Перейти к содержанию

Винодел

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 031
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Винодел

 1. Продаю дубові діжки

  Розпродуеться діжкове господарство,тобто діжки дубові,робочі різних вмістимостей від 200л. до 500л.З під червоних виноматеріалів і медових вин.Придатні для подальшого використання за прямим призначенням так ідля оформлення інтерьерів.ЦІНА З РОЗРАХУНКУ 5ГР\Л.Обьем визначаем вімірюванням з подальшим обчисленням по формулі.В Дніпро можна і доставити в інші місця треба думати як.
 2. Думаю кожен пасічник зустрічався з закристалізованим медом в щільниках, так само немало тих , хто дотяг відкачування до кінця вересня, позитива в цього поки що не бачу, для мене це типове нехлюйство, неможливість зорганізуватись і зробити потрібне вчасно.В кожного свої сенси для себе в "зимовому" відкачуванні меду поки що не бачу перспективи самі складнощі що треба бороти. Про Юру.Як воно йому вдаеться?Чому мед не сів в щільниках? Ви зрозуміли?
 3. Надішлю, в обмін на 150гривен,"баклажку"(6л.) сухого червоного виноматеріалу врожаю 2017 року .Вино сортове," Сапераві Северний", зброжене по "червоному"(чорному способу), на спонтанних дріжжах"насухо", без "шапталізації"(підсолоджування), нормалізації по кислотності, спіртування.Темновишневого кольору, прозоре з блиском, без відчуття солодкості, кисле, середньоспіртуозне(9-10% спірту),типове без вад і хвороб.Смак свіжий , ароматний , для шанувальників сухих вин-приемний.Сміни смаку не відбуваеться до лютого місяця(з досвіду попереднього зберігання).
 4. Позитивні відгуки і остання дегустація "випадкової" пляшки бренді підштовхнула мене запропонувати форумчанам "благородний дісцилят".Це міцний алкогольний напій. Варіант перший .Сухе медове вино дісцілюеться двічі.Медовий спірт(60-70%) витримуеться в дубових діжках або склобутлях на дубових стружках підготовлених через рік- другий отримавши необхідні ароматичні і смакові властивості продукт купажируеться з водою спіртованою і колером.Спіртуозність рідини до додавання спіртового розчину колера 40-42%.Колір напою світло-жовтий(світліший від звичного коньячного) аромат ванільний приемний особливо яскраво відчуваеться в рюмці через 12годин(маеться на увазі немитий посуд в якому був напій).Другий варіант коньячний спірт витриманий в діжці або склобутлі на підготовленій стружці.В цьому напої все неправильно:місце росту і достигання винограда,сорт винограда(Сапераві Северний),цукристість сусла і ,відповідно, спіртуозність вина,перегонний аппарат з нерж.(треба класичний мідний аламбік),дуб невідомої назви і місцевості де виріс, технолог без фахової освіти.Всупереч всім "відхиленням" від класичної технології кінцевий результат кращій від того що ви придбаете за 120-150гр\0,5л в найближньому супермаркеті.Думаю це не тому ,що я такий талановитий, справа більш прозаічна-від назвою "Коньяк"(за означені гроші) швидче всього придбаете купаж зернового спірту з ....До чого я веду, за невеликі гроші ви в мене можете придбати неправильне бренді ,точку відліку ,порівнюючи з іншими ставитемите краще-гірше від мого.Про безпеку продукта для здоров'я людини .Проведений мною єсперемент показав, що вживання протягом двох місяців щовечора по 40мл. не мало ніякого помітного негативного впливу на мій організм сподіваюсь і з вашим організмом те саме буде.Про вживання: напій приемно ароматуе в "сніфтері" або будь- якій іншій чарчині,на цьому можна припинити "вживання",якщо бажання можна зробити ковток або декілька ковтків, дії можна повторити через деякий час.Про отруення себе до стану середнього і важкого алк. сп'яніння -нічого сказати не можу єксперементів не проводив, на інших не спостерігав, не рекомендую взагалі.Краще намріяти про себе що ти знавець і шанувальник і цмулити по "дрінку "за вечір в компанії однодумців і цікавих тобі особистостей.Такий собі Уинстон Черчіль без сигари. По ціні.150гр\0,5л взята з супермаркета думаю це мінімальна для напою з подібною назвою.Справа з самого початку не задумувалась як бізнес(заробляння грошей),Було вино, що не було спожите і погіршило свої смакові якості, під дісцілят по старим каналам були виписані невеликі нові діжечки підготовлені і пішло далі(збір інф.,придбання матеріалів,ін.) аж до отримання готового продукту.В умовах дом. виробництва продукт дуже витратний за часом, матеріалами,єнергоресурсами,нервової єнергиї(чого варте спосперігання розбитого склобутля з готовим КС).Грошові витрати не можу сказати навідь приблизно , в результаті отримуеш радість після невдач.
 5. Улей для отводков

