Jump to content

Lavisss

Пользователи
 • Content count

  65
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  приусадебная
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  разные
 • Порода пчел
  помеси УС
 1. На даний час дороговато, а за 100 запитаю Бак F1 хто тато, мама - педігрі?
 2. Роение

  Сімя без матки - компенсує медом особливо на взятку. Маточник має бути в сім"ї. На акацію "бувалі" ліквідовують маток і сімї виводять нових і це все допустимо. Звичайно, тип взятку потрібно враховувати. Скажем якщо візьмемо акацію то чи по силі буде липа, а гречка сонях то так, до них сім"ї сили наберуть.
 3. Весна - літо 2015 рік

  у мене не загинив жоден якщо так - то змініть нікнейм.
 4. это у Вас гылля, а если степь кругом.
 5. то с девками понятно, а вот трутов как проверить на пригодность "к строевой"... а если брак - возврат примете живыми или мёртвыми... я тоже не ради наживы спрашиваю.
 6. Весна - літо 2015 рік

  шось вкусніше знайшли.
 7. Я тоже и уже давно Весь час "марную" тут. Хватає спілкування "Форуму на Точку".
 8. Как бросить курить

  Хто хоче щось зробити - той вишукує можливості, а хто не хоче - причини. Але я погоджуюсь із п. Живець, що силою волі кидати - можливо, але то шлях ризику, який може привести до невдачі, особливо під шафе. А ота метода шо Жданов пропагує - . Я писав потрохи на ніч, а потім зимою лягав спати вдень - щоб не курити і теж перед сном писав. То не трудно. Получилось. Курити не тягне, а спати - да.
 9. Гыыы

  то він що неповнолітній? А то...
 10. Оціпеніння - не значить анабіоз чи стан нерухомості, а це є: СПЛЯ́ЧКА (стан різко пониженої життєдіяльності в деяких тварин у несприятливі пори року), ОЦІПЕНІ́ННЯ. Зимова сплячка ведмедів, борсуків, їжаків; Оціпеніння птахів дуже відрізняється від сплячки ссавців; організм птахів не нагромаджує запасів у вигляді жиру, а, навпаки, втрачає значну його частину (з журналу). джерело http://uk.worldwidedictionary.org/%D0%BE%D...%BD%D0%BD%D1%8F Виходячи з цього на відео оціпеніння наявне.
 11. Восковая моль

  це як? чи в порівнянні з чим лідирують?
 12. Осень-Зима (2014-2015)

  я нічого не помічав . до нас мабуть не дійшло. Дружина запитала що то було і чи я нічого не чув. Я відповів що не знаю, чув усе, але про що так і не второпав, аж тут читаю - землетрус в румунів стався - тепер зрозуміло. А від Румунії я далі ніж Паланочка - дойшло і до нас.
 13. Если бы знал не покупал???
 14. Класс! Вот это ДА!

  Це до Лукашенки. Бацька незалежить від СОТ.
 15. Оцінка якості виведених маток

  Це питання вирішить кафедра вузу або лабораторія гістології
×