Перейти к содержанию

Solo

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  495
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

573

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Медогонка
  "Машенька"

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Тернопільська обл.
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  БК 8 (300+145)
 • Порода пчел
  місцева

Посетители профиля

2 254 просмотра профиля
 1. Щось я сумніваюсь що в цьому році потавчани подаватимуть пропозицію на зустріч.
 2. Ось тут росте біла конюшина (горішина) на пасіці Березовського:
 3. В кінці лютого вийде книжка Пилипенка "Історія карпатських бджіл". У ній можна буде прочитати про першоджерела.
 4. Сьогодні забрав підшивки журналу за минулі роки з палітурної майстерні:
 5. В кінці цього тижня мали відправити на пошту здвоєний номер за листопад-грудень. Січневий номер чекайте в середині березня.
 6. Кто как выходит в Интернет

  А якось електрика до Вас йде? Вони по електричних стовпах теж тягнуть.
 7. Я тому і скрін зробив. Там вона по 49 грн, а для зареєстрованих покупців по 44 грн 10 коп. Але в якомусь магазині я бачив цю книжку по 20.
 8. На форумі вже складалися форумчани для передруку книжки. Все получилося. Запитайте в @Олександр Васильєв. А чому не зробити щось подібне до ксерокопії анонсованої Вами книжки про ММ на українській мові? Хай собі люди читають та вчатся.
 9. Електронний варіант вже давно гуляє інтернетом, ще й якість на висоті.
 10. Улей для отводков

  Теж така думаю. Ось відео про вивід матки з 1991 року. На той час, може ще нікот не було. На 18:30 починається спосіб виведення з привививочним ящиком: Але у нас в цей спосіб масово почали виводити матки після того як Рудь навчив як користуватися ройовим ящиком.
 11. Кто как выходит в Интернет

  Тоді купляйте модем.
 12. Кто как выходит в Интернет

  "Н", у мене світиться постійно, з модемом чи без нього. Але в більшості часу світить ще Н+. І це не наслідок підсилення сигналу модемом. Телефон, в даному випадку, що на скріні, працює від Wi-Fi. Модем, в свою чергу, приймає сигнал на внутрішню антену і віддає телефону через Wi-Fi. На телефоні без модему, такої швидкості як на скріні, не було ніколи.(Колись, в "Укртелекомі", такої швидкості не було. А було не більше 5 Мбіт/сек (стояв такий тариф). І платив я за нього 215 грн. Якщо у Вас зв'язок ідеальний то купляйте сам модем. І коли він у Вас не буде добре працювати, тоді докупите антену. З антеною запрацює. Он в "Ромео" сигнал невпевнений, а інтернет працює. А може на вашій базовій станції ще не замінили обладнання на 3G? Не говорячи вже про 4.
 13. Кто как выходит в Интернет

  Вчора прийшов модем і в "Київстарі замовив "сім-пару". Ось тести швидкості вчорашнього вечора і сьогоднішньої ночі (ближче до ранку).
 14. Улей для отводков

  На скільки я пам'ятаю, цей матковод Аркадій Большаков. І вулики в нього не такі як на відео. Його ящики були з фанери а всередині екструдований пінополістирол на двох передніх стінках і одній боковій. Про вулики ящики Большакова розказує Комісар у своїй книжці "От маточника к плодной матке". Є також відео " На матковивідній пасіці Аркадія Большакова". Але я можу помилятись.
×