Перейти к содержанию

дочинец

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 083
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 202

11 Подписчиков

Информация о дочинец

 • Звание
  Дочинец

Contact Methods

 • Website URL
  http://pchelomatka.com

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Тячев, Закарпатская
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  Больше 200 семей
 • Ульи
  Лежаки тел.:+380677357190, +380667645825
 • Порода пчел
  Карпатка

Посетители профиля

1 593 просмотра профиля
 1. Ціна пакетів в наступному сезоні

  Більшість пасічників з якими я спілкувався наголошували про малу кількість кліща в цьому році,хоча в декого його багато. Я думаю це може бути повязано з тим що попередні обробки були проведені не якісно.
 2. Сетчатое дно: за и против

  Якщо нема великої різниці то навіщо прикривати якщо працювати на пакети?
 3. Ціна пакетів в наступному сезоні

  Ранувато стартанули.Пасічники ще не відбили цьогорічну ціну за пакети. Багато пасічників в цьому році спрацювали в мінус.Пакети брати будуть але з ціною будуть більш стримані. Якщо ціна буде на рівні цього року то для пакетчиків буде добре. На сьогодні бджолосім ї не хуже минулого року,кліща було на багато менше так що і зимівля повинна бути нормальна.
 4. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  У мене цілий сезон на пасіці працює 6 стартерів 24 виховательки і 4 інкубатори.Практично в притул розміщений нуклеусний парк на 1000 маткомість.Раніше сім ї інкубатори льотки закривав роздільною решіткою.Уже три роки ніякі решітки не ставлю ,зальоту молодих маток жодного разу не було. Були випадки виходу свищової та передчаснні виходи привитих маток.
 5. Сетчатое дно: за и против

  Микола Романович а навіщо вентилящія в стелі якщо у Вас нижній і верхній льоток.
 6. Сетчатое дно: за и против

  В мене деякі сім ї прополісують нижні льотки,верхні залишають чисті без прополісу.
 7. Карпатська бджола

  Андрій спитай у тих старих пасічників по скільки кілограм меду вони брали на сім ю
 8. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Перше від кількості яєць які відклала матка,залежить їх розмір,а від розміру залежить якість майбутніх маток. Друге від фізіологічного складу материнської сімьї і виховательки. Від наявності взятку і приноса пилка,сильний взяток негативно впливає не лише на прийом,а і на якість маток. Температури повітря ,при повишених температурах тоже не завжди будуть якісні матки. Наявність якісного трутня і погодніх умов для повноцінного обльоту матки. Сьгодні матка може облетітися з моїм трутом ,а завтра залитить трут від якогось дяді І багато іншихфакторів на які ми не завжди можемо вплинути
 9. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Проблеми з якістью маток можуть бути не залежно від кількості маток і незалежно від породи і прізвища матковода.Є багато причин на які ми не завжди можеме вплинути зате вони сутьтєво можуть погіршити якість маток. Від однієї матки в різних партіях можуть бути різні матки по якості,а ще врахуйте обліт не завжди з одним трутом ,умови пересилки,підсадки,якість сімей або відводків у які підсадили,майстерність пасічника,але в кінцевому результаті всі виноваті крім мене.
 10. Карпатська бджола

  Ті кому обідно за державу з своїми негараздами розбираються у власному домі,а за межами дому своє захищають і не обливають брудом.
 11. Неконтролируемые помеси пчёл

 12. Карпатська бджола

  Для Вас вона на всіх форумах не та.І навіщо вона Вам здалася якщо у Вас є добра карніка?
 13. Саджанці від SASHA.OK

  В основному її називають сливою.На більшості сайтів в описанні йде як диплоїдна слива.Якщо взяти по характкристиках то вона більше слива ніж алича.
 14. Неконтролируемые помеси пчёл

  Це все на рівні теорії.А на практиці все може бути порізному.Якщо би все так було просто то генетикам булоб дуже легко . Це в точних науках можна вираховувати проценти,а тут все відносно.
×