Перейти к содержанию

ВЕРЕС

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  609
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

31

Информация о ВЕРЕС

 • День рождения 01.03.1960

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Место расположения
  Україна

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Вінничина, в районі межиріччя Бугу та Рову, пш 49*05'; сд28*17".
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  БК,малоформатні, (своєї системи, власного виготовлення))
 • Порода пчел
  полосаті, поки що аборигени

Посетители профиля

530 просмотров профиля
 1. Воскотопки и воскопрессы

  зацікавився воскотопкою В. Коржа, ВВТ-1П, читав опис, особливості в тому, що витопка воску здійснюється нагрітим до 150*С сухим повітрям, подобається тим що немає проблеми з висушуванням мерви, планую перетопку проводити разом з рамками що зпростить і здешевить роботу, нетреба дерти соти, а також дезинфекція і очистка рамок від воску, (рамки в мене з пропилом під вощину в верхній планці, також "Т" подібні верхня та нижня планки), Нагрівання хочу проводити ел/енергією. Які в кого є думки чи ще краще практика використання такої воскотопки.
 2. Конструкции рамок

  От і славно! Прояснили ситуацію, дякую Борода, практика є практика, а не просто домисли, бо дуже часто іноді відповіді на запитання-пропозиції звучать негативно, і лише тому, що ніколи не пробуючи такого, а просто так , бо "я" так думаю.
 3. Конструкции рамок

  не більше як інші породи деревини, а якщо по справедливості то дуб найменше чутливий до води. знаю це добре, тому, що дуб це основний матеріал з яким працюю в столярці, маю повний техцикл від стовбура до виробу. тому нетреба наговорювати на таку якісну деревину. можливо, тому, що при одночасному контакті з металами (особливо з залізом) і вологою дійсно утворюються чорні плями. але знаю пасічника з сусіднього форуму під псевдо Медаль, він успішно використовує для своїх рамочок в альпійські вулики рейочки з дуба товщиною 5 мм і нарікань немає.
 4. Конструкции рамок

  якщо проблем з заворотом вощини немає то мабуть і справді робити таке удосконалення то лишнє, хоча в мене в перші роки теж такого нетраплялося, але один раз таки сталося і тепер це як ремінь безпеки в авто, застерігає від небажаного випадку.
 5. Конструкции рамок

  відповідь може бути такою, межі удосконалення в одному випадку, і зпрошення в іншому мабуть не буде ніколи, а от чи приживуться вони в практичному застосуванні це вже інше. Чи є користь від пропилу під вощину в верхній планці рамки? для себе вирішив так - є, достатньо було одного разу отримати завороти верхньої частини вощини, тому я за таке вдосконалення рамки, наскільки це складно і затратно - в порівнянні з забракованими рамками то така модернізація варта того, тим більше це нескладно.
 6. в своєму варіанті зробив це так. Натяг стрічки як і в більшості пилорам - гвинтовий, але між гвинтом і механізмом (конструкцією) переміщення колеса вмонтовано укорочений гідроциліндер від с/х техніки в який вкручено манометер, так що все дуже просто. Додатково обладнав натяг екцентриковим механізмом, це дозволяє швидко як натягувати так і знімати натяг стрічки, гвинт в усій цій конструкції використовую для регулювання сили натягу. Також від екцентрика вмикається -вимикається хронометер (електроний китайський секундомір) який обліковує час перебування в натягнутому стані стрічки, а чіткий контроль цього забезпечує довговічність стрічки (чок), за весь час жоднодної порваної, лише дві по зварювальному стику (брак).
 7. по питанні потужності;на своїй саморобній, ,діаметри коліс здається 48 см, це один з важливих конструкційних параметрів, при малих діаметрах потрібен менший крутний момент, однак швидше зтомлюються пили, і все навпаки при більших діаметрах, тож працював спочатку на 5 кВт-ному, виявилося замало, тепер 7,5 кВт, під силу розпилювання твердих порід (ясен, дуб) діаметрами до 65 см, фазні струми при цьому досягають 20-25 а, і це при мінімальній подачі, на межі можливого, тому що зменшувати її можна до певної межі, так як при малих подачах стрічка перестає різати і виникає явище абразиву, тобто зуб не знімає стружки а просто ковзає, внаслідок цього стрічка перегрівається, виникає проблема контролю натягу, (без манометра важко це контролювати), а також швидко затуплюється, тому інколи (при розпилювані комлевих частин) приходиться працювати ступінчатою подачею слідкуючи за навантаженням і натягом, на професійних стрічкових з тих що бачив стоять як правило 10 і більше кВт -ні мотори По проблемам підключення до 3-х фазної мережі, здається зараз немає ніяких проблем, маєте бажання - пишить заяву де вказуєте необхідну вам потужність (так звана встановлена потужність) і вперед; - 750 грн при віддалі до 300 м від КТП, якщо віддаль більша то вже 1250 грн за кожний кВт, - за лічильник тех. умови, роботу, оперативність і т.п. до 5000 грн, - і користуйтеся наздоров"я!
 8. в нас офіційна 350 ск/метр м"ягкої породи, лісники лівака продають як хто зможе від 250 до 300.
 9. цікава і актуальна тема на сьогоднішній день, теж, поки що теоретично, працюю над конструкцією котла схожим до Вашого ( за оиисом). планую щоб був піролізний, на папері ніби все зрозуміло, а от практики немає, а експерементувати чомусь нехочеться, тож прошу розкажіть детальніше що саме непішло, хочеться уникнути "граблів".
 10. Многофункциональные мотоблоки

