Jump to content

Борода-1

Активные Пoльзователи
 • Content count

  863
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Борода-1

 1. Крем-мёд

  Придумав Елтон Дайс,ось його технологія,в блозі є американський патен пдф форматі ,можна його скачати. Патент Дайсу був виданий 90 років тому і термін давно минув. Тепер кожен може використовувати його техніку, щоб зробити ідеальний, смачний, мягкий мед https://badbeekeepingblog.com/2017/10/17/creamed-honey/
 2. Все там прокотило.!Це не віск а фальсифікат(сурогат віск + парафін).Подивіться на колір(зеленкуватий )і особливо структуру і СКОЛИ на розбитому так званому "воску".Я за компом чую як несе парафіном! Які прийомщики такий віск .а потім і вощина!
 3. Який об'єм плануєте?Може є сенс купити "майже готовий",скажімо харчовий котел?
 4. Продам пасту -канді Інвертований сироп+пудра =30 грн 1 кг Інвертований сироп+пудра +екстракти трав=35 грн 1 кг Інвертований сироп+пудра +2,5% пилок(стерелізований)=35 грн Цукрова пудра(100-200 мікрон) 15 грн 1 кг 14 грн більше 50 кг 0973257094
 5. Продам пасту-канді

  Так і бонуси , там є
 6. Продам пасту-канді

  Ціни змінились : Інвертований сироп+пудра =27 грн 1 кг,від 50 кг =25 грн! Інвертований сироп+пудра +екстракти трав=32 грн 1 кг Інвертований сироп+пудра +2,5% пилок(стерелізований)=32 грн Цукрова пудра(100-200 мікрон) 15 грн 1 кг 14 грн більше 50 кг
 7. Дрітнатяжка

  В силу обставин останній місяць інтесивно займався виробництвом готових (збитих з дротом)бджолорамок +вощина .Технологічні моменти викладені на моєму каналі в ютубі. Один з самих трудомістких процесів натяжка дроту.Свою дріт натяжку модернизував. 1.Дві катушки замінив на ролики від старого кіноапарата,прицьому їх утопив в стіл, щоб дріт незастрягав ззнизу під нижній край ролика,прицьому невелий верхній бортик дозволяє легко скинути дріт з катушки 2.Дубовий ексцетрик дозволяє одним рухом прогнути бокову планку рамки 3.Для локальної підсвідки отворів , із зовнішньої сторони рамки, вмоновані точкові світодіоди 4.Для того щоб краще попадати в отвори із зовнішньої сторони стороно закріплені збільшувані зеркала під кутом 5.Після збивання рамок в боковину пнемостеплером для цвяхів забиваються два цвяшки так щоб аони виступали близько 5 мм(з метою економіїї часу) для дальшого закріплення дроту 6Звертаю увагу -дріт потрібно після намотки та забиття цвяха -відкручувати! 7.Отвори свердляця гвізками діаметром 1,6 мм,під час збиття рамок вхідний отвір від сверління бажано зорієнтувати із зовнішньої сторони рамки 8.Використовую дріт нерж 0,45 мм(рахую оптимальним діаметром ) на великій бабіні,від катушок та каушкоотримувачів відказкався -забирають багато часу Ще є шуруповерт пепероблений -виведений під ногу дві педалі вперед-назад ,в перспективі його приспособлю для реверса дроту Тепер по роботі та недоліках Спершу потрібно привикнути до просторової орієнтації отворів.Так і хочеться нахилитися то одну сторону то в іншу.Правда це продовжується не довго з десяток рамок..Завдяки збільщувальним зеркалам чітко видно отвори ,тим паче води щей точково підсвічуються ,що не напрягає зір і зовсім не нервує З недоліків хотілося б відмітити те, що після відкручування дроту приходится відкушувати невеликий кусочок дроту для посліду.чої рамки. На завершення-які б приспособи не були б вищукуванні ,якщо в дитистві батьки не займаються дітьми ,не розвивають моторику рук дітей-продуктивності в натягуванні дроту на бджолорамки не буде.
 8. Дрітнатяжка

  Я може трішки "мазохист".Я перепробував різні методи.Зупинився на останньому.
 9. Продам пасту-канді