  Можно обойтись и более экономным вариантом.Если "облюбовали" то дерзайте жизнеспособный улей.Кстати недавно посмотрел обучающее видео канадского университета про организацию в нач. весны нук. в перегороженом рутовском корпусе и переселение на ПМЖ в след . году.Имею таких 40шт.(ульев), с весны решил заполнять.Проверю как это работает у меня.
 6. Ще раз про бджільництво...

  Повернувся я до першоджерела -це сайт міста Луцька.Щось на зразок "районки".Автора немае то можна і не обговорювати цю "жуйку" повну помилок , невідповідностей, загальних тез.Все як завжди-"вони крадуть","багатії наживаються продаючи наш продукт втридорого", "робота непосильно важка".Хто незнае може подумати-"все погано а буде ще гірше". Ітакі думки опанували не тільки колег(жуналісти в ЗМІ хоч і кривувато, спотворено відображають настрій суспільства) а й всіх громадян мого і старшого віку(про молодь не скажу).Як думаете панове, з таким настроем можна перемогти, створити в країні добробут і затишок , заявити про себе в світі, зробити щось видатне , значуще? Питання риторичне.Не так давно прийшлось в місті ходити навколо своеї жінки що торгувала("вбивав час") і спостерігав ландшафт, людей, будівництво.Прийшло в голову що будівником працювати гірше від пасічникування з усіх аспектів, незнайшов для себе жодної переваги.Ті хто "плачиться" про важку роботу (не важливо яка) викликае в мене , крім інших почуттів, жалість до нещасної людини якій приходиться робити неприемну остогидлу роботу , а може взагалі працювати, страждаючи.Бо, людина , що щаслива в праці ніколи не почне своеї розповіді про неї з негативу-"важка, непосильна, виснажлива".Колеги-майте хоч краплину здорового глузду в мізках і не кажит що вам важко працювати на сонці бо найважче що вам приходиться носити поперед себе це 30 ти кг. корпуси з ВАШИМ медом або бджолами і не ставте вуликів влітку серед сонця(ми ж не пустелі кочуемо, затінок знайти можна) це недобре для вас і бджіл. Якось в ката спитали про його роботу, як , подобаеться?-Чому б і ні? На свіжому повітрі, кожен раз з новою людиною, магістрат платить добре.Це анекдот , якщо хто не чув, з натяком. Ми працюемо на свіжому повітрі, без стороннього примусу, рідко коли в компанії неприемних людей і взагалі людей, з виручених грошей не платимо прямих податків , і роботу аж ніяк ніхто не назве -"в шкідливих для оргвнізму умовах".Наш продукт погано оплачуеться- можливо так.Від кого ви чули ,останніми роками, що йому добре платять.Пригадав -Луценко на посаді гол. прокурора про свою платню сказав-"Це багато, але я відпрацюю".Хто б що не казав- він неодинарна особистість.
 7. Утепление

