Jump to content

дочинец

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,304
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,293

About дочинец

 • Rank
  Дочинец

Contact Methods

 • Website URL
  http://pchelomatka.com

General Information

 • Пасека в
  Тячев, Закарпатская
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  Больше 200 семей
 • Ульи
  Лежаки тел.:+380677357190, +380667645825
 • Порода пчел
  Карпатка

Recent Profile Visitors

2,166 profile views
 1. Карпатська бджола

  Яне хочу вступати в дискусію тому що тепер завелося дуже багато "селекціонерів"і "науковців" Я вважаю що у Вучковому матки племінні і чистопородні. А кожен може собі рахуватитяк хоче
 2. Карпатська бджола

  Якщо і не втрачає матка при пересильці все рівно чистопородна матка по продуктивності буде уступати помісній.
 3. Карпатська бджола

  У нас кажуть. Бог у звони а чорт у клепало. Ще раз повторяю. Для того щоб найти покращувальницю потрібно тестувати її дочок.
 4. Карпатська бджола

  Ви купляєте племінний матеріал і Вас зовсім не повинно цікавити як він себе покаже. Провіряти потрібно дочок. Я уже писав неодноразово. Хлобці для нас всіх зберегли генетичний матеріал,за який ми всі повинні бути їм вдячні. Даже їх матки які по показникам не дуже, дають суперовських дочок на чужому трутневому фоні.
 5. Санич не обіжай, які вони шахраї у них бумаги є.
 6. Те що Львівська і Франківська продає бакфаст ніхто не скриває. Бізнес. По Закарпаттю ми прекрасно знаємо хто давав фальшиву рекламу продажі бакфаста.
 7. А які причини? Звинувачувати простого пасічника не можна. Пасічнику потрібно кормити сім ю,і він шукає вихід з положення,а тут така реклама,а ще і авторитети підтримали. Вина сама більша наших науковців які пішли на поводу за ради своїх інтересів і здали карпатку. В подробиці не хочу вникати,але хто слідкує за форумами і за іншими ресурсами знає добре як все розвивалося. І даже наші "науковці" вже продають не карпатку ,а карпатську карніку.
 8. Дам коментар по пакету. Тут вина повністю на покупцеві, хоча може недогледіти хоч хто. Чому вина покупця? Юра уже битий пакетчик і займається не перший рік. Відбирали вони ці пакети з моїм братом, який лише другий рік присутній при відборі пакетів,у якого можна сказати практики 0. У мене завжди при відборі пакетів підготовлено канді в необмеженій кількості, і кождий пакет де мало корму отримує кульок. Тут повна відсутність корму . Хоча в любій сім ї можна найти більш темну рамку з розплодом і ободком меду. Юра сам з радощів нахватав свіжо відбудованих рамок не звернувши увагу на корма. По бджолі. Якщо подивитися на рамки то вони більш менш обсижені. Не можна сказати що на них багато бджіл ,але і не зовсім мало. Якщо б даже не було на дні підмору пакет не супер,але і не поганий. Те що на дні, як мінімум могло обсидіти дві рамки. Причини дві ,або недооцінили кількість бджоли на рамках бо було холодно.або жадність покупця,тим більше що пакети брав для себе Висновок по старій бджолі неправильний тому що зимовалої бджоли в цей період у нас уже бути не може. І така кількість по старості за два три дні відійти не може. І ще по мітках. Я кожного року у пакетних сім ях маток мічу білов красков ,краще видно,по цвіту року лише ті матки які попали с нуклеусів
 9. По перше воно бистріше получається, по друре я люблю сам у себе у вулику ковирятися. А проходить воно так. У лежаку дві сім ї ,ми з сином шукаємо матки. Якщо він знайшов раніше мене і рамка підходить в пакет ,показує клієнту і ставить в пакет. Якщо рамка не підходить ставить біля вулика ,або в переносний ящик і пішов дальше шукати матку. Я видаю рамки і якщо потрібно дотрушую бджолу. Якщо покупець новий показую кожну матку і кожну рамку. Постійні покупці практично не дивляться а тільки запаковують пакети. Покупець має право з сім ї вибрати любі рамки які йому подобаються. Після нас іде дружина якщо потрібно чистить вулик і складує рамки. Зате я знаю що в мене всі рамки що залишилися з розплодом складені в середину гнізда ,а не розкидані по всьому вулику в переміжку з медовими. Якщоб такий порядок не влаштовував клієнта він до мене не їздив би по десять років підряд.
 10. З 1990 року продаю пакети,жодного разу покупець у мене сам не відбирав з вулика. З сторони міг контролювати і вказувати яка йому рамка подобається. Нас троє і два покупці 140-150 пакетів з ранку до часу дня відбирається. Може бути трохи більше по часу якщо несприятлива погода.
 11. І буде нормальний бартер дві трьохлітровки акації на пакет.
 12. Вывод маток

  Все залежить від навколишньої температури. Дньом коли жарко на відкритих маточниках лише бджоли годувальниці,на печатних одинокі бджоли. В тій самій сім ї з ранку коли прохолодно бджолами забита вся вулочка прививочну не можна витягти,
 13. Три дні підряд ранком - 12. Дньом тримає біля -5. Снігом лише притрусило.
 14. Вощина

  А потім маємо такі рамки. Це так пливли рамки.І це було не лише в мене.Пів району купило таку вощину,
 15. Вощина

  Такий цвіт воску буває в сонячній воскотопці і з язиків де гарантовано нема ніяких домішок. Я думаю від температури, коли слабе сонце і воск не догрівається.
×