Jump to content

дочинец

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,264
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,071

About дочинец

 • Rank
  Дочинец

Contact Methods

 • Website URL
  http://pchelomatka.com

General Information

 • Пасека в
  Тячев, Закарпатская
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  Больше 200 семей
 • Ульи
  Лежаки тел.:+380677357190, +380667645825
 • Порода пчел
  Карпатка

Recent Profile Visitors

2,087 profile views
 1. Вася будь добр запиши меня на три матки островных зимовалых.:hi:

 2. Карпатська бджола

  Провірив 2006,2007,2008 роки. Поштового відправлення з прізвищем Зіновкін не було. Або маток Ви брали через когось,або на ярмарці. Якщо ні то прийдеться Вам міняти прізвище. Якщо і залишилися то то вже все розмито.
 3. Карпатська бджола

  Експертів тепер дуже багато. Ніяких проблем. Називаєте своє прізвище і рік коли брали маток ,а я скажу Вам кількість і дату коли брали маток. Всі записі з 2003 року в мене є
 4. Карпатська бджола

  Пане Василю дякую за підтримку і добрі слова,але то є трохи перебільшення. Про якість я говорив і буду говорити що у всіх є і буде частина браку. Не все залежить від матковода. Я не хочу доказувати що в мене ,або в іншого матковода ідеальні матки. Але те що карпатська бджола ідеальна я відстоював і буду відстоювати. може вона і не всім підходить і подобається то вже інша справа. я не є противник інших порід і неоднократно на цьому наголошую Всі породи мають право на існування.
 5. Проміри по трутніх уже будуть лише в слідуючому році. Міжлінійне схрещуванні було і по материнській і по батьківській лініях.
 6. Карпатська бджола

  А що Вам Дочинець солі на одне місце насипав? Не подобається Вам карпатка не купляйте її тепер вибір великий.
 7. Карпатська бджола

  Взяти декілька маток у декількох матководів і робити висновки про всю карпатку просто не коректно. І то ще питання брали Ви її або ні. Тут уже були і такі що паспорта хотіли показати які я ніколи не виписував. А якщо Вам і попали від мене не якісні матки, все може бути,гарантії я нікому не даю. Я вже тут писав повторюся ще раз.Якщо в когось є проблеми з матками я відправляю другі,або вертаю гроші.
 8. Не думаю що проміри дадуть відповіді на складні питання. Тут може бути складна гра на рівні генів,а до неї нам ой як далеко.
 9. Пахомич якщо математично то воно повинно так і вийти,і я розраховував на такий результат. А на практиці вийшло зовсім інакше. От тепер думаю чому? І не проти почути думку і інших.
 10. Батьківські сім ї від мами з КІ 2,57 Дочки від мами з КІ 2,52 Контрольоване спарювання. Отримуємо КІ 2,70-2,80 і вище. Чому?
 11. Питання чому?
 12. А чому сестри різні по морфометрії при контрольованому спарюванні.
 13. А як на Вашу думку матки з відомим походженням завжди передають морфометрію дочкам?
 14. Періодично одним оком я подивляюся і в цю тему. Я не проти скористаися услугами спеціалістів по промірам. І хотів би отримати реальну картину. Перші проби я давав десь 2003 -2004 році.
 15. І в думці не було Вас звинувачувати. Мене цікавить достовірність промірів,і чи не впливає рука і око оператора на кінцевий результат.
×