Перейти к содержанию

Винодел

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 353
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Винодел

 1. Ось ще один приклад, що пасічники бачать перспективу(щось знають ) і планують розширитись по крупному, вдвічі. А то "немае перспектив"," не планую розширятись".Чим ми і наші умови гірші від канадських, американських, аргентинських...Змінемо світогляд, навчимось працювати біля бджіл по-новому і будемо обслуговувати по тис. вул., добувати, десятки тонн меду,обставини і конкуренти підштовхнуть.
 2. Читаю дописи "Володимира К" і приходить думка-інформація якості експерта на ставці, нам за безоплатно, на громадських засадах. Хто як, а я почуваю себе йому винним.
 3. А якщо самому зробити та з першосортної деревени камерної сушки-яку б ціну поставили?Ще й фактор "покроплення кров'ю" додати, хоч і малоймовірно але в реальності існуе мало не в усіх.
 4. Давайте спробуемо розібратись в кольорах і відтінках слова "Брехня" і його синонімах.Напис з білборду то- ?,обіцянка, запевнення продавця будь якого продукта то -?,за часів моеї молодості хлопці обіцяли дівчатам , тіла і ласк яких дуже бажали , кохати і оженитись то-? дописувачі на форумі "ради красного словца готов продать хоть и отца", рапорт офіцера добування ГРУ своему керівнікові-якісна інф.? В більшості ми тут досвічені ,обізнані в справі аматори (профі теж присутні але здебільше мовчать) і усвідомлюемо на , що слід очикувати в зоні мого пасічникування. Баловні долі з постійними "врожаями" від 70 кг. на теренах України, безперечно, існують. Але конкретно у вас(у мене) такі успіхи в цьому році-навряд чи будуть.Не будемо заздріти, піддавати астракізму(рішення за безособовим голосуванням), голосно вігукувати з багатьма знаками наголосу -"Брехня"(може дійсно десь у когось було),просто посміхнемся саркастично, подумаемо і з настанням часу діятемемо як запланували-це конструктив.Дуже розумію"Дем'яна..."-викрити невідповідність дійсності і голосно заревіти про це на весь всесвіт- то велика насолода.
 5. Повинно бути літри зо дві, а там як особисто домовитись.
 6. Эстети страждають душею. Бояться хвороб в тих коконах, дрібних бджіл з тих чарунок, кінець використання стільника настав, муляе думка-" якщо він такі щільники тримае, то в усьому іншому подібний і комахи його подібні".Зовнішність, розмова, спостереження за роботою, огляд пасіки і обістя допомогае сформувати враження про продавця і його товар. Гени, спадковість бере верх і ти купуеш те що дешевше, думаючи, що дорожчий товар то не більше вкладеної праці, життевого досвіду, грошей, рівень світогляду а банальне бажання більше мати за той самий товар що і в середньому в окрузі. Написано від першої особи, я не завжди поділяю думки що висвітлюю в дописах, правильніш не завжди дію як пишу і бажаю діяти. Хоч і прожив немало і досвід в сфері бджільництва існуе все одно часто "купуюсь" на дешевше, вдача пращурів дае взнаки.Разів з десять купував бджіл ,найдальше за 1000км., і що, вони там ймовірно кращі? Остання купівля-просто цікаво було, часто це мотивація дій для чоловіка.Нині думаю- бджіл можна купити не дальше як за 50км. і дуже імовірно не гірших від "стокілометрових".Щоб не казали песімісти бджільництво(як і багато іншого) змінилось, ринок пожвавися, купити -продати леше(посміхнися вдачо нашим єкспортерам), пасічники помолодшали, стали жвавішими до оборудок.
 7. Я таке не втримався, хлопці. З дитинства коли мені прочитали про античні вийни, їхні військові кораблі-галери, каторги знав що гребцями там були раби і уявляв їхню працю і "розпорядок робочого часу". Вважав порівняння нашої(пасічницької) праці з існуванням галерного невільника- невдалою метафорою, бажанням пожаліти себе багато працюючого. Совсім недавно прослухав розділ книги Д.Яворницького" Історія запорізьких козаків" том 1 , "Становище християн у мусульманській неволі" і тихо обурився порівнянням. Може є хто незнае,то коротко доповім.Про долю українських чоловіків на турецьких вітрильно весельних судах в 15-18 столітті. Галера,квадрига, каторга мала єкіпаж 450 чоловік з них 300 невільників гребців що були прикуті ланцюгами до своїх лавок,по 4гребця на весло,на відкритій палубі проходило їхне існування(в середньому 3 роки) ,без віхідних з перервами на відпочинок ,сон, їжу, відправлення фізіологічних потреб.Перепочинок мали під час заходу судна в порт,найбільш довірені перекидались на берег для виконання інших робіт(сприймалось як винагорода).Хто мае уяву спробуйте осагнуте -важку працю, побої, безнадію, тваринне існування. Єпізод про веслування невільників на судні е в одному з фільмів про Анжеліку, правда, на мій погляд, в ньому трагізм долі гребців показан не проникливо, головна сюжетна лінія-кохання аристократії. В кого ще залишилось бажання порівнювати долю сучаника з існуванням нашого пращура в якості невільника гребця на судні?
 8. Яка доля нашого меду? Подальший єкспорт під назвою Молдавський,Румунський,Болгарський в европейські та інші країни.
 9. Наприклад, захотів я вам продати чи допомогти з купівлею, і , зразу ж виникають питання: скільки, якої сили, хто забератиме, куди насмілитесь поїхати за ними?
 10. У странного і питання відповідні. Об'ми закупки, ціну, повірю що і врожай можна спрогнозувати(вгадати) близько до реальності.Хто візьметьця вгадати "вектор дій" пасічників країни? Бо в самого "сім пятниць на тиждень", щоправда можливий варіант як" моя жінка краще знае ,що я буду робити ніж я сам".
 11. Прочитавши дописи на форумі не складеш "калейдоскопа" настрою, думок, дій пасічників країни, думаю не треба пояснювати чому- розділ Вищої математики" Статистика". Колись давно перед падчерецею стояв вибір- куди піти вчитись далі(мала срібну медаль), в обл. "універі " була спеціальність "...спеціаліст з стратегічних рішень"(приблизно так я це запам'ятав)- з скепсисом і посмішкою віднісся до можливості навчити школьника за 5 років приймати і давати стратегічні (доленосні) рішення і поради(начальству). Питання- чи можна розглядати рішення про здачу меду особою стратегічним для його бізнесу?
 12. Выбор шуруповёрта

