Перейти к содержанию

Борода-1

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  802
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 166

8 Подписчиков

Информация о Борода-1

 • День рождения 17.09.1964

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Место расположения
  Хмельницька обл

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Україна Хмельницька обл м.Камянець-Подільський +380973257094
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  Паливоди
 • Порода пчел
  Карпатка+українська степова=абориген

Посетители профиля

4 941 просмотр профиля
 1. Як варіант безсотові пакети.
 2. Инвертированный сироп

  Ну Ви виставте патент на технолногію яку Ви пропонуєте,тоді і я виставлю свій патент.Й попутно посилання на "вакуумні" технології і взагалі навіщо я трачу свій час на цю біліберду?
 3. Инвертированный сироп

  Таке враження ,що я спілкуюсь з комп'ютером(або це гуглівський переклад). Мені важко доводити свою правоту Вам тим більше ,що Ви не підтверджуюте свої аргументи .Перейшли на особистості ,почали піклуватися про мої статки. Ще раз наголошую фермент інвертаза це продукт не хімічного походження ,а мікробіологічного https://www.dsm.com/markets/foodandbeverages/en_US/products/enzymes/confectionery-and-invert-sugar.html Виробник гарантує відсутність ОМФ в готовому сиропі.
 4. Инвертированный сироп

  При такому методі утворюється багато ОМФ яка є шкідливою для бджіл я б не радив використовувавти такі сумнівні "патенти" Краще вже розведений цукор.І спеціально для Вас досить свіженька стаття з американського часопису....тим більше там згадується Ваша любима винна кислота... https://www.beeculture.com/sugar-for-bees/ Де хто взнає цікавинку про ГФС- дарю!
 5. Инвертированный сироп

  Мені не цікаво ,вакуумне кислотне інвертування це профанація.Може для вузького кола це комусь потрібно - простому пасічнику ,ні.
 6. Инвертированный сироп

  Дякую ,я просто хочу присвітити бджолярів!
 7. Инвертированный сироп

  Інвертування за допомогою меду це дорога процедура!
 8. Инвертированный сироп

  Років 10 виготовляю сироп для бджолярів за допомогою ферменту.Ну й що?
 9. Инвертированный сироп

  Тобто про про цю таємничу "вакуумну" технологію Ви так собі просто говорили?
 10. Инвертированный сироп

  Наша дискусія починає направлятись в нікуди.Оскільк я розумію Ви що володієте інформацією про якусь особливу технологію кислотного інвертування ,попрошу Вас надати посилання на цю унікальну технологію, що після неї не утворюється ОМФ .
 11. Инвертированный сироп

  Це як зрозуміти?Інвертаза це фермент ,а як відомо всі ферменти є білками.Як?!!! У ферменті утвориться ОМФ якщо вон виключно утворюється з вуглеводів?
 12. Инвертированный сироп

  Може воно і так .Одного тільки не второпав навіщо Ви написали попередній пост.Де розказуєте про інвертування сиропу кислотами при температурі 95 градусів цельсія? Ну і навіщо такі труднощі "вакуумні" ,якщо можна інвертувати сахарозу за допомогою фермету інвертази і в сиропі також не буде ОМФ.Степень рохчеплення така ж ?
 13. Инвертированный сироп

  Це як немає ОМФ ?ОМФ утворюється з фруктози при нагріванні в кислому середовищі.Чи може не так? https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Гідроксиметилфурфурол
 14. Инвертированный сироп

  При використанні винної кислоти для розчеплення сахарози на глюкозу та фруктозу утворюється ще ОМФ. Так 1% кислоти дає 56 мг ОМФ в 100 мл сиропу.
 15. Инвертированный сироп

  В меді дуже мало ферменту інвертази ,не мед є носієм ферменту а бджола , може ефективніше добавляти в сироп бджіл? А якщо серйозно" інвертований"сироп за допомогою меду це сильно відстала технологія .Сучасна технологія яка безпечна для бджіл це інвертування сахарози за допомогою ферменту інвертази.
×