  Возможно, синтепон и ватин суть одна(один и тот же материал) названия разные.Синтепон украинский 2-ка думаю стоит 24-27гр п\м. при ширине 1,5м. Вообще у нас "Игоревич" специалист по утеплительным материалам , спросите у него.
 8. Канонические размеры- внутренние450х380 либо 375мм.Кришка "нахлобучка" или с фальцами на верхних корпусах (магазинах) будет слегка "не по -размеру" до 20мм. в каждом направлении подвижна.Каждому дорог его опыт(открытия,нововведения,"рацухи") а молодости вообще присущ эмпириокритицизм(отрицание опыта).
 9. .Виктор Петрович Кунченко продает такие, изготавливает его компаньён, аккуратненькое такое исполнение ,продумано возврат масла назад в МК.м.т. 0970199185
 10. О корме и кормлении пчёл

  В очередной раз получил пример того - описанное в литературе не работает конкретно у меня.
 11. О корме и кормлении пчёл

  В прошлом годе начитавшись Малаю про кормление белковыми подкормками перед началом активного сезона(в конце зимы) - замесил белковой пасты и раздал тем ,что на улице были лепешки сверху, "жевали" до конца мая позитива не заметил.Остатки прошлого года буду давать в этом после выноса из зимовника правда теоретически, пользы от этого мало точки стоят в смешанном лесу и при летной погоде -фуражируются. Почему плохо "ели " в прошлом году окончательно так и не решил.Нужно мне тратить силы на другое , имею ввиду приёмы содержания.
 12. 7,5 і 4,2 кг. саме така виважена різниця у корпусів з 35 і 20мм.Виготовиш і носиш весь срок служби(10-15років) я сам носівй корпусів старіе,товстішае , слабшае, лисіе стае менш жвавий і таке інше, а він ,гад, все тішж самі 7,5 або й більше як намокне.Теплоїзоляцію(два місяці в рік) єфективніше зробити "кожушком"(або махнути рукою).Носити корпуси будеш весь активний сезон.Цьогоріч випадково прикупив корп. 25 -ки та й важкіж!20 -ка оптімум ,якби ще розпускали на 22.
 13. У Очколоса в Семенівці на нормі -нехвате а вдома -хватае.
 14. Пчелиный подмор

  Дякую за рецепт ,якщо я правильно зрозумів через місяць з 1,5л. підмору можна отримати 3л. єкстракту.?
 15. Осінь 2017\ Зима 2018

  Думаю треба відкрити сезон зимового пасічникування- "помацати" на предмет появи розплоду. Бо в тих що надворі чув і читав вже розплід. В мене при огляді в день виноски можна сказати немае.Бачу в цьому великий позитив.Термометри мені в цьому допоможуть.Буду на місці зроблю фото свого рішення необхідності вентиляції і перемішування повітря в зоні льотків.На фото один з кутків зимівника.білі ціфри -вага під час занесення. Про збереження -спірне питання.Бо власними очима бачив винесені з зимівника- щось схоже на ідеальну зімівлю(сухо,підмору немае.жваві).
 16. Ребята неоднократно демонстрировали самоделки компрессора из стандартных(серийных комплектующих):ресивер-от "фреона",мк от холодильних агрегатов,регулятор давления тоже из маг.Работает как домашний холодильник (тихо).Думаю в вашей местности найдуться умельцы.Виктор Петрович Кунченко продает такие, изготавливает его компаньён, аккуратненькое такое исполнение ,продумано возврат масла назад в МК. Думаю можно немного сократить стоимость дав человеку свой МК от рабочего холодильника(самая дорогостоящая часть установки.Тел. номера под рукой нет , кому надо звоните буду искать.
 17. Осінь 2017\ Зима 2018

  Вологість в приміщенні повинна бути приблизно така ж як і в "ойкумені" , бо штучна витяжка і на "смак" повітря свіже, типове, джолине.Мишей немае-відсутні ознаки і аромат, отрута незаймана.Знайшов пояснення на зразок: вилетіли і заклякли : старі, хворі, дурні(за П.И.Прокоповичем є і такі),генетично браковані та всіякі інші без яких суспільству краще.З долівки змести зручнише чим з дна вулика.За час зимування хоч хтось довжен же вмерти(з бджіл)?Отак подумав, заспокоїв себе і живу далі.
 18. Осінь 2017\ Зима 2018

