Jump to content

Подолянин

Активные Пoльзователи
 • Content count

  210
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

305

2 Followers

About Подолянин

 • Birthday 12/21/1968

Contact Methods

 • AIM
  0961576184
 • Website URL
  https://podolyanyn.wordpress.com/blog/ візитівка https://vsz-buckfast.wixsite.com/podolyanyn-ua
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  Хмельницька область
 • Interests
  Інструментальне осіменіння бджолиних маток

General Information

 • Пасека в
  Хмельницька область
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  багатокорпусні на 145 мм
 • Порода пчел
  бакфаст

Recent Profile Visitors

1,833 profile views
 1. Я вирішив не брати наперед замовленнь на початок сезону. Погода постійно вносить корективи, а зобов*язання потрібно виконувати... Торік мені сподобалось працювати в режимі онлайн. Таку можливість *подарував* мені якраз великооптовий покупач, який відмовився від послуг саме через те, що я не зміг вчасно виконати його графік.
 2. так. вибачте що не заходив. Прошу модераторів тему закрити.
 3. так, є. Давно не заходив у тему, вибачте.
 4. Перепрошую. Ось посилання на родовід матері http://bj.tochok.info/Pedigree/Buckfast-B90(VSZ)-2017
 5. Залишилось зо два десятки маточок бакфаст від материнки В90 VSZ. Розпродажна ціна 200 гон.
 6. Так, звичайно успішний пасічни не покине свого господарства в обмін на панщину, Та ще виконавши їх умови. Просто вже руки чешуться до праці, то й будуються всякі гіпотетичні припущення поки не прийшла весна.
 7. Препараты и методы

  Це не совок, а кам*яний вік. В той час коли (Космічні кораблі бороздять простори) а весь світ категорично заборонив використання антибіотиків в бджільництві вчена людина в періодичному спеціалізованому виданні пише такі дикунські речі. Піду я у садочок наловлю я хрущів і може впарю комусь супер-пупер маток від знаменитого розплідника. Ті самі граблі. Ветлікарня запросила пасічників на збори, і наскільки я зрозумів, головний лікар на повному серйозі почав вчити пасічників, як боротися з хворобами. Методи я впевнений, що ви зрозуміли які. радує те, що пасічників було не багато, та ще я порекомендував ні в якому разі не використовувати їх у своїй роботі.
 8. Цікаво було б знати попит на працівників у сфері бджільництва у світі. Польща мені не подобається як країна, а розглянув би м пропозиції у Канаді.
 9. Якесь таке непевне місце зберігання. Акуратніше поводьтеся з мікроскопом
 10. Хто має справу з живими організмами, вирощує їх і культмвує хоче він цього чи не хоче він займається селекццією в її самій примітивній формі. тобто в подальшу культивацію попадають організми, які чимось зацікавили виробника. Цією формою селекції зайнялася ще первісна людина. З часом виникли якісь закони селекції які почали систематизувати знання людства у цій справі( Мендель ) От коли індивідум заявляє що він займається науковою селекціею, тоді можна в нього кидати камінці.при цьому необхідно виконати одну умову- Самому щось відати в цій благородній справі. В даному ж випадку ми всі товчемо водицю у ступі примітивної селекції і наших відповідних знань у цій царині.
 11. Селекціонерів з великої букви ще немає. Але люба дія направлена на покращення породи чи закріплена якихось властивостей ( не берусь стверджувати що успішна чи правильно спрямована) являється прийомом селекції. Якось так.
 12. Мабуть можливо. Але селекцію по окрасу прийдеться вести.
 13. В літературі зустрічав факт, згідно якого після спаровування матки сперма у сперматеці закладається шарами і не перемішується. потім запліднення яєць при відкладці маткою відбувається почергово починаючи з сперми останнього трутня, який мав щастя осіменити королеву. З цього можна зробити висновок що колір бджіл у сімї (якщо він дійсно залежить ЛИШЕ від трутня) може бути різним у випадку коли закінчилась сперма одного трутня і почалося запліднення спермою слідуючого. Мало шансів, що на протязі якихось 20-30 днів сперма першого у черзі вже скінчилася. З оцієї писанини можна зробити висновок, що теорія "Лівого" трутня не витримує критики, якщо керуватись лише цим одним фактом.
 14. Для виховання якісної маточної личинки бджоли повинні зробити більше 2000 відвідувань ( цифра не точна, названа по памяті). за період виховання. Жменька бджіл у нуклеусі такої задачі не виконає, не говорячи вже про підтимання оптимального мікроклімату. Тому якщо з якихось причин в нуклеусі були закладені маточники, то їх потрібно видалити, а якщо з них вивелась матка ( то буде насправді перехідна форма) то її потрібно знищити і дати правильно виховану неплідку або зрілий маточник
×