Перейти к содержанию

дочинец

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 165
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 629

Информация о дочинец

 • Звание
  Дочинец

Contact Methods

 • Website URL
  http://pchelomatka.com

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Тячев, Закарпатская
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  Больше 200 семей
 • Ульи
  Лежаки тел.:+380677357190, +380667645825
 • Порода пчел
  Карпатка

Посетители профиля

1 786 просмотров профиля
 1. Карпатська бджола

  https://www.youtube.com/watch?v=jJV8HqDl74k&t=34s частина дискусії .10 лютого ми спілкувалися в мене на пасіці пів дня.
 2. Карпатська бджола

  Но у румунів не політичне рішення ,а висновки з двох незалежних лабораторій.Але якщо рішення і політичне вони молодці. Як сказав Січано,що то за і...."спеціалісти" які на підставі аналізів декілька сімей роблять висновки за цілу популяцію бджіл,(якщо був правильний переклад)яка налічує від 4 до 6 міліонів.
 3. Карпатська бджола

  От це я і не можу зрозуміти чому? Вроді у нас завжди була карпатка ми її всім рекламуємо і продаємо. А тут виходить у них карпатка порода ,а у нас якісь популяції ,генетичні групи,все що хоч лише не порода і не карпатка.
 4. Карпатська бджола

  Цікаво чому ніхто не викладає ролик з виступом Січано на конференції . Багато цікавої інформації.
 5. Карпатська бджола

  Румуни молодці.Вони своє захищають.
 6. Карпатська бджола

  Я просто не можу зрозуміти чому так.Діло не в продажах ,а в принципах.
 7. Карпатська бджола

  А на "Українську карпатську популяцію" у нас стандарт є? На скільки я зрозумів з румунських гостей у них карпатка зарегістрована як порода.
 8. Карпатська бджола

  Іван Михайлович поясніть чому так? Вчора на цю тему розмовляв з Васильом Антоновичем і Степаном Степановичем. Вони мені пояснити не змогли.
 9. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  А в основному розказують як погано ті хто може ніколи і не бачив карпати і те що є в карпатах. А доказувати тому хто не хоче чути марна справа.
 10. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  От бачите і визнані селекціонери користуються дідовськими матками. А в нас як скажеш що шукаеш в горах у дідів то наші пасічники сміются.Хоча по закаулках можна найти і цікавий матеріал.
 11. Карпатська бджола

  Якщо Вас дуже цікавить інструментальна карпатка то можу дати координати де взяти. Хоча Вам навіщо ,у Вас є баршунові ,а ще тепер почнете їх іошити і порядок.
 12. Карпатська бджола

  Якщо в цій темі нема реклами карпатки то це не означає що її ніхто не купляє. Цікаво що всі так запериживали за карпатчиків.
 13. Не проблема навести справки ,нехай звонять. А рекомендовати то є не вдячна справа. Бувають випадки що і рекомендовані підводять.
 14. Осінь2018\ Зима2019

  В неділю було + 11 сонячно без вітру ,бджоли добре облетілися з дерев яних одностінних вуликів. Пінопластові і полістерольні практично не літали,не прогрілися.Добре воно або погано не знаю.З однієї сторони проблем нема ,місяць два ще бджоли можуть спокійно зимувати,але тим що облетілися думаю що набагато легше. У мене раніше були двохстінні утеплені лежаки в них тоже бджоли не могли скористатися зимовими вікнами і дуже часто бувало що набагато пізніше розвивалися.
 15. Не буде пасічник з Луганська за чаркою їхати лишній раз в Закарпаття.Домовитися можна і по телефону.А для того щоб людей не кидали ми повинні підключатися всі.В кожному районі є пасічники яких знають і які знають пасічників свого району або й області і навести справки про шахраїв не проблема.
×