Jump to content

Анатолий Крутий

Активные Пoльзователи
 • Content count

  194
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

463

1 Follower

General Information

 • Пасека в
  Украина - Ровенская обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  украинские
 • Порода пчел
  Дворняжки с карпатскими предками

Recent Profile Visitors

1,954 profile views
 1. Мабуть люди просто не розуміють первісного значення свята Пасхи і того, чого взагалі відбуваються на Землі різні природні катаклізми. Нам це пояснено, але майже ніхто з людей цього не розуміє. Погана погода та різні катаклізми зовсім не є спеціально надісланою карою для людей. Стосовно Великодня, то люди зробили привід з нього просто нажертися до нестями, бухнути, відпочити, повеселитися. Хочеться же хоч якоїсь радості в житті.
 2. Гыыы

  Пісенька з філософським змістом про зміст життя: https://youtu.be/f9UoU94YlPQ ( Пётр Мамонов – «Ну вот я уже в гробу, а мне все мало» - песня ) ----------------------------------------------------------------- Пётр Мамонов – «Ну вот я уже в гробу, а мне все мало». Текст песни Я пошел в универмаг и купил там все, Новые ботинки, щетку и пальто, Овощи, фрукты и вино, И синее пластмасовое ведро. А мне все мало мама, я хочу еще. Я поехал на машине туда и сюда, Киев, Одесса, Таганка, Караганда. У меня в кабине цветные провода, Радио играет туда и сюда. Я лежу в кювете, у меня есть все, А мне все мало, я хочу еще Аккумулятор, предохранитель и путеводитель. Ох, так я устал от первого акта этой пьесы, Ох, как я хотел бы, вот чего-нибудь того, мама Чего нибудь постелить. Я родился, развелся, потом еще, А мне все мало, я хочу еще Раз семь, раз шесть, ну хотя бы раз пять, Мама, я хочу опять. Вон она пошла, моя первая жена. И вот ребята я сижу на даче, Я старичок, я строю сарайчик, строю дровничок. У меня сынок, у меня внучок. У меня припрятанный тайничок, Может пра, пра, пра, пра, пра, пра, пра, пра, Правнучок поползуется. И вот я лежу в могиле, у меня есть все, И мне не надо ничего еще. У меня вода, у меня земля, У меня песок, у меня тишина. У меня темнота, Мне не надо ничего покупать, Мне не надо чинить кровать. Мне не надо никого в гости звать. Мне не надо никому, ничего объяснять. Я доволен.
 3. Проблемы с электричеством

  Поставити сонячну панель і теж буде вам щастя: https://vezha.vn.ua/sonyachne-sklo-ukrayiny-u-vinnytsi-vidkryly-zavod-z-vyrobnytstva-sonyachnyh-panelej-fotoreportazh/ ( У Вінниці відкрили завод з виробництва сонячних панелей )
 4. Скоро літо нарешті прийде https://www.youtube.com/watch?v=mMr3F6Ghl9o ( Бесконечное лето – флейта )
 5. Цікаві фото

  Мені колись на очі була попалась інформація, що цих скорпіончиків любителі розводять. Але вже не пам’ятаю, де про це було сказано. Попробуй запитати про це у одного ентомолога з Києва. Може він підкаже тобі це, якщо захоче. Він веде свій канал про всяких букашок. Канал його називається Dr Victor Fursov - Entomologist Beekeeper Teacher В одному недавньому своєму відео, наприклад, він розповідав детально, як розводити Жука Зофобаса в домашніх умовах. Може він знає, як розвести і тих скорпіончиків. Цей чоловік працює в одному науковому закладі в Києві, де все це досліджують. Думаю, що якщо він особисто сам не знатиме про розведення цих скорпіончиків, то зможе проконсультуватись у своїх колег. Якщо розповість тобі про це, то поділись тут з нами в темі інформацією. https://youtu.be/-9KIDAiX43c ( Как Разводить Жука Зофобаса в Домашних Условиях? От А до Я. )
 6. Цікаві фото

  Замічав і я у своїх вуликах таких букашок. Думав, що може то якісь шкідники бджіл. Був якось парочку них піймав у вулику та надіслав в конверті в Інститут бджільництва ім. Прокоповича з просьбою підказати мені, що то таке. В інституті на мене дещо «положили», ну, проігнорували моє звернення до них, що характеризує їхнє відношення до пасічників своєї країни. Мали би взагалі по закону «Про звернення громадян» дати хоч якусь відповідь в принципі. Пошукав сам в інтернеті. Зразу не вдавалося знайти відповідь про тих букашок, але все таки потім вдалося визначити, що то таке. Виявляється, що навіть дуже корисні створіння. Їх навіть деякі тераріумісти спеціально розводять. Навіть не знав, що є любителі спеціально розводити якихось букашок мініатюрних розмірів. Поділюся деякою інформацією. Надіюсь, що буде цікаво: Ложные или книжные скорпионы ( Chelifer cancroides), длиной 1-7 мм, принадлежат к группе паукообразных (Arachnida) и совершенно безвредны для человека и пчел. У этих животных есть более перспективное свойство (нежели корм), а именно способность уничтожать клещей на "культурных" наземных членистоногих. Можно найти в интернете и почитать статью “Доктор Макс Байер - "Ложный скорпион, желанный гость пчелиных семей"… Еще один источник о ложном скорпионе на одном форуме: https://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=13&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjS07jWi5_cAhVHfiwKHeN0BtEQFgiKATAM&url=http%3A%2F%2Fmwob.com.ua%2Fshowthread.php%3Ft%3D4439&usg=AOvVaw29_5eur4M4dTLnTJXRFpA- ( Книжный ложноскорпион в борьбе с варроатозом, молью и т.п. ) В інтернеті можна знайти більше інформації про цих букашок з допомогою пошуковика. Головне тепер знаєте, що то за «звірі» такі живуть у вуликах.
 7. Флешмоб «Посади медонос»

