Перейти к содержанию

MaikMay

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  292
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

309

2 Подписчика

Информация о MaikMay

 • День рождения 17.11.1988

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.facebook.com/bdzholopaket/
 • ICQ
  0970472574

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  Коломия
 • Интересы
  матководство, селекція, ШО
 • Медогонка
  електрична двох рамочна=)

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Троїці
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  лежак, рогатий
 • Порода пчел
  Apis mellifera Carpatian (Карпатка)

Посетители профиля

1 335 просмотров профиля
 1. Тут все вірно, і коли плідно попрацюється із Закарпатською, Чернівецькою і Івано-Франківською (до уваги можна взяти і Тернопільська і Львівська обл.) і якщо підтвердиться генетичний аналіз (відібраних проб) і чорним по білому буде писати, що Карпатська порода і Карнікою має відмінність тільки в оди ген, тоді можна говорити...... що Українська карпатська популяція медоносних бджіл породи карніка, а так це тільки домисли які базуються на окремих аналізах..... Хотя для мене Карпатка то порода і без всяких там аналізів
 2. Іван Михайлович якщо можна скажіть скільки сімей для перевірки Ви відібрали в Тячівському районі і з скількох пасік. На мою думку, не можна судити лиш окремо взято на перевірку породності бджіл окремих пасічників, окремого району, чи села і робити якісь висновки. Так не можна..... Окрім Закарпатської (мабуть частково бралося), а з цих областей Чернівецької та Івано-Франківської бралися проби, а чи відгукнулися пасічники?
 3. Валерій, все нормально і таке буває це не впливає на результат сім'ї, дані крила ми не беремо до уваги і не ставимо точки(навіть якщо ви і поставити точку там де дефект приблизно на лінії перетину, програма визначить дане крило(крила) як не визначені)! №23 а більше крил найдеться? По інструкції програма хоче від 30-100 крилець, до уваги як пишуть варто брати 50 крилець.
 4. @Майер дана колонія показала 99%, а результат: придатна для подальшої селекції тобто покращення, (чому не для репродукції, чи родоначальниця ) що на це впливає???
 5. А що скажете на рахунок цього типу Карпатки?
 6. Філософія життя

  Дорога цветов Хананамити Булат Габдрахманов Кто мы, зачем мы здесь, Живы мы или нет. Дикой пчеле все равно, мир для нее внизу – только дорога цветов. Ты еще задаешься вопросом, Кто ты есть, и пришел ты давно? Может ты и получишь ответы, Дикой пчелке, поверь, все равно. Над землею ярко кружась, в легком танце из неба и света У цветочка садится пчела, Окруженная сладостью лета. У нее нет проблем и вопросов, Нет желаний излишних вовне. Для нее это жаркое лето, Будет ярким, последним на дне. И сжигая легкие крылья, Растворяясь в большой суете. Копошится дикая пчелка Ищет пищу и копит в себе. Каждый день по заре начинает И закончит уже за закат. Ей неведомы рамки желанья, Ей неведомо слово – опять. Ей неважно мы живы иль были, У нее нет морали основ, Мир который однажды сложили. Для нее лишь дорога цветов.
 7. Ложная смс рассылка пчеловодам Украины

  Та не переймайтесь ви так цим, забийте.... хто з колег знає вас цьому не подивується, а на дурнів як кажуть гріх ображатися! Аби це було на й гірше у вашому житті!
 8. Ложная смс рассылка пчеловодам Украины

  як кажуть.....чула дзвін але не знає де він
 9. Ложная смс рассылка пчеловодам Украины

  це що зацікавлена особа написала то це факт, але ціль мабуть не Олена, писали з підтекстом.....
 10. Ложная смс рассылка пчеловодам Украины

  А хоть би і так, секретар СПУ, що тут такого? На рахунок породи то взагалі маячня кожний має право вибору. Я думаю не потрібно звертати уваги на таке, просто деяким пасічникам мабуть завидно, та і бісяться собі! Як кажуть чим би дитина не гралася лиш би не плакала.
 11. Ложная смс рассылка пчеловодам Украины

  Карпатчикам зливають конкурентів
 12. Вибачайте, що вмішуюсяЗ такою якість взагалі не варто працювати, бо результат буде ніякий, і шкода вашої роботи Якщо вам це дійсно цікаво(потренуватися на більш гарних крилах і якщо вам це підійде), рекомендація купити не дорогий китайський USB-мікроскоп і буде вам щастя в цьому напрям. Чим краще зроблена якість крила ти краще ви поставити точки де потрібно. З повагою
 13. То так лиш на аватарці все грозно виглядає, а так ще працювати і працювати Щоб займатися селекцією(а є можливість, і хочеться це робити, принаймі попробувати, щоб потім не бурчати, а чому не зробив, якщо була можливість?) і так щоб на хорошому рівні, хочу освоїти ШО ( з ізольованим облітиком проблем немає - знайшовся). Мені дивно, що у нас наші "великі" селекціонери говорили, що не так просто знайти облітник(а ще більше дивно як жити в Карпатах і не мати( і не зробити за кілька років НУ) гідний ізольований облітник, можна було і не один) , згідний не просто, але можна якщо захотіти ........ Тому дана тема мене зацікавила.......і хочеться зробити поділ праці, щоб кожен відповідав за свій клаптик не простої роботи і робив це професійно, а не аби як. Бо на неможливо одночасно бути селекціонером і репродуктором маток , та ще і мед продавати А робота "наскоками" (своєрідний конвеєр на великій пасіці). @Stol так як це він описує - грандіозна, молодець Щось останнім часом він не дописує в цій темі, може ще щось є цікавого?
 14. мені зручніше працювати прогамулькою від @Kumpel вона працює автоматично, мені лишається тільки вказати де крила(в якій папці) і зберегти об'єднані!
 15. Якщо ви ще таке не робите ми йдемо до вас Снятинська спілка таке вже робить
×