Перейти к содержанию

дочинец

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  997
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

772

8 Подписчиков

Информация о дочинец

 • Звание
  Дочинец

Contact Methods

 • Website URL
  http://pchelomatka.com

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Тячев, Закарпатская
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  Больше 200 семей
 • Ульи
  Лежаки тел.:+380677357190, +380667645825
 • Порода пчел
  Карпатка

Посетители профиля

1 272 просмотра профиля
 1. На декілька вуликів можна натягнути сітку,а на великій пасіці можна лише надіятися т що всіх не зїдять. Сьогодні пригріло сонце і з деяких вуликів почали вилітати бджоли,синиця їх ловила на льоту.
 2. Весна/Літо 2018

  Синиці брюшко бджіл викидають із за яду.
 3. За два дні випало сантиметрів 30 снігу.Сьогодні -6.На вечір обіцяють -16. Все що було живе в окрузі злетілося на пасіку.Синиць відігнати неможливо,Пасіка встелена розїденими бджолами.
 4. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  Задаток можна платити через знайомих пасічників,або в крайньому разі на поштову адресу.
 5. Осінь 2017\ Зима 2018

  А Ви ніразу не бачили як бджоли мертвих тягнуть через верх. Обично здорова бджола при нестабільній погоді падає біля вуликів,а стара відлітає помирати подалі від вулика. Все правильно всьому свій час.І в цей час нема ще таких потреб щоб влаштовувати екстримальний обліт. У нас согодні дньом + 6 бджоли і не думають вилітати.Значить ще не прижало. Нуклеуси ще в зимівнику,пару днів ще почекаю поки зійде сніг.
 6. Племматериал для вывода маток

  Вивести можна ,але якої якості.
 7. Осінь 2017\ Зима 2018

  А може то бджоли навикидали мертвих.
 8. Так воно і є, це різні речі. На початку весни я стараюся тримати звужений міжрамковий простір і звужене гніздо.
 9. Я маю на увазі ранньо весняний період. На звуженому гнізді матка плотно сіє ,тримається стабільна температура.Нема весняного просідання сімей коли в сім ях матка багато насіє ,а після нема кому гріти і кормити.
 10. Між розплідними рамками по можливості завжди стараюся тримати звужений міжраочний простір 34-35 мм.і це лише позитивно впливає на розвиток сім ї. Особливо добре це видно весною.Звужене гніздо і звужена вулочка в ранньо весняний час дає добрий старт сім ям.
 11. Осінь 2017\ Зима 2018

  Ще є можливість провірити.Послухайте з ранку коли буде -10-15 і після провірите коли буде біля 0 або невеликий плюс.
 12. Осінь 2017\ Зима 2018

  Нічого странного.Чим сильніший мороз тим сильніший шум.Дньом коли сонце прогріває вулики шум зменшується. Все нормально вони так регулюють температуру.
 13. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  На рахунок попиту ми в курсі,але на все є розумні межі.
 14. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  Не пам ятаю точно в якому році в нас перший обліт був 28 березня.Всі плакали що раніше 20 травня пакетів не буде ,а на 1 -5 травня вулики були битком забиті бджолою і всі масово відгружали пакети.Так що поки що нічого страшного нема.хто восени не надіявся на авось спить спокійно.
 15. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  Але і кожний товар має свою ціну.І можна підняти так що він нікому не буде потрібний. Ті пасічники які використовують ажіотаж при продажі пакетів на свою користь у роки коли попит менший сидять з своїми пакетами ,або віддають за безцінь Так що я думаю адекватні люди знайдуть компромісні рішення ціни яка буде більш менш вигідна обом сторонам
×