Перейти к содержанию

FES

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  744
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент FES

 1. На Волині Ураганний вітер, +13.В ночі пройшла велика злива.
 2. Якщо сім'я сильна, то не думаю, що її легко розбити злодійками.
 3. А повно меду це скільки? Просто якщо сім'я не бере сироп, то це перший дзвіночок.
 4. Якщо дійсно сильна сім"я, то біля неї можна ще потанцювати (забрати мед від інших сімей і скласти гніздо) Але зазвичай якщо сім я, перед зимівлею не бере сироп, то вона не перезимує.
 5. А миролюбивість сильно розкидує порівняно з материнкою?
 6. Ніхто у збиток працювати не буде. Почали б шукати різні пункти для розірвання даного договору, або регулювання ціни.
 7. Сам зимую в одному корпусі. Просто залишив в 12-14 рамок, щоб після закормки лишні рамки відати у відводки для пакетів)))) (І у відводках бджола не зношується)
 8. Зараз всі сім'ї зігнав на 12-14 рамок, тобі ж стоїть 2 корпуси РУТ і 13 рамок.Відкриваю вулик і кладу 5 літрів сиропу прямо на рамки першого корпусу. (пакет міцний на 35літрв.) проколюю 1-2 дирки голкою і ВСЕ. Через пару днів пакет сухий.
 9. Весна/Літо 2018

  Вам потрібен калькулятор скільки літрів сиропу вийде з води і цукру?
 10. Я особливо не збираю гніздо.В сезон тримаю на двох корпусах.Зараз відкачався розплід увесь переставив в перший корпус і зверху 5л сиропу на рамки в пакеті.При низкій температурі як сім'я сяде в клуб лишні рамки забираю.Регіон Волинь. А як розплід вийде,то рамки пусті не будуть,так як велика доза сиропу для закормки поступає.
 11. Зимую вже 4 сезон в 1 корпусі рут. Все проходить добре, даю на сім'ю 13-15 літрів сиропу. (в моїй місцевості хватає) Сила сімей в зиму є і 10 рамок є і 8 рамок. Відводки якщо зимують, то відбирати рамки після закормки з сильних сімей і давати у відводки.
 12. Весна/Літо 2018

  Головне не давати їм ніякого приводу,десь не догледіли і Все. Особисто я прикрив тільки нижні льотки,а так все відкрито і злодійок не замітив (правда літають і шукають різні дірки).Качав мед з 6:00 просто супер.Дали працювати до 9:00.
 13. Також цікавить. І українська з замками.
 14. Я взял протянул проволоку сверху ПВХ сетки, натянул и самую сетку привязал пластмасовими хомутами к забору.
 15. Весна/Літо 2018

  Мене один досвідчений пасічник (в якого 100 сімей) порадив відбирати мед з 5 год ранку і до 9 ранку. Каже набагато легше працювати, це напевно у кого бджоли більш-менш спокійні.
 16. У мене між сусідами, забор сітка.Я купив дану ПВХ сітку і обтянув забор. Спочатку виглядало досить непогано, а потім повне Гівно. вітер починає її рвати як тузік тряпку. На один сезон і все.
 17. Угорський Тактик 10мл., пропозиція актуальна на сезон 2018?
 18. Підтверджую, маю маток і ШО і з Земельного облітника, дочки від них дають різні по кольору тегріти.
 19. З днем пасічника дорогі колеги.Повні бочки меду нам, хорошої ціни і щоб цінували наш труд.
 20. Віталій в цьому році купували новий плем матеріал?
 21. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Напевно залежить від лінії.Я сьогодні відкачував гречку,то відбирав по 10_15рамок на 230 (90%печатки),то нижній і другий корпус не залиті.Їм потрібно напевно місце зверху і з заливкою гнізда проблем не буде.
 22. Весна/Літо 2018

  У мене схожа ситуація з рідким медом.Беру рамку яка запечатана на 80-90% і він підозріло рідкий.А та частина меду яка не запечатана на рамках,ллється як вода. А рахується якщо одна треть запечатана,то мед зрілий.Певно мокра погода відігрла роль
 23. Подсадка маток

  Даю в тарі від соку, 2по 200мл і туди щось покласти щоб не топились.(сіно, тощо...)
×