Jump to content
Форум на ТочкУ

PNS

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  911
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

837

1 Follower

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.youtube.com/user/beekeeperPNS/videos?flow=grid&view=0&sort=dd
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  ПН/СХ Сумської обл.
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  Больше 200 семей
 • Ульи
  Vlasni
 • Порода пчел
  Miscevi

Recent Profile Visitors

2,379 profile views
 1. Так " доконгресувались" уже...Пока всі рвуть волосся на п'ятій точці, я, ( вважаю, як самий хитрий ) кардинально збільшую пасіку, звісно механізовану... Але всерівно помічниці 90 60 90 будуть потрібні, а вищєназвані нехай залишаються невдахам...
 2. з ким З помічницею 60 90 60, якій 21 рік ( помічників виганяю, набираю у штат помічниць ) Микола Іванович, це було тоді, коли відомий полтавський стриптизер Андрюха, на замовлення не менш відомого полтавського п'яниці Івана , забацав кліп, та назвав його" Гімном голозадих пасічників України". Шкода звичайно, але " маємо те, що маємо" .
 3. Та межа, це ріка Рубікон, яку у 49 р. до н. е. перейшов, всупереч забороні сенату, Юлій Цезар, та став одноосібним правителем Риму. Якщо у пасічника є тільки декілька сотень бджолосімей, і більше нічого ( ну ще звісно стаместка, маска, димар дирявий та перероблена з хорди радіалка ), то при розширенні ще на кілька сотень сімей він точно наживе горб. А якщо на додачу вже є необхідні будівлі з обладнанням, засоби навантаження, транспорт вантажний, обов'язково обкатана технологія утримання бджіл без зайвих рухів і т. д., то легко можна добавляти ще не одну сотню бджолосімей та утримати собівартість не вище 3-х гривень.
 4. Штатніх шківів на Зіловський компресор мінімум 3 шт. Ті що у мене діам. 175 мм. можливо є від трактора Т-150. Два інші - один Зіловський, інший можливо від Урал 375, на який ставився " тюнінгований" движок ЗІЛ 130.
 5. Пішов подивився і проміряв, правда рулеткою, бо штангелем до шківів не долізти... У компресорі, про який я писав вище ( бо є щє у мене промисловий на 16 атм.) стоїть трифазний двигун 2, 8квт. 1420 об/хв. На двигуні двуручійний шків діам. 140 мм. На обох Зіловських компресорах шківи діам. 175 мм. З чого вони не знаю, але конусна посадка у них під ці компресори. Поміряв штатній Зіловський шків - діам. 245 мм, шків від Т -150 має діам. 220 мм. Коли виготовляв цей компресор, попався на очі розібраний покупний, якась фірмочка брала можливо зі зберігання компресори типу Газ 66 . У кришці шатуна та самому шатуні робили отвір і до кришки на отворі припаювали жестяну конусну трубку , щоб конус занурювавсь у масло і подавав його до вкладишів. А на валу стоять радіальні підшипники, їм від розбризкування масла вистачіть з головою. У мене на Зіловських компресорах трубок на шатунах немає, просто отвори з великою фаскою...
 6. Виготовляв років п'ятнадцять назад такий компрессор - працює і сьогодні. На ресівери пішло три газових балони - два розрізані посередині і вварено ще по половині балона. Стоять вони поруч, посередині на балонах нерухомо ел. двигун з двуручійним шківом. Компресори по боках...Систему смазки колись побачів у магазинного, працює, хоч і не найкраще... Знімаєте нижню частину у шатунів, сверлите посередині отвір міліметрів чотири та глибоку фаску наружі отвору, вкладиш у цьому місці теж сверлите. У піддончік вкрутити угловий штуцер для заливу та рівня масла, щоб при обертах шатуни хляпали по маслу. Охолодження ще простіше - у верхній частині просто угловий штуцер, у нижній ще одітий кусок патрубка, щоб залита вода не витікала. Вода кипить, але компресор не клине. Дістаньте з під стріхи кулемет " Максим" - охолоджується по цьому принципу...
 7. Романович У Германію думаю краще сантехніком...Пам'ятаю із кіно 90-х, це у них гарна робота...
 8. Аліме . Про заміну маток на пром. пасіці можуть розповісти тільки промислові ( ну звісно, в наших масштабах ) пасічники, Але на форумах вони зараз практично не тусуються, бо їх налякали мілкопасічники, що від великої кількості вуликів виросте горб... Тому одні з промисловців об'єднались у союз " Меча і орала", інші в одиночку чешуть рєпу, як перекинути за бугор фуру меду...
 9. Микола Іванович А які механізми застосовує Віталій, зокрема, щоб розставити вулики на чотиримістних піддонах між деревами у лісосмузі ?
 10. А шо він маніпулятор свій більше не показує - образився мабуть після моєї конструктивної критики...
 11. Ну якщо приїхали вантажитись пізно ввечері і з торбою грошей, то яка там банківська карта...
 12. На подлинность... Я купив собі у Китаї одну стаціонарну і одну кишенькову, від батарейок...Навіть без електрики знатиму, що Сковорода справжній.
 13. Я мав на увазі ту примочку у вигляді малюсінького пульта, яку можна купити окремо. Не витягуючі з кишені, нею можна, після перевірки вагів, зкинути на бочці кілограмів десять, або зкидати у відсотках.
×
×
 • Create New...