Jump to content

amator

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  807
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,012

1 Follower

About amator

 • Birthday 07/14/1955

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Кіровоградщина
 • Interests
  Дачник- професіонал :-)

General Information

 • Пасека в
  N49.029; E32.379; h=219 m.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  1-2
 • Ульи
  "Улей ДАВыдова"
 • Порода пчел
  Підозрюю, що УС :-)

Recent Profile Visitors

1,812 profile views
 1. Я не являюсь спеціалістом в галузі бджолярства - я не зоотехнік. Але з впевненістю можу сказати, спираючись на свої досліди по морфометрії за останні 10 - 15 років: як тільки (по результатам морфометрії) УС "перевалює" за 60% і нижче (в моїх умовах 60 - 57%) - з агресивністю проблема. З"являються претензії від сусідів, сам це відчуваєш через "апітерапію" і зібрати гнізда в зиму без димаря - неможливо.
 2. Не згоден, п. Рудаков - "маніпулювання свідомістю" тут ні до чого Може "дзвіночок правильної форми" і нічого "не вартий", але F1 від "дзвіночка" - вартий уваги. І не важливо розумію я це чи ні - але "меду в бочках", все таки помітно збільшується. Як би я не відносився до нашої "науки" - це факт. Своїм вАгам я довіряю. І, що важливо - агресивність практично не збільшується (в крайньому разі - я , і мої сусіди, її не помічають). F2 - ще так собі, а от F3, з моїм трутневим фоном, - можуть бути проблеми, щодо агресивності. А "секретність" морфометрії від "досвітчених степовиків"- залишимо
 3. Та до чого тут - не поділили! До ЛР і його батька (дай Боже здоров"я!), відношусь з великою повагою. В свій час: продавець пропонує, нічого не приховує - я купую, знаю що купую і - велика подяка йому. Все чесно - які претензії? Але ж, за останні роки, ситуація на ринку змінилася кардинально! Треба ж було це враховувати в свій час, а не зараз (в пожежному прядку!) створювати ГО, та ще і мати спікерів на форумі з "короною", яку голова вже втримати не може - така тяжка.
 4. Дякую. Просто, повчально і без "роздування щік" - автору ролика "жирний лайк". Штучне осіменіння матки на 10_й день життя, мабуть вилучає її бажання в подальшому іти з вулика в "блуд" та змушує приступати до роботи
 5. Дякую. Мені 66 і вже давно скористався Вашою порадою - тільки так і не інакше.
 6. Коли б не "брав" і не "пробував" - то не писав би тут, про що пишу. А знову брати те ж саме, але вже по 1000 грн - "Я не лох - мне 42 года."(с)
 7. Все банально, і набагато простіше - доходи зменшилися і вимушено з"явилися ГО. Коли б, в свій час, наші "авторитетні матководи" займалися дійсно селекцією, а не тільки "фабриками з торгівлі матками" - то і не було б ніяких "СПІДів". Коли вимушений працювати в "скафандрі" (в одній руці стамеска, а в другій димова шашка!) і з"являється на ринку миролюбна, відселекціонована бджола, то навіщо мені "геройська" робота? Хоч і вимушений платити не 500 грн, а 500 євро! Питання відносно злобливості - маємо відповідь: " - Нет. Над злобливостью ми не работаем" (Це значить: Пасічник - я монополіст і
 8. Ну це знову - "сам дурак". 11 років в метрології навчило перевіряти "авторитетні слова і слова авторитетів", тим більше коли "авторитет" оцінює своє слово в 1000 грн.
 9. Чим вища "секретність" в роботі - тим легше виправдовувати ціну на матки сумнівного походження, та "роздування щік" "ответственным лицам ГО". Нічого перевірити не можливо. Чого не скажеш про ГО карпатчиків: семінари, навчання і т. д.- за що маю до них велику повагу.
 10. "В ГО присутствует много авторитетных матководов." (с) Як ще конкретніше можна поставити питання?
 11. Коли на конкретне запитання (не - "от ти мені докажи!"), дають таку відповідь, це називається - "сам дурак"(с)
 12. А що таке авторитетний матковод по Вашому? 25 років стажу, пасіка в 200 - 300 сімей (з технологією роботи мого діда), освоїв китайський шпатель (купив сот Джентера), має диплом зоотехніка, "нап"ялив" на себе корону і продає маток тисячами сумнівного походження назвавши їх УС? Для мене авторитет той пасічник, який спромігся за 3 роки зробити зі своєю бджолою те чого я не зміг зробити за 11 років. Паливода, з його вуликом і технологією роботи, якою я зараз користуюсь - технологія проста і примітивна, а додуматись до неї, я не спромігся за 30 років. І т. д . - список можна продовжувати.
 13. А Брат Адам теж зоотехніком був?
 14. Не хоче вона гнати розплід з сіткою в дні, та при холодних ночах. Навіть з появою пилконосів. В мене так, може в другій місцевості інакше.
×
×
 • Create New...