Перейти к содержанию

Solo

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  389
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

434

1 Подписчик

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Тернопільська обл.
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  Українські
 • Порода пчел
  місцева

Посетители профиля

1 853 просмотра профиля
 1. Тиждень тому я отримав.
 2. Дуже цікаво, розказуйте.
 3. Я б тут теж додав смайлик Якщо Ви уважно читали моє повідомлення, то прочитали б: Але в ніякому разі не остовне, як Ви трактуєте.
 4. Нічого конкретного до даної зустрічі просити не буду, тому що і на цей раз не їду. Але в загальному скажу. Далеко не останнє місце на всіх зустрічах займає тема конференції. Тому на початку треба попередньо оприділитись з доповідями а вже потім оголошувати реєстрацію учасників. Я, наприклад, одні теми слухаю з задоволенням і цікавістю а на других виходжу з залу. І щоб походити собі по коридорі готелю чи біля ставка в дворі готелю, це марно витрачений час. Але згоден, живе спілкування в "колуарах" чи за "чашкою чаю" це найкраща конференція.
 5. Медогонки фирмы МЕЛИСА 93

  Трохи правий, трохи ні. Маю "Машеньку" від Меліси. Медогонка сподобалась. Як показував Володимир Маліков в своєму відео, при працюючій медогонці, на її кришку, можна ставити стакан з водою і незамітно буде що крутиться в неї ротор. З блоком керування не все так райдужно. Блок цей не розроблений для "Машеньки". Запрограмовано в ньому п'ять поограм. Одна " ручна", дві для медогонок з синхронно-поворотними касетами та дві для радіалок. "Дідовської" програми в цій медогонці немає, а вона так потрібна в цій медогонці. Скільки я раз дзвонив до Лемішева С.М. - незлічити. Дзвонив, також, до конструктора цих блоків. Все марно. Поки медогонка на гарантії, буду користуватись її рідним. А там поставлю свій, зроблений самотужки, по схемі Володимира Науменка. (Зкориставшись моментом, ще раз подякую Володимиру за схему і прошивку.) Або поставлю блок від Сергія Коваленка, куплений в нього, за невелику ціну. Він мені теж сподобався.
 6. Статті, про приводи, які виготовляє Буряков, не було в жодному журналі. Але популярність цих приводів не зрівняти с вагами і сітками, разом взятими.
 7. Але під "прикриттям" статті.
 8. Можна сказати, ніскільки не експлуатую (з весни, коли треба було розширяти сім'ї). Побачив в інтернеті відео Олександра Кузменко, замовив собі скотчу, зробив 40 корпусів, на 20 ще залишив собі стрічки, решту вже продав. Пане Михайло, подивіться на відео нижче. Там знайдете відповіді на свої запитання. Але в мене, на відміну від Олександра, корпуси фальцеві, з внутрішнім розміром 450х315 мм.
 9. А тут дві рекламні статті.
 10. Інформативна стаття поо модулі і гарна пасіка у Василя Левка. Не сказано тільки яким легковим автомобілем перевозить свої модулі пан Василь.
 11. Улей для отводков

  Фольга самоклейка. Подивитись можна тут:
 12. Улей для отводков

  Фольга дорожче но роботи менше.
 13. Продам алюмінівий скотч для захисту екструдованого пінополістиролу від прогризання бджолами. Скотч придатний для виготовлення надставкових корпусів обшитих дерв'яними рамками товщиною 20 мм. Стрічка має довжину 5 метрів, ширину 133 мм та товщину 50 мкм. В наявності є 22 шт. Ціна 25 грн за 1 шт.
×