Перейти к содержанию

Винодел

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 155
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Винодел

 1. Благородний Дісцілят є для продажу ,150гр\0.5л.Це не суто медовий спірт а суміш спіртів і медового в тому числі.Прийнято "видавати" склад інгрідіентів продукта.Спірт витриманий різного походження, вода пом'якшена або доочищена спіртована(27% витримана на стружці і в діжці не менш 2-х місяців),цукровий колер спіртований.Після купажу продукт заливався знову в діжку і витримувався на холоді 10 діб після чого в при кімнатній темп. 2-3 місяці(деякі діжки більше ,чекають бутіліровання) після чого рідина бутиліровалась і зберігалась при кімнатній темп.Нещодавно , після великої перерви спробував і знайшов що продукт достойний. Про д. стружку, далі "чіпси".Прошу правильно зрозуміти мою вдачу-я не нічого не винайшов в справі виноробства і коньячного виробництва інф. в моїй голові попала туди з підручників, нету та ін. джерел.Моя д. стружка була взята років 7 тому в майстра що робив мені діжки (Володя Довгопол з Бершаді , Вінниччнина).Стружка заливаеться окропом(вода дощова або м'яка) і заварюеться на маленькому вогні декілька год.Вода зливаеться, заливаеться холодною(0-20*С) і витримуеться добу, зливаеться і ставиться в духовку чи будь -який сушильний шкаф з можливістью тримати 130 * С і там витримуеться декілька год.Зазвичай містами "підшмалюеться". Все продукт готов до додавання в КС в витримування в склобутлях.Доза (чипсів) і єкспозиция(час витримки) визначаеться єксперементально по кольору і смаку.Не будь-який спірт після витримки буде схожий на БД за смаком і ароматом.Ректіфікат класу "люкс" в чому і скільки не витримуй не стане нагадувати коньяк.В більшості випадків в супрермаркеті ми придбаемо водний розчин високоякісного питного спірту(зернового) з колером і якимсь ароматизатором що нагадуе шоколад і ваніль , маються на увазі напої ціною до 150гр./бут. Багато корисної інф. на форумі" домашніх самогонщиків"(хоум дісціллінг) і на форумі " виноградарь" тема "Благородние дісцілляти".
 2. Надішлю, в обмін на 150гривен,"баклажку"(6л.) сухого червоного виноматеріалу врожаю 2017 року .Вино сортове," Сапераві Северний", зброжене по "червоному"(чорному способу), на спонтанних дріжжах"насухо", без "шапталізації"(підсолоджування), нормалізації по кислотності, спіртування.Темновишневого кольору, прозоре з блиском, без відчуття солодкості, кисле, середньоспіртуозне(9-10% спірту),типове без вад і хвороб.Смак свіжий , ароматний , для шанувальників сухих вин-приемний.Сміни смаку не відбуваеться до лютого місяця(з досвіду попереднього зберігання).
 3. Весна/Літо 2018

  "Гумові технології" дозволяють не чекати запечатування мед і отримати вологість в діжці до 18,5 %. В деяких сім. привес з початку ГВ склав понад 20 кг.-можна з деяких зняти магазин давши взамин порожній.Вчора дощило привеса не було , сьогодні на дві доби від 2,3 до 4,4кг.Оглядаючись на досвід минулих років -взяток посередній для соняха, тільки почався на 10 днів раніше.
 4. П'ятий або шостий день привесів з соняха.Що на десять днів раніше минулорічного.При холодних ночах(15-16*С) нектарування збільшуеться щодня.Сьогодні від 1,3кг. до5,5кг(декілька К.В.).Поталанило з кліматом перед цвітінням пройшли дощі сумарним результатом 25-30мм.Був град і буревій- рослини рівні.На городі поваляло цукрову кукурудзу яку так і не дійшло діло попідводить -росте криво і це не заважае їй качанитись. Донедавна стояли на гірчіці чорній яка квітувала від 27 травня до1 липня.Тричі обприскували: двічі інсектіцидом, раз гербіцідом -не закривали не забирали ознак отруення не спостерігали(схоже дійсно не отруйний для бджіл).Тиждень тому попередили що оброблятимуть інсектіцидом токсичним для бджіл і ми забрали зробивши дві ходки двома авто з прицепами(60-70 вул.)Воно і краще а то невідомо скільки б ми збирались забрати.Контрольний залишився на тій вазі. але деякі особлибо "хапучкі" принесли нектару з рослини схожої на перекоти - поле(шарообразна рослина з ядуче сильним ароматом і дрібненькими білими квіточками) , нектар в щільниках світлий а в білому відрові(10 ці) відверто темного кольору , мо окислюеться при дотику з повітрям?Який нектар і мед з гірчиці чорної ми так і невзнали.Менеджер -аграрій що запросив на культуру перегодом зателефонував. Запитав чи ми вже забрали?І виказав образу що ми не "попрощались" не подякували(малося на увазі щось матеріальне а не мої слова), чим поставив мене в стан роздумів і сумлінь, неподобаеться цей чоловік мені як особистість і як діловий партнер.Я не вважаю себе йому винним і нехочеться мені робити йому подарунки. Які негативні наслідки для мене? Не запросить на свою культуру в майбутньому. Що ж, поставлю в іншому місці можливо кращому по нектаровиділенню. Його чорна і біла (минулоріч) гірчиця мені товарного меду не дала(комахи фуражирувались і це, безперечно, позитив).Може хто наведе переколиві аргументи необхідності "подарунків"?
 5. На вугілля в димарі насипати грамм 100 сірки і в льоток, старатись самому не сапнути сірчано газу.
 6. Весна/Літо 2018

