Перейти к содержанию

Роман Кременчук

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  324
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 602

1 Подписчик

Информация о Роман Кременчук

 • День рождения 21.09.1982

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  Полтавська обл..

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Полтавська обл..
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  лежак 24р.,БК 145
 • Порода пчел
  місцева,бакфаст,карніка

Посетители профиля

647 просмотров профиля
 1. +34,є вітерець,але розпечений...на поілках бджіл повно...бороди висять гарні...нуки качав ранком,залились...
 2. За Очколаса ще не чули.Одне лиш відомо,що добровільно-примусово всим робітникам впарюють по 60 грн./л. соняшника.Потім,ці робітники(іхні люди)стоять на базарі і торгують по 80 грн.,переконуючи,що мед з акаціі або різнотрав'я.Ще й ціну валять...
 3. Сонях по 100 грн..Хто бере одразу 3-х літровку і більше+бонус 0.5л. забрусу.У Семенівці заготовач(Бартнік) бере по 35 грн..
 4. Якістю бджолопакетів.Казав,що 3-х рамочні,з малою кількістю бджоли та розплоду.Але,самі ж вигрібали все що давали.Так і до спалаху болячок недалеко. Мабуть,моі повідомлення треба перенести у тему про Семенівську пасіку.
 5. Пасека в аренду (лизинг)

  Сори,то я щось не туди +36 у тіні.
 6. В Семенівці зараз близько 3,5 тис.сімей(зі слів робітника це і сім'і і відводки,все під ряд),а було 4,2тис..Зменшення відбулось за рахунок потрав і об'єднання куплених пакетів 2 в 1 і 3 в 1.Казав,що продавці пакетів нагріли добре+на аеродромі,де сталася потрава,залишилось тьма льотноі бджоли на деревах(це він казав десь місяць тому).Спалили вже дві сім'і з гнильцем.Мля,ще зими не було а така срака(вибачте,не втримався).Як у них з медом,не знаю.Чекаю інфо.
 7. +26,сонячно,штиль,рух бджоли зменшився...пішли на воду...зимою буду скучати за теплом,але не за таким...
 8. Осы, шершни

  Минулого року було менше,навіть ловушки не ставив,подавив довколо і все.Цього року поставив ловушки,бо на поілці присутні.В кума повно...качає разом з ними.Ловушкок навішав,ловить,але ще богато.
 9. +26,сонце у димці,але через димку пече...вітру не має...душ,мій кращий друг.
 10. +25,штиль,сонячно...душно...хочу на воду...але качати...
 11. Нужна срочная помощь

  Пробував залпове...перги,сильні сім'і,виідали по дві рамки+восковиділення...Я забув зауважити Борис01,що пергу забирати по мірі зменшення розплоду,а не одразу після закормки.Дякую,що акцентували увагу.В мене пізні пилконоси є,тому "консерви", споживають у крайніх випадках.
 12. Нужна срочная помощь

  Допоки закладається та народжується молода бджола перга споживається.Основна"жировка" відбувається при залповому закормі на зиму.
 13. Нужна срочная помощь

  На зиму не залишаю медово-пергові рамки.Після закормки на зиму,забираю,те що залишилось і викорстовую весною мин.1 р. на сім'ю+1 повномедну з запасу.Виходить близько 4.5-5.0кг кормів на весну.Замінив пусті або маломедні і все.Звичайно написав про мінімум-мініморум для 1 сім'і на весну.
 14. +18,дуже хмарно,вітер сильний,поривчастий,північно-західний...вчора,між грозовими дощами,встиг качнути і переглянути 7 сімей.Сьогодні...почекаю на завтра.
 15. І нам дало прикурить...розкрило сіно,поваляло кукурузу,лофант,малину...в сусідки 4 прольоти паркану не має-потрощило.Світло є не у кожному дворі.І щоби сказати багато води випало не сказав би,так налетіло скажене...Пасіка,тьху-тьху-тьху,дякувати Богу в порядку.О,і в мене світло пропало...зараз +23,штиль,хмарно,заходить дощ...
×