Jump to content
Форум на ТочкУ

дочинец

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,441
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,794

About дочинец

 • Rank
  Дочинец

Contact Methods

 • Website URL
  http://pchelomatka.com

General Information

 • Пасека в
  Тячев, Закарпатская
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  Больше 200 семей
 • Ульи
  Лежаки тел.:+380677357190, +380667645825
 • Порода пчел
  Карпатка

Recent Profile Visitors

2,583 profile views
 1. нічого страшного. Бджоли живуть в регіонах де зовсім нема зими і непогано переносять зими по 6-7 місяців. Тут головне щоб наші нерви не здавали і ми не робили помилок.
 2. Ідуть на воду тому що ще активні ,повишена температура і у вулику не конденсується волога. Як трохи рамки остинуть ,зовнішня температура зменшиться ,тоді тепло від клуба почне конденсуватися. Цікаве у нас із зимівлею кожного року,але тепер головне не мішати бджолам,вони знають краще нас що їм потрібно.
 3. І осип декількох десятків бджіл ніяк ь не вплине на зимівлю..
 4. Може вони і раніше після обробки повзали ,прозто ми не звертали увагу
 5. Це як нуклеуси відкриєш вечером вони викучується ,падають у траву. Відкриеш з ранку то нормально облітаються. У бджіл після проливу стрес і вони вилазять і падають,виходить ніч для них як закритий льоток. Але все потрібно ще перепровірити. Ще хочу з пушки обробити вечером і поспостерігати. Обично я завжди обробляю з ранку.
 6. Ще і кліща досить випало хоч і на тому тижні обробив пушкою. А ле там ще було печатного розплоду.
 7. Вчора вечером і сьогодні з ранку пролив 40 сімей СКАБАТОКСОМ І ВЕНГЕРСЬКИМ ТАКТІКОМ (тактік срок придатності в же закінчився) Розділив по десять сімей. Вечером пролив 10 скабатоксом 10 тактіком. З ранку так само по 10. З тих що пролив вечером повипадало в траву з два три десятки бджіл незалежно від препарату. Дньом потепліло і вони почали розповзатися біля вуликів,частина злетіла. З тих вуликів які обробив з ранку бджоли не випадали і біля вуликів повзаючих бджіл не було.
 8. Дрібну решітку ставити не можна бо цукор буде палитися. Помол залежить не від густоти сітки а від обертів і кількості подачі цукру. Сіяти пудру не потрібно .Головне своєчасно і якісно зробити канді і потримати хочаб дві три неділі у теплому приміщенні . Всі кристали розчиняться.
 9. Під чіє замовлення робилася та сумнівна генетика? І ще багато сумнівів у тому чи можуть чернівецькі хоч зробити ті аналізи.
 10. Матки з облітника то є селекційний матеріл. Відрізняються тим що вони контрольованого спарювання. Ці матки для селекційної роботи. По продуктивності вони можуть бути гірші за маток вільного парування.
 11. Жодного поля ,жодної агрофірми нема. З виробництва декілька кустарних приватних цехів по виробництву меблів. Різноманіття дикорослих медоносів . Привозний мед у мене в селі продають по 120-150 гр. Я свій продаю по 300 гр. Видно різниця є,покупці просто так переплачувати не будуть. Я розумію то заслуга не наша,просто нам пощастило народитися в такій місцевості
 12. Для того щоб отримати конструктивну відповідь потрібно конструктивно задавати питання,без їхидства.
 13. Ніхто вам тут нічого розказувати не збирається. Кого цікавлять матки той знає і результати. А одна вода не лише тут.
 14. Ті хто постійно споживає мед з закарпатського різнотрав'я дуде легко відрізнить "схоже лісове різнотрав'я"
 15. Мислі не правильні. Перекупи купляють де дешевше і все підряд. А ще є реалізатори які допомагають пасічникам за невеликий зазор продавати мед. І є багато пасічників які стоять на стаціонарі і їм нехватає свого меду для постійних клієнтів. І якщо він не хоче втратити клієнта він буть який мед не візьме.
×
×
 • Create New...