Jump to content

дочинец

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,175
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,704

About дочинец

 • Rank
  Дочинец

Contact Methods

 • Website URL
  http://pchelomatka.com

General Information

 • Пасека в
  Тячев, Закарпатская
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  Больше 200 семей
 • Ульи
  Лежаки тел.:+380677357190, +380667645825
 • Порода пчел
  Карпатка

Recent Profile Visitors

1,895 profile views
 1. Я не хочу тут вести дискусію збитково ,не збитково ,але можу Вас запевнити що для пенсіонера в наших умовах збитково не продати пакети.а продатитпо 500 гр то є не погана доплата до пенсії. Я крім маток продаю і пакети.За безцінь не продаю. Якщо Вас цікавить то в цьому році домовився з своїми клієнтами по 1100,в той час коли Ви дешевше як 1500 ще не думоли продавати. Задаток я не беру принципово. Відгружав 1-3 травня. Клієнти в мене постійні і вони прекрасно знають де які ціни і де які бджоли. Коли прийшов час розрахуватися я сказав 1000 гр. І знаєте мені ще прийшлося їх уговорювати щоб вони заплатили менше як ми домовлялися,при тому що вони ще і не забрали весь заказ бо в них теж деякі клієнти відмовились.
 2. Крім того що цінувати свою працю ще потрібно цінувати працю і інших і в не благоприятні роки старатися хоч мінімально їм компенсувати..
 3. А Ви порадьте пенсіонеру у якого 40- 50 бджолосімей як цінувати свою праю в умовах де тільки весняний взяток. На ту всю араву потрібно купити сахар. До мене такі звертаються і згідні і за 500 гр. продати.
 4. Вывод маток

  Бджоли не завжди приймають всі личинки одночасно ,особливо часто такий прийом в слабких стартерах і в прививочному ящику якщо бджола не літає. На 5 сутку після прививки всі маточники які не запечатані я вибраковую.
 5. https://www.youtube.com/watch?v=KCXIADlnA2g В Закарпатті спеціально садили для укріплення берегів. В Мукачеві деякі пасічники і мед з неї качають.
 6. Буває і казка збуваєся. А якщо Вас цікавить то можу Вас запевнмти що представники ветеринарної служби Канади приїзжали в Закарпаття і дали позитивний результат. Займається цим питанням Лях Володимир Іванович.Все в процесі, так що не потрібно так катигорично, бо все може бути.
 7. І Ви думаєте що дуже багато тих хто всього трутня для осіменіння мітить,а якщо і мітить то случайно можна і не того помітити.
 8. А я лише користувацьких маток і продаю,тому що не маю 100% гарантії. А Ви трохи пограйтеся з селекцією тоді побачите що воно не завжди так як би хотілось. Теоретично багато хто може ,але на практиці зовсім не так.
 9. Я нічого по кольору не опреділяю,лише роблю висновки що весною ні матки ні трутні на далекі відстані не літають.
 10. Якщо результат перевищує 90% і наближається до 100%, то є відмінний результат. 100%гарантію думаю Вам не дадуть і на інструментальну матку,тому що там тоже можуть бути промахи. А насичений трутневий фон допоможе гарантовано. По облітниках. Для гарантії ізоляції потрібно використовувати ранніх маток. В Закарпатті це кінець квітні перша половина травня.В цей період короткі теплі дні і ні матки ні трутні на далекі відстані не літають ,а спарюються недалеко від пасіки. У мене одна пакетна пасіка сто сімей в радіусі 1,5-2 км нема пасік.Після продажі ранніх пакетів роздаю маточники.Практично жодна матка не дає бджіл з жовтизною.Сім ї де матки не вернулися з обльоту якщо даю повторно маточники то в цих маток дуже часто вже є бджоли з жовтизною. Так само по нуклеусам.Ранні матки завжди без жовтизни а літом появляється жовтизна.
 11. Карпатська бджола

  https://www.youtube.com/watch?v=jJV8HqDl74k&t=34s частина дискусії .10 лютого ми спілкувалися в мене на пасіці пів дня.
 12. Карпатська бджола

  Но у румунів не політичне рішення ,а висновки з двох незалежних лабораторій.Але якщо рішення і політичне вони молодці. Як сказав Січано,що то за і...."спеціалісти" які на підставі аналізів декілька сімей роблять висновки за цілу популяцію бджіл,(якщо був правильний переклад)яка налічує від 4 до 6 міліонів.
 13. Карпатська бджола

  От це я і не можу зрозуміти чому? Вроді у нас завжди була карпатка ми її всім рекламуємо і продаємо. А тут виходить у них карпатка порода ,а у нас якісь популяції ,генетичні групи,все що хоч лише не порода і не карпатка.
 14. Карпатська бджола

  Цікаво чому ніхто не викладає ролик з виступом Січано на конференції . Багато цікавої інформації.
 15. Карпатська бджола

  Румуни молодці.Вони своє захищають.
×