Jump to content

дочинец

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,187
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,756

About дочинец

 • Rank
  Дочинец

Contact Methods

 • Website URL
  http://pchelomatka.com

General Information

 • Пасека в
  Тячев, Закарпатская
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  Больше 200 семей
 • Ульи
  Лежаки тел.:+380677357190, +380667645825
 • Порода пчел
  Карпатка

Recent Profile Visitors

1,949 profile views
 1. Карпатська бджола

  Не завжди найкраща сім я дає найкращих маток. Високопродуктивна сім я може бути помісна і дочкам не передавати свої якості. І оцінювати потрібно не по якомусь окремому признаку ,а по комплексу признаків. А основні це зимостійкість,миролюбність і мед у вулику.
 2. Карпатська бджола

  Зробили відводки і оцінюєте на протязі року по комплексу ГКО.
 3. Карпатська бджола

  Якщо матка контрольованого спарювання від відомих високопродуктивних батьків які генетично мають закладені ГКО,то і в генах їх дочок теоретично мають бути ці ознаки.
 4. Карпатська бджола

  Мова не йде про те що виводити від малопродуктивних маток. Якщо матка не має ГКО то навіщо її возити на облітник.
 5. Карпатська бджола

  Трохи неправильно написав. Не материнок ,а майбутніх материнок. Я зразу від цих маток вивожу дочок і підсажую у відводки. І одночасно тестую і по дочках. Весною я вже маю результат по зимівлі і по весняному розвитку. Нам потрібний мед не від племінної матки ,а від її дочок. Наприклад Ви протестували 10 маток,відібрали кращу. Почали від неї виводити дочок ,а вона нащадкам свої якості не передає. Втрачений час ,а може і матки які себе не дуже показали ,але могли дати хороших дочок.
 6. Вывод маток

  Тепер літо все рівно дньом є вікна для обльоту.
 7. Карпатська бджола

  Я одночасно тестую материнок і дочок.
 8. Карпатська бджола

  Ціна 500-600 гр.для матки з облітника економічно не вигідна. Якщо матка яка облетілася біля хати стоїть 200-250 .
 9. Вывод маток

  Матки які вийшли 19.07 вже давно мали сіяти . В цьому році після відбору пакетів через дві години в хвости роздав маточники без всякої ізоляції. З 30 розданих маточників отримав 28 плідних маток. Після відбору маток через 4 години сміло даю маточники і ніяких проблем.
 10. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Це засів рядової матки.
 11. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  А це без роду і племені карпатка.
 12. Я не хочу тут вести дискусію збитково ,не збитково ,але можу Вас запевнити що для пенсіонера в наших умовах збитково не продати пакети.а продатитпо 500 гр то є не погана доплата до пенсії. Я крім маток продаю і пакети.За безцінь не продаю. Якщо Вас цікавить то в цьому році домовився з своїми клієнтами по 1100,в той час коли Ви дешевше як 1500 ще не думоли продавати. Задаток я не беру принципово. Відгружав 1-3 травня. Клієнти в мене постійні і вони прекрасно знають де які ціни і де які бджоли. Коли прийшов час розрахуватися я сказав 1000 гр. І знаєте мені ще прийшлося їх уговорювати щоб вони заплатили менше як ми домовлялися,при тому що вони ще і не забрали весь заказ бо в них теж деякі клієнти відмовились.
 13. Крім того що цінувати свою працю ще потрібно цінувати працю і інших і в не благоприятні роки старатися хоч мінімально їм компенсувати..
 14. А Ви порадьте пенсіонеру у якого 40- 50 бджолосімей як цінувати свою праю в умовах де тільки весняний взяток. На ту всю араву потрібно купити сахар. До мене такі звертаються і згідні і за 500 гр. продати.
×