Jump to content

Борода-1

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  928
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,509

6 Followers

About Борода-1

 • Birthday 09/17/1964

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  Хмельницька обл

General Information

 • Пасека в
  Україна Хмельницька обл м.Камянець-Подільський +380973257094
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  Паливоди
 • Порода пчел
  Карпатка+українська степова=абориген

Recent Profile Visitors

9,071 profile views
 1. А ще мені подобаються коменти до цього відео......
 2. В тому то і ПРИКОЛ-Я ЗНАЮ ЦЕЙ СЕКРЕТНИЙ ІНГРАДІЄНТ!!!! Та й соєве борошно + пивні дріжджжі :це не оптимальний рецепт.Я знаю і розумію ще глибше.
 3. Так ближнім часом буду виробляти високобілкову підкормку для бджіл з вмістом не менше 18% сирого протеїну ,збалансованого по сновним амінокислотам,вітамінам та мікроелементах. Анонс і розповідь незабаром,чекайте......! Приблизно ось таке!
 4. З 11.01.2021 р помінялась стратегія ціноутворення Інвертованийий сироп+пудра =32грн до 24кг,від 25 до 99 кг 30 грн,100 кг і більше 29 грн Інвертований сироп+пудра +екстракти трав=35 грн 1 кг Інвертований сироп+пудра +2,5% пилок(стерелізований)=35 грн Цукрова пудра(100-200 мікрон) 2,5 грн за 1кг помолу ,фасована від 25 кг кратно тих же 25кг,тобто 25-50-75 і т.д. ПЛЮС ЦУКОР НА МОМЕНТ ПОМОЛУ!
 5. На 2021 тендер на єврокубки та деякі європейські чемпіонати виграв мегого!
 6. Мова йде саме про американський гнилець.
 7. Наголошую ще раз ,ми в темі ЄВРОПЕЙСЬКОГО ГНИЛЬЦЮ !Біологію розвитку і цикли розвитку американського і європейського гнильців,я описав і виклав відео. Про симптоми і диференційний діагноз гнильцевих хвороб бджіл я постараюсь також зняти відео. Я стверджую проблема гнильцевих хвороб бджіл-надуманна ,безграмотністю бджолярів. Якщо вірити неосяжним тенетам інтернету то пасічники користуються багатьма засобами лікуваання гнильцевих ...і ооо диво, вони завжди допомагають !Ось невеликий перелік .Можете мене доповнити.. 1.Молочна сиворотка 2.Чистотіл 3.Норсульфазол
 8. Звертаю ,ще раз увагу щоб лікувати БУДЬ ЯКИЙ ГНИЛЕЦЬ потрібно спочатку ВСТАНОВИТИ ДІАГНОЗ. Якщо РОЗПЛІД ВОНЯЄ і в КРИШЕЧКАХ ДИРОЧКИ це ще не гнилець,і не зовсім гнилець!Тай гнильці буваю різні.
 9. Та можна було обійтись без антиботика ,просто загодувати бджоли ,якщо це саме ......ще раз ....ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ГНИЛЕЦЬ. А якщо використовувати антибіотики то можна ЗАСТРАТИ ними і свою пасіку і сусідню. А ні!!? Скоріше всього ваш дід засмітить антибіотиками саме Вашу пасіку! Скажіть який сенс застосовуватим антибіотики бджолам і споживати мед з ними ,якщо можна вилікувати від європейського гнильцю простими зоотехнічними засобами??
 10. Біда в тому ,шо європейський гнилець часто путають з американськи, а це не правильно!І В першому і в другому випадку АНТИБІОТИК не допоможе ,а навіть нашкодить. Зверніть увагу ми в темі ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ГНИЛЕЦЬ !
 11. Так, я вже фахово відповів саме про європейський гнилець.Якщо ,маєте щось доповнити -дописуйте,але розумне і по ділу!!!
 12. Забув. З європейським гнильцем відома приказка бджоляра звучить правдиво! Добрий взято,лікує ВСЕ!! https://youtu.be/qiCQzttmrqk
 13. З європейським гнильцем бджолина сім'я повинна боротись сама.Бо стійкість до хвороб залежить від РАНЬОГО ВИЯВЛЕННЯ ПАТОЛОГІЇ ТА ІНСТИКТУ ЧИСТКИ ГНІЗДА.І тому і сімей у яких відсутнє прагнення санітарно гігієнічних очистки гнізда впершу чергу замінюють матку.При європейському гнильцю бактерія розвивається в кишечнику і ЗА РАХУНОК НАДСТРІМКОГО РОЗВИТКУ СТВОРЮЄ КОНКУРЕЦІЮ ЗА ПОЖИНІ РЕЧОВИН МІКРОФЛОРІ КИШЕЧНИКА І ЗРЕШТОЮ ПЕРЕМАГАЄ І .. ....ЛИЧИНКА ГИНЕ ВІД ГОЛОДУ!!!! ТОМУ ОДНИМ З ГОЛОВНИХ НАПРЯМКІВ БОРОТЬБИ САМЕ З ЄВРОПЕЙСЬКИМ ГНИЛЬЦЕМ ,ЦЕ ІНТЕНСИВНИЙ ПРИРОДНІЙ ВЗЯТОК АБО ОРГАНІЗАЦІЯ ШТУЧНО
 14. Я ,також, передаю багато цукрової пудри для виготовлення пасти канді в домашніх умовах! Адже, не кожен бджоляр може виготовити цукрову дуже дрібного помолу та й мед ще потрібно мати і час ,щоб замішати! Не завжди потрібно цим перейматись ,якщо пасіка аматорська!
×
×
 • Create New...