  Третій день теплі ночі, після дощу. Почався підтримуючий взяток: липа , ваточник, свиріпа, мишиний горошок та інше різнотрав'я.Ті що на гірчиці чорній "тримались на нулю", деякі сім., особливо завзяті , принесли "краплю яку можна вичавити".Одна , "непутяща донька сіньоріти", стояла в невеликій компанії на луках , поблизу каналу "Дніпро-Донбасс".Чим здивувала, меду непобачив зато розплоду-повно.Певно в циган навчилась- ті теж заводят дітей незважаючи на можливість прогодувати (Бог допоможе).Перевіз на більш медодайне пасовисько (а там і взяток почався), надібрав (правильніш залишив 2р.) розплоду.Чухаю потилицю і думаю:"Навіщо мені ця непутяща єкзотика?". Мій товариш зрадив місцевим, Егошинським, всяким іншим маловідомим заводам і , в цьому сезоні, "кохаеться" з італійками.Безперечно , Орнелла Мутті -"солоденька цукерка" проте де вона а де я. А свої ,ось поряд , перевірені , звичні ,безкоштовні і не хужі.
 7. Е в мене матки куплені минулоріч, Бекфасти по 250гр\шт.Мені вони неподобаються планую проміняти щоб не страчувати можу надіслати за ваш рахунок.Кількість? Два дні тому вирок виніс двом, напевно ще будуть.Бджоли мед носят але чомусь збільшувати чисельність особин небажають.Краще телефонувати.
 8. Прилад для б\к 10 -ток.Зовнішні розміри 490 х420х~65мм.Планшет виймаеться , ставиться захлушка і маете сітчате дно, прохід через отвори перекриваеться і ходят свободно.Відпрацювали декілька сезонів.Олександр 0671965519.
 9. помічник пасічника

  Типова ситуація.Ставши батьком , пригадую що й сам поводився подібним чином. Не в цю тему але...Цього року підняв платню розноробочому до 25гр\год.+ дрібни презенти.Почуття, що обидві сторони задоволені.Думаю сам би не робив за таку. хіба що для навчання у профессіонала.Це снобізм , чи завищена самооцінка власної праці?
 10. Куплю матки

  Пристойна ціна , тільки терміновість...
 11. Хто пояснить -чому?Про відповідь на питання :"Коли буде зростання? ", навідь не мрію.І ще цікавить , частина заготовачів купували по 51гр..вони на цих оборудках "прогоріли"? .Не те, що б я за них дуже переживав , але й без них може буде гірше для нас.
 12. Подсолнух

  Думаю , що правильніш рахувати 60-80 днів від сходів.А така різниця по срокам вегетації для мене новина.Років з 7 на ланах нашого р-на зрідка сіють сонях після ранніх зернових і бобових , але про нектарний взяток з такого нічого сказати не можу.Люди старшого віку проти такого користування землею, молодим байдуже , аби прибуток .Нектарування сон. в другий половині серпня для нас рідкістна справа , не варто сподіватись на таку милість природи.
 13. Декілька днів тому менеджер "Натурального меду" з м. Запоріжжя, Оксана, назвала мені ціну: сонях , ріпак - 32-35гр.різнотрав'я (?) -40-45гр. акація-70 гр. макс.за ідеально монофлорній.Ніхто з ознайомлених мною колег не зацікавився.
 14. Весна/Літо 2018

