Перейти к содержанию

mukola-s

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  616
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

962

6 Подписчиков

Информация о mukola-s

 • Звание
  карпатка поштою
 • День рождения 09.08.1981

Contact Methods

 • Website URL
  facebook.com/bdzholmatk
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Место расположения
  с гарасимів

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  с гарасимів
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  дадани і багатокорпусні
 • Порода пчел
  карпатка

Посетители профиля

2 731 просмотр профиля
 1. тут я з вами згідний в наш час шахрая вичислити проблем нема телефони представників спілок та поважнихпасічників можна знайти без проблем і звіритись в любому регіоні
 2. також маса бджоли в бджолопакеті не менше 1.2кг
 3. А чому не приїхати на пасіку з якої плануєте придбати бджолопакети витити з власником чарку медовухи подивитись на пасіку заключити договір і спокійно чекати весни а перевод коштів це тільки провіреним людям .
 4. сьогодні на засіданні обласної спілки пасічників ми обговорили вимоги до бджолопакетів і прийшли до такого висновку що вартість бджолопакета буде формуватись з таких факторів 1. строки 2. комплектація 3. весняний розвиток сімей 4. стан зимівлі 5. загальна маса бджолопакета (нетто брутто) бджолопакети будуть розділені по якісним показникам і ми вже сьогодні готові попередньо обговорити строки , комплектацію і орієнтовну вартість . Остаточні умови продажу ми зможемо обговорити і затвердити тільки після першого обльоту і весняної ревізії пасіки. З метою уникнення шахрайства пасічниками без заперечень погоджено стандарт від якого потрібно відштовхуватись при формуванні бджолопакетів. здорові бджолли 3 або 4рамки розплоду ( рамка розплоду - це рамка на якій є не менше 60% критого розплоду.) наявність корму не менше 2кг в стандартному бджолопакеті і що дуже важливо загальна маса якісного бджолопакета повинна бути не менше 9кг.(нетто 6кг) Ми розуміємо що бджолопакети можна формувати з різноманітним складом (кількість кормів, розплоду ,бджоли, ) а також в різні строки . Тому вартість бджолопакетів також буде обговорюватись в кожному випадку індивідуально враховуючи вимоги покупця . І всі повинні розуміти що вартість між якісним бджолопакетом і яким небуть буде різнитись.
 5. повернути кошти +5000 навару а створені сімї до якої категорії віднесети?
 6. ви в відсотках отримаєте 10% в гривні якщо повезе
 7. 7 лютого відбудуться обласні збори пасічників Ів-Франківськї обл. вул грушевського 20/700 очаток о 10.00 порядок денний 1 пітсумок ради СПУ 2 страхування пасічників 3 юридична підтримка 4 зимівля бджіл 5 різне також на зборах будуть присутні представники держспоживслужби та департамкнту АПК зпитанням сучасне законодавство та отруєння бджіл
 8. Я як секретар обласного обєднання володію базою даних де зібрані дані про основні пасіки області
 9. Бажаєте придбати бджолопакети в Ів-Франківській обл. перш ніж укладати угоду можете подзвонити до мене або написати в особистім повідомленні щоб звірити дані про продавця . Особисті дані надавати нікому небуду але за потреби підтверджу або спростую наявність людини з наданими вами даними.
 10. це там де матки з підробними паспортами пропонують
 11. В м.Долина "Братство карпатськи бджолярів 27 січня організовує семінар лекцію де будуть обговорювати бджолопакати 2019 якість-ціна , а також запрошено Доскоча І.М для лекції на тему селекція карпатських бджіл.
 12. Якщо берете передоплату то значить фіксуєте вартість строки і комплектацію можна убомовити +- кілька днів на погоду . А піднімати чи опускати ціну можна в садіку а тут вам не садік.
 13. Карпатська бджола

  Стогодні і карпатку чекають зміни
 14. хлопці вже пізно і втій темі ще не говорили про секс тут обговорюємо СПаУ надобраніч
 15. самому цікаво нагадайте будьласка за кого я голосував
×