Jump to content
Форум на ТочкУ

Микола І

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  154
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

357

2 Followers

About Микола І

 • Birthday 06/17/1971

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  Черкаська обл.
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  Багатокорпусні 230*145
 • Порода пчел
  Місцева

Recent Profile Visitors

1,335 profile views
 1. При ООН є контора по продовольству, за даними цієї контори (стаття попадалась) у світі завдяки запиленню бджолами виробляється продовольства на суму 250 млрд дол тоді як продуктів бджільництва виробляється на суму 7-8 млрд дол це тільки 3%.
 2. До чого привела мінімальна зарплата в медицині? До втрати тисяч кращих лікарів. Скільки часу грошей і студентів треба щоб отримати одного хорошого лікаря?Багато. До чого привела мінімальна зарплата в науці ? До втрати тисяч молодих науковців.Скільки часу грошей і студентів треба щоб отримати одного вченого?..... Збитки для держави колосальні. Так само мізерний заробіток впливає на бджільництво це втрата людей втрата спеціалістів на навчання яких потрібні роки. і не вільний ринок причина а відсутність вільного ринку (резервація).Вільний ринок починається за межами України на захід де оптові ціни в 2-3 рази вищі.
 3. Посіяли кукурудзу загинуло до 30% льтних бджіл, агроном говорить що нічого не вносили тільки насіння протравлене.
 4. Повернулись але при першій ліпшій нагоді знов поїдуть.
 5. В нас озимий ріпак не посіяли бо зомсім не було вологи. І зараз вологи мало, садив дерева то на глибині 30см викопується суха земля.Тої вологи що є думаю на довго не хватить.
 6. Звісно прийдуть і зараз ідуть . На початку акції "стоп фальсифікат" керівник компанії "Асканія-пак" заявив про те що 20% меду від пасічників не відповідають вимогам якості.Це означає що остальних 80% можна вважати якісним. Звучить як комплімент дай Боже щоб остальних 80% продуктів відповідали вимогам якості. Тоді як із 29 зразків відібраних у супермаркетах пройшли 7 це відсотків 25.Це означає що після того як у пасічника мед забрали з ним відбувається щось дивне.
 7. Чому тут дивуватись навіть від пасічників часто можна почути:" от в мене мед натуральний, в мене купуйте бо остальні всі бадяжать" ,або ти свої бджоли вже кормив? бо я вже дав своїм по 10 л сиропу ( в присутності людей які мед вибирають), або якось попередник Стретовича в інтерв"ю вивалив на всю країну "перший мед не купуйте бо ньому цукор той що на зиму загодовували". І як людям на те все реагувати??? В нас просто талант самим собі на голову нагадити....
 8. Використовую верхні льотки зимою до обльоту. Після обльоту закриваю.Зимують у двох корпусах 230 із відкритим льотком у другому корпусі. Льоток прикриваю дощечкою від синиць.
 9. Якщо посилювати вимоги до меду( на українському ринку) то аналогічні вимоги повинні бути і до м"яса, молока і курятини . Думаю найближчим часом цього не буде. Бо якість цих продуктів може виявитись значно нижчою ніж якість меду.
 10. Здавав підмор на аналіз в вет лабораторію, думаю треба за походом про реєстрацію пасік розпитати. Так інформацію про штрафи підтвердили (11 мінімумів 44000-45000)якщо наприклад є отруєння бджіл пасічник викликає комісію щоб акта склали комісія приїжджає і виписує штраф якщо пасіка не зареєстрована.Якщо зареєстрована час від часу будуть перевірки. Дали список питань чи вимог яким має відповідати пасіка наприклад вулик має бути30 см від землі а вулик від вулика має бути 3м один від одного а ряди 10 м.Бо так записано в " інструкції що до попередження хвороб ....." а цо інструкцію переписали із совдеповської. Тепер промислова пасіка буде виглядати приблизно так 3 піддони лежать на купі (30см) а зверху стоїть один вулик через 3м ще одна купа.
 11. Потрапив до рук список препаратів сертифікованих для бджільництва і ізатизону там нема. Для лікування вірусного паралічу науковці рекомендують звернути більше уваги на протикліщові обробки. Можливо добавити одну обробку весною.
 12. Для пасіки добре підходить і для торгівлі, потужний і просторний жаль важкий в болоті тоне. Краще мабуть із високою кришою Мастєр але він ще важчий.
 13. А податки??? Інвестори чого не охоче вкладають гроші в Україну бо якщо все платити то вийде всумі 70% не менше(податок на прибуток +ПДВ +розмитнення обладнання і транспорту+ соціальний податок і тд....................................)Собівартість без зарплати виходить близько 30грн кг із зарплатою під 60.Щоб виробити 50Т меду треба затратити 100 000$.Щоб ваша бухгалтерія зійшлась потрібні цивілізовані податки і оптові ціни як у розвинених країнах тільки за таких можна платити конкурентну зарплату і утримувати кваліфікованих працівників.Поскільки таких умов нема то працювати будуть в кращому випадку некваліфіковані (за мінімальну зарплату і тих ще знайти треба )які приведуть до збитків.
 14. ПДВ 20% +акциз( бензин диз пальне) +мито із тих грошей що йдуть на утримання і обслуговування пасіки разом 25%. ПДВ 20%+акциз+мито із сімейного бюджету разом 25%.А потім треба порівняти чистий прибуток і суму вказаних податків, думаю будете здивовані. Для цього потрібно збирати чеки і вести бугалтерію. Це потрібно і для того щоб вирахувати собівартість виробництва 1 кг меду.
×
×
 • Create New...