Jump to content
Форум на ТочкУ

BondVF

Пользователи
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by BondVF

 1. хотелось бы уточнить, когда пишется улей МК, подразумевается какая рамка, 300,230,145мм или....
 2. В етом сезон пробовал ведро пластик 10л на поилку, в качестве плотика насьіпал керамзит, что бьі не прокручивался приходилось насьіпать слой толще, со временем керамзит напитьівался влагой и оседал на дно, короче не понравилось, отказался. Может с сиропом получше будет, ведь єто не на постоянно да и плотность другая(сиропа).
 3. Вчера в крепкий середнячок, корпус 10*300,поставил две полоски, варостоп, в 17:00 и положил пластик, без смазки, для контроля осьіпи. На рассвете, в 4:15 пока пчелки не почистили(украинка) проверил(убрал) насчитал 20 штук. Действует,работает.
 4. Посилочку з Варостоп получив, все добре, вчасно, красно дякую ,Володимир.
 5. двадцать(20) штук(упаковок) Варостоп надо. деньги куда и сколько ?
 6. Варостоп ставил где то 10 Августа, количество и сроки по инструкции, в конце октября, а может в начале ноября пролил тактиком, осипь по 5-6 штук там где проверял. Медовая база слабая, пчел в поселке прибавилось, за счет новичков, в каком состоянии пасеки не знаю(думаю весной прояснится) вивозить планирую только на подсолнух, понимаю что клещь прибавится естественним путем, ну и помогут(поделятся) соседи. Считаю в моем случае ставить Варостоп весной необходимо, думал может одной полоски хватит, но скорее всего надо будет заряжать полний комплект и на максимальний срок.
 7. Володимир, весной надо две полоски или одной достаточно на нормальну семью. Вроде как профілактика, одной хватит,зачем пчел химией гнобить, а с другой сторони не будет насищения препаратом и соответственно результата не будет. Хотілося би почути Вашу думку. Дякую.
 8. Володимир,посилочку з варостопом сьогодні отримали ,все добре,дякую.
 9. попалась статья о сборах в Ровно .так там пишут что австралийский пасечник платит 25 долларов налога и продает мед в европу по8$ ,а наш платит 76$ налога ,а мед в европу продает по 3$. Украинский пасечник продает мед в европу по 3$ !!! вот вся статья ,может ко Пасека "Медовый Пчеловод" Apiary "Honey Beekeeper" 9 ч · В Австралії дохід утричі більший: у Рівному обговорювали долю меду на рівні держави Україна є одним із шести найбільших виробників меду в світі За круглим столом представники влади,бізнесу та Євросоюзу обговорили питання державного регулювання та поліпшення бізнес-клімату в Україні. Адже Україна входить у шістку найбільших виробників меду в світі та щороку забезпечує до 5% світового виробництва. Про успіхи бджільництва на сьогодні розказав віце-президент Всеукраїнського об’єднання «Спілка пасічників» Андрій Бажин: За останні роки ми вийшли на перші місця з експорту меду і збільшили об’єми виробництва – понад 80 тисяч тонн. В наступні роки ми очікуємо збільшення до 100 тисяч тонн, але мінімальну межу виробництва ми оцінюємо як 140 тисяч тонн, це дуже потужні цифри. Основною проблемою в галузі визнали застаріле законодавство і «сірі» правила виходу на світовий ринок. До прикладу, в Австралії за 50 вуликів пасічник платить 25 доларів податку і продає товар в Європу за 8 доларів. В Україні ж пасічник сплачує 76 доларів податку, а експортна ціна – 3 долари (утричі менша). Пасічник в Австралії реєструється онлайн, а в Україні для цього треба щонайменше 26 разів звернутися до державних органів. Ще одна проблема для ринку – негативний вплив від застосування засобів захисту рослин (ЗЗР) агропідприємствами, що призводить до смертності бджіл та нанесення збитків бджільництву. Світова практика демонструє, що досягати кращих результатів аграріям та бджолярам допомагають принципи добросусідства: агропідприємства не застосовують ЗЗР, які негативно впливають на бджіл та належно повідомляють про обробіток полів, а бджоли запилюють їхні агрокультури, що підвищую врожайність. Європейський експерт Джошуа Бадах зазначив, що український мед користується попитом на їхньому ринку, тож їхні спеціалісти будуть сприяти вирішенню наявних проблем у цій галузі в Україні. му интересно
 10. воск покупали по 155 грн. мерву Смагин покупал по 45грн.
