Jump to content

офіцер

Пользователи
 • Content count

  130
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

268

About офіцер

 • Birthday 02/20/1977

General Information

 • Пасека в
  Хмельницька обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  151-200
 • Ульи
  Дадан, БК на 145
 • Порода пчел
  карніка, УС, бакфаст

Recent Profile Visitors

1,355 profile views
 1. Де ви географічно находетися?
 2. Станки для розпечатки рамок

  Не можу найти. Скиньте, будь ласка, силку.
 3. Так, це свидина.
 4. Наберіть в гуглі свидина.
 5. Такий запах дає свидина (запах мишей в перемішку із запахом носків). Цвите відразу після акації. Мед має темний відтінок. Цього року кілька днів був взяток до двох кілограм у день.
 6. Від отруєння гербіцидами, як правило, у бджоли роздувається черевце, і вона повзає не в змозі летіти.
 7. Народна мудрість: «скажи, хто твій друг, і я скажу хто ти». Ми хочемо жити у вільній правовій державі, але виправдовуємо злочинні дії. Одягаємо вишиванку і говоримо, що ми патріоти, але ними не є. Справжній патріот не буде оправдовувати злочинні дії нікого, навіть друга. Сократ сказав «Платон мені друг, але істина дорожча». Для гідної людини (справжнього патріота) закон і правда повинні бути понад усе. Так, як у всіх нормальних країнах. Тому люди там нормально живуть. А для мордору і псевдопатріотів, брехунів, порушення закону — це буденна справа.
 8. По кількості на поверхні розчину парафіну до взятого воску (по об"єму) можна приблизно оцінити його у відсотках. Вощину фальсифікують, як мінімум 10 років, тому він є у нас у воску із кожним роком його вміст збільшується. Навіть, якщо ви будете робити вощину із свого воску, у вас немає ніякої гарантії, що в ній не буде парафіну.
 9. Наявність у воску парафіну, а також стеарину (який почали активно додавати для підвищення температури плавлення суміші) можна легко перевірити удома .Щоб перевірити наявність парафіну у воску потрібно взяти у пробірку 1/3 етилового спирту (С2Н5ОН), невеликий шматочок воску чи вощини і калій гідроксид (КОН) по об'єму так як і воску. Вміст пробірки обережно нагрівають на вогні. Віск плавиться і реагує з калій гідроксидом, а парафін в реакцію не вступає і плаває на поверхні розчину. Якщо є стеарин, то у розчині крім того, будуть плавати утворення (щось середнє між сніжинками і клаптями). Якщо чистий віск, то розчин буде однорідним і прозорим із жовтуватим забарвленням. Будьте обережні під час нагрівання, бо розчин від сильного кипіння може вийти із пробірки, і ви не отримаєте достовірного результату.
 10. Хочу придбати. Скиньте реквізити.
 11. Там були делегати від спілки березовського
 12. Инвертированный сироп

  Який має бути тепловий режим і на протязі якого часу?
×