Jump to content
Форум на ТочкУ

kitosh

Пользователи
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  волынская область
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  51-70

Recent Profile Visitors

319 profile views
 1. Наше вітання дорогому землякові, найактивнішому члену Братства бджолярів Землі Волинської"Ройовий Стан" пану Струку з нагоди дня народження! Зичимо Божої благодаті, сімейного затишку,теплого літа і солодких медів. З днем народження тебе ми вітаєм Щастя, радості бажаєм Будь завжди таким моторним По- козацькому проворним З хлібом щедрим на столі З добрим словом у душі. Будьмо! Будьмо!Будьмо!!!
 2. Братство бджолярів Землі Волинської"Ройовий Стан" 29березня з нагоди свята Теплого Олекси і 5-річчя братства провело дійство" Я вас, бджоли, благословляю!"Пропоную фотозвіт з свята
 3. Всіх вітаю з першим в цьому році пасічничим святом Теплого Олекси. Нехай Святий Теплий Олекса , благословить Вас і бджіл ваших на пожиток, на добро, на густі меди, на часті рої, на рівні воски Господу Богу на офіру , а Вам на пожиток!
 4. І я ЗА!.За 2 дні на девятинах можна і Соломку послухати ( хоч не тільки він там виступає) і познайомитись ближче форумчанам , а там і про рибалку домовитись у вужчому крузі.
 5. бомбус! Что заценивать?Жон? Тогда где их фото, параметры? По отношении Струка, то Ваша позиция непонятна? На сьезде неугодны сильные ?
 6. Ось що робить свято з жінками , зкидаєм паранжу( Ник), тоді буде видно, що на форумі нас не двоє, а набагато більше!!! так що , МУЖИКИ, крепіться. Постійна відвідувачка Форуму Медова княгиня 2008! Шановні жінки , вливайтеся в пасічницькі ряди України, не за горами ІІ медовий чемпіонат!!!
 7. а можна зжимати фото безпосередньо на сайті?
 8. Стосовно перги--ТАК! В сотовій комірці і при правильних умовах зберігання перга не потребує ніякого дробіння, сушіння,,,
 9. Панове! На мою думку, тут доречним буде вислів Струка : "не вважайте себе розумнішим за бджіл".Вживаймо природній продукт таким , яким створила його природа, завдячуючи божій комашці, а ми його починаємо сушити, дробити....
 10. Братство бджолярів Землі Волинської"Ройовий Стан" вітає пасічника з Вінниці Лохова Валерія з Днем Народження і зичить здоров'я, щастя у сімейному житті, удачі у конкурсі в Баришівці , всього найкращого. Братаймося, бо ми того варті !
 11. Згідний!!!Тактовність спілкування і слушні пропозиції характерно для багатьох. Я просто висловив особисту думку (і не тільки свою) щодо вас конкретно.
 12. щиро вдячний хлопці за привітання....приємно одержувати вітання від вірних друзів... Вдячність висловлює також МЕДОВА КНЯГИНЯ. Струк і Марет, постійно слідкуємо за вашими спілкуванням на форумі.Без вас форум був би не форум.. .так тримати з часом приєднаємось і ми....
 13. Що б там не говорили, струк, ти найкращий! ВІтаємо з перемогою, удачі у фіналі. Що поробиш, що Волинь має кращу медівку!!! Ждем фотозвіту.
 14. шановні пасічники прийміть наші вітання з Новим роком.Хай цей рік стане для вас ще більш щасливим та медоносним
×
×
 • Create New...