Перейти к содержанию

Микола І

Пользователи
 • Публикаций

  139
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

278

Информация о Микола І

 • День рождения 17.06.1971

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Черкаська обл.
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  Багатокорпусні 230*145
 • Порода пчел
  Місцева

Посетители профиля

885 просмотров профиля
 1. На жаль потрібними організаторськими здібностями не володію.Думаю молодь треба залучати.Трапляється дуже толкова.
 2. Думаю що ні . СПУ або МінАПК можуть якісь курси організувати для бажаючих створити кооперативи.
 3. Так я вірю що кооперативи будуть створені як тільки ми подорослішаєм. Це тільки питання часу. "Не прийдєт" таких людей треба знайти або виховати і запросити на роботу за достойну конкурентну зарплату.
 4. Само й не поміняється, треба комусь міняти.Поскільки все вже придумано і треба тільки списувати то шлях є один це створення кооперативів (обслуговуючі по збуту меду на внутрішньому і зовнішньому ринках).Іншого шляху не існує.ПОКИ НЕ БУДЕ КООПЕРАТИВІВ НОРМАЛЬНИХ ОПТОВИХ ЦІН НЕ БУДЕ. Для старту потрібно 100 пасічників готових до об"єднання( розміщених компактно в одному регіоні) і тон 300 меду, за таки умов буде якийсь невеликий бюджет для зарплати найманим працівникам і спеціалістам,це 10-15% від вартості цього меду.Проце говорили і французи на зустрічі в торговій палаті,кооперація у бджільництві це найпростіша форма кооперації, що ці кооперативи повинні створювати бренди і торгові марки і роками працювати на свій престиж і імідж. Тільки так можна продавати ме по гідній ціні.Але нашим пасічникам це нецікаво ждуть чарівників які прийдуть і дадуть по 2дол за кг . ДІТИ.Що мішає створенню кооперативів: звичайна лінь, слабка організація, а також слабке громадянське суспільство і готрий дефіцит людей здібних і відповідальних (еліти)як наслідок важкої історії.
 5. Не треба нічого рахувати взнайте оптові ціни в сусідніх країнах. найдешевший мед від 2 до 3 $. Байки нікого не цікавлять - економіка ринкова.
 6. Влучно і підходяще назвали "зроївся" думаю приживеться.Чув про кілька таких випадків.Внас якщо повезе і не попадеш із пасікою під отруєння а потім ще раз повезе не буде засухи і вдасться зібрати трохи меду а потім ще раз повезе ціна буде вищою за 1.5$ то за рік вдасться відкласти близько 3000-4 000$ із пасіки в 100-120сімей не маючи пів року вихідних .Знайомі що працюють в Канаді кажуть що такі гроші можна відкласти за місяць.А останнім часом щось все не везе, як не отруєння то засухи, то ціни нема.За таки умов хочеться "зроїтись".
 7. Якщо кандидат достойний то треба обрати головою Київської обласної спілки(показати свої здібності) а потім уже висувати кандидатом на голову всеукраїнської, бо наприклад нинішній голова київської спілки чогось агітував проти мітингу під Верховною Радою(хунта???). Ато виходить голова районної спілки претендує на голову всеукраїнської а потім сюрпризи з"являються це перше Друге те що Київських уже двоє було. З іншої сторони добре що є два кандидати все краще ніж один.
 8. Проблема в тому що слабо працюють районні і обласні організації або взагалі не працюють через це дефіцит(відсутність) достойних кандидатів. Треба запустити роботу районних і обласних осередків щоб було кого обирати.Громадська робота як і партійна дозволяє на протязі якогось часу відбирати достойних людей,як зерно на решеті.
 9. То в Росії баби і мужики в нас козаки і дівчата даже якщо дівчатам за 50.А коли козаків називали мужиками то вони морди били, бо мужики це ті що воювати не хотіли (синонім гречкосії)
 10. Все дуже просто. Споживання меду в Україні близько 0,5 кг на людину в рік, споживання цукру і кондитерських виробів близько 25 кг.Тобто пасічники мають 2-3% "солодкого" ринку в Україні максимум 5%.Нашими конкурентами є кондитерська промисловість а не один пасічник іншому.Кондитерська промисловість входить в топ 10 найприбутковіших разом із торгівлею зброї і наркотиків.Такщо нас гризуть і будуть гризти за наших 2-3% ринку.
 11. Добробут населення зросте тоді коли зросте ВВП. Поки що це ,близько $ 2000 а це 5% від рівня розвинених країн.Якби було погане управління державою був би показник 25% чи35% а так це вредітєльство і паразитизм.Для того щоб змінити економічні показники потрібно виховати 1% людей яких можна назвати елітою і 70%людей яких можна назвати народом і громадянами.Навчитись захищати громадянські права і свободи ( наприклад право власності та ін.) Тільки тоді будуть інвестиції ріст ВВП і збільшення споживання.Поки що за останніми опитуваннями тільки7-8%людей хоч раз брали участь у захисті своїх прав і свобод.З єлітою ситуація взагалі сумна.
 12. Значна частина меду в Аргентині продається через кооперативи а не через низку посередників.
 13. В кооперації є варіанти . Є виробничі кооперативи ( щось схоже на колгосп) а є такі що займаються тільки збутом (обслуговуючі).Для мене цікавим є другий варант, а голова буде такий якого виберете.
 14. 20.09 В торгово- промисловій палаті намічається якийсь медовий форум. Кілька тем мають відношення до збуту меду. Є в когось інформація що за мироприємство?Або хто організатор ? Хто за цим стоїть?.https://www.ucci.org.ua/events/forums-and-conferences/medovii-forum-ukrayina-medova-i-svit-1
×