Перейти к содержанию

Alazon

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  185
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

359

Информация о Alazon

 • День рождения 26.04.1949

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  Дністровський каньйон
 • Интересы
  сад, бжоли, радіоелектроніка

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Дністровський каньйон
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Лежаки
 • Порода пчел
  Місцеві, карпатка, карніка

Посетители профиля

974 просмотра профиля
 1. Вже давно вдома пю (з міцних напоїв) лише свій самогон. Після вдалої спроби вигнати його з персиків спробував з меду. При вигонці здебільшого аналіз на смак не роблю, користуюсь лише спиртоміром. При подачі на стіл - доводжу джерельною водою до прийнятної міцності "під 50". Так зробив і з медовим. Та якось спробував нерозведеного і був прикро здивований. Нерозведений міцністю біля 70 має легкий приємний запах меду, пється легенько, ніби джерельнуа вода, тих градусів зовсім не відчувається. Вже в животі потроху починаєш відчувати що випив щось міцне. За все своє життя нічого кращого з спиртних напоїв пити не приходилось, всякі віскі і коньяки хай сховаються. От лише залишилось того напою менше літра, бо як завжди - розводив до 40-50 і перевіряв лише спиртоміром. Розведений, до речі, теж чудовий але появляється запах самогону, правда приємний, пється теж легко, але далеко не те... От би знавці пояснили мені, що то за ефект такий, бо яким чином у мене вийшов такий "напій богів" і як повторити - не знаю. Самогонний апарат самий звичайний - класика з сухопарником та мідним теплообмінником.
 2. Бідолашні будуть бжоли в таких умовах, кожні 3-5 днів міняти нахил комірок. Де вже тут роїтися і носити мед? Треба бжіл, що не рояться або доглядати так щоб не роїлися.
 3. Виписував з 92 року. Припинив виписувати років 5 тому. Причина - низька інформативність, макулатури і так маю вдосталь. Навіть номери за 30 роки минулого століття мені зараз цікавіші.
 4. У мене зараз -4, а погодні сайти кажуть що -11 чи -8. Очевидно вплив долини Дністра, що не замерз.
 5. Кто как выходит в Интернет

  Ну то в мене найдешевше. Модем USB з розбитим розємом, замість штатного розбитого розєма - короткий кабель і розєм на ньму обійшовся з прошивкою на Інтертелеком гривень 75. Внутрішню антену викинув. Припаяв на вхід кабель з розємом типу F. Антену купив, ніби 21Дб, ціна десь в районі 270гр, товстий ще совєцький кабель 50 Ом мав, До сього ще доставка Новою поштою по 35гр. Скрутив все докупи і работат. Правда пакет найдешевший по 50 гр з трафіком 4Гб, все що більше то швидкість падає до 128 кБіт. Для пошти і форумів достатньо.
 6. Кто как выходит в Интернет

  Щось дуже дорого. У нас кіцманська фірма(здається "Гольфстрім"). Оптоволоконний модем треба мати свій, підєднання - 1700гр, абонпдата - якщо безліміт то 150гр. в місяць. Але то ніби майже одинаково. Я поки маю Інтертелеком і антену на горищі, максимальна швидкість доходила до 1,2Мбіт.абонплата 50гр. Взяв плату вайфаю, може вдасться перехопити сусідський трафік. Треба ще зліпити антену і побачу чи вдасться красти...
 7. Кожного року відбираю від сильніших сімей 1-2 рамки в останных числах квітня, ще до ріпака. Медоноси: верби над Дністром і на острові, клени, кульбаба, медункка, сади тощо. Сезон 2018: ріпак зацвів рано, так відібрати не вдалось, зате отримав чудову мішанку ранньовесняного з ріпаком, неперевершенного , ніжного, відкачав 3-5 травня, а акація зацвіла 4 травня і через холоди медувала дуже слабо. Якщо задатись метою, то отримувати товарний мед до 1 травня цілком реально. Інше що він світлий і на ринку не має попиту (крім тих, хто його вже хоч раз пробував).
 8. За безсотові не чув. Моя пасіка малувата, по весні побачу що зможу продати. А такий ранній розвиток обумовлений особливістю місцевості - саме Дністровському каньйону.Перші обдьоти десь не пізніше 10 березня. В селах, що не в долині Дністра, дещо холодніше, там все розвивається на кільеа днів пізніше.
 9. А в мене 7-10 травня можуть йти перші рої.Відстаю по розвитку від Закарпаття днів на 5.
 10. Скоріше на найближчі 50 років. В мене зараз мжичка, +1.
 11. Потепліло до 0 градусів. В мене правий берег- стінка, лівий - похила тераса під горою, село на терасі. Щурки в стінках не водяться,там скали, а водяться в ярах, що йдуть з полів до Дністра.Перепад висот між полями і рівнем Дністра біля 120 чи навіть 150 метрів. (Гугл може уточнити) тому все закрито від вітрів і тепліше, все цвіте раніше, ніж в околиці, умови схожі з Закарпаттям, длобрі для весняного розвитку і пакетів.
 12. Так, умови у нас дуже схожі, лише в мене село між горами-берегами, а у Вас, наскільки памятаю, більш відкрите. Ventusky дає зараз одинакову температуру -!. Ранньою весною маємо медозбір з верб на островах.
 13. В мене э лоція (карта для судноплавства з позначками віддалі від гирла)Дністра від Галича до Могилів-Подільського. Між нашими селами по течії ріки рівно 50 км або 51, залежно з якого кінця міряти.
×