Jump to content

Анатолий Крутий

Активные Пoльзователи
 • Content count

  191
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

451

1 Follower

General Information

 • Пасека в
  Украина - Ровенская обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  украинские
 • Порода пчел
  Дворняжки с карпатскими предками

Recent Profile Visitors

1,911 profile views
 1. Цікаві фото

  Мені колись на очі була попалась інформація, що цих скорпіончиків любителі розводять. Але вже не пам’ятаю, де про це було сказано. Попробуй запитати про це у одного ентомолога з Києва. Може він підкаже тобі це, якщо захоче. Він веде свій канал про всяких букашок. Канал його називається Dr Victor Fursov - Entomologist Beekeeper Teacher В одному недавньому своєму відео, наприклад, він розповідав детально, як розводити Жука Зофобаса в домашніх умовах. Може він знає, як розвести і тих скорпіончиків. Цей чоловік працює в одному науковому закладі в Києві, де все це досліджують. Думаю, що якщо він особисто сам не знатиме про розведення цих скорпіончиків, то зможе проконсультуватись у своїх колег. Якщо розповість тобі про це, то поділись тут з нами в темі інформацією. https://youtu.be/-9KIDAiX43c ( Как Разводить Жука Зофобаса в Домашних Условиях? От А до Я. )
 2. Цікаві фото

  Замічав і я у своїх вуликах таких букашок. Думав, що може то якісь шкідники бджіл. Був якось парочку них піймав у вулику та надіслав в конверті в Інститут бджільництва ім. Прокоповича з просьбою підказати мені, що то таке. В інституті на мене дещо «положили», ну, проігнорували моє звернення до них, що характеризує їхнє відношення до пасічників своєї країни. Мали би взагалі по закону «Про звернення громадян» дати хоч якусь відповідь в принципі. Пошукав сам в інтернеті. Зразу не вдавалося знайти відповідь про тих букашок, але все таки потім вдалося визначити, що то таке. Виявляється, що навіть дуже корисні створіння. Їх навіть деякі тераріумісти спеціально розводять. Навіть не знав, що є любителі спеціально розводити якихось букашок мініатюрних розмірів. Поділюся деякою інформацією. Надіюсь, що буде цікаво: Ложные или книжные скорпионы ( Chelifer cancroides), длиной 1-7 мм, принадлежат к группе паукообразных (Arachnida) и совершенно безвредны для человека и пчел. У этих животных есть более перспективное свойство (нежели корм), а именно способность уничтожать клещей на "культурных" наземных членистоногих. Можно найти в интернете и почитать статью “Доктор Макс Байер - "Ложный скорпион, желанный гость пчелиных семей"… Еще один источник о ложном скорпионе на одном форуме: https://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=13&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjS07jWi5_cAhVHfiwKHeN0BtEQFgiKATAM&url=http%3A%2F%2Fmwob.com.ua%2Fshowthread.php%3Ft%3D4439&usg=AOvVaw29_5eur4M4dTLnTJXRFpA- ( Книжный ложноскорпион в борьбе с варроатозом, молью и т.п. ) В інтернеті можна знайти більше інформації про цих букашок з допомогою пошуковика. Головне тепер знаєте, що то за «звірі» такі живуть у вуликах.
 3. Флешмоб «Посади медонос»

  Вихід є. Потрібно ставити воєнізовану охорону. Тоді все стане окей.
 4. Клуб анонимных гетеросексуалов

