Перейти к содержанию

Микола І

Пользователи
 • Публикаций

  119
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

212

Информация о Микола І

 • День рождения 17.06.1971

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Черкаська обл.
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  Багатокорпусні 230*145
 • Порода пчел
  Місцева

Посетители профиля

714 просмотра профиля
 1. Проволока

  Рамки тягнути пробували ? Розтягується?
 2. Проволока

  На сайті пишуть що 321 проволока може бути м"якою (випаленою) і жорсткою (невипаленою). цікаво чи пробував хто жорстку 321 проволоку. Може вона тягнутись не буде аби щей не ломалась то її б ціни не було.Треба гонца послати когось із харків"ян хай пощупають жорстку 321.
 3. Пасічники прийшли до облради

  Треба розвивати громадські організації всих рівнів. Якусь частину свого часу треба витрачати на захист своїх прав серед яких право займатися бджільництвом в нормальних екологічних умовах.Для того щоб був позитивний результат в питанні отруєнь треба навчитись тиснути на аграрний бізнес, місцеву і центральну владу і що дивно на керівництво спілки пасічників.Треба значно підтягнути рівень нашої організації.За місце під сонцем доведеться поштовхатись ліхтями або нас цього місця позбавлять.
 4. Вирусный паралич

  Проблем із здачею не було. На час підкормок магазинні надставки не стояли. Мед із гніздових корпусів не качаю і нікому не рекомендую навіть через протикліщові обробки.
 5. Вирусный паралич

  Пробував ізатізон .Якщо свіжий, результат від лікування не ідеальний але відчутний. Давав 2 підкормки з ізатізоном в першій половині квітня поки бджоли були в одному гніздовому корпусі.
 6. ХТЗ Т-25 на пасіці!

  Вильчаті погрузчики зазвичай в причепі возять а т-25(30) по вазі мабуть тони 2 буде,важкуватий.Хотілосяб погрузчик вагою до 1 тони.
 7. 2$ Тому що в Аргентині пасічники створили більше 100 кооперативів які займаються збутом і експортом меду Кооператив з"їдає 10-20% ціни меду відповідно 80-90% отримує пасічник.Наші експортери хочуть мати 30-50 %.А ще голодні заготовачі по селах бігають і дурних шукають.
 8. Покраска ульев

  Хто знає яка краска буде триматись на пропарафінених корпусах.
 9. Треба щоб реально ( а не на папері) працювали районні і обласні спілки тоді з часом з"являться свої керівники ( лідери) і недоведеться в керівництво обирати заготовачів експортерів і спонсорів.Нам дуже дорого обходиться відсутність захисту наших інтересів з боку спілки.
 10. Президенти на місці князі із поетами шось шатаються.
 11. Утримую всі бджолосім"ї у вуликах із товщиною стінки 25мм (450х380) і ось торік вирішив зробити кілька "експериментальних* із товщиною стінки 22мм (450х375) так що зараз проходять "випробування".Перше враження: пусті корпуса відчутно легші, якщо вдасться робити вулики із дошки 25або 27мм може бути 10-15% економії по деревині але від думки що на пасіці буде два стандарти нападає дипресія.
 12. В мене один точок розміщений біля лісу і якщо погода сприятлива то бджоли приносять трохи меду перед акацією можливо клени є присмак і черешні.
 13. В ютубі зустрічав виступ Горніча .Він пропонує не вигадувати нічого нового що до отруєння бджіл, а приєднатися до європротоколу.По перше ми непридумаєм нічого кращого, по друге аграрне лоббі всерівно перекрутить все під себе.Представники агрохолдингів шо даром в парламенті сидять.Для цього на владу треба натиснути, бо в нас як шось позитивне відбувається тотільки від гарного копняка.
 14. А ви своїм клієнтам розкажіть, що ваш мед із якісними пестицидами особливо тим що мед беруть для малих дітей.Якісні сучасні препарати повинні зробити свою роботу і за кілька годин розкластись до простих речовин (теоретично).На повітрі цей розклад проходить швидше у вулику значно довше.Тому внесення інтексицидів (безпечних ????) по квітучих рослинах проводиться виключно вночі щоб мати кілька годин для розкладання .А краще аби ці внесення проводились до і після цвітіння бо безпечні вони лише умовно..
 15. Утворення таких холдингів наслідок відсутності реформ на протязі 25 років.В нормальних державах всі ці тисячі гектарів землі оброблялиб фермери і кооперативи і є потужна державна підтримка дрібного бізнесу, сімейних ферм створення середнього класу бо саме середній клас сплачує 70-80% податків, а власники крупного бізнеси ховають гроші по офшорах. Що стосується підтримки кооперативів то дуже лукавлять .По перше на практиці виглядає приблизно так гарні рівні поля де можна використовувати продуктивну техніку і технології позабирали а на косогорах і невдобах створюйте кооперативи садіть малину і стійте коло неї рачки бо яка там механізація і бунтів менше народ рачки стоїть коло малини.Ситуація приблизно нагадує резерваціїї для індіанців. По друге створюється "трудовий резерв" для холдингів ,мабуть до власників холдингів прийшло усвідомлення що наслідком їхньої діяльності будуть пусті села а емігрантів завозити дорого: бараки треба строїти хабарі на кордоні платити, вчити.
×