Jump to content
Форум на ТочкУ

Anatolij

Пользователи
 • Content Count

  113
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

87

1 Follower

About Anatolij

 • Rank
  Anatolij
 • Birthday 05/26/1982

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  Днепропетровская обл. Магдалиновский р-он.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  Лежак с надставкой, многокорп.230+145
 • Порода пчел
  карника, бакфаст

Recent Profile Visitors

999 profile views
 1. Печатають не відразу, а ту частину, що над гніздом її і качати. Два-три рази за період цвітіння соняху. Гніздо викачувати після цвітіння соняшника. Якщо потрібно зняти магазин, то знімати тільки вдвох і ставити майже вертикально на землю, обперши кутом об сусідній вулик.
 2. Сьогодні бджоли з одного вулика вбили мою собаку. З агресивними сім'ями нічого панькатися, матку знищити, а сім'ю порвати на відводки. Доречі це була дочка від карніки ШО, навіщо платити 50 баксів, щоб потім давити тих маток.
 3. У сусіда мої бджоли розграбували два вулики. Найінтенсивніший літ у двох моїх вуликів і в цих вуликах сидять племенні матки ШО. Хороша бджола але на завжди . Там підхід особливий, бджоли живуть своїм життям, сусід заглядує тричі - навесні, забрати мед і поставити пластини.
 4. З зубцями ще півбіди, а от простий дуже мякий. Потрібно товстішу сталь, або жорсткішу. Звичайно це потяне ціну вверх, але нам треба якість.
 5. Та в том то і діло, що холодно було, думав що мерзнути будуть . Тут мій косяк, та і ріпак вперше, зазвичай в нашій місцевості рояться на багато пізніше. Карніки мало, на той рік видніше буде. З зими вийшла добре, але меньшої сили чим бакфаст, так що з нею вспів з роширенням.
 6. Бакфаст роїться без проблем, то все піар про нерійливість. В мене ріпак вперше посіяли і бакфаст пішов на роя.Побачимо як вийдуть з роїння.
 7. Подарував жінці ваги тефаль за 600грн, працюють відмінно. Якісний товар хоть і коштує дорого, зате більш надійний і фунціональний. Вже давно на смітнику і принтер за 1000, стіралка індезіт, смартфон за 2000 і т.д.
 8. Та ти що. Всі знають про офшори наших керівників держави, всі знають про хабарі хто і скільки бере і ні чого страшно, офшори не зникли і хабарі далі беруть. Так і про схеми медового бізнесу всі знають, а толку нуль. Доречі податкова теж знає як пасічники обходять 50 зарплат.
 9. У меня кум сопровождал макуху и подсолнечное масло в порт. Расказывал про схему "танкер на рейде с маслом". Было это давно, но схемы и привычки об....ки государства остались.
 10. Оце так водій у Смагіна, може він там головний по закупкам, а Смагін так, для красоти. Мабудь то був не водій, а "наєзднік". Все життя їздив на карі, а тут авто 5 т. йому дали. Хай Смагін його пересадить назад на кару, в складах грязюки немає.
 11. У нас один на жигулях год покатался, пока не попал на "Рубеж". Авто было в аресте, а он купил его. Долго так ездил потому что с села редко выезжал.
 12. Звернення до виробника. Зробіть довшими вила, бо коли дно сітка вулик підняти не можливо. І зверніть увагу на направляючі, їх гне дугою в сторону, треба ставити ще одну перемичку. А так якість майже відмінна.
 13. Рамку на 145 без дроту, я відкачував в радіалці без проблем. Печатка була на половину стільника.
×
×
 • Create New...