  Проміжний результат зимовки - назмітав з долівки зимівника відро (15л) підмора , може кому потрібно для зовнішнього використання вишлю без оплатно.Мільони що залишились живі сидять гуртом тихенько. І чого їм було вилітати з домівки?
 19. Как у вас тут интересно."задушил две матки за ненадобностью"- это про две ИО от Паланочки. А ... чем руководствовался автор ?
 20. Очень похоже на дорогую мебель из дерева , изделия для интерьеров ,экспозиций , музеев и т. п. Сплачивать такие дощечки по ширине и длине - не укладывается в голове простого сельского пчеловода.Обязательно нужно иметь в ассортименте менее стоимостное односезонные изделия,лишь бы пчелы не повылазили за один - два сезона.Ребята , любому взрослому с первого взгляда видно что в изделие вложено много труда на хорошем оборудовании дотошного , квалифицированного работника в наших реалиях это дорого(приходит в голову даже не глянув на ценник).Есть , кроме меня , европейцы ,эстеты , и др. ценители подобных игрушек ,но основная масса потенциальных покупателей - типа меня(или даже ещё менее..).Думаю вам более важен критический отзыв вашей затее.
 21. Изготовление ульев

  Дерзайте, наш Юний колега. Якщо в готовому виробі при досиханні утворяться щілини( що мало ймовірно) будете думати як їх позбутися, або спитаете поради. Щілини в вулику то не катастрофа ,робоча , життева ситуація.
 22. А давайте порахуємо

  Всім було б корисно прояснити питання доцільності висористання ОСБи в якості щитка для дена.З кожним роком воно застосовуеться в цій якості все ширше тільки мало зустрічав інф. сткільки "держиться".Сам почав використовувати для вул. досить давно ,можливо ріків 7 тому.Перше було німецьке. досить добре "придавлене" без непроклеених порожних в середені.Де ділось незнаю маю три варіанта:Вулики з ціми денами вкрали;2 продав;3 Служать десь по пасіці й досі.Точно знаю таких ден (щиток з ЮСБи)-не вибраковував.З того першого випадку щитків з інших матеріалів не виготовляв. Чому може не служити щиток?1.Зогнив.Думаю при рівних умовах ЮСБи гніе повільніше від дерева з щепи якого воно зроблене , бо зв'язане(покрите) клеем.2.Розсипеться на складові під діею атмосфери і ультрафіолета.Так , шматки що провалялись серед неба чорніють і леше ламаються.В інших містах(зашиті причілки дахів, підлога горіщ -лежить висить без помітних слідів руйнування. Щось на зразок висновку.Звернів увагу на мое пофарбоване дно.При фарбуванні думав(точніше перед ним) як його зробити правильно , доцільно, мак. єфективно.Те , що в середену вул.- не фарбуеться ,не оліфеться.Де можливе потрапляння вологи і УФ там оліфа і ПФ 115(Дніпровська вагонка).Щиток знизу тільки оліфою.Переріз ЮСБі під льотковою щілиною добре оліфою потім ПФ.В ранніх виробах цього не робив видно, що щиток в цьому місці потовщав(розбух). Я нічого не написав про виварювання в гарячому парафіні , бо не маю власного досвіду. Про "єкологічність".Думаю поділяете мою думку що "антибіотіки" з щитка ЮСБі в мед не "перескочать". Досвід разової здачі (з аналізом) показав що "проходе". то чи багато таких ,що будуть намагатись робити мед ще "кращім".Доречі , успішно проданий мед був добутий з "єлементом" "гумової" технології.
 23. Скрепы для улья

  Сделал их не из круглого прутка, а из квадратного. Так и гнуть проще и жесткость лучше. Как -то это не соответствует моим знаниям сопромата. Вот пример натяжителя изготовленного сваркой из прутка 10-ки,при правильной сварке не гнётся не ломается.Думаю можно гнуть из 8-ки арматуры если не нужно сильно тянуть.А можно после приваривания закалить.
 24. Н.С Хрущев министру с\х-"Почему кукуруза не визреет? Ведь у них широта крымская!"-" Да , но долгота "калымская"! Анекдот с "бородой".
 25. Далеко не в усіх пасічників так як ви пишете.
×