Jump to content
Форум на ТочкУ

Alazon

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  254
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

550

1 Follower

About Alazon

 • Birthday 04/26/1949

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Дністровський каньйон
 • Interests
  сад, бжоли, радіоелектроніка

General Information

 • Пасека в
  Дністровський каньйон
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Лежаки
 • Порода пчел
  Місцеві, карпатка, карніка

Recent Profile Visitors

1,650 profile views
 1. Північному, служив з 1969 по 1972.Так виглядає, що я серед форумчан-колишніх флотських найстарший.
 2. Іноді згадую, що сам був колись головним старшиною.
 3. Klebsiella pneumonia - збудник цієї хвороби. Детальніше можна взнати з доповідей професора Галатюка О. Є. Кілька його виступів перед пасічниками є на ютубі.
 4. В карпатах сніг, львівщина, північ тернопільщини, хмельниччина і вінниччина з дощами, а тут похолодніло і західний холодний вітер. А sinoptik каже -сильний дощ з грозою. Вчора теж говорили про дощ, впало десь зо 5 капель на квадратний метр, нині вже гроза - то зовсім ні капельки.
 5. з обіду похолодніло, хмарно, вітер, а вентускуй каже що паде дощ. Насправді сухо, жодного дощу, впало кілька капель всього. Скелясті схили Дністровського каньйону нагріті і вертикальні потоки розганяють хмари. Рівень води в криниці падає...
 6. Зателефонувала знайома, повідомила про роя привитого на яблуні в сусідки. Приїхав, зняв. Рій непоганий, займе десь рамок зо 5 або й 6, поки в ящику в підвалі. Матка чорного кольору з червоною міткою. Рій 30 квітня - рекорд, раніше попадались 7 травня самі ранні. Треба поставити пару ловушок. Ройовий сезон почався.
 7. Залежно від місця, але від Галича до Могилева-Подільсьеого в межах 180=270 метрів Дані з лоції ще до будови ГЕС в Новодністровську. В Серж 82 вже підходить клин водосховища, то ширина може бути трохи більша.
 8. 10 градусів морозу, найхолодніша ніч з початку зими. Ясне небо, температура росте швидко. За прогнозами більших холодів на ближчий місяць не буде.. Пару років тому бачив в насіннєвому магазині насіння бананів. Банани бананами а замість картоплі вже починаю садити батат.
 9. Щиро вдячний! Приходилось давати сироп ввечері, то на звичайне біле світло бжоли вилітали. Обовязково замовлю собыітакого.
 10. От якби ще в ньому були світлодіоди червоні, щоб світло не дратувало бжіл, ціни б йому не було.
 11. Якщо і був, то від мене дальше як 7км, може навпроти Репужинець, бо в сторону Тернополя був за Торським, це понад 7км. Цього року в зоні досяжності і ріпака не було по обох берегах.
 12. В мене роїння з 10-го травня, рекорд був цього року - 4-го, хоч і розширював і роботу давав.Відновлю обігрів з терморегуляторами і подамся в пакетчики, бо медова база в мене не особливо багата. Є все на весняний розвиток.
 13. При існуючій судовій та правоохоронній системах продажу землі допускати не можна.
 14. Я від Серж 82 на віддалі 27 км теж над Лністром, в долині, чи як тепер модно казати в каньйоні. Вулики лежаки 20 рам. То як 5 -10 травня не ослабити, то отримаю рої, особливо капатка від Міська має ранній вибуховий розвиток. Тому в мене результат скромніший , всього 20 рамок на 20 травня. От полів медоносів у мене майже нема, тому і збираюсь з наступного року продавати пакети.
 15. В мене аналогічно. В деяких сімях нема навіть печатного розплоду. Просадка сили сімей колосальна. Вже кілька зєднав, треба ще кілька зєднати. Завтра остання ревізія, по ній побачу, що пускати в зиму.
×
×
 • Create New...