 11. Лисичанск(Луганщина) на рынке темный(гречка) 60грн за 0,5л. акация 65 за 0,5л. сонях 40грн за 0,5л. дома продают ,сонях, по 200грн за 3л. 4.5 х 45 = 202.5 ? Закарпатье в местах массового скопления людей ,спросил только за белый мед, сказали донник по 80грн за 0.5л. возле дома в селе Гать, из Мукачево в Берегово (все село торгует всем) разнотравье 75грн за 0.5л,акация 75грн за 0.5л, на рынке(зеленом)в Мукачево ассортимент огромнейший,думаю торгуют не пасечники ,спросил только сонях,сказали разнотравье по 90грн за 0.5л, другие меда думаю дороже . Мерефа,центр Харьковского р-н,Харьковской обл.на рынке один сонях ,темнее,светлее но соняхпо 50грн за 0.5л,держат пока цену.в прошлом году(мед прошлого года продавали дешевле опта). свой мед продаю в Харькове в магазине,сонях по 60грн за 0.5л,сонях-гречка 65грн за 0.5л,черноклен 100грн/кг(39грн,майонезная банка,390гр.)дома стараюсь не продавать,но несколько банок по 300 пришлось.
 12. Новый жигуль ,да проблемно было приобрести,а б/ушный можно ,а москвич новый запросто!!!
 13. в 80 м я пчелами не занимался еще ,ну как ,отцу помогал вывезти,откачать и все. был компаньон у отца.пчел держал в рут(20 штук). в сезон делал 20 отводков,зимовали отводки над семьями ,а в мае объединял.качал меда прилично думаю не меньше 100 на семью,на то время это было ну оооочень круто( по крайней мере у нас в регионе).помогали ему мед сдавать в коопторг г. Старобельска .при мне выписали ему чек(накладную) на 7600 рублей. на жигуль в год заработал .это я к тому,что у кого было желание и знания соотвествующие зарабатывали очень не плохо на 20 ти пчелосемьях. А вообще то я против совка(уравниловки) КАТЕГОРИЧЕСКИ !
 14. Вартість меду у різних регіонах України Sharing Buttons Share to FacebookShare to TwitterShare to Google+Share to ViberShare to WhatsApp КИЇВ. 12 липня. УНН. Свято Маковія або Медовий спас одне з найпоетичніших і найшановніших в Україні. Цього дня у церквах святять воду, квіти й мак. Свято традиційно відзначають 14 серпня. Медовим спасом свято називають тому, що вулики до того часу наповнюються медом і традиційно пасічники починали медозбір, передає УНН. Кореспонденти УНН дізнались вартість головного атрибуту Медового спасу у різних куточках України. Так, одесити 1 літр меду акації можуть придбати за 120грн., гречаного меду - 100 грн., липи - 110 грн., різнотрав'я - 90-120грн. У Львові за баночку меду акації потрібно заплатити 150 грн., гречка- 140-150грн, липи- 120-130грн. Мешканці Закарпаття поласувати медом акації можуть за 180 грн., липи- 160-180 грн., різнотрав'я - 120-160 грн., гірський, лісовий - 180-200 грн., коріандровий - 120 грн. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ціни на товари в Україні збільшаться разом зі зростанням рахунків за компослуги - експерт У Кропивницькому за літр цьогорічного меду з соняшника просять 80 грн., різнотрав'я 100-120 грн., липи 160-200 грн., акація 180- 240 грн. Мед із різнотрв'я у Житомирі можна придбати за за 90 грн., тоді як у Маріуполі він коштує близько 100 грн., а травневий мед можна придбати приблизно за 170 гривень за 1 л. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні знову зросли ціни на м'ясо та молоко - О.Дорошенко Дніпряни перед святом зможуть придбати мед за 100 грн., а соняшниковий мед за 80 грн. - 1 л. У Рівному, мед різнотрав'я можна придбати за 120 грн, гречаний 90 грн., липовий - 80грн, мед акції – 100 грн за 1 літр.
