Jump to content

Alazon

Активные Пoльзователи
 • Content count

  233
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

509

1 Follower

About Alazon

 • Birthday 04/26/1949

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Дністровський каньйон
 • Interests
  сад, бжоли, радіоелектроніка

General Information

 • Пасека в
  Дністровський каньйон
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Лежаки
 • Порода пчел
  Місцеві, карпатка, карніка

Recent Profile Visitors

1,200 profile views
 1. 50% від минулорічного. Якщо відкинути приріст за рахунок збільшення кількості сімей то десь 35 40 відсотків. Пасіка стаціонар, вулики лежаки.
 2. Після року зберігання маврік у мене став якимось білим і ніби загустів. В дистильованій воді з добавкою ялицевої олії розчиняється поганенько, є білі згустки. Запах ніби ослаб, торік був різкий. На упаковці вказаний термін до грудня 2020. Брав торік у dust-a.Хтось щось може пояснити ?
 3. В Ладижині фірма "Ензим", здається так її дражнять.
 4. Минулого базару хтось продавав по 70 гр за літр. Знайома взяла, а потім тихенько прийшла і купила в дружини півлітра, бо той їсти неможливо. Каже піде на самогон, а діти хочуть меду, то взяла півлітра за 60 гр .Що там бодяжать, що він неїстівний невідомо. Спродались до 10 години і здиміли. Пасічників серйозних знаю, хто то був - невідомо. Кажуть ніби з одного з сіл району. Маєм свій варіант "козацького".
 5. Весна-Літо 2019

  Свідомо, освідомлено..Овідомлюючи - якось так
 6. Всіх пасічників, колишніх і може й теперішніх флотських з святом! Щоб 7 футів під кілем і 7 пудів з кожної зарядки медогонки!
 7. Вощина з Хоньківців практично непридатна для підстановки роям. Обривається, дуже вже тонка і легко деформується. Використаю запаси і перейду на іншу.
 8. Минулого року мав обриви стільників на українській рамці. Мед витікав з льотків. Вощина була одеська. Зараз використовую з Хоньківців. На 300-й рамці дадана внизу хвиля - пливе. Може на рамці 230-й буде достатньо міцності. На рамках українках поки суттєвих дефектів не бачив. Відтягують її бжоли нормально, от провисає...
 9. Весна-Літо 2019

  Липа вигоріла. Меду менше третини від минулорічного.Роїв вчетверо більше. Чекаю різнотравя, але похоже що теж юуде прольот.
 10. Весна-Літо 2019

  З ранньої весни холода звели до нуля взяток з первоцвітів і садів, все пішло на розвиток. Потім холода і дощі змили акацію, а зараз третій день цвіте і обгорає від жари липа. Меду "ФІГ ВАМ", зате роїв як ніякого року - вулики переповнені бжолами.Хто зна чи степове різнотравя на дністрових схилах щось дасть чи теж вигорить. Такого невдалого сезону і не памятаю. Пожалів не раз що не продавав бжіл, хоч пропозиції були. Набрались за роки стабільні покупці то надіявся на мед а тут ФІГ ВАМ.
 11. Мотокосы

  Така сама, але 5 років, перебирав карбюратор сам, бо майстри не могли зробити нормальниф запуск, кошу кроликам і жилкою буряни.
 12. Мої бжоли-дворняжки, що походять з пійманого років 10 тому роя. Відрізняються тим, що перші тергіти жотого кольору, тому жовтушки. Стабільно передається властивість тихої заміни маток, правда одна з них метизувалась настільки, що буду її міняти. Почитайте мої повідомлення на сторінці і все стане зрозуміло.
 13. Перевірив. Повтор ситуації, як і кілька років поспіль - заложено 2- маточники, одного хотів в сімю, що відроїлась, та маточник згрижений і меду в вулику порівняно багато. Отже ген ТЗ зберігся, принаймі в однієї, завтра перевірю другу, і якщо є печатаний маточник - заберу. Обганяють жовтушки карніку по медозбору...
 14. От добра добра не ищут.Мои дворняжки результат десятилетнего отбора лучших с ежегодным приобретением 1-2 маток для обновления крови. Приобретал карпаток кроме двух последних лет, когда впервые взял карнику. Вот и получается такая смесь - дворняжки из пойманых роев и карпатка а теперь и карника. Пока однозначно предпочтения какой-то породе отдавать не могу. Год два понаблюдаю и тогда определюсь с одной породой. Ведь одна две семьи это не показатель...
×