Jump to content

mukola-s

Активные Пoльзователи
 • Content count

  622
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

972

7 Followers

About mukola-s

 • Rank
  карпатка поштою
 • Birthday 08/09/1981

Contact Methods

 • Website URL
  facebook.com/bdzholmatk
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  с гарасимів

General Information

 • Пасека в
  с гарасимів
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  дадани і багатокорпусні
 • Порода пчел
  карпатка

Recent Profile Visitors

2,941 profile views
 1. 23 квітня відбудуться збори СП в м Ів-Франківську приходьте якщо бажаєте вступити в СП то подасте відповідну заяву . Засідяння відбудеться в управлінні СГ на 7 поверсі в білім домі
 2. Весна-Літо 2019

  ось дивлюсь і думаю скільки до травня такій сім'ї потрібно дати сиропу бо бджоли голодні
 3. ага не забудьте дати завдаток а то розхапают .
 4. Агрохолдинг Мрія зрідна безкоштовно надати свій ресурс всім зацікавленим аграріям .Тепер на карті зможуть зявитися посіви медодайних культур дрібних фермерів та інших агрофірм в Україні. http://honey.mriya.ua/register Особливу подяку потрібно віддати Мартюку В.І за його сильну громадську позицію в підтримці бджільництва.
 5. якщо гроші невзяв наперед то можна зробити з писка халяву ?
 6. 26 лютого о 10.00 в м. Тлумач відбудуться районні збори пасічників на збори запрошено всіх пасічників району голови сільських рад і аграріїв . Організатор фітосанітарна інспекція Тлумацького району. Засідання проводиться на основі рішення обласної спілки пасічників і керівництва фітосанітарної служби Ів-Франківської області щодо попередження отруєння бджіл в регіоні . Згідно даного рішення фітосанітарна служба зобоязала всі районні осередки провести збори пасічників на місцях.
 7. тут я з вами згідний в наш час шахрая вичислити проблем нема телефони представників спілок та поважнихпасічників можна знайти без проблем і звіритись в любому регіоні
 8. також маса бджоли в бджолопакеті не менше 1.2кг
 9. А чому не приїхати на пасіку з якої плануєте придбати бджолопакети витити з власником чарку медовухи подивитись на пасіку заключити договір і спокійно чекати весни а перевод коштів це тільки провіреним людям .
 10. сьогодні на засіданні обласної спілки пасічників ми обговорили вимоги до бджолопакетів і прийшли до такого висновку що вартість бджолопакета буде формуватись з таких факторів 1. строки 2. комплектація 3. весняний розвиток сімей 4. стан зимівлі 5. загальна маса бджолопакета (нетто брутто) бджолопакети будуть розділені по якісним показникам і ми вже сьогодні готові попередньо обговорити строки , комплектацію і орієнтовну вартість . Остаточні умови продажу ми зможемо обговорити і затвердити тільки після першого обльоту і весняної ревізії пасіки. З метою уникнення шахрайства пасічниками без заперечень погоджено стандарт від якого потрібно відштовхуватись при формуванні бджолопакетів. здорові бджолли 3 або 4рамки розплоду ( рамка розплоду - це рамка на якій є не менше 60% критого розплоду.) наявність корму не менше 2кг в стандартному бджолопакеті і що дуже важливо загальна маса якісного бджолопакета повинна бути не менше 9кг.(нетто 6кг) Ми розуміємо що бджолопакети можна формувати з різноманітним складом (кількість кормів, розплоду ,бджоли, ) а також в різні строки . Тому вартість бджолопакетів також буде обговорюватись в кожному випадку індивідуально враховуючи вимоги покупця . І всі повинні розуміти що вартість між якісним бджолопакетом і яким небуть буде різнитись.
 11. повернути кошти +5000 навару а створені сімї до якої категорії віднесети?
 12. ви в відсотках отримаєте 10% в гривні якщо повезе
 13. 7 лютого відбудуться обласні збори пасічників Ів-Франківськї обл. вул грушевського 20/700 очаток о 10.00 порядок денний 1 пітсумок ради СПУ 2 страхування пасічників 3 юридична підтримка 4 зимівля бджіл 5 різне також на зборах будуть присутні представники держспоживслужби та департамкнту АПК зпитанням сучасне законодавство та отруєння бджіл
 14. Я як секретар обласного обєднання володію базою даних де зібрані дані про основні пасіки області
 15. Бажаєте придбати бджолопакети в Ів-Франківській обл. перш ніж укладати угоду можете подзвонити до мене або написати в особистім повідомленні щоб звірити дані про продавця . Особисті дані надавати нікому небуду але за потреби підтверджу або спростую наявність людини з наданими вами даними.
×