове чергування, особливо потрібно пильнувати за полями, до яких, або над якими є літ бджіл. Очевидно, що чим масовіше об'єднання, тим ефективніше, адже для спільних акцій можна залучати сусідів, легше найняти адвокатів. Тільки такі законні дії можуть змусити аграріїв і органи влади сісти і шукати спільну мову. Інформування, прохання, вмовляння результату не дали і не дадуть. Аграрії вже давно прекрасно інформовані, від місцевого інспектора з захисту рослин вони всі отримали офіційні листи про порядок застосування отрутохімікатів, про це їх інформували на нарадах, тому порушують цілком свідомо. Згоден, це нелегко і навіть небезбечно. Але чи є у нас вибір? Очікувати на "прозріння" просто так не варто, просто так нічого не зміниться..
×