Перейти к содержанию

Микола І

Пользователи
 • Публикаций

  121
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

212

Информация о Микола І

 • День рождения 17.06.1971

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Черкаська обл.
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  Багатокорпусні 230*145
 • Порода пчел
  Місцева

Посетители профиля

766 просмотров профиля
 1. То там ще одна петиція рядом треба іту підтримати.
 2. Медогонки предприятия АВВ-100

  Потрібно уточнити який блок бо є чорні (простіші) і червоні (складніші). Чорні є із старими програмами із новими (із прискоренням)В мене чорний із новими програмами проблем нема поки що, але купив запасний.Із поломок то кілька раз шпонку з"їдало .Касети прийшлось замінити на зварні. ..Не набирала обороти бо зтерлися щітки на двигунові.
 3. Проволока

  Рамки тягнути пробували ? Розтягується?
 4. Проволока

  На сайті пишуть що 321 проволока може бути м"якою (випаленою) і жорсткою (невипаленою). цікаво чи пробував хто жорстку 321 проволоку. Може вона тягнутись не буде аби щей не ломалась то її б ціни не було.Треба гонца послати когось із харків"ян хай пощупають жорстку 321.
 5. Пасічники прийшли до облради

  Треба розвивати громадські організації всих рівнів. Якусь частину свого часу треба витрачати на захист своїх прав серед яких право займатися бджільництвом в нормальних екологічних умовах.Для того щоб був позитивний результат в питанні отруєнь треба навчитись тиснути на аграрний бізнес, місцеву і центральну владу і що дивно на керівництво спілки пасічників.Треба значно підтягнути рівень нашої організації.За місце під сонцем доведеться поштовхатись ліхтями або нас цього місця позбавлять.
 6. Вирусный паралич

  Проблем із здачею не було. На час підкормок магазинні надставки не стояли. Мед із гніздових корпусів не качаю і нікому не рекомендую навіть через протикліщові обробки.
 7. Вирусный паралич

  Пробував ізатізон .Якщо свіжий, результат від лікування не ідеальний але відчутний. Давав 2 підкормки з ізатізоном в першій половині квітня поки бджоли були в одному гніздовому корпусі.
 8. ХТЗ Т-25 на пасіці!

  Вильчаті погрузчики зазвичай в причепі возять а т-25(30) по вазі мабуть тони 2 буде,важкуватий.Хотілосяб погрузчик вагою до 1 тони.
 9. 2$ Тому що в Аргентині пасічники створили більше 100 кооперативів які займаються збутом і експортом меду Кооператив з"їдає 10-20% ціни меду відповідно 80-90% отримує пасічник.Наші експортери хочуть мати 30-50 %.А ще голодні заготовачі по селах бігають і дурних шукають.
 10. Покраска ульев

  Хто знає яка краска буде триматись на пропарафінених корпусах.
 11. Треба щоб реально ( а не на папері) працювали районні і обласні спілки тоді з часом з"являться свої керівники ( лідери) і недоведеться в керівництво обирати заготовачів експортерів і спонсорів.Нам дуже дорого обходиться відсутність захисту наших інтересів з боку спілки.
 12. Президенти на місці князі із поетами шось шатаються.
 13. Утримую всі бджолосім"ї у вуликах із товщиною стінки 25мм (450х380) і ось торік вирішив зробити кілька "експериментальних* із товщиною стінки 22мм (450х375) так що зараз проходять "випробування".Перше враження: пусті корпуса відчутно легші, якщо вдасться робити вулики із дошки 25або 27мм може бути 10-15% економії по деревині але від думки що на пасіці буде два стандарти нападає дипресія.
 14. В мене один точок розміщений біля лісу і якщо погода сприятлива то бджоли приносять трохи меду перед акацією можливо клени є присмак і черешні.
 15. В ютубі зустрічав виступ Горніча .Він пропонує не вигадувати нічого нового що до отруєння бджіл, а приєднатися до європротоколу.По перше ми непридумаєм нічого кращого, по друге аграрне лоббі всерівно перекрутить все під себе.Представники агрохолдингів шо даром в парламенті сидять.Для цього на владу треба натиснути, бо в нас як шось позитивне відбувається тотільки від гарного копняка.
×