Перейти к содержанию

дочинец

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 039
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 048

11 Подписчиков

Информация о дочинец

 • Звание
  Дочинец

Contact Methods

 • Website URL
  http://pchelomatka.com

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Тячев, Закарпатская
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  Больше 200 семей
 • Ульи
  Лежаки тел.:+380677357190, +380667645825
 • Порода пчел
  Карпатка

Посетители профиля

1 528 просмотров профиля
 1. Вывод маток

  Відводок то є неповноцінна сімейка де нема стабільної температури.
 2. Вывод маток

  Якщо якісне канді то сміло можете використовувати.Я роблю канді зимою на цілий сезон.Вистояне канді мягке еластичне і в пересилочних кліточках не тече. Канді дозріває.Проходить ферментизація цукрів.Зимовалих маток в основному відправляю на минуло річному канді.
 3. Вывод маток

  В якій сім ї тримали маточники ?Якщо в сім ї наявна матка то бджоли неплідок можуть бити і в кліточках. По канді.Частину маток бджоли будуть кормити і вони канді їсти не будуть.Ті яких бджоли не годують їдять канді якщо якісне ,якщо ні гинуть з голоду. Причин можебути багато.
 4. Вывод маток

  Проблему з трутом я вирішив давно.В мене 24 виховательки ,вони і батьківські сім ї.В них тримаю прошлорічних маток,плюс постійні підгодівлі в безвзяточний перід. 6 безматочних стартерів і 5 інкубаторів,а в цих сім ях маса трутня. Планова заміна маток у виховательках в кінці матковивідного сезону.
 5. Вывод маток

  Це просто співпадіння.Інші фактори на процент обльота впливають більше ніж розміщення нуків. В мене всі нуки розміщені рядами і досить густо .Бувають обльоти що більше 90 % маток плідних,а буває на тих самих місцях до 50% не повертається з обльотів
 6. Вывод маток

  Частину маток можуть і коцнуть.Відход є в любих випадках.Молода бджола і матки які щойно вийшли з маточників гарантія успіху. При підсадці в кліточках теж частина нуклеусів розлетиться,деякі не повернуться з обльота.
 7. Вывод маток

  Натрусити молоду бджолу витримати 1-2 сутки, засипати в нуки дати неплідку і через 1-2 сутки відкрити.Корм обов язково,відкривати з ранку.В кліточці матку давати не бажано тому що розлетиться бджола.
 8. Вывод маток

  Я Вам не збираюся нічого доказувати. Які можуть бути відкриті маточники коли матка почала сіяти.і про яку повноцінність матки може йти мова якщо в період коли в сім ї нема відкритого розплоду сама сім я є неповноцінна,( не враховуючи зимовий період)
 9. Вывод маток

  Роздаю маточники сотнями кожного дня і провірено неодноразово.Бувають даже випадки що молода матка почала сіяти а в нукови ще не всі маточники розгризені.
 10. Вывод маток

  Не зриваю. Якщо Вы і позриваєте бджоли закладуть інші.Коли виходить матка бджоли старі печатні маточники розгризають а відкриті і свіжозапечатані не чіпають поки матка не почне сіяти..
 11. Карпатська бджола

  Закарпаття повинно бути спеціальним заповідником аборигенних карпатських бджіл.
 12. Вывод маток

  Коли є взяток маточники ставлю на низ рамки,а зверху вони мають місце де тягнути язики,хоча не завжди допомагає
 13. Вывод маток

  В любий час який зручний для Вас.не раніше як через 2-3 години і не пізніше як 10 суток щоб раніше не вийшла свищова.
 14. Карпатська бджола

  А може це і на краще тому що зберігся природній генофон.
 15. Карпатська бджола

  Нічого складного нема,просто дороговато обходиться. Для країн євросоюзу оформити практично не можливо тому що є заборона на ввіз бджіл з за меж євросоюзу.
×