Jump to content

Ворон

Активные Пoльзователи
 • Content count

  617
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Ворон

 1. Дорога розкіш,апіваролем треба три обробки,що 4й день,пушкою в рази дешевше,тактик також дешевший.
 2. Чому бджоли незакладають тиху заміну на здорових личинках,щоб все було по Кашковському,невже бджоли нерозуміють що вони гинуть і треба міняти матку,раз вони по Кашковському розуміють яка личинка здорова.
 3. Я мав у себе на пасіці два роки аскофероз,тому ще раз наголошу,в нестерильному середовищі,де море спор аскоферозу,неможливо вивести незаражену матку іще із імунітетом,це нереально,і Кашковський мені це недоведе.
 4. Як можна вивести матку з імунітетом до аскоферозу,в зараженому середовищі,тобіш в вулику в якому море спор аскоферозу,ви перемудрували самі себе.
 5. Також взявби рулон,бажано телефон для звязку.,як нащот оплати.
 6. Повторю,тау-флувалінат вноситься в сім'ю в виді аерозолі,бо розчинник при приготуваня розчину для обробки сімей звичайна вода,а вноситься гарматою,невже незрозуміло пишу,концетрацію можна зробити любу,але інструкція гласить про дози,які взяті нез потолка.
 7. Маврик заточений під обробку ріпаку від квідкоїда,як від може незачепити кліща при попадані на нього,в нього така сама діюча речовина як в варотомі,невже заграничні спеціалісти випускають недіючі полоски,іх в Європі давно засудилиб,варостоп,який ви продате,належить ,за діючою речовиною до пиротроїдів,варотом і варостоп,як два брати близнюки,тому висновок невірний.
 8. Який 21 день,ви що незнаєте біології робочої бджоли,хімія недосяжна тільки коли кліщ в запечатаному розплоді,і це далеко не 21 день,.
 9. Інтересно як гармата "Варомор" впливає на товарний мед,коли я гарматою користуюсь після 15 серпня,коли весь товарний мед викачаний,а може і проданий,яким макаром отрутохімікат туда потрапляє?
 10. Прочитайте уважно тему,декілька сторінок назад,може зрозумієте про що мова.
 11. Я осики нехочу навіть даром,нестабільна деревина,300 і 230 рамку роблю з сухостою смереки(ялина),бокові під єврозамок під 145 рамку,зробив з сосни 1500 штук,збиваю по мірі потреби.п/с.Забув написати,скобами і втулками під дріт не користуюсь.
 12. Весна-Літо 2019

  Варостоп виробляє тільки один виробник,всі інші можуть робити підробки.
 13. Вказаний степлер якраз б'є скобу 5.7 мм,тому скоба недефіцитна,а купляти степлер під дріт,зайве,з цією задачею справляється ручний степлер,треба скобу 0.5 см.
 14. перейшов на рамки євро,де всі бруски мають одну товщину 10-9 міліметрів,верх прибиваю скобою 32 мм,брав в Паші,з паралельного,дешевши ненайшов,нижні бруски також з єврозамком,але б'ю цвяхом 25 мм,брав тамже,зекономив на платі,Паша згодився на оплату після отриманя,хоча можна оплатити і приват24,такої картки я немав на час покупки,про обрив гніздових рамок нічого сказати неможу,качаю мед тільки з наставок,необірвалось нічого,але витягував з середини гніздові рамки стамескою без проблем.п/с.Забув написати,міні масльонка,повна туфта,вже вийшла зладу,капаю як усі в степлер по 7 капель на 25 рамок.
 15. Весна-Літо 2019

  Автостопом можна пересуватись світом,полосками варостоп і варотом лікувати бджіл від кліща вароа,даними полосками користувався пять років,поки одного разу один з препаратів неспрацював,із 50 сімей лишилось 3,тоді я дав годі полоскам,і перейшов на гармату,відтоді зимівля 100%,кожен вправі сам вирішувати чим лікувати своїх бджіл,я написав за себе,полоски нероблять тільки для Володимира,продавців є досить.
 16. Весна-Літо 2019

  Недумаю що профільна література пишеться з потолка,я ще вчився по Шимановському,Нестеровоському і тд.
 17. Весна-Літо 2019

  Ще непридумали препарату з 100% ефективньостю,напевно невигідно його робити,будуть без зарабітку,все так з кліщом,як із колораським жуком
 18. Весна-Літо 2019

  зрозумів,в мене все як написано,пасіка зареєстрована,всі аналізи здані,про що є записи в паспорті пасіки.
 19. Весна-Літо 2019

  Віртуальні,це такі:
 20. Весна-Літо 2019

  Ви написаи неправду,ще невинайшли препарату,де ефективність обробки 100%,пасік без кліща неіснує в природі.
 21. Весна-Літо 2019

  Думка "спеціаліста",який заробляє на продажах полосок,і якому дослідженя профільних інститутів неуказ,благо я не клієнт,бо відказався від любих полосок.
 22. Тара для меду

  Якщо мед іде оптом,то негодяться,для них є бочки 200 літрів,для роздрібної торгівлі,в самий раз.
 23. Тара для меду

  Не парадокс,мінімальна кількість для замовлення 50 шт.,тобіш опт.
×