Jump to content

nibond

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  4,785
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6,890

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Location
  Україна

General Information

 • Пасека в
  Миколаївська обл
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  бк 300+145
 • Порода пчел
  карніка

Recent Profile Visitors

6,309 profile views
 1. Весь спорт, в тому числі і футбол, всі світові і континентальні турніри, всі європейські ліги. Все безкоштовно. http://livetv380.me/allupcomingsports/1/ На Mozilla Firefox бажано встановити додаток Ace Script, тоді якість і стійкість трансляції чудові.
 2. Ціна у експортера на складі, чи у дворі пасічника?
 3. Так, сталінізмом не просто попахує, ним все ще нестерпно воняє. От і Ви його з великої букви величаєте і рабська психологія надовго засіла в мізки не одного покоління.
 4. В мобілці прийшло повідомлення - "Ти ідіот". Сумніваюсь, що знайдеться бодай хтось, хто повірить в це. А хаяти власну державу це все одно, що хаяти дзеркало, що морда крива.
 5. А де ж того продавця знайти після Нового року.
 6. Це можна було б вирішити, а от чи не обриватиме при струшуванні повномедні рамки.
 7. Про деякі питання нарахування дотацій за наявні бджолосім'ї, що розглядались на засіданні робочої групи з питань бджільництва при міністерстві економічного розвитку під головуванням зам. міністра Т.Висоцького 28.11.2020 https://drive.google.com/file/d/10fBlHTxqyq7npE65FnyxjaLzuoS1dzPV/view?usp=sharing
 8. Саме цікаво те, що вони і самі не знають що таке Українська степова - ні стандартів на цю популяцію, ні чіткого однозначного визначення у них не має. Те, що було 100-200 років тому, під час двох світових воєн безповоротно зникло, те, що залишилось, зазнало значної метизації іншими підвидами - кавказянкою і карпаткою (популяція карніки). За роки незалежної України до цього процесу добавились лігустіка і бакфаст. Те, що є на сьогодні на пасіках де не придають уваги племінній справі, по суті є українським бакфастом, тільки не контрольованим. А все тому, що надіялись на план породного районув
 9. Що Ви розумієте під породою? "Аборигенні породи" це як гарячий лід чи біла чорнота, це взаємовиключення. Можуть бути аборигенні підвиди чи популяції бджіл.
 10. Пришла дотація, купюри свіженькі, щойно з під станочка, що й очікувалось
 11. Ви правильно кажете, логіки в такому обчисленні не має, бо називається податок на додану вартість, а по суті податок на всю вартість і це фактично 60% від доданої. Але @yurasaverабсолютно правий , саме так він вираховується . Щоб особливо не заглиблюватись можна скористатись калькулятором https://prosto8.com/vat
 12. Ні. Буде десь так: Ціна продажі = Ціна закупки + Додана вартість + Податок(20% від Дод варт) При націнці (додана вартість) - 30%, податок складає 6% від ціни закупки, або 4,6% від ціни з націнкою Тобто, продажна ціна буде всього на 4,6% меншою.
×
×
 • Create New...