  Помітив за собою, що все рідше користуюсь гвіздками. Гвинти при більшій ціні мають переваги: при однакових з гвіздком товщ. і довж. скріплюють детали міцніше, працювати з ними тихіше(допускають можливість прослуховування аудіокниг через навушники), з'еднання розбірне, гвіздкове теж розбірне, але "травмування" дерева більше),жужжання гвинтокрута приемніше від ляскоту молотка, думаю мистецтво закручування гвинтів леше для оволодіння ніж забивання цвяхів(висновок з спостережень за роботою сина, що й доси не оволодів цим).Найбільша приемність в роботі з "шуріком" не треба тягти дроти живлення. При великій кількості інструмента на робочому столі, тягати кабель який часто валяе на землю дрібний інструмент -то легко дрятуватись, або напружувати розумові здібності і пробувати по іншому розкладати і підвішувати інструмент.Справа настрою чи вдачі- невелика проблема(негативний погляд) чи робочий момент що потребуе роздумів,часу, рухів. ...А починав про гвинтове з'еднання .
 13. Медовуха

  І ,що зробите висів і розмножите до мільонів клітин? Нагадали, піду покуштую що в мене получилось.Терен +забрус різний сусло приварене,терна 20-30кг. на 400л сусла.Бродило на "Хана" "Круароме" довго.повільно за низьких темп.
 14. Анекдот.Берег Чукотского моря, коренной житель на камне смотрит в даль , курит. Всплывает субмарина.На английском-Ёй, мужик, не видел каким курсом русские пошли? -Норд,норд, вест.-Ты рукой покажи,умник! Про синусы и функции вам и остальным -неактуально, неудачная шутка .
 15. Спеціаліст писав, бо я не зразу там прядиво побачив.
 16. Функція сінус кута мае відемні значення, відемної кількості особин в кононії бджіл неможна уявити.Може не синусоїда а ,наприклад, парабола у=nx(в квадраті)?
 17. В цій ситуації е і позитив-гроші отримав і товар дома. Мені було приемно і чудно коли взяв 5гр. завдатку за 3л ак. меду а за медом не прийшла. Розцінював як відшкодування моральних збитків і затраченой праці по наливу-розливу.Щоправда за весь період було раз, запа'яталось, не проти якби регулярно давали завдаток і неприходили за товаром. Зрозуміло, що з відводками по іншому, що сказати- шукайте вихід з ситуації
 18. Близько 0 сніг лежить товстим шаром, слабкий вітерець, ще не капае. Вчора відвідав зимовал, дійшов мороз в приміщення, -1*С, сидять , гудуть, відключив примусову вентиляцію.Сьогодні провідаю знов, цікаво що там з темп. Вологість 65-75% якщо китайський виріб правильно показуе при низьких темп.(при кімнатних перевіряв-правильно, зпівпадали з ВИТ- 1).Треба врізати в стелю приміщення ще декілька вент. для кінця зими.До приміщення на авто не доїдеш, навколо теж сніг досить глибокий коли і як він буде розтавати-невідомо, трохи опікуюсь майбутнім. Вчора поручкавсь з місцевим керівником с\г підприемства, розпитав про бак для побутових відходів що з'явивсь біля його паркану. Виявилось то поставив для себе , можемо і ми на своему "куткові" поставити , про умови і кошторис обіцяв взнати достеменно, я обіцяв побалакати з сусідами. Він , керуючий , за суміством ще і представник від села в місцевому органі самоврядування -явив приклад цивілізованного відношення до Твердих Побутових Відходів що ми продукуемо у все більшій кількості. Моя "половина" скептично(а може більш реально) поставилась до затії постановки бака неподалік начебто сусіди не підтримають цю затію, буде воняти з бака, не будуть вивозити вчасно, сусіди не погодяться платити а викидати будуть, приблизно і ті сенси , що наведете і Ви. Сам налаштований на те , щоб поставити і сплачувати за вивоз одноосібно, бо дуже мені таке дошкуляе нінішня ситуація з вивозом непотрібного в копанку в лісосмузі. Всі зміни в