  Вихід є. Потрібно ставити воєнізовану охорону. Тоді все стане окей.
 8. Клуб анонимных гетеросексуалов

  Несколько анекдотов о братьях наших меньших, то есть о зверях разных. Гид раздаёт туристам колокольчики и говорит: «Это для того, чтобы отпугивать медведей гризли. И будьте внимательны, находясь на лесной тропе, не наступите в говно этих самых гризли». Кто то из туристов спрашивает: «Товарищ гид, а как вы определяете, что это говно гризли?». Тот отвечает: «Очень просто. Из кучки говна гризли всегда торчит колокольчик». ------------------------------------------------------ Рыбачат русский и чукча. Вдруг из воды выходит медведь. Чукча одевает кроссовки, а русский ему говорит: «Бежать не получится. Медведи набирают большую скорость». А чукча говорит: «А я не буду с ним соревноваться, мне главное тебя обогнать». ------------------------------------------------------ Студент в сельхозтехникуме сдает экзамен по животноводству. Знает хорошо, но на пятерку не дотягивает. Препод говорит: — Давайте задам вам вопрос не из курса. Ответите — пятерка ваша. Студент соглашается. Препод: — Коровам аборт делают или нет? Вопрос сложный, можете выйти, подумать. Студент выходит из аудитории, бегает по коридорам, спрашивает у всех — никто не знает. Наконец один говорит: — Иди на зоофак, на кафедру животноводства, там Колян — лаборант. Он точно знает. Студент бежит на кафедру и видит укуренного Коляна. — Колян, выручай, пропадаю! Скажи, коровам аборт делают или нет? Колян задумался и говорит: — Ну, ты чувак и залетел… ---------------------------------------------------------- А для большего поднятия настроения картинка. На фото зверьки бабаки:
 9. Клуб анонимных гетеросексуалов

  А так як той мужичок зміг би, і обов'язково зробити таке без памперса?...
 10. Весна-Літо 2019

  Ну, не у всіх випадках таке буває. Буває і так, як в тій приказці: А підірване здоров'я від того буває, що людина надто вже ревно в природу втручається. Ось і надірве собі здоров'я якоюсь там лопатою чи кайдом. Тому для того, щоб надовго зберегти здоров'я, не потрібно надмірно в природу втручатися, а діяти так:
 11. Методи визначення породи бджіл

  А чи вистачить сканера з роздільною здатністб в 2400? Просто у мене є такий. А зацініть одну свіжу російську програму для визначення породи бджіл. Що про неї особисто можете сказати. Інформація про цю програму за посиланням нижче: http://www.pchelovod.info/index.php?showtopic=76206 ( Новая программа для определения породы пчел на одном российском форуме пчеловодов )
 12. Якщо погуглити фразою типа «Старовинні картини на тему бджільництва», то можна знайти полотна про те, як виглядали вулики у старовину. Нижче приведу хоча би картини трьох живописців: Богатов М. «Пасічник» Крамской І. «Пасічник» Лєвітан І. «Пасіка» В інтернеті є досить багато інформації про сучасне бортництво. Наприклад, можна погугли фразою «Бортники Полісся». Ось хоча би парочка посилань. https://youtu.be/D_LGOrpPzpw ( Бортники Полісся ) https://ukrainer.net/bortnyky/ ( Бортники. Люди лісу ) І ще дам дві картинки вуликів - бортей. Ну, може собі зроблю такий вулик як вулик - борть "старичок-боровичок", щоб губи були за прилітну доску, а бджоли вилітали з очей вулика. А нижче відео про те, як деякі люди роблять дахи з очерету для вуликів: https://youtu.be/oyTyJ9IGn1Y ( Делаем крыши для пчёл! Таёжная жизнь, грибы, ягоды ) Вулики - колоди - 1.bmp
 13. Продам насіння крутаю (головатень).

  Повідомляю, що залишився один мішок насіння головатеня. Оголошується весняна скидка до 200 грн. за кілограм. Налітайте, якщо кому потрібно, а то якщо не продам в найближчий час, то висію сам. Можна залишати повідомлення в приват на форумі.
 14. Клуб анонимных гетеросексуалов

  А який тоді зміст був у тому, щоб взагалі йти чи їхати голосовути? Для чого без толку потратив свій час на те, щоб дійти до виборчої дільниці і назад додому? Справа в тому, що якщо в бюллетені все позакреслювати, то такий бюллетень здається вважається недійсним. Хтось щось комусь хотів доказати своїм поступком і що саме? Та до одного місця їм позиція якогось дивака, який щось ніби хотів своїм поступком показати, хотів випендритися якось тим, що всіх позакреслював і потратив на це навіть свій час. Потрібно сходити до дохтора, що провіряє у людей логіку мислення, може випише якісь ліки.
 15. Клуб анонимных гетеросексуалов

  Бывают же на свете счастливые люди. А некоторые бывает даже завидуют чей то хорошей по их мнению работе...
×