  Несколько анекдотов о братьях наших меньших, то есть о зверях разных. Гид раздаёт туристам колокольчики и говорит: «Это для того, чтобы отпугивать медведей гризли. И будьте внимательны, находясь на лесной тропе, не наступите в говно этих самых гризли». Кто то из туристов спрашивает: «Товарищ гид, а как вы определяете, что это говно гризли?». Тот отвечает: «Очень просто. Из кучки говна гризли всегда торчит колокольчик». ------------------------------------------------------ Рыбачат русский и чукча. Вдруг из воды выходит медведь. Чукча одевает кроссовки, а русский ему говорит: «Бежать не получится. Медведи набирают большую скорость». А чукча говорит: «А я не буду с ним соревноваться, мне главное тебя обогнать». ------------------------------------------------------ Студент в сельхозтехникуме сдает экзамен по животноводству. Знает хорошо, но на пятерку не дотягивает. Препод говорит: — Давайте задам вам вопрос не из курса. Ответите — пятерка ваша. Студент соглашается. Препод: — Коровам аборт делают или нет? Вопрос сложный, можете выйти, подумать. Студент выходит из аудитории, бегает по коридорам, спрашивает у всех — никто не знает. Наконец один говорит: — Иди на зоофак, на кафедру животноводства, там Колян — лаборант. Он точно знает. Студент бежит на кафедру и видит укуренного Коляна. — Колян, выручай, пропадаю! Скажи, коровам аборт делают или нет? Колян задумался и говорит: — Ну, ты чувак и залетел… ---------------------------------------------------------- А для большего поднятия настроения картинка. На фото зверьки бабаки:
 5. Клуб анонимных гетеросексуалов

  А так як той мужичок зміг би, і обов'язково зробити таке без памперса?...
 6. Весна-Літо 2019

  Ну, не у всіх випадках таке буває. Буває і так, як в тій приказці: А підірване здоров'я від того буває, що людина надто вже ревно в природу втручається. Ось і надірве собі здоров'я якоюсь там лопатою чи кайдом. Тому для того, щоб надовго зберегти здоров'я, не потрібно надмірно в природу втручатися, а діяти так:
 7. Методи визначення породи бджіл

  А чи вистачить сканера з роздільною здатністб в 2400? Просто у мене є такий. А зацініть одну свіжу російську програму для визначення породи бджіл. Що про неї особисто можете сказати. Інформація про цю програму за посиланням нижче: http://www.pchelovod.info/index.php?showtopic=76206 ( Новая программа для определения породы пчел на одном российском форуме пчеловодов )
 8. Якщо погуглити фразою типа «Старовинні картини на тему бджільництва», то можна знайти полотна про те, як виглядали вулики у старовину. Нижче приведу хоча би картини трьох живописців: Богатов М. «Пасічник» Крамской І. «Пасічник» Лєвітан І. «Пасіка» В інтернеті є досить багато інформації про сучасне бортництво. Наприклад, можна погугли фразою «Бортники Полісся». Ось хоча би парочка посилань. https://youtu.be/D_LGOrpPzpw ( Бортники Полісся ) https://ukrainer.net/bortnyky/ ( Бортники. Люди лісу ) І ще дам дві картинки вуликів - бортей. Ну, може собі зроблю такий вулик як вулик - борть "старичок-боровичок", щоб губи були за прилітну доску, а бджоли вилітали з очей вулика. А нижче відео про те, як деякі люди роблять дахи з очерету для вуликів: https://youtu.be/oyTyJ9IGn1Y ( Делаем крыши для пчёл! Таёжная жизнь, грибы, ягоды ) Вулики - колоди - 1.bmp
 9. Продам насіння крутаю (головатень).

  Повідомляю, що залишився один мішок насіння головатеня. Оголошується весняна скидка до 200 грн. за кілограм. Налітайте, якщо кому потрібно, а то якщо не продам в найближчий час, то висію сам. Можна залишати повідомлення в приват на форумі.
 10. Клуб анонимных гетеросексуалов

  А який тоді зміст був у тому, щоб взагалі йти чи їхати голосовути? Для чого без толку потратив свій час на те, щоб дійти до виборчої дільниці і назад додому? Справа в тому, що якщо в бюллетені все позакреслювати, то такий бюллетень здається вважається недійсним. Хтось щось комусь хотів доказати своїм поступком і що саме? Та до одного місця їм позиція якогось дивака, який щось ніби хотів своїм поступком показати, хотів випендритися якось тим, що всіх позакреслював і потратив на це навіть свій час. Потрібно сходити до дохтора, що провіряє у людей логіку мислення, може випише якісь ліки.
 11. Клуб анонимных гетеросексуалов

  Бывают же на свете счастливые люди. А некоторые бывает даже завидуют чей то хорошей по их мнению работе...
 12. Гыыы

