Jump to content

Alazon

Активные Пoльзователи
 • Content count

  245
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

526

1 Follower

About Alazon

 • Birthday 04/26/1949

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Дністровський каньйон
 • Interests
  сад, бжоли, радіоелектроніка

General Information

 • Пасека в
  Дністровський каньйон
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Лежаки
 • Порода пчел
  Місцеві, карпатка, карніка

Recent Profile Visitors

1,321 profile views
 1. Щиро вдячний! Приходилось давати сироп ввечері, то на звичайне біле світло бжоли вилітали. Обовязково замовлю собыітакого.
 2. От якби ще в ньому були світлодіоди червоні, щоб світло не дратувало бжіл, ціни б йому не було.
 3. Якщо і був, то від мене дальше як 7км, може навпроти Репужинець, бо в сторону Тернополя був за Торським, це понад 7км. Цього року в зоні досяжності і ріпака не було по обох берегах.
 4. В мене роїння з 10-го травня, рекорд був цього року - 4-го, хоч і розширював і роботу давав.Відновлю обігрів з терморегуляторами і подамся в пакетчики, бо медова база в мене не особливо багата. Є все на весняний розвиток.
 5. При існуючій судовій та правоохоронній системах продажу землі допускати не можна.
 6. Я від Серж 82 на віддалі 27 км теж над Лністром, в долині, чи як тепер модно казати в каньйоні. Вулики лежаки 20 рам. То як 5 -10 травня не ослабити, то отримаю рої, особливо капатка від Міська має ранній вибуховий розвиток. Тому в мене результат скромніший , всього 20 рамок на 20 травня. От полів медоносів у мене майже нема, тому і збираюсь з наступного року продавати пакети.
 7. Весна-Літо 2019

  В мене аналогічно. В деяких сімях нема навіть печатного розплоду. Просадка сили сімей колосальна. Вже кілька зєднав, треба ще кілька зєднати. Завтра остання ревізія, по ній побачу, що пускати в зиму.
 8. А над Дністром у мене зараз +6,5. Пора перевірити зимові запаси і остаточно формувати гнізда в зиму.
 9. Тема , взагалі то, за ціну, а не полеміка з И.И. Так от - пасіка росте і з 2020 року почну продавати бжіл - пакети і сімї. Писав И.И., що по 500 не продали, а мені дешевше 700 аж ніяк невигідно продавати, краще і більше можна взяти медом. Для мене 700 це мінімум, а вище вже як вийде..
 10. Були вони в Червоній книзі ще десь в 50-х роках минулого століття. Зараз виведені з неї.
 11. Ніби збовтував при виготовленні суміші, але цілком можливо що заслабо. Дав ще раз суміш мавріка по Вашому рецепту, поки в три сімї. Маврик дійсно ніби розшарувався. Врешті, одна сімя не показник для всієї пасіки. В листопаді зіллю біпіномі певне вистачить.
 12. Робив смужки по Вашому рецепту. Минулого року було все добре, а цього року кліщ осипався також, але в одній сімї його є ще відносно багато. Може лійсно не бовтав флакон добре. Сьогодні=завтра повторю обробкувсієї пасіки.
 13. 50% від минулорічного. Якщо відкинути приріст за рахунок збільшення кількості сімей то десь 35 40 відсотків. Пасіка стаціонар, вулики лежаки.
 14. Після року зберігання маврік у мене став якимось білим і ніби загустів. В дистильованій воді з добавкою ялицевої олії розчиняється поганенько, є білі згустки. Запах ніби ослаб, торік був різкий. На упаковці вказаний термін до грудня 2020. Брав торік у dust-a.Хтось щось може пояснити ?
 15. В Ладижині фірма "Ензим", здається так її дражнять.
×