  Сьогодні 14- й день фуражировки відвідували клени і абрикоси(вечором сильний пряний аромат), проишовсь по точку- літали навколо з метою вжалить(не в гуморі). На точку в селі при огляді без димаря-дуже багато і наполегливо бажали вжалити, зась був правильно вдітий.Підійшов до поля ріпаку ,оглянув -перезимував добре, паранижніх листків пожовтіла частково підсохла схоже що так і треба, починае виганяти стрелки , розпізнаються зародки бутонів.Як звичайно мало зробив з запланованого, з незапланованого- обрізав виноград і вже смерком випадково попав до праздникового столу- мало приемного, каяття...
 15. В багатьох регіонах кажуть"складний сезон"(попростому меду мало) ,за кордон вийшло 68тис. тон в минулому, в цьому десь 12т.т. і кажуть(дехто бачив на власні очі) на складах -забито медом.То ,може, ми вже сто тисяч "видаем"? Крупний гравець на світовому ринку меду.Пишуть що попит на мед збільшуеться щорічно, може те саме відбудеться із ціною для нас?
 16. Весна/Літо 2018

  Сьогодні 13-й день фуражирування бджіл.Давав сироп з "Ентеронорміном" і огляв стан деяких. Сім. середньої сили мае на 4-х р розплоду різновікового рамка заповнена добре(можна класти в пакет без сумніву). дві рамки гарно заповнени пергою з набриском нектару.Бачив трутньовий роз. в стадії:лежаче яйце, трьохденна лялечка, закрита комірка.Це в трьох різних сім.Хто мені скаже-чого вони так рано спішать з трутами на яких сил і корму разів в 6 більше треба?Старт розвитку з момента виноса з зимувала, на слідуючий день(3 квітня) при огляді були тільки яйця(100-300 чарунок) і рідко в кого і мало критого і черви.Деякі сім. відверто слабі побоююсь що бджоли відійдуть ранише чим виплодяться молоді.Підозрюю що тут присутне явище-дезертирство.Підсилив батьківську сім.(Болюбашівська карпатка), вставив щільник з трутовими(в неї свого трутового не було),підсилив материнську(теж карпатка).Відповідально заявляю-"Болюбашівка" помітно миролюбніша, в порівнянні з моїми місцевими.З старими матками що не продались восени в більшості сильниші( може до старіших маток повтікали від молодших).У "Призовського" кордована багато сірих -явно не її діти, подобаеться ця сім. веде себе "розумно", так як треба, на мій погляд.Вигляд самої "мами" незвичний вся коричнева і лапки і голівка і діти її жовті аж прозорі без злобливості.Вийшли сухі ,без підмору.Переводить всю пасіку на "кордован"- зась,свої україни миліші(як і дівчата, колись), як єкспонат в музеї-нехай живе(але не плодиться) до природньої смерті, ящика не жалко такого добра хватае. Зацвіла абрікоса і клен третій день по ньому літали, що брали не роздивися. в вуликах перга кленова і пахне відповідно.Аграрії локально підживили озимину і тепер шастають дорогами з СЗ- шками.Все неможу зосередитись і єфективно працювати.
 17. Частину маток відіслав. Маю ще.Поки що один випадок некрозу усіх особин при пересиланні. Нагадую, в наявності "старі"(середньго та невідоно якого віку), та "молоді" дочки маток від "Богдан 1" 17-го р.н. , карпатки.Ціна 250 і 350гр. відповідно.Зрозуміло що несу якусь відповідальність за маток.Матки рядові . не для подальшого розмноження.Надійніше по телефону.
 18. Менша ціна за матку старішу від 2017р.н .Більша за минулорічну дочка карпатки,італійки, ШО від Паланочки.Тел. в профілі , будемо думати як доставити.Пропозиція дійсна до 15 квітня 2018р.
 19. Нещодавно з'явивсь для пропозиції новий товар- "благородний дісцілят"(типу бренді) для зовнішнього застосування.Ціна 100гр\0,5л. Яким бачу застосування:1.розтирання натомість спірту, самогону , інших спіртвмістних рідин.Єфект той самий але аромат! і "понти", власна самооцінка-розтираюсь коньяком за 100гр.2. Примотування спіртових компресів до суглобів,лоба, потилиці, спини та інших частин свого любимого тіла.3.В якості парфумів впернений що ще сто років тому справжній англійські денді ароматували віскі(суть бренді,благородний дісцілят витриманий в діжці).Треба зламати згубну думку що козаки ароматували самогоном,табаком, застарілою мочою, кінським потом і ще чимсь невідомим.Пропоную протирати щоки, потилицю, під пахвали- рідиною від "Винодела".4.В якості дезинцікуючої рідини (вміст єтонолу не менш 70%) і внутрішніх стінок вулика також.5.В якості омивача для лобового і заднього(а також гловних фар) вашого або будь -чийого авто.6 Рідини для розпалювання димокура ,мангала, майна ворога чого іншого що не спішить розгорятися.Хочу нагадати ще раз: "Понти (імідж) значно дорожчі від грошей," уявіт враження і думку про свою особу коли хтось побаче що ви розпалюете димокур коньяком.
 20. Препараты и методы

