Jump to content

Борода-1

Активные Пoльзователи
 • Content count

  848
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,296

About Борода-1

 • Birthday 09/17/1964

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  Хмельницька обл

General Information

 • Пасека в
  Україна Хмельницька обл м.Камянець-Подільський +380973257094
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  Паливоди
 • Порода пчел
  Карпатка+українська степова=абориген

Recent Profile Visitors

7,214 profile views
 1. ГФС

  Я не є адвокатом виробника ГФС ,але потрібно бути повним ідіотом щоб щось ще добавляти в готовий сироп.Ось зсилочка на виробника ...кому інтереси почитайте.https://bacadelo.com/press-center/recommendations/
 2. ГФС

  Смішно ,адже висока концентрація цукрів (а саме 70 %) ,вже само по собі є консервантом. Гфс ,кондитери використовують для випікання і я би послухавши б, що вони сказали б виробнику сиропу коли б тісто не піднімалось і за сульфаніламідів Та й елітні алкогольні вироби виготовляють за допомогою гфс. Не вірте тій бабці ,що Вам розказала про сульфаніламіди в сиропі Хоча ,в мене є свої сумніви відносно ГФС.
 3. ГФС

  Взагалі то сульфаніламіди це не антибіотики а синтетичні антибактеральні речовини.Дайте посилання ,щоб почитати про ці проблеми.Дякую.
 4. Яка продуктивність Вам потрібно?Це для збиття рамок?
 5. Я не тільки задувався про ціну діючої речовини, і робив підрахунки.Так от при виробництві препаратів з вмістом діючої речовини типу флуметріну ціною препарату можна знехтувати ,так як вартість препарату який входить в одну полоску (80 мг) біля 70 коп!Більше йде грошей на упаковку та фасовку, та й її(упаковку) можна заказати в Китаї.
 6. Так,ж виставка з 15 серпня!!!?
 7. О корме и кормлении пчёл

  Ви в своєму дописі вінницький(ладижинський)інвертований сироп назвали ГФС насправді є різниця не тільки в назві а й в технології виробництва і властивостях.Історично склалось ,що сиропи виготовлені з кукурудзяного крахмалу називають ГФС.Як на мене більш якісним є інвертований сироп, виготовлений з цукру,за допоможе ферменту інвертази.
 8. О корме и кормлении пчёл

  Дніпро виготовляє гфс за допогою ферментної ізомерації ,а не кислоти. І не потрібно змішувати поняття глюкози фруктози й сироп і інвертований сироп.
 9. Изготовление рамок

  Майстрів тепер у нас багато(особливо в ютубі) - професіоналів немає!
 10. Изготовление рамок

  В допомомогу форумчанам
 11. Мед Манука

  Може то й маркетиноговий хід....Але по якій красивій ціні продає свій товар правовласник торгової марки меду мануки... https://www.comvita.com/category/manuka-honey/rangeUS00001 Складається враження ,що "ефект плацебо" тут присутній!
 12. Бджоловидаляч

  Може кому пригодиться
 13. Для виробництва пасти канді я застосовув стерилізований пилок ,є залишки .Цефленові пакети по 2 кг ,не розмелений (можу розмолоти ).Відео яке я виставляв :пилок+соєве борошно+ізолейцин, можу виготовити .Кому інтересно пишіть на пошту.
 14. Рейсмус

  Мій один знайомий дуже хотів радянського рейсмуса бо ж вага більше пів тонни ,та й вібрацій не буде ,та й якість обробки -супер та й ,та й.... Я для свої потреб придбав китайця ширина 3- х ножів 400 мм,потужність двигуна 2,2 квт,вага всього 160 кг, ха-ха.В двох перекантували,можна було і одному ,в цех.Вибір був ,бо один вже працює в цеху рік , виготовляє вулики... За рік перепустили більше 150 кубів.Ділюся з форумчанами.
 15. Очевидно ,що найкраще для бджіл це пилок з первоцвітів.Пилок минулорічний та спеціалізовані підкормки на другому місці.На крайній випадок соєве борошно і тількі із за того ,що в ньому в ідеальному складі незамінимі кислоти ,які саме необхідні для бджіл.Хоча й до соєвого борошна є питання -із за висовко вмісту перетравного протеїну ,оскіль частину його не перетравлюється . А ось підгодівлю бджіл підкормками типу сухе молоко,дріжжджі,гірчичний порошок,червоний перець,горохове борошно і т д... я б поставив бе під сумнів. Ранньою весною бджоли інстиктивно таскают в вулики любі "порошковоподібні продукти" і використовуючи таким чином таку особливість задається більше шкоди чим користі.Адже якщо бджоли будуть носити неповноцінний білковий корм той розплід буде неповноцінний . На мою думку багато варіантів немає,або повноцінний збалансований корм (в крайньому випадку соєве борошно) або чекати натурального свіжого пилу.Все остальне від лукавого. Для прикладу ,якщо в природі є якісніший корм то бджоли виберуть саме його.
×