FES

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  443
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

395

О FES

 • День рождения 05.03.1987

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол
 • Место расположения
  Луцьк

Previous Fields

 • Пасека в
  Луцький район
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  Лангстрот-Рут 10р, Українські 300х435р
 • Порода пчел
  Карпатка,Тестую CARNICA,Buckfast

Посетители профиля

1 263 просмотра профиля
 1. Ну не тільки....є ще і острівні та з земельних облітників. Ф1 з Німеччини, судячи з відгуків хвалять, а за дочок від Ф1, треба питати тих, хто виводив. Я в цьому році вивів Ф2 від B21, поки задоволений... Але через тиждень головний взяток з Гречки, який протягнеться до середини серпня. Ось і там зробим висновки.
 2. Толик,спасибо за маток.Все приняты и уже сеют. Рекомендация на безрасплодный отводок, действует.
 3. Сьогодні отримав Ветеринарно санітарний паспорт пасіки. Написав заяву, тиждень розглядали, виїзд на пасіку ветеринара і через 4 дні паспорт у мене. Все безкоштовно......ну майже 2 л меду. Тепер треба зареєструвати в сільській раді....
 4. Мда...навіть не буду з вами спорити.....Ви трішки забули які у нас кліматичні різниці в погоді.У нас на тиждень,півтора сім'ї краже розвиваються ніж у Вас.Я написав з кінця і до 5 травня, в цей проміжок. Я не кажу,що вся карніка роїться....але мені така попалась. Лінію сфотографую і скину.
 5. Я не розумію, ви думаєте, що я тут просто ? Чи мені потрібно було зняти на відео, як виходить рій Карніки Ф1, тоді повірили б? На вихідних буду на пісіці сфотографую кліточку з кодами. Сім'я займала 17-18 рамок 300х435. Чи то кінець квітня 29-30 число, чи 1-5 травня, були ройові мисочки і яйця. Зробив відводок без матки.....дав маточник на виході, через 3 неділі об єднав з основною сім'єю, і питання закрив. Я наголошував на безпородних місцевих бджолах.......Як би в мене було 20-40 сімей карніки чи бакфаст, то дочки з 80% вірогідністю зпарувались з породними трутнями.....І роїння можливо б і не було....
 6. А як же передається від неконтрольованого спарювання такі характеристики як миролюбивість, не рійливість і медистість? В мене в селі дуже рійливі бджоли....Бо ніхто селекцією не займається.... Сarnica Ф1 уввійшла в ройовий стан в кінці квітня....(а мені тут не вірили.)... а Backfast F1 поки і не думає роїтись. Для мене це головне...... По меду поки ідуть на рівні.... (ну і в баків трохи більша миролюбивість)
 7. Продав 1л. гречаного меду на південь, так потім до мене дзвонить і каже,що це ви мені за мед продали....коровником смердить...піпец....а ж самому обідно стало
 8. Просто покупці меду думаю,що там тієї роботи...бджоли носять мед,а пасічника яка роль???Просто качають...
 9. З Заходу,дощ пішов до Вас...У нас сьогодні сонячно +14 поки, але передають всі 20
 10. Так...за козацьким черга пенсіонерів ще та....
 11. В суботу переглядав...на 11 день після виходу,всі засіяли.
 12. Ціну 100грн./1л вважаю на даний час в Західній Україні не прийнятною. В нас не південь і не схід,що там меду дуже багато. Чи можливо я поганий пасічник,але поки я більше20- 25 кг з сім'ї не можу викачати.Медозбори в нас не ті... (Сади,Ріпак,Гречка)Соняшник в моїй місцевості майже не сіють,а як на гречку не вивезеш,то вже в липні до зимівлі можна готуватись А там де менше меду,то і ціна більша.
 13. теж мріяв викачати тільки весняний мед, але ріпак починає цвісти, коли ще весняний не дозрів. Ну і вигляд в нього з ріпаком..... Натуральний смалець.
 14. Так, в Луцьку, але я не торгую на базарі. Є своя клієнтура... Але базар 120,00 травневий продає
 15. Я в тому році продавав травневий (сади+рапс) в роздріб по 110 грн, забрали весь і казали давай ще,а гречаний по 120 грн.уже другий сезон і нічого.А в цьому році думаю може і травневий по 120 грн.