Подолянин

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  186
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

215

О Подолянин

 • День рождения 21.12.1968

Contact Methods

 • AIM
  0961576184
 • Website URL
  https://podolyanyn.wordpress.com/
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол
 • Место расположения
  Хмельницька область
 • Интересы
  Інструментальне осіменіння бджолиних маток https://podolyanyn.wordpress.com/

Previous Fields

 • Пасека в
  Хмельницька область
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  багатокорпусні на 145 мм
 • Порода пчел
  карніка, бакфаст

Посетители профиля

658 просмотров профиля
 1. Бувати -то буває, ви краще розкажіть як вдалося налагодити цей контрабандний коридор
 2. Весь день тримаэться іній на деревах, вище -2 не було. Дивно я ж знаходжуся південніше на 150км.
 3. Це не совок, а кам*яний вік. В той час коли (Космічні кораблі бороздять простори) а весь світ категорично заборонив використання антибіотиків в бджільництві вчена людина в періодичному спеціалізованому виданні пише такі дикунські речі. Піду я у садочок наловлю я хрущів і може впарю комусь супер-пупер маток від знаменитого розплідника.
 4. "Революційні" і дієві на 100% методи лікування бактеріальних хвороб бджіл подані в журналі "Пасіка" № 1 за 2017 рік. Їх пропонує В. Цикава, профессор, спецкор НТЦ "Чарунка" Всю статтю переписувати не буду, зверну увагу на препарати, які рекомендуються у ній: левоміцетин, неоміцин. ерітроміцин,синтоміцин,хлортетрациклін. Тепер давайте подумаємо , які наслідки для популяризації продукції українських пасічників дасть примінення такого "лікування", яке рекомендує пасічницький журнал виданий накладом 4000 екземплярів.
 5. Сиро, туман , деколи припорпшує сніжок. Мабуть горобець біля порогу водички попити не зможе. А так хочеться тепла. Може йому виставити на поріг бутельку медовухи?
 6. В даному випадку практичний результат окрім отримання морального задоволення. В інших людей на хоббі витрачається чимало коштів та й питання собівартості там не стоїть.
 7. Суть цієї технології вияснив , проте зараз хочеться вникнути в деталі. Може хто із форумчан допоможе.
 8. Підкажіть будь- ласка де можна поштудіювати цю технологію
 9. Якщо звернутися до першоджерел (не марксизму-...) а матководства то в того ж Рутнера ми знайдемо твердження , якого дотримується п. Добровол та й усі , хто хоче мати якісних маток що одна сім*я без осиротіння може взяти 15 маточників. на виховання.
 10. "Этим чудесам мы просто не обучены"-. та й не робив я такого. Я не математик... Скурили з дідом Пилипом алгебру на пасіці,та й то більше пішло у димар
 11. відповідь- куплять в того,чий товар перевірений і заплатять ту ціну, яку назве продавець. виходячи З якихось гіпотетично-теоретичних міркуварь встаровляєте реальну ціну математика не допускає ніяких жонглювань ціфірами, там все строго за правилами, а втім я нікого не збираюсь учити жити чи навязувати свою думку. Сам пробую розібратись в ситуації
 12. Трішки додає оптимізму. Тему монітую довго, проте бовкнути щось досі не наважувався. Але на ринок (який не резиновий) потрібно виходити так чи інак, не маючи при цьому імені. Хоча ситуація нагадує тему про двох на базарі, все рівно приходиться вибирати сторону одного. І мені здається свою працю треба цінувати .Тільки так можна заробити собі ім*я, а не вестися як гусак на мотузочці в сторону якихось теорій які обгрунтовують необхідність демпінгу . Як казав батько сину, що теоретично вони мільйонери, а практично ... мають те, що мають. Готовий збирати камінчики.
 13. Прогрес поширюється семимильними кроками. В літературі зустрічав що на початку 20 століття більшість пасічників свято вірили у те, що бджоли родяться із липи а матки із верби.
 14. Брат Адам зауважив, що природня селекцыя направлена на те, щоб вид як такий міг вижити ( Направлена на выживаемость вида- рус.) А вид HOMO ( не берусь стверджувати що Sapiens ) веде селекцію по корисних йому господарським признаках
 15. Така ж сама думка і у Рутнера.