  Ще раз повторюся про препарати, не мучте бджолу, єдина активна хвороба ще кліщ Вароа, гнилець критична хвороба, але антибіотик тут не вихід, все інше це промахи пасічника. П.Володимире , ви забули чи свідомо не згадали обидва вида нозематоза?Перелічені і інші хвороби , нажаль, існують в природі(в колоніях медоносних бджіл) незалежно від нашого знання про них, недобір меду з цих причин суттевий.Якщо у вас (на вашій пасіці) їх немае то:1.Ви їх не помічаете.2.Вам потоланило і їх дійсно нема.3.У вас невеликий (менше 30 років) стаж в пасічництві і такої халепи не траплялось. Колись , в 1997році в Київі на семінарі ,що проводив О.Д. Комісар , слухав розповідь В.П. Домбровського(тоді він був пасічником) про : -чарунки у українських бджіл "блищать як чобіт у офіцера", хвороби , пасічникування в Ізраїлі, "дідівське" українське пасічництво і багато іншого цікавого (В.П. для мене завжди цікавий розповідач) і в голові бриніла думка-"Які там , дядю, хвороби? В мене такого не було." Тепер думаю яким наївним і молодим я був.
 21. В цене явно кто-то на каком-то этапе потерял деловую хватку(здоровий глузд) и добавил большую торговую наценку.
 22. Неодноразово спостерігав при продажі меду як колеги-конкуренти продаютиь дорожче і більше такий самий мед як і мій (за органолептикою). Немало витратив часу на пояснення цього явища результатом роздумів стало мое усунення від роздрібної продажі на базарах-ярмарках.Краще займатись тим що більше подобаеться і в чому маешь більших успіх.Думаю дуже важко було б продавати бідуїнам розфасований пісок в пустелі. Здаеться у Суворова(Віктора Різуна) прочитав, що люди поділяються на соціалістів і капіталістів. Їх о'бєднуе потраба в грошах.Капіталісти щоб більше їх отримати більше і краще працюють, організовують більш досконале виробництво і таке інше.Соціалісти припиняють працювати самі і підбурюють до цього і переділу всього гарного - інших.Чого пригадав?Іван Іванович бачиться - соціалістом а Володимир К. - капіталістом.
 23. Как качать ранний мёд?

  Робити те , що хочеться - одна з насолод нашого буття. Рідкісний випадок коли виконання бажаного не принесе шкоди іншим.
 24. Препараты и методы

  Сьогодні придбав (жінка доставила з міста) 15 уп. "Єнтеронорміна" з "Йодіс+ Se". Через спілку виявилось помітно дешевше ніж у менеджерів. Пару упаковок "запустив" розвів "Йодісом" для активації корисних мікроорганізмів.Не те , щоб я дуже вірив в їхню допомогу від усіх негараздів у підопічних, думаю з моеї сторони це більш підтримка нашої "науки" - акт визнання і фінансова допомога.
 25. Нозематоз

  Нозему церану так вообще ничем не вилечиш, а она распространяется вместе с "привычной" Апис.Лечить антибиотиками(фумагиллином) нельзя, остается только профилактика и уничтожение заболевших.Рамки перетопить ульи обработать.Только вчера- сегодня читал. освежил знания.Пытаюсь научиться распознавать (хотя бы Апис) самостоятельно препарированием и под микроскопом(ШМ-1) окуляр х обьектив -7х40.Следы поноса(кала) не обязательно нозематоз может быть менее опасное-типа дезентерии.При подозрении необходимо исследовать кал и пчел визуально(препарировав кишку) и под микроскопом.Надо научиться и делать это.Иначе с больными семьями меду не добудешь не размножиш пасеку пасеку.В этом годе заметно больше опоношенных ,обеспокоился пытаюсь разобраться .
×