Jump to content
Форум на ТочкУ

Beevos

Пользователи
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Beevos

 1. Хочу трошки автоматизувати процес очистки пилку. Сіяв на звичайному ситі для меду. Атут планую купити сита ля промислових віялок з оцинковки що мають круглі отвори. Верхнє буде відсівати крупну фракцію (бджоли і злиплі крупинки пилку) На сердньому буде залишатись товарний пилок. Який потім буду віяти. А на низ в лоток буде падати мука. ПИТАННЯ якого розміру мають бути круглі отвори в ситах. Бо в ситі для меду вони чотирикутні і видповідно більші за площою ніж круглі . Справа в тому що планую замовляти по інтернету і спробувати можливості не маю. Буду в
 2. Деже вдячний за відповідь! Нажаль я на смартфоні не можу показати зображеня, але я мав на увазі як самі планки в верхній і нижній обвязці зєднані між собою?
 3. Я теж підзбирав комплектуючих для пресу, трохи ясеневих дощок. І зараз ведуться як то кажуть проектні роботи. Цікавить два питання: 1) каркас вулика має бути обовязково з ясеня чи дуба (чи то тільки планочки що зєднують дві рами а рами можна хвойні) 2) яке краще кутове зєднання для верхньої і нижньої рамки вулика - особливо нижньої бо в відео показано ніби вона має всоьго 2 см. Усім дуже буду вдячний за відповідь.
 4. doctor можливо не дочитався, а вентиляція у вас як організована? дякую
 5. Раніше про Делони я не чув, але в мене виникло бажання спробувати багатокорпусну систему. Тому зробив два вулики на піврамку 145 і минулого літа посадив в них відводки, що правда перейти на піврамку не встиг і зимують вони в мене в двох корпусах але на даданівській рамці. Почитавши теми про Делони та інтернет матеріали вони мене дуже зацікавили. Зараз вагаюся в своєму виборі системи, але з другої сторони півкорпуси більш поширені і на них легше перейти з даданівської рамки і по об'єму корпуса Делонами, но по 12 р в корпусе ( рамки 282 на 202 мм) це ж приблизно однаково??? Може хтось має досв
 6. Доброго здоров'я всім! Цього року починаю переходити на багатокорпусні вулики на рамку 435*145, і мені цікаво а ви пробували бджоловидаляч квебек, щоб не струшувати рамки. Бо я збираюсь їх робити чи може в когось є інші варіанти видалення бджіл з медових корпусів. Дякую!
×
×
 • Create New...