  На мій оригінальний продукт ,є свої клієнти -повірте....Якщо Вам потрібно дешевше ,я думаю що на ринку знайдете пропозицій багато! Для оптових покупців існує знижка. Я не строю ілюзій і розумію ,що в період стогнаціїї в бджільництві пострадають всі і бджолярі,і заготовачі бджолопродукції ,і виробники пасічного ремоненту,нажаль.
 10. Продам пасту-канді

  Дійсно, я цукор дійсно купляю,а ось інвертований сироп виготовляю я сам за допомогою ферменту.
 11. Продам пасту-канді

  Ви маєте право купити чужий мед та згодувати своїм бджолам,без проблем.
 12. Продам пасту-канді

  Дешевий сир тільки в мишеловці!? Якщо свій мед то може бути ,як варіант.
 13. Продам пасту-канді

  З 15 жовтня розпочинаю виготовляти пасту,поки що без трав і пилку-ціни не змінились. Інвертований сироп+пудра =30 грн 1 кг Інвертований сироп+пудра +екстракти трав=35 грн 1 кг Інвертований сироп+пудра +2,5% пилок(стерелізований)=35 грн Цукрова пудра(100-200 мікрон) 15 грн 1 кг 14 грн більше 50 кг 0973257094
 14. Бджолярський Круг в діда Василя

  Клас!!! Хтось створює об'єднання типу "Бджолярського кругу",хтось веде канал на ютубі ,тим самим пропагує бджільництво,хтось бере активну участь у місцевих спілках пасічників... Це все я назвав би суспільно-корисною роботую . Нажаль, на таке не кожен здатний-вийти з зони свого комфорту.
 15. О корме и кормлении пчёл

  Підкормка замінниками білку ,на мій професіональний погляд,це комерційний хід.І хто б мене буде переконувати в протилежному -нехай спочатку розкаже, яке значення для бджіл має ізо-лейцин. Особливо мене бісить підгодівля ранньою весною соєвим борошном.Як бджолярі свої руками гроблять бджіл -роблять їх "рахітами",несвідомо використовуючи весняний інстинкт бджіл збирати "муляжі квіткового пилку"...........................................................!?
 16. ГФС

  Я не є адвокатом виробника ГФС ,але потрібно бути повним ідіотом щоб щось ще добавляти в готовий сироп.Ось зсилочка на виробника ...кому інтереси почитайте.https://bacadelo.com/press-center/recommendations/
 17. ГФС

  Смішно ,адже висока концентрація цукрів (а саме 70 %) ,вже само по собі є консервантом. Гфс ,кондитери використовують для випікання і я би послухавши б, що вони сказали б виробнику сиропу коли б тісто не піднімалось і за сульфаніламідів Та й елітні алкогольні вироби виготовляють за допомогою гфс. Не вірте тій бабці ,що Вам розказала про сульфаніламіди в сиропі Хоча ,в мене є свої сумніви відносно ГФС.
 18. ГФС

  Взагалі то сульфаніламіди це не антибіотики а синтетичні антибактеральні речовини.Дайте посилання ,щоб почитати про ці проблеми.Дякую.
 19. Яка продуктивність Вам потрібно?Це для збиття рамок?
 20. Я не тільки задувався про ціну діючої речовини, і робив підрахунки.Так от при виробництві препаратів з вмістом діючої речовини типу флуметріну ціною препарату можна знехтувати ,так як вартість препарату який входить в одну полоску (80 мг) біля 70 коп!Більше йде грошей на упаковку та фасовку, та й її(упаковку) можна заказати в Китаї.
 21. Так,ж виставка з 15 серпня!!!?
 22. О корме и кормлении пчёл

  Ви в своєму дописі вінницький(ладижинський)інвертований сироп назвали ГФС насправді є різниця не тільки в назві а й в технології виробництва і властивостях.Історично склалось ,що сиропи виготовлені з кукурудзяного крахмалу називають ГФС.Як на мене більш якісним є інвертований сироп, виготовлений з цукру,за допоможе ферменту інвертази.
 23. О корме и кормлении пчёл

  Дніпро виготовляє гфс за допогою ферментної ізомерації ,а не кислоти. І не потрібно змішувати поняття глюкози фруктози й сироп і інвертований сироп.
×