Перейти к содержанию

Solo

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  368
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

410

Информация о Solo

 • Звание
  збираю маточне молочко 0660339384 0680471861

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Тернопільська обл.
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Українські
 • Порода пчел
  місцева

Посетители профиля

1 715 просмотров профиля
 1. Карпатська бджола

  Підтверджую, цього місяця до мене дзвонили два пасічники, один з Дніпропетровської обл., другий з Запоріжзької. Хотіли купити пакети. Хоча об'яву про продаж пакетів я подавав тільки в журнал «Бджоляр», приблизно чотири роки тому, для моніторингу. І ніколи жодного пакета не продавав. Питали тільки ціну, породність їх не цікавила.
 2. Це річна? Я платив 100 грн за роботу. Журнали для підшивки відсилав свої з передплати.
 3. Скільки коштує електронна версія?
 4. Взрывоопасно: мёд :)

  А Стів (Степан) Возняк, компаньйон Стіва Джобса та співзасновник фірми Apple - українець за походженням. Можливо тому і яблуко надкушене.
 5. Мені теж привезли вчора 2 м³, заплатив 7000. Розміри 35х175 мм., довжина 4 метри. Та 25-ка різної ширини і довжиною теж 4 метри.
 6. Буде ще бочка, не все відразу. Перший рік як соняшник посіяли.
 7. Не помиті. Але є декілька тріслих кришок.
 8. Донный пыльцесборник

  Скільки коштує такий?
 9. Интересное о пчёлах

  Американська компанія запатентувала автономних бджіл-роботів Велика мережа американських гіпермаркетів Walmart оголосила про реєстрацію патенту на новий тип автономних роботів у вигляді бджіл. Такі дрони будуть переносити пилок з однієї рослини на іншу, використовуючи датчики і камери для виявлення місць посівів, передає Новое время. Патент на роботів-бджіл був представлений ще з п'ятьма патентами на фермерські безпілотні літальні апарати. Один з них ідентифікує шкідників, а інший буде контролювати здоров'я сільськогосподарських культур. Точна мета Walmart для цих патентів невідома, але вони можуть сигналізувати про те, що компанія сподівається перейти в сільське господарство і отримати більше контролю над своїм ланцюжком постачання продовольства. При цьому Walmart нещодавно зосередився на покращенні свого бізнесу з доставки продуктів. Зокрема, в деяких місцях служба буде пропонувати доставку в той же день всього за три години. У січні Walmart також подала патент на онлайн-магазин покупок, який дозволить покупцям приймати або відхиляти продукцію, зібрану працівниками Walmart. Додамо, Walmart не перша організація, яка створила робота-бджолу. В останні роки вчені шукають способи зупинити катастрофічне зниження світової популяції бджіл, що запилюють майже третину всіх продуктів, які в кінцевому підсумку споживає людство. Наприклад, дослідники з Гарвардського університету представили перших подібних бджіл ще в 2013 році
 10. Вже декілька днів як отримав, питайте на пошті.
 11. Від початку вересня не хочуть віддавати тару. Кожного разу переносять з дня на день, з одного тижня на другий і так вже тягнется пів року.
 12. ПРОДАМ ПЫЛЬЦЕСБОРНИКИ

  Одне з другим не сходиться.
 13. Здравствуйте Рудий Панько !

  >Скажу так, книжка не для мене.

  >Віддам її безплатно (оплата тільки за пересилку) тому хто перший напише мені в лічку.

  >А бджіл я люблю. І працюю з ними вже більше 20 років. 

  Предложение еще в силе ?

  Если книга в наличии, готов купить ее.

  1. Solo

   Solo

   Купити книжку Ви можете подзвонивши до Леонори Олександрівни Адамчук за тел.: 0976906588. Ціна 150 грн.

×