Перейти к содержанию

FES

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  754
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент FES

 1. А скільки такий комплект коштує? (Блок, шків, генератор, ремінь)
 2. Вчора обробляв пушкою було +9.Сьогодні вже передають 18, а завтра 20 і так цілий тиждень. Корму дійсно можуть під'їсти як матка почне сіяти.
 3. Я також замітив,що деякі люди перестали відвідувати форум.А в чому причина? Забанений "Паланочка"???!!!
 4. Певно не хочуть платити за рекламу. Це не стосується посту @igorstep
 5. Чомусь не Ви перший, не хочете розміщувати рекламу на Точку.А причина...?
 6. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Миролюбивість ну просто класссс.Це відео Для всіх скептиків карніки,виявляється ф1 не тільки бакфаст спокійний))))))
 7. Осінь2018\ Зима2019

  Вчора оглядав сімї, то розплід тільки на виході на долоню. Через тиждень обіцяють похолодання,ось тоді вже і стрельну з гармати.
 8. На Волині Ураганний вітер, +13.В ночі пройшла велика злива.
 9. Якщо сім'я сильна, то не думаю, що її легко розбити злодійками.
 10. А повно меду це скільки? Просто якщо сім'я не бере сироп, то це перший дзвіночок.
 11. Якщо дійсно сильна сім"я, то біля неї можна ще потанцювати (забрати мед від інших сімей і скласти гніздо) Але зазвичай якщо сім я, перед зимівлею не бере сироп, то вона не перезимує.
 12. А миролюбивість сильно розкидує порівняно з материнкою?
 13. Ніхто у збиток працювати не буде. Почали б шукати різні пункти для розірвання даного договору, або регулювання ціни.
 14. Сам зимую в одному корпусі. Просто залишив в 12-14 рамок, щоб після закормки лишні рамки відати у відводки для пакетів)))) (І у відводках бджола не зношується)
 15. Зараз всі сім'ї зігнав на 12-14 рамок, тобі ж стоїть 2 корпуси РУТ і 13 рамок.Відкриваю вулик і кладу 5 літрів сиропу прямо на рамки першого корпусу. (пакет міцний на 35літрв.) проколюю 1-2 дирки голкою і ВСЕ. Через пару днів пакет сухий.
 16. Весна/Літо 2018

  Вам потрібен калькулятор скільки літрів сиропу вийде з води і цукру?
 17. Я особливо не збираю гніздо.В сезон тримаю на двох корпусах.Зараз відкачався розплід увесь переставив в перший корпус і зверху 5л сиропу на рамки в пакеті.При низкій температурі як сім'я сяде в клуб лишні рамки забираю.Регіон Волинь. А як розплід вийде,то рамки пусті не будуть,так як велика доза сиропу для закормки поступає.
 18. Зимую вже 4 сезон в 1 корпусі рут. Все проходить добре, даю на сім'ю 13-15 літрів сиропу. (в моїй місцевості хватає) Сила сімей в зиму є і 10 рамок є і 8 рамок. Відводки якщо зимують, то відбирати рамки після закормки з сильних сімей і давати у відводки.
 19. Весна/Літо 2018

  Головне не давати їм ніякого приводу,десь не догледіли і Все. Особисто я прикрив тільки нижні льотки,а так все відкрито і злодійок не замітив (правда літають і шукають різні дірки).Качав мед з 6:00 просто супер.Дали працювати до 9:00.
 20. Також цікавить. І українська з замками.
 21. Я взял протянул проволоку сверху ПВХ сетки, натянул и самую сетку привязал пластмасовими хомутами к забору.
 22. Весна/Літо 2018

  Мене один досвідчений пасічник (в якого 100 сімей) порадив відбирати мед з 5 год ранку і до 9 ранку. Каже набагато легше працювати, це напевно у кого бджоли більш-менш спокійні.
 23. У мене між сусідами, забор сітка.Я купив дану ПВХ сітку і обтянув забор. Спочатку виглядало досить непогано, а потім повне Гівно. вітер починає її рвати як тузік тряпку. На один сезон і все.
×