Перейти к содержанию

дочинец

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  924
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

205

8 Подписчиков

Информация о дочинец

 • Звание
  Дочинец

Contact Methods

 • Website URL
  http://pchelomatka.com

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Тячев, Закарпатская
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  Больше 200 семей
 • Ульи
  Лежаки тел.:+380677357190, +380667645825
 • Порода пчел
  Карпатка

Посетители профиля

1 065 просмотров профиля
 1. Джентерський сот своїми руками.

  І як Ви думаєте матка достане до дна мисочки щоб відкласти яйце, І цю всю конструкцію треба ізолювати від бджіл тому що через якусь годину з ваших мисочок нічого не залишиться
 2. Джентерський сот своїми руками.

  Личинка тому що якщо наклеїте поки яйця то бджоли їх у виховательці викинуть.
 3. Джентерський сот своїми руками.

  Все залежить від матки,одна за декілька годин забьє все і по декілька яєць,а друга і по дві сутки сидить поки засіє.
 4. Джентерський сот своїми руками.

  Це провірене і працює. Покажіть як Ви приклеїте з заді сота мисочку і яка вийде глубина.
 5. Джентерський сот своїми руками.

  Принцип такий.З дощечки товщина 10 мм робите заготовку,сверлите дирки сверлом приблизно 5,7 .Шаблон проварюєте у воскови,після остивання всі дирки підправляєте палочкою товщиною 5,2-5,4 мм.З заді наклеюєте полоски вощини і палочкою вдавлюєте денця майбутніх ячеьок,врізаєте в сот ,запускаєте матку і накриваєте ковпачком. Після появи личинок полоски знімаєте і наклеюєте на прививочну рамку.Це та коротко.
 6. Джентерський сот своїми руками.

  Якщо сот саморобний значить він уже не джентерський(ентерський).Можете назвати його своїм іменем. Але раз уже тема відкрита то я покажу яким саморобним сотом користувався я років 15 -20 тому назад і з ним у мене не погано виходило. Зараз якщо получится скину фото .а якщо буде цікавити прокоментую і обясню принцип роботи.
 7. Карпатська бджола

  Та не потрібно матководам карпатки і степової ніякі ефки .На сьогодні попит більший ніж можуть забеспечити матководи карпатки і степової.
 8. Карпатська бджола

  Та деякі наші "патріоти " лише цього і добиваються.
 9. Карпатська бджола

  Нев все так просто з кросами і не потрібно зразу розраховувати на позитивний результат.На підбір комбінації може піти багато років . В мене були матки які мені осіменив @Паланочка моя карпатка х карніку і було декілька різних комбінацій які я осіменяв сам теж матка карпатка трутень карніка. На перший погляд якщо дивитися поверхнево то ніби то і не погано вийшло ,але коли почав придивлятися то негативу більше ніж позитиву.Провіряв в основному по дочках.По деяких матка у їх дочок сильно проявлялася агресія при тому що з самими материнками працював без димаря. На одну матку покладав дуже великі надії,Її дочки завжди були з медом і лише на третій рік тестування виявив де вони беруть мед.Літають при любій погоді ,а особенно це дуже замітно в безвзяточний період коли починаю кормити нуклеуси і виховательки. В цьому році планую в основному осіменяти своїх маток трутом від вучківських.
 10. Клещ Варроа

  Любі відхилення від норми негативно впливають на якість маток .Бджоли також якщо виходили у відводку де була понижена температура виходять слабшими і хворобливими.
 11. Клещ Варроа

  Все живе має відхилення + - в сроках при народженні.Так само і у бджіл.16 днів для матки то є середній срок,але матки виходять і на 15 і на 17 день,залежно від навколишньої температури і сили сім'ї в якій виховувалися маточникеи.Нормальна температура біля розплоду і 34 і 35 градусів і різна сім'я може тримати різну температуру,і можуть ще бути відхилення від норми.Від цього і можуть бути різні сроки виходу маток.Відхилення можуть бути і на початку розвитку.Деякі маточники можуть бути печатні в кінці 8 ї доби ,а деякі на 9 добу.Не завжди вдаеться точно проконтролювати срок виходу маток,але по можливості маточники ікі не вийшли до кінця 17 доби потрібно бракувати.
 12. Клещ Варроа

  Як мінімум одна дві доби буде різниця у виході маток залежно від температури. А тут залежить від корму який отримуе личинка.
 13. Породы пчел: общее обсуждение

  Андрій повір мені не все так погано з продажами карпатки як ти думаєш.Більшість матководів Закарпаття має налагоджені канали збуту своїх маток і це все відпрацьовано роками.Якщо Ти замітив то закарпатських пасічників вже рідко і на форумах зустріти тому що нема кому що доказувати. Я не розумію одне,якщо так добре з карнікою то навіщо стільки галасу підіймати щоб продати декілька десятків маток.
×