Jump to content

Анатолий Крутий

Активные Пoльзователи
 • Content count

  196
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

520

1 Follower

General Information

 • Пасека в
  Украина - Ровенская обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  украинские
 • Порода пчел
  Дворняжки с карпатскими предками

Recent Profile Visitors

2,081 profile views
 1. Гыыы

  Одна картинка про негарне слово на букву Х, яке трохи вище згадувалось в картинці Петра Ахтирського:
 2. Гыыы

  Коли обвисає херня на старості, то виникає така проблема, як на картинці нижче. Це проблема планетарного масштабу. Ось в чому криється справжня причина глобального потепління на планеті і як наслідок його масові природні катаклізми. В природі все взаємозв"язано.
 3. Гыыы

  Петр Ахтырский. Мабуть ти цих баб мав на увазі?
 4. Гыыы

  Нічого не вийде, у них же у всіх там у верховній раді депутатська недоторканість. Вони ж бо не дурні, всі як один розумні, талановиті циркачі і мають достойну освіту, тому себе образити не дадуть нікому. Привідкриваю так би мовити підводну таємницю для тих, хто не розуміє цього:
 5. Пчеловодство и рынок земли

  Дякую за посилання. Теоретично воно то ніби і можливо, але практично ой як все непросто реалізувати. В моїй місцевості саме такий випадок.
 6. Пчеловодство и рынок земли

  А не можна було б більш детально по це розповісти, а то для мене в моєму селищі офіційно не виходило всього декілька соток землі під город отримати, а тут хтось по якісь гектари говорить...
 7. Гыыы

  Бачили коли - небудь справжнього залізного коня? Він має виглядати так, як на картинці нижче:
 8. Гыыы

  А ось доказ того, що люди пішли від мавп:
 9. Гыыы

  Це правило з рюмочкою далеко не завжди діє, бо попадаються серед жіночок і такі екземпляри, що рюмочка у відношенні до них безсила. Приклади цього на картинках нижче:
 10. Гыыы

  Ага, і особливо корисно читати дитячі казочки про різних звірів, щоб добре вивчити їхні здібності, анатомію та фізіологію, а то при недостатніх знаннях про якогось звіра можна мати великі неприємності. Парочка прикладів істинності цього на картинках нижче:
 11. Гыыы

  Це мабуть малося на увазі те, що доброго чоловіка повинно бути багато, а це буде здійснено, якщо в домі буде правильна заміжня жінка - господиня: Щасливий чоловік такої жінки ніколи не буде влаштовувати таємну вечерю.
 12. Клуб анонимных гетеросексуалов

  Насчет преждевременной старости, о которой упоминалось в теме чуть выше скажу парочку слов. Просто все те люди не знали настоящего секрета долголетия. Он показан по ссылке ниже. Желающие могут последовать совету: http://tochok.info/uploads/monthly_2018_03/image.png.f008a26bd202e16bfba9a2da2f5e90dc.png
 13. Мабуть люди просто не розуміють первісного значення свята Пасхи і того, чого взагалі відбуваються на Землі різні природні катаклізми. Нам це пояснено, але майже ніхто з людей цього не розуміє. Погана погода та різні катаклізми зовсім не є спеціально надісланою карою для людей. Стосовно Великодня, то люди зробили привід з нього просто нажертися до нестями, бухнути, відпочити, повеселитися. Хочеться же хоч якоїсь радості в житті.
 14. Гыыы

  Пісенька з філософським змістом про зміст життя: https://youtu.be/f9UoU94YlPQ ( Пётр Мамонов – «Ну вот я уже в гробу, а мне все мало» - песня ) ----------------------------------------------------------------- Пётр Мамонов – «Ну вот я уже в гробу, а мне все мало». Текст песни Я пошел в универмаг и купил там все, Новые ботинки, щетку и пальто, Овощи, фрукты и вино, И синее пластмасовое ведро. А мне все мало мама, я хочу еще. Я поехал на машине туда и сюда, Киев, Одесса, Таганка, Караганда. У меня в кабине цветные провода, Радио играет туда и сюда. Я лежу в кювете, у меня есть все, А мне все мало, я хочу еще Аккумулятор, предохранитель и путеводитель. Ох, так я устал от первого акта этой пьесы, Ох, как я хотел бы, вот чего-нибудь того, мама Чего нибудь постелить. Я родился, развелся, потом еще, А мне все мало, я хочу еще Раз семь, раз шесть, ну хотя бы раз пять, Мама, я хочу опять. Вон она пошла, моя первая жена. И вот ребята я сижу на даче, Я старичок, я строю сарайчик, строю дровничок. У меня сынок, у меня внучок. У меня припрятанный тайничок, Может пра, пра, пра, пра, пра, пра, пра, пра, Правнучок поползуется. И вот я лежу в могиле, у меня есть все, И мне не надо ничего еще. У меня вода, у меня земля, У меня песок, у меня тишина. У меня темнота, Мне не надо ничего покупать, Мне не надо чинить кровать. Мне не надо никого в гости звать. Мне не надо никому, ничего объяснять. Я доволен.
 15. Проблемы с электричеством

  Поставити сонячну панель і теж буде вам щастя: https://vezha.vn.ua/sonyachne-sklo-ukrayiny-u-vinnytsi-vidkryly-zavod-z-vyrobnytstva-sonyachnyh-panelej-fotoreportazh/ ( У Вінниці відкрили завод з виробництва сонячних панелей )
×