Jump to content

Alazon

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  270
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Alazon

 1. При сході сонця -18, рекорд , бо линулої зими найхолодніше було -10. Потроху иепліє..
 2. Не приймають, моя з-під воскопреса з кипятінням,воску там мізерно мало. Розсипав як добриво.
 3. То був рік коли за весь час мого пасічникування останній обліт був 4-5 листопада, всі роки (з 1989) пізніше_ Цього року - 14 , хоч ще може бути в грудні.Зараз +5, на багатьох деревах ще зеленіє листя. Батат замість картоплі вже починаю вирощувати, певне пора приглядатись і до бананів. То був рік коли за весь час мого пасічникування останній обліт був 4-5 листопада, всі роки (з 1989) пізніше_ Цього року - 14 , хоч ще може бути в грудні.Зараз +5, на багатьох деревах ще зеленіє листя. Батат замість картоплі вже починаю вирощувати, певне пора приглядатись і до бананів.
 4. 1994 року перший сніг випав в ніч з 5 на 6 листопада і пролежав до кінця березня. Добре запамятав,бо тоді працював на залізниці і саме чергував, а робота (ПОНАБ) повязана з погодою.
 5. А на заході, над Дністром, ніч і ранок +4, хмарно, мабуть задощить. Цієї осені біля нуля було лише один раз.
 6. Вчора +11-12, сонячно, обльоти. Закінчив обробку від кліща. Клуби рихлі, некомпактні. Сьогодні +9-10, до обіду туман.
 7. Розкидайте зараз. По моєму так ближче до природнього циклу розмноження. Я робив саме так.
 8. Люцерна була на чужому городі на Звенячці, то аби не пропало прийшлось косити, забрав машиною з причіпом за 2 ходки. Що дивно, там вгорі вже був на грунті заморозок , а в мене вперше позавчора обмерз батат. Видго долина ріки і тепло води своє роблять.
 9. Все те-ж саме і у мене. Так виглядає, що у нас понад Дністром особливої різниці в кліматі нема. Скосив кілька днів тому город люцерни - не сохне, пріє, годую кролів "від пуза" зеленню,
 10. Перший заморозок за цю осінь, вночі опускалась температура нижче нуля, бо обмерзло листя на бататі. Пора обробляти бжіл біпіном та викопати останні овочі.
 11. У нас в районі один летальний випадок з пасічником, помер і той . що допогав пасічнику при відкачці меду.
 12. Північному, служив з 1969 по 1972.Так виглядає, що я серед форумчан-колишніх флотських найстарший.
 13. Іноді згадую, що сам був колись головним старшиною.
 14. Klebsiella pneumonia - збудник цієї хвороби. Детальніше можна взнати з доповідей професора Галатюка О. Є. Кілька його виступів перед пасічниками є на ютубі.
 15. Щиро вдячний! Приходилось давати сироп ввечері, то на звичайне біле світло бжоли вилітали. Обовязково замовлю собыітакого.
 16. От якби ще в ньому були світлодіоди червоні, щоб світло не дратувало бжіл, ціни б йому не було.
 17. Якщо і був, то від мене дальше як 7км, може навпроти Репужинець, бо в сторону Тернополя був за Торським, це понад 7км. Цього року в зоні досяжності і ріпака не було по обох берегах.
 18. В мене роїння з 10-го травня, рекорд був цього року - 4-го, хоч і розширював і роботу давав.Відновлю обігрів з терморегуляторами і подамся в пакетчики, бо медова база в мене не особливо багата. Є все на весняний розвиток.
 19. При існуючій судовій та правоохоронній системах продажу землі допускати не можна.
 20. Я від Серж 82 на віддалі 27 км теж над Лністром, в долині, чи як тепер модно казати в каньйоні. Вулики лежаки 20 рам. То як 5 -10 травня не ослабити, то отримаю рої, особливо капатка від Міська має ранній вибуховий розвиток. Тому в мене результат скромніший , всього 20 рамок на 20 травня. От полів медоносів у мене майже нема, тому і збираюсь з наступного року продавати пакети.
×
×
 • Create New...