Перейти к содержанию

Solo

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  457
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

506

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Медогонка
  "Машенька"

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Тернопільська обл.
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  БК 8 (300+145)
 • Порода пчел
  місцева

Посетители профиля

2 120 просмотров профиля
 1. Перепрошую за неуважність, в мене гризли жовтий. Сірого ще навіть не бачив.
 2. Карпатська бджола

  Може й так і було.
 3. Карпатська бджола

  Колись складалося у більшості пасічників і більшість хвалило цю породу. А зараз всім бакфаст і карніку подавай. Може я неправий?
 4. "Джеро" нервово курить!

  На першому відео розпечатка піврамки більше 25-ти секунд (коли почалося відео то було вже розпечатано 1/4 рамки). На третьму відео розпечатка 300-ї рамки (перша рамка) зайняла 60 сек. Розпечатування другої рамки зайняло 45 сек і це з маленьким переривом на пояснення. Але, повторюсь, розпечатувати 145-ту і 300-ту не одне і те ж. Давайте
 5. "Джеро" нервово курить!

  Ми про різне. Я мав на увазі не просту вилку а "культиватор". Також я не говорю про 145-ту рамку. Коли розпечатую 145-ту, то теж культиватором не користуюся, а розпечатую саморобним, простим пасічним ножем, зробленим з пилки "Дружба-2". Я про 300-ту, там кінчик ножа може пошкодити сот. А особливо важко розпечатувати ножем стандартну українську рамку з роздільниками гофмана. Її там перекручувати потрібно декілька раз, а культиватором тільки один раз, коли перевертаєш на другу сторону.
 6. "Джеро" нервово курить!

  На ютубі є багато відео як розпечатують цим "культиватором". Ось декілька:
 7. "Джеро" нервово курить!

  Так це "Меліса", там є їх клеймо. Але в магазинах і інтернет магазинах появилось тільки зараз, навіть у "Меліси" на сайті їх до цієї пори ще немає. І все одно купляють комбайни, навіть з триметровими жатками. Є вже комбайни з двигунами від мотоблоків і шириною жатки приблизно в 1 метр (китайці роблять) і їх теж купляють. І навіть ваш "Павік" виробляє декілька видів ножів, і їх купляють. Так і ця вилка, теж знайдуться покупці. "Проходів" потрібно в 3-4 рази більше ніж ножем але нею, процес розпечатки йде швидше, в рази більша швидкість самого проходу як у звичайного пасічного ножа. Також вона не портить стільників, хіба що спеціально хтось це захоче зробити. Але у цієї вилки є і мінуси. Самий основний мінус то те що важко її чистити (вичищати з голок забрус). Кому як. Хто розпечатує ножами і вилками, а кому лінію подавай. В мене є ваш свердлильний станочок на чотири отвори. Я ним дуже задоволений. А Степаненко з Ярославля каже що йому дирки в планках рамки краще свердлити на звичайному малогабаритному свердлильному станочку поставивши чотири планки одна на одну. І не дивлячись на те все як я розхвалив вилку вище, я все одно куплю ваш "Джеро". Чекаю на нього. А як буде малий, то замовлю і його.
 8. "Джеро" нервово курить!

  @Ю.М. а щось таке не плануєте робити? Одна вилка саморобна, друга, тиждень тому, куплена в магазині. Дуже зручно працювати. Розпечатував соняшник саморобною, купленою ще не пробував.
 9. Донный пыльцесборник

  Я купляв ось тут: https://vashapasika.com.ua/uk/вулики-та-комплектуючі/reshetki_pyiltseulovitelnyie/reshitka-pilkovlovlyuvalna-shiroka-408kh148.html
 10. Яка ціна годівничок до прививочних рамок? Яка ціна зібраних прививочних рамок на 145 і на 300? Чи висилаєте прививочні рамки в комплекті з "бігудями"?
 11. https://knigi1886.com/p752142368-kniga-fenomen-medonosnoj.html
 12. Донный пыльцесборник

  А в кого восьмирамкові вулики? В мене наприклад восьмирамкові, ще й розмір між боковими стінками нестандартний, 315 мм. Тоді як?
 13. Донный пыльцесборник

  Тут ще фото:
 14. Донный пыльцесборник

  Лоток знизу і висувається назад:
×