Перейти к содержанию

офіцер

Пользователи
 • Публикаций

  107
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

174

3 Подписчика

Информация о офіцер

 • День рождения 20.02.1977

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Хмельницька обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  151-200
 • Ульи
  Дадан, БК на 145
 • Порода пчел
  карніка, УС, бакфаст

Посетители профиля

871 просмотр профиля
 1. Модуль-платформа для перевозки пчёл

  Ціна і фото. Краще відео.
 2. Каліпсо має діючу речовину тіаклоприд, як і біскайя. Ось вам характеристика в допомогу. http://rupest.ru/ppdb/thiacloprid.html
 3. Біскайя контактник, якщо попаде на бджолу, то вона загине і не прилетить до вулика. Тому ви не бачите сильного відходу, бо гине тільки льотна бджола, на яку попав інсектоцид.
 4. Нуклеус на гнездовой рамке

  Скільки маток (у %) облітується у такому нуклеусі? І чи немає проблем з обльотом маток в нуклеусних відділеннях, де кольори білий і відразу блакитний?
 5. Я теж би хотів мати таку книгу.
 6. На жаль, і моє знайомство з Асканія Пак не підтвердило моїх сподівань. "Зафіксована" і обіцяна ціна, від "поважного" експортера так і залишилась лиш обіцянкою. Менеджер Сергій, який відбирав зразки, мене приємно вразив людяністю. Я пообіцяв цього експортера прорекламувати у нас на зборах пасічників, як надійного партнера, з яким можна працювати. В перспективі обговорювалася довготривала співпраця, так як у мене і моїх колег досить непоганий об"єм меду, який з часом буде збільшуватися. Здавши аналізи і обговоривши усі нюанси, я з нетерпінням продовж 15-16 днів чекав на результати. Але так довго чекаючи на результати, я розумів, що щось не те. Мій мед пройшов аналізи, але мені повідомили, що умови змінено і мій мед можуть забрати, але значно дешевше. Можливо експортер не дорожить своєю репутацією або думає, що такі речі пройдуть безслідно. Але, що нас не вбиває, робить сильнішими, заставляє розумнішати і робити висновки. На жаль, для співпраці я надійного партнера не отримав, але отримав непоганий урок, що є теж позитивно. Напевно, наші експортери не розуміють, що пасічники змінюються і потрібно видпрацьовувати інший алгоритм співпраці, який буде вигідний обом сторонам, так як ми є послідовними ланками в ланцюгу. Перш, ніж співпрацювати з Асканія Пак, перед тим подумайте, чи варто.
 7. Тара для меду

  Яка ціна і якість бочок. нові чи бу?
 8. Денисе, я думаю, що ти помиляєшся. Якщо спілка хоче розширення, то таких умов би не ставила у ціновій політиці оргвнеску. Скоріше всього, вони не були зацікавлені в тому, щоб приїхали люди не підконтрольні їм і не задавали своїх питань. Від Хмельниччини хотіли поїхати у Яремче пасічники, але великий оргвнесок відбив їм бажання.
 9. Ні. Не бачу переваг, щоб туди вступати. Там про простих пасічників ніхто не думає. Льоня приїжджав, коли ми організовували спілку, лапші нам навішав і поїхав. Потім жалівся, що ми йому не компенсували дорогу ( це так він нас агітував вступати у спілку) Вийшло, як у тому фільмі про 12 стільців "но деньги вперьод".
 10. Це не в цього "спеціаліста " трутні воду носили.
 11. Дуже цікаво. Людина, яка має свою пасіку +/- 50 сімей починає керувати пром пасікою. На одній керівній посаді вже ми його побачили. Напевно, хоче, щоб "рильце пушком обросло."
 12. Я би рекомендував з Бартніком взагалі не зв"язуватися. Якщо хочете проблем, тоді - можна.
 13. Цукор це і є сахароза, яка гідролізується (розпадається під дією ферменту інвертази) на глюкозу і фруктозу 50% на 50% С12Н22О11+Н2О=С6Н12О6+ С6Н12О6 сахароза глюкоза фруктоза Загальна формула глюкози і фруктози однакова, так як вони є ізомерами.
 14. Відхилення- це, коли шукати в інших відхилення.
×