Перейти к содержанию

Микола І

Пользователи
 • Публикаций

  110
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

204

Информация о Микола І

 • День рождения 17.06.1971

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Черкаська обл.
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  Багатокорпусні 230*145
 • Порода пчел
  Місцева

Посетители профиля

612 просмотра профиля
 1. Президенти на місці князі із поетами шось шатаються.
 2. Утримую всі бджолосім"ї у вуликах із товщиною стінки 25мм (450х380) і ось торік вирішив зробити кілька "експериментальних* із товщиною стінки 22мм (450х375) так що зараз проходять "випробування".Перше враження: пусті корпуса відчутно легші, якщо вдасться робити вулики із дошки 25або 27мм може бути 10-15% економії по деревині але від думки що на пасіці буде два стандарти нападає дипресія.
 3. В мене один точок розміщений біля лісу і якщо погода сприятлива то бджоли приносять трохи меду перед акацією можливо клени є присмак і черешні.
 4. В ютубі зустрічав виступ Горніча .Він пропонує не вигадувати нічого нового що до отруєння бджіл, а приєднатися до європротоколу.По перше ми непридумаєм нічого кращого, по друге аграрне лоббі всерівно перекрутить все під себе.Представники агрохолдингів шо даром в парламенті сидять.Для цього на владу треба натиснути, бо в нас як шось позитивне відбувається тотільки від гарного копняка.
 5. А ви своїм клієнтам розкажіть, що ваш мед із якісними пестицидами особливо тим що мед беруть для малих дітей.Якісні сучасні препарати повинні зробити свою роботу і за кілька годин розкластись до простих речовин (теоретично).На повітрі цей розклад проходить швидше у вулику значно довше.Тому внесення інтексицидів (безпечних ????) по квітучих рослинах проводиться виключно вночі щоб мати кілька годин для розкладання .А краще аби ці внесення проводились до і після цвітіння бо безпечні вони лише умовно..
 6. Утворення таких холдингів наслідок відсутності реформ на протязі 25 років.В нормальних державах всі ці тисячі гектарів землі оброблялиб фермери і кооперативи і є потужна державна підтримка дрібного бізнесу, сімейних ферм створення середнього класу бо саме середній клас сплачує 70-80% податків, а власники крупного бізнеси ховають гроші по офшорах. Що стосується підтримки кооперативів то дуже лукавлять .По перше на практиці виглядає приблизно так гарні рівні поля де можна використовувати продуктивну техніку і технології позабирали а на косогорах і невдобах створюйте кооперативи садіть малину і стійте коло неї рачки бо яка там механізація і бунтів менше народ рачки стоїть коло малини.Ситуація приблизно нагадує резерваціїї для індіанців. По друге створюється "трудовий резерв" для холдингів ,мабуть до власників холдингів прийшло усвідомлення що наслідком їхньої діяльності будуть пусті села а емігрантів завозити дорого: бараки треба строїти хабарі на кордоні платити, вчити.
 7. Схоже на те що до двох головних проблем (отруєння пестицидами і низьких оптових цін ) добавилась третя перенасичення територій бджолами.Цього року став свідком як на 80га ярого ріпаку було більше 1000 бджолосімей місцевих і кочових.Із гречкою така ситуація вже давно в нашій місцевості .Із медоносів то тільки одного соняшника вистачає.Як вирішити проблему багато думати не треба бо вже все придумано.Наприклад в Ізраїлі.Пасіка (якщо велика) розбивається на точки 30-40сімей точки розміщуються 2-3км один від одного і точки і територія закріплюється за пасічником назавжди.Розміщувати кочові пасіки неможна.Хто хоче збільшувати кількість бджолосімей шукає вільні території. І всім щастя бджоли розміщені рівномірно поля запилюються рівномірно і в пасічників нерви спокійні.
 8. Зберігання меду

  Шо за байки, у всих нормальних книжках пишуть що зберігати мед потрібно при температурі +5 +10 ну якось +15 ще терпить.Далі чим вища температура тим коротші терміни зберігання.
 9. В. Стретович: пасічникам треба об'єднуватися

  У великих містах ринки обставили супермаркетами як штафетами і таки добре людей відтягнули, але видавлюють не тільки ринки а й невеликі магазини за рахунок нижчих цін.Думаю як дрібноту видавлять то ціни будуть іншими.
 10. Продавец меда на Tesla

  Да! у нас так не заведено.
 11. І ще товщина стінки плаває від 20мм до 40мм. Навіть між 20мм і 22мм визначитись непросто.
 12. Ширина рамки 37 мм или????

  І які ж ці стандарти?В розділі" інші ринкові дискусії" є тема" стандарти і розміри рамок і вуликів". дискусію бажано перенести туди.
 13. Намітилось два варіанти розмірів (роздільник +корпус) перший роздільник 35мм корпус(внутрішній розір) 375мм і другий роздільник 36-37мм корпус 380мм для десятирамочних корпусів. Наприклад у вуликах Лангстрота Рута 35 і 375мм.Народ треба визначатись і вибрати один варіант .Не може бути в кожного свій стандарт.
 14. Во всем мире мед отравлен инсектицидами

  Проблема забруднення пестицидами стосується не тільки меду а всих продуктів харчування але подібні статті про мед з"являються найчастіше.
×