  В обох випадках їхнє життя вдалося, бо всі вони встигають натюхати собі бабульок до кінця своїх днів, але в усьому цьому змісту немає, бо рано чи пізно прийде та бабулька з косою, що всіх урівняє...
 13. Клуб анонимных гетеросексуалов

  Оце буде дійсно справжня любов !!!! А то пусті слова про якесь там кохання є як ті мильні бульбашки, а матеріальне воно ж вічне !!!.
 14. Сучасні засоби для охорони пасіки

  Існує багато моделей зовсім дешевих датчиків руху. Їх можна було би використати для створення сигналізації. Подивіться хоча би 4 моделі таких за посиланнями нижче. Ціна просто смішна. Але це просто модулі на друкованій платі, тому потрібно буде знайти якусь копійчану коробочку, щоб їх туди всунути. Можна для маскування ці модулі вмонтувати в той же павільйон в якісь потаємні місця. А як передавати на відстань інформацію про спрацювання сигналізації, то тут теж є різні способи. Наприклад, можна використати якісь найдешевші Сі-Бі радіостанції, які передавали би сигнал власнику, чи GSM сигналізацію. Можна після спрацювання запускати новорічний феєрверк, вмикати сирену і т.д. Це одна невеличка ідея, а їх може бути багато. Для того, щоб щось порадити, то потрібно озвучити так зване техзадання, щоб людина сама знала, чого вона хоче добитися і в яких умовах хоче все це використовувати. Важливим питанням є те, на яку відстань потрібно передати сигнал про спрацювання сигналізації. А можливі і засоби активного захисту, наприклад, використання піропатронів і т.д., тільки тут теж потрібно подумати, чи не спалять після такого просто ті бандюки той павільйон з бджолами як помста за своє каліцтво. Так що підняте на форумі питання об’ємне і не просте. Взагалі цікаво було б почути від людей, що люди хотіли би в плані захисту. Ну, просто я за освітою спеціаліст в області радіоелектроніки, може щось таке придумав би колись, що мало би попит. Іноді засоби захисту можуть бути просто найпростіші, але ефективні. Наприклад, якось вивіз на кочівлю на гречку свої вулики. Поставив вулики у одних знайомих людей у них біля хати в селі. Ті люди виявились дуже цікавими. Хотіли відкривати без мене мої вулики, але я поставив пломби з пластиліну як датчик відкриття вуликів. Один вулик відкрили, побачили пломбу і те, що її зірвали, тому інші вулики вже не зачепили. Переді мною почали виправдовуватися, що то ніби гілка з дерева впала і зірвала ту пломбу, але ж то брехня, бо так було зроблено, що таке в принципі неможливо. Ось так шматочок пластиліну врятував мої вулики від цікавих очей. А тепер уявіть, що хтось відкриває чи піднімає ваш вулик, а тут починає валити з грюкотом новорічний салют, валити дим, щось стріляти, вити сирена чи щось інще. Взагалі придумати можно багато чого. Але краще зробити щось таке, щоб не допустити навіть початку злочинних дій у відношенні до ваших вуликів, тому система захисту має бути комплексна на мій погляд. Ну, просто декілька думок на підняту тему … http://3v3.com.ua/product_4416.html ( Мініатюрний датчик руху HC-SR501 ) - 26.90 грн. ------------------------------------------------------------------- https://3v3.com.ua/product_1828.html ( Мініатюрний датчик руху HC-SR505 ) ----------------------------------------------- KY-033 - Датчик движения и освещенности - 19,50 грн. – знайдете з допомогою Гугла. ------------------------------------------------------------------ SMART-CAR-MODULE - Датчик движения и освещенности - 11,50 грн. – знайдете з допомогою Гугла. SQ8 - мини видеокамера c датчиком движения Ambertek SQ8 - мини видеокамера c датчиком
 15. Клуб анонимных гетеросексуалов

  Ага, спалить якась наштукатурена до неможливості пудрою і чимось подібним, що теж буде через такі хитрощі як і Арій на 10 років молодшою виглядати, ніж є по пашпорту, а коли вже в загсі штамп в пашпорти їм поставлять, то перестане ложити на себе штукатурку і стане через це страшна, як баба яга. Нехай Арій всіх потенційних кандидаток перед походом в загс добре відмиває, щоб побачити їхній справжній стан.
×