Перейти к содержанию

Король Орест

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  161
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

64

3 Подписчика

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Україна.Львівська обл.с.Городище
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  Больше 200 семей
 • Ульи
  лежаки
 • Порода пчел
  карпатка (вучківський тип).

Посетители профиля

691 просмотр профиля
 1. Так розумію,що панкети деколи купуєте. Питання - до одного продавця скільки років їздите???, чи "акція" одноразова?
 2. Ще добавлю за завдаток (я завдаток не беру-постійні купці), - як на мене це гарантія того що конкретний купець приїде до конкретного продавця, і то не завжди так,Бували такі випадки: - заплатили завдаток,приїхали по адресу а бджоли вже продані, завдаток вернули і - допобачення(це у кращому випадку), - і минулого року грузимо останню,третю машину 8травня, вечір -джвінок, "поможіть продати бджіл" - Золочівський р-н, - мали купця,останній раз дзвонив із Тернополя - уточняв дорогу, і..."пропав", питаюсь - завдаток брали? - " так - 1000грн" - на 120пакетів. І випадків таких не мало. Пасічники повинні бути люди порядні,на жаль є і "бізнесмени".
 3. Ще раз - міняйте продавця. Те що є роки,коли ранком одна ціна - вечір інша - так, розумію Ваше невдоволення коли ціна збільшилась,але буває наоборот - мав росіян одного року продав їм пакети -85$, наступного домовилися за 70, - за два дня поки вони були у дорозі ціна обвалилась -- 50$.Бувають різні роки,якби я відмовився продати по50$, вони купили б собі бджіл у другому місці і того року ще за меншу ціну,але є інше - бджіл бракує, і моделюю ситуацію -я із Вами домовився наприклад за тисячу, -Ви у дорозі,-від невідомого купця дзвінок -....я вам дам 1050,через.кілька годин я вам дам 1100. - Це ринок,якщо обидві сторони адекватні то проблем не буде.
 4. Вам моя порада - поміняйте продавця,не всі ж бізнесмени. Біля бджіл як у Вас,так і у нас - потрібно працювати.
 5. Не хочу сперечатися із Вами,але я не знаю хто зараз продає 3р черви, - 4р.критої черви + 1 струс.
 6. Згідний, буває всяко. Але....,не маю ніякого інтересу, - на час цвітіння гречки - пакет придбаний 1-10травня і зимувала сім'я, - яка різниця?
 7. Також було - 500га гречки, - павільйон 30 сімей - 4 бідони,а було +- 100га - 5 сімей 2 бідони + залишав на зиму.
 8. Під цитатою,де я пишу про ціну Ви даєте цей коментар? Після Вашого посту: - "а нам ещё надо эти пакеты ........... за это все молчат" пробував донести те саме - "а у нас пчёлы с воздуха строят рамки,......".
 9. Сьогодні я Вам не можу сказати якою буде ціна не бджіл весною. "якщо будете сильно вписатися" - це Ви про що? "розкажу скільки ....." - дякую,я знаю.
 10. Мене також цікавить таке питання - "почему вы считаете наш доход"?, - ми продаємо весною пакети і до наступної весни по Вашому ми нічого робимо - "а сколько труда, времени, материалов за это все молчат". І "Не нужно в чужие карманы смотреть" "От чего вы отталкуетесь составляя цену пакетов? Та не формуємо ми ціни - ціну формує ринок, буде попит - ціна піде догори,не буде - залишиться минулорічна, якщо зимівля у "продавців" і "купців" буде без втрат,то ціна може бути нижчою за минулорічну.
 11. Вибачаюсь за неточність - за 2012-2013роки пакети продавав,але не маю записів по чому,у 2014 - 400грн.- Львівська обл.
 12. Колего, я із західної України, і у 2010р пакети продав по 85₴,у 2011 - 50₴(1₴ - 8+-),у 2012 - 400грн(курсу ₴ не записував), і тд, у 2018 - 1200грн. У 1996-9роках+-, пакет коштував 10-15₴(при курсі 1₴-2грн). Це вже історія. Ціну формує ринок.
 13. Так,ціна того року мінялася на.день кілька разів, і пакети шукали до 20 травня,перші взяли по70₴ - під кінець були 90₴.
 14. Ціна пакетів в наступному сезоні

  Я також продаю пакети (карпатка,вучківський тип-F1),на 5 травня 8р критої черви,а ще від бруска до бруска - не має, і взагалі за сезон також, - 8-10р різновікової - так.У пакет іде 4р критої черви + 1струс,але над червою,під верхнім бруском 1-3см меду.
 15. Ще маленьке уточнення, у 2014 пакети продав по 400грн,(курс долара не записаний), - продали пакети не всі. У 2010 і у 2014роках так різко мінялась ціна на мед?
×