житті, як приемні так і невідомо які потребують від нас праці: душі, рук. Наприклад з баком для ТПВ-його треба підтримувати в стані працездатному, мінімально чистому, щоб не смерділо, закривати, щоб не паслись птахи, те, що плануеш в ноьго викинути треба на стадії продукування сортувати(овочеві,органічні відходи-згноїти в окремій компостній ямі на своїй території) і надіно запакувати(щоб в бакові не розсипалось), не весь непотріб можна вкидати в бак, треба думати і щось утилізувати самому. А як нині, до цього -сказала дітям віднести пакет з сміттям і все. Сподівать зрозуміло висловись про додатковий обсяг роботи душі і рук. А рука(правиця) до вечора ароматувала парфумом керуючого.Викликала думки:навіщо парфумити руки в обідню пору, що то за парфум такий довгоневевітрюваний, чому мені неподобаеться коли воно повинно навпаки-подобатись, ароматування парфумом-то ознака сьогодняшнего справжнього чоловіка? Схоже я випав з сьогодняшнього тренда, може жінка права коли критикуе мое відношення до одяга на мені і особисту санітарію-гигіену(до буденного компленту одягу за № в наших відносинах не дійшло)? Потім пішла інша серія думок і справ, то вже іншого разу в дописі про погоду на пасіці. Вчора об 21-15 таке закінчив складати заплановану партію ден, привіз на фарбування.
 19. Вчора вночі -17*С. Вранці потепліло на один градус. Вночі їхав селом спостерігав незвичне явище-мороз щипае обличчя і холодить ніздрі в полі зору фонарів(да, в нашому селі по вулиці третій рік на стовпах всю ніч світять люмінісцентні лампи) чи то пар чи туман, що це? виморажуються залишки вологи в повітрі?Тихо,приемно і радісно(від чого?що живий і нічого не болить?), дерева в інею-добра прикмета.На фото реманент для колеги ,чекае нагоди з доставкою і мій біцигль на диво легкий на "ходу".
 20. Дорогая Анна Павловна! Если, вам хочется жить супружеской жизнью с прежним мужем или с каким либо другим мужчиной вам следует: 1.В корне изменить свое отношение к мужчинам, а именно ...
 21. Подумав, що мені швидче, легше, дешевше і єфективніше наробити відводків чим "ловити" рої. Де ті рої літають? В наших місцях останнім часом аматори ловлі роїв доповідають що не літають не залітають ,не оселяються в пастках. Лікнеп по ботаниці.Гібрідний соняшник від сортового відрізняеться(за словами науковця з "нашого" інституту "кукурудзи") відрізняеться вірівняністьою по початку і кінцем цвітіння і відповідно достигання насіння.Нектаровиділення соняшника залежить від стану рослин напередодні цвітіння, загальної культури землеробства, вологості грунту і повітря, денних і нічних температур, родючості грунту і ще декількох факторів яких зразу і не пригадаеш, одним словом ,коротко, від "Хлопця на Верху", схильний розглядати нектаровиділення як бонус від Бога. А в нього як сказав С.Довлатов " добавки не просят".
 22. Знову неточність при умові, що ніхто не сіє яйця, останній розплід буде запечатан через 9 днів.
 23. Не згоден, 70%. порахуйте самі співвідношення 9до 12.
 24. Продам рамки

  Ну ви " роздули" штати, сторож і єлектрик зайві. Першого заміняе єлектроніка, а другого замінить "майстр на всі руки", не кожного дня треба лампочки міняти, знімати показники з лічільника і сплачувати за єл. енергію.Може в зв'язку з холодами не працюють, чоб не гріти приміщень.Останні дні працюю в майстерні, при надвірній темп. -4-6*С в середені підтримую 7-9*С єл. обігрівачами,за 8-10годин роботи витрачаеться 8-12квт(освітлення,станки,обігрів).В майстерні доволі комфортно працюю голими руками.
 25. "Тритон" тут на форумі важае,що 750гр. за 4рр-реальна ціна і ось "Юрец 76" готовий пізніш взяти по 800гр. 1,5кг з маткою."Чудны дела твои Рынок".
×