Jump to content

Микола І

Пользователи
 • Content count

  145
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

309

2 Followers

About Микола І

 • Birthday 06/17/1971

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  Черкаська обл.
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  Багатокорпусні 230*145
 • Порода пчел
  Місцева

Recent Profile Visitors

1,136 profile views
 1. Якщо посилювати вимоги до меду( на українському ринку) то аналогічні вимоги повинні бути і до м"яса, молока і курятини . Думаю найближчим часом цього не буде. Бо якість цих продуктів може виявитись значно нижчою ніж якість меду.
 2. Здавав підмор на аналіз в вет лабораторію, думаю треба за походом про реєстрацію пасік розпитати. Так інформацію про штрафи підтвердили (11 мінімумів 44000-45000)якщо наприклад є отруєння бджіл пасічник викликає комісію щоб акта склали комісія приїжджає і виписує штраф якщо пасіка не зареєстрована.Якщо зареєстрована час від часу будуть перевірки. Дали список питань чи вимог яким має відповідати пасіка наприклад вулик має бути30 см від землі а вулик від вулика має бути 3м один від одного а ряди 10 м.Бо так записано в " інструкції що до попередження хвороб ....." а цо інструкцію переписали із совдеповської. Тепер промислова пасіка буде виглядати приблизно так 3 піддони лежать на купі (30см) а зверху стоїть один вулик через 3м ще одна купа.
 3. Вирусный паралич

  Потрапив до рук список препаратів сертифікованих для бджільництва і ізатизону там нема. Для лікування вірусного паралічу науковці рекомендують звернути більше уваги на протикліщові обробки. Можливо добавити одну обробку весною.
 4. Для пасіки добре підходить і для торгівлі, потужний і просторний жаль важкий в болоті тоне. Краще мабуть із високою кришою Мастєр але він ще важчий.
 5. А податки??? Інвестори чого не охоче вкладають гроші в Україну бо якщо все платити то вийде всумі 70% не менше(податок на прибуток +ПДВ +розмитнення обладнання і транспорту+ соціальний податок і тд....................................)Собівартість без зарплати виходить близько 30грн кг із зарплатою під 60.Щоб виробити 50Т меду треба затратити 100 000$.Щоб ваша бухгалтерія зійшлась потрібні цивілізовані податки і оптові ціни як у розвинених країнах тільки за таких можна платити конкурентну зарплату і утримувати кваліфікованих працівників.Поскільки таких умов нема то працювати будуть в кращому випадку некваліфіковані (за мінімальну зарплату і тих ще знайти треба )які приведуть до збитків.
 6. ПДВ 20% +акциз( бензин диз пальне) +мито із тих грошей що йдуть на утримання і обслуговування пасіки разом 25%. ПДВ 20%+акциз+мито із сімейного бюджету разом 25%.А потім треба порівняти чистий прибуток і суму вказаних податків, думаю будете здивовані. Для цього потрібно збирати чеки і вести бугалтерію. Це потрібно і для того щоб вирахувати собівартість виробництва 1 кг меду.
 7. На жаль потрібними організаторськими здібностями не володію.Думаю молодь треба залучати.Трапляється дуже толкова.
 8. Думаю що ні . СПУ або МінАПК можуть якісь курси організувати для бажаючих створити кооперативи.
 9. Так я вірю що кооперативи будуть створені як тільки ми подорослішаєм. Це тільки питання часу. "Не прийдєт" таких людей треба знайти або виховати і запросити на роботу за достойну конкурентну зарплату.
 10. Само й не поміняється, треба комусь міняти.Поскільки все вже придумано і треба тільки списувати то шлях є один це створення кооперативів (обслуговуючі по збуту меду на внутрішньому і зовнішньому ринках).Іншого шляху не існує.ПОКИ НЕ БУДЕ КООПЕРАТИВІВ НОРМАЛЬНИХ ОПТОВИХ ЦІН НЕ БУДЕ. Для старту потрібно 100 пасічників готових до об"єднання( розміщених компактно в одному регіоні) і тон 300 меду, за таки умов буде якийсь невеликий бюджет для зарплати найманим працівникам і спеціалістам,це 10-15% від вартості цього меду.Проце говорили і французи на зустрічі в торговій палаті,кооперація у бджільництві це найпростіша форма кооперації, що ці кооперативи повинні створювати бренди і торгові марки і роками працювати на свій престиж і імідж. Тільки так можна продавати ме по гідній ціні.Але нашим пасічникам це нецікаво ждуть чарівників які прийдуть і дадуть по 2дол за кг . ДІТИ.Що мішає створенню кооперативів: звичайна лінь, слабка організація, а також слабке громадянське суспільство і готрий дефіцит людей здібних і відповідальних (еліти)як наслідок важкої історії.
 11. Не треба нічого рахувати взнайте оптові ціни в сусідніх країнах. найдешевший мед від 2 до 3 $. Байки нікого не цікавлять - економіка ринкова.
 12. Влучно і підходяще назвали "зроївся" думаю приживеться.Чув про кілька таких випадків.Внас якщо повезе і не попадеш із пасікою під отруєння а потім ще раз повезе не буде засухи і вдасться зібрати трохи меду а потім ще раз повезе ціна буде вищою за 1.5$ то за рік вдасться відкласти близько 3000-4 000$ із пасіки в 100-120сімей не маючи пів року вихідних .Знайомі що працюють в Канаді кажуть що такі гроші можна відкласти за місяць.А останнім часом щось все не везе, як не отруєння то засухи, то ціни нема.За таки умов хочеться "зроїтись".
 13. Якщо кандидат достойний то треба обрати головою Київської обласної спілки(показати свої здібності) а потім уже висувати кандидатом на голову всеукраїнської, бо наприклад нинішній голова київської спілки чогось агітував проти мітингу під Верховною Радою(хунта???). Ато виходить голова районної спілки претендує на голову всеукраїнської а потім сюрпризи з"являються це перше Друге те що Київських уже двоє було. З іншої сторони добре що є два кандидати все краще ніж один.
 14. Проблема в тому що слабо працюють районні і обласні організації або взагалі не працюють через це дефіцит(відсутність) достойних кандидатів. Треба запустити роботу районних і обласних осередків щоб було кого обирати.Громадська робота як і партійна дозволяє на протязі якогось часу відбирати достойних людей,як зерно на решеті.
×