Перейти к содержанию

Подолянин

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  200
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

290

Информация о Подолянин

 • День рождения 21.12.1968

Contact Methods

 • AIM
  0961576184
 • Website URL
  https://podolyanyn.wordpress.com/blog/
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Место расположения
  Хмельницька область
 • Интересы
  Інструментальне осіменіння бджолиних маток

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Хмельницька область
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  багатокорпусні на 145 мм
 • Порода пчел
  карніка, бакфаст

Посетители профиля

1 189 просмотров профиля
 1. Хто має справу з живими організмами, вирощує їх і культмвує хоче він цього чи не хоче він займається селекццією в її самій примітивній формі. тобто в подальшу культивацію попадають організми, які чимось зацікавили виробника. Цією формою селекції зайнялася ще первісна людина. З часом виникли якісь закони селекції які почали систематизувати знання людства у цій справі( Мендель ) От коли індивідум заявляє що він займається науковою селекціею, тоді можна в нього кидати камінці.при цьому необхідно виконати одну умову- Самому щось відати в цій благородній справі. В даному ж випадку ми всі товчемо водицю у ступі примітивної селекції і наших відповідних знань у цій царині.
 2. Селекціонерів з великої букви ще немає. Але люба дія направлена на покращення породи чи закріплена якихось властивостей ( не берусь стверджувати що успішна чи правильно спрямована) являється прийомом селекції. Якось так.
 3. Мабуть можливо. Але селекцію по окрасу прийдеться вести.
 4. В літературі зустрічав факт, згідно якого після спаровування матки сперма у сперматеці закладається шарами і не перемішується. потім запліднення яєць при відкладці маткою відбувається почергово починаючи з сперми останнього трутня, який мав щастя осіменити королеву. З цього можна зробити висновок що колір бджіл у сімї (якщо він дійсно залежить ЛИШЕ від трутня) може бути різним у випадку коли закінчилась сперма одного трутня і почалося запліднення спермою слідуючого. Мало шансів, що на протязі якихось 20-30 днів сперма першого у черзі вже скінчилася. З оцієї писанини можна зробити висновок, що теорія "Лівого" трутня не витримує критики, якщо керуватись лише цим одним фактом.
 5. Вывод матки в нуклеусе. Возможно ли??

  Для виховання якісної маточної личинки бджоли повинні зробити більше 2000 відвідувань ( цифра не точна, названа по памяті). за період виховання. Жменька бджіл у нуклеусі такої задачі не виконає, не говорячи вже про підтимання оптимального мікроклімату. Тому якщо з якихось причин в нуклеусі були закладені маточники, то їх потрібно видалити, а якщо з них вивелась матка ( то буде насправді перехідна форма) то її потрібно знищити і дати правильно виховану неплідку або зрілий маточник
 6. Ситуація з погодою як в анекдоті: Західний циклон погнав назад східного. Воно й ніби добре, а города- то топчуть- холодно кидає то дощем, то снігом- градом. Коби знову влада не змінялась
 7. Тихої ночі як і в тихому болоті... А вітерець вже добряче посилюється. Через кілька годин переймемо єстафету.. Бррр.
 8. Тобто, якщо я працюю на чистопородному матеріалі від наших точківців і не маю тих паспортів з незнайомими буквами,то- 1. Мої матки Ф0, Ф1 не зовсім легітимні, а то й можливо зовсім не легітимні; 2. Ціна моїх маток 40 грн за пів-відра
 9. Йде файненький лапатий сніг. Мої бджілки готові прийняти співчуття, а я поздоровлення з позаплановим Новим роком.
 10. Сьогодні зранку співають шпаки, може прилетіли і раніше, але через негоду мовчали.
 11. В тому що іде дощ насправді багато плюсів - поповняться запаси вологи у грунті, води у водоймах і т.д. Уявімо на мить, що це багатство( а дощ цей насправді золотий ) видали нам у вигляді весняного снігу...Бррр..
 12. Сравнение пород в Украине. Практический опыт

  Обробляю в серпні два разиза допомогою димової гармати бісанаром, контроль тактик(угорський).
 13. Сравнение пород в Украине. Практический опыт

  Трохи підсохло болото , то рішив поміняти дена на племінному точку. Чистопородний бакфаст.
 14. Сравнение пород в Украине. Практический опыт

  Брат Адам зауважив, що природній відбір направлений не на покращення ГКО а на здатність виду до виживання. Тобто без втручання людини будуть набуватися такі ознаки (Рійливисть, агресивність і т.д.) що допоможуть виду як такому вижити, а ніяк не медопродуктивність , незлобливість ... Із всіх ознак по яких ведеться селекція природній відбір не відкинув би стійкість до кліща та хвороб.
 15. Бувати -то буває, ви краще розкажіть як вдалося налагодити цей контрабандний коридор
×