 15. игорь лещенко состоит в какой то полтавской группе пчеловодной, в фейсбуке Алексей Русол на него сослался.я скопировал что было и скинул сюда. к сожалению это все.
 16. а вот еще инфа. Игорь Лещенко поделился ссылкой. Вчера в 21:38 Одеська обл. - приймають мед по 39 грн. за 1 кг, Лубни - 40 грн. за 1 кг. - Лёд тронулся!!!
 17. статья вроде в тему . ПЖ-ONLINE 09 серпня 2017 Експорт меду впав удвічі Тенденції У липні встановлено «експортний» антирекорд. Гірше було лише у січні-2016 За даними Державної фіскальної служби (ДФС), у липні експорт меду з України склав лише 1881 тонн. Це майже вдвічі менше у порівнянні із червнем та у 1,6 разів менше, ніж у липні-2016. Взагалі, гірші показники експорту востаннє були зафіксовані у січні-2016, коли наш мед у Чехії опинився в епіцентрі антибіотичного скандалу. Що це: короткочасне сезонне падіння або перелам позитивної тенденції зростання? Нагадаємо: за перше півріччя поточного року експорт меду з України досяг майже 30 тис. тонн, що удвічі більше, ніж за перше півріччя року минулого. Скоріш за все, липневе падіння зумовлено вичерпанням соняшникового меду врожаю минулого року, тоді як свіжий «сонях» у минулому місяці тільки-но збирався. Отже, цей провал є цілком очікуваним. У той же час, середньозважена «експортна» ціна у липні продовжила зростати – до 2,06 $/кг. (близько 50 грн./кг.). З початку року зростання ціни перевищило 30%! Це свідчить про великий попит на вітчизняний мед за кордоном, головним, чином у США (головний цьогорічний експортний напрямок). За таких умов, заготівельники та експортери мають бути вкрай зацікавленими у якнайшвидшому придбанні меду нового врожаю. Як відомо, вони, нібито, домовилися про встановлення закупівельної ціни свіжого меду лише на рівні 35 грн./кг. Якщо пасічники не клюнуть на цю пропозицію і хоча б трохи притримають мед, скоріш за все, ця домовленість «розвалиться», а ціна, відповідно, зросте. Обсяги експорту меду з України у 2017 р. (помісячно), тис. тонн. За даними ДФС. Січень – 3,6 Лютий – 5,2 Березень – 7,1 Квітень – 6,1 Травень – 4,3 Червень – 3,4 Липень – 1,9
 18. я конечно не считаю себя великим пасечником ,но сдавал в этом году мед Смагину. при сдаче предупредил что с тонну меда прошлогоднего в общей партии, он сказал что пофиг, берем на общих основаниях.
 19. ну,если в приоритете новая партия ,значит и меня туда приплюсуйте ,11 штучек (пачек). сообщите потом ,когда,куда,сколько?(денег)
 20. и я ,куплю 11 пачек,если продадите.конечно . куда и сколько денег надо выслать ? а когда будет новая партия ? а может со старой партии (уже проверенной) купить ? а свежую (новую) партию когда проверят и будут отзывы положительные ,тогда купить на следующий год ?
×
×
 • Create New...