  креслень як таких немає, як керую, так як і всі, процес виготовлення - використовував те що було; газовий балон пішов на колеса, сошник, грунтозацепи та інші деталі, рама з профтруби 15х15 мм, привід транспортера через верхній натяжний каток (чи може шків), обертається велоцепом, використав в зборі набір зірочок від спортивного веліка - який дозволив мати привід транспортера лише при русі в перед,(трєщотка), та три швидкості (інтервал вкидання бульб). На низньому катку дозатор міндобрива, обертається на осі колес але на власних підшипниках, тобто вільно, тож коли виключити муфту яка знімає оберти з вісі колес транспортер зупиняється вже і при русі в перед, чим і користуюся догортаючи рядок до кінця, попередньо піднявши сошник. Муфта має вигляд шліцевого храповика зроблена болгаркою і доведена напилком, вимикається тросовим приводом (все той же велік) вмикається пружиною, все посажено на колісну вісь. Сошник і загортач теж піднімається тросом. Про колеса, обід (бандаж) нарізав з газового балона, диски вирізав лобзиком, грунтозацепи вдосконалив викинув половинки і залишив "єлочку" в шахматному порядку, так менше набивається грунт, бо при першому варіанті "симетрична єлочка" перетворювалися в земляні котки. Єще бажання дещо змінити, а саме зробити так щоб добриво закладалося в грунт на декілька сантиметрів глибше бульб, щоб уникнути "ожогів" бульби при контакті з добривом, (є така підозра)
 11. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  а яка продуктивність по цій позиції, тобто, добовий максимальний засів, в Бакфаст?
 12. Парафин

  Відвідую форум інколи, тому перепрошую за невчасність відповіді, незнаю чи актуальна вона на сьогодні. 1. звичайно горизонтально, від дна 3см, (так я зробив), 2. дно має до центру впадину (відбухтував після зварювання чана, всього на 1,5 см, думаю достатньо) в найнижчому місці вварив трубку з краном. По мірі накопичення сміття буду зливати осад, але поки що ще недоводилося, перед завантаженням всі дерев"яшки обмітаю щіткою. 3. тени замовляв в продявця на ринку, вони майже всі мають можливість виготовлення за персональним замовленням різниця лише в ціні. мені заявили 200 грн за тен, випадково натрапив на 45 грн, (було це при курсі грн/ у.є. 8;1. потужністю 1,5 квт, з розрахунку 2,5 вт на поверхню нагрівача. (трубка 1,5м) Загальна потужність 4,5 квт. (3х1,5) Р.С. сироп готую в старій пральній машині. (типу "Рига") З працюючим активатором 20 л сиропу на холодній (криничній 9*С) воді готується за 10 -12 хв. (дворазове включення реле). Розливаю в пляшки через кран, вмонтований в зливний отвір бака з Н/Ж сталі.
 13. Горизонтальная медогонка

  S.T.O.L., Ви маєте досвід з використання в лісопосадках медогонок з горизонтальною віссю обертання?
 14. Горизонтальная медогонка

  саме так, спочатку вниз - накопичення рамок, потім вверх перезавантаження в медогонку. Яму копати неприйдеться, висота рамки 153 мм, для шісти касетної медогонки достатньо етажерки на шість полиць, тож її загальна висота буде менше 90 см. Але врахуйте ще те, що перша і остання полиця буде на рівні завантажувального вікна медогонки, тому габарит переміщення як в низ так і в верх буде всього 780 мм, тому проблеми з "ямою" небуде. Ще яку перевагу бачу в вертикальній етажерці; - спробую використати масу касет в полегшенні переміщення етажерки, а саме підпружиненням етажерки. - займатиме менше місця в приміщені. А от горизонтальна конструкція буде менш енергомічна і по конструкції і по раціональному використанні простору. S.T.O.L., це чому?, нащо ті ланцюги, Ви що свою вертикальну теж прив"язуєте?, мабуть ні, тож і тут буде досить кріплення до підлоги, що само- собою є обов"язковим при мобільності модуля для відкачування меду. якщо ротор буде збалансовано, а при шестикасетній його конструкції цього досягнути значно легше, тож думаю, що АКБ вистачить, ось лише сумніваюся в електронному керуванні приводом, тому поки що роблю вибір на варіаторний автоматичний регулятор обертів, з діапазоном від 50 до 400 обертів на хв, можливо Г-108 неосилить таку роботу, тоді є варіанти застосування інших моторів і це не проблема.
 15. Горизонтальная медогонка

  щоб неробити такий довгий вагон, цю проблему можна вирішити по іншому, зробивши накопичувач-етажерку, ємністю на одну загрузку медогонки.
×