Перейти к содержанию

Alazon

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  175
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

328

Profile Information

 • Место расположения
  Дністровський каньйон

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Днестровский каньйон
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  Лежаки украинский и Дадана
 • Порода пчел
  Местная помесь и карпатские

Посетители профиля

892 просмотра профиля
 1. Скоріше на найближчі 50 років. В мене зараз мжичка, +1.
 2. Потепліло до 0 градусів. В мене правий берег- стінка, лівий - похила тераса під горою, село на терасі. Щурки в стінках не водяться,там скали, а водяться в ярах, що йдуть з полів до Дністра.Перепад висот між полями і рівнем Дністра біля 120 чи навіть 150 метрів. (Гугл може уточнити) тому все закрито від вітрів і тепліше, все цвіте раніше, ніж в околиці, умови схожі з Закарпаттям, длобрі для весняного розвитку і пакетів.
 3. Так, умови у нас дуже схожі, лише в мене село між горами-берегами, а у Вас, наскільки памятаю, більш відкрите. Ventusky дає зараз одинакову температуру -!. Ранньою весною маємо медозбір з верб на островах.
 4. В мене э лоція (карта для судноплавства з позначками віддалі від гирла)Дністра від Галича до Могилів-Подільського. Між нашими селами по течії ріки рівно 50 км або 51, залежно з якого кінця міряти.
 5. А в мене зранку біля 6-ї було -9, а в обід коло +1 і мжичка.А віддадь між нами по Дністрі рівно 50км, навпростець певне 25-28.
 6. Доживем до весни і можу продати всі з українців.
 7. Пустив в зиму 26, з них україців 14, та планую вибраковувати зношені українські вулики і може розширятись даданами з надстакками.
 8. І сипле дальше, тампература +0 ло -!. А зранку біля 5-ї години ще всюди було чорно
 9. -1 до нуля, вночі злегка припорошило першим снігом цієї зими, хмарно, легкий вітерець
 10. Якраз мені бракує саме підігрівачів. Може договоримось? Певне краще в особистих повідомленнях.
 11. Зараз +3, на день обіцяють +20, а вчора був вперше іній на траві.
 12. Якість меду

  Уточнююсь: районна лабораторія закрита, кадри і обладеання в лабораторії на ринку. Чомусь аналізи дійсні лише на тому-ж ринку, за межами його треба результпти з міжрайонної чи регіональної лабораторії. Перевіряють рефрактометром, визначають діастазу , кислотність та цукри. Чому треба здавати проби в рагіональну лабораторію - загадка (для мене по ерайній мірі). Воістину - країна чудес...
 13. Якість меду

  "Накльовується" продаж вроздріб в солідному супермаркеті напередодні Різдва. Тому хочу запастись всякими паперами, як то сертифікати на пластикову тару, довідка про якість меду і т.п. Здається в тій лабораторії нічогісінько нема. Просто ходять і буцімто відбирають проби по 200гр, а весь аналіз - органолептичний. Та якось зайду, попробую...
 14. Якість меду

  Дякую! Поблизу з рефрактометром нікого нема, вага моя важить з точністю 5 грам. Місцева ворожка давненько вже дала дуба. Питання лишиться відкритим поки не напитаю іншу ворожку... Було-б добре якимись методами по електропровідності чи там інші параметри, та меди різні і по провідності не пройде, а інші параметри - складніше.
×