Перейти к содержанию

Винодел

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 398
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

3 115

2 Подписчика

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Днепропетровщина, царичанка.м.т.0672888044
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  151-200
 • Ульи
  корпусные,гнездо Рута илиДадана+ маг.
 • Порода пчел
  поместные,карпатки,бакфаст,УС

Посетители профиля

4 972 просмотра профиля
 1. Вчора четвертий день фуражирування пилком.Робив огляд ,скорочував.Вага вул. зменшилась ще на 200гр.
 2. Третій частково льотний день.Фуражировались пилком жовтого і сіро-білого кольору. В п'ятницю об 16 год. виставив два вул. на ваги. Сьогодні передвинув гирьку на 250гр. (вага поменшала) показники вагів різняться на 50гр. Найвища темп. вдень 14*С,легкий вітерець інколи здував п\е положки.Бачив черву, виходить яйця не поїдають.Від огляду враження радісне.Згідно прогнозу ще два дні будуть фуражируватись,задумуюсь-як поповнювати корми.
 3. Предлагаю работу пасечника , пчеловода

  У нас, Дніпрові, років зо три- чотири тому намагались ввести в культуру апідоміки(сон на вуликах)- безславно збанкрутували. Людина що зможе розповсюдити серед відпочиваючих "моду" на апітерапію то великого таланту людина і варта пошани, "п'едесталу", грошей, частини в прибутках.Судячи з дописів нашів форумчани тільки найманими пасічниками працювати за середньо-мінімальну+ примарну "десятину" працювати не хотят, може менше працюють і більше заробляють вдома? Важко знайти відповідну людину, про винагороду не згадую.
 4. О корме и кормлении пчёл

  Не дивуюсь, мої мого канді з добавками "ремегали" до ГВ(з акації).
 5. О корме и кормлении пчёл

  Це так, а ще краще акаційового меду для споживання бджолами взимку.Тільки, більшість тримае бджіл, щоб мати з них зиск, максимальний зиск і створювати їм мінімально комфортні умови життя(аби живі були і плодилися). Дуже мало пасічників годують ак. медом(бачив одного, на Ютубі).Робити так як ви пропонуете варто спробувати, але...щось заважае і даеш сироп з позитивним результатом в більшості випадків.А більша частина лінуються заробити 300-400гр. на сім. і залишають їм соняшниковий, який невідомо як і коли закристалізуеться.Це нагадуе ситуацію:-" Треба регулярно відвідувати стоматолога , раз на пів року", - "Безсумнівно! А ви бачили таких?".
 6. Орешник (Лещина)

  Спрогнозувати цвітіння соняху можна, (на 50-60день від посіву) неможливо знати його нектарування.
 7. Думаю таких місць і таких вправних пасічників мізерно мало.Теоретично можливо, практично... це приблизно як з пасіки продавати щорічно 100% пакетів і робити так з року в рік. Продавці пакетів, серед вас е такі професіонали?
 8. Виставка-ярмарок у Харкові

  Зважуючи на те, скільки народа на виставці скуплялось казати про занепад в галузі-проти здорового глузду.Колега надумав придбати маг. в одного з привабливих виробників-зась, черга така, що передумав(чому? може вирішив що не доживе?).
 9. Весна-Літо 2019

  В мене минулого року один вул. простояв в зимувалі з заткнутим льотком живі, тільки мокро в вул. колеги вважали нічого дивного.
 10. Дивлюсь в вікно -гілки дерев а ні ворухнуться.Перед буревіем?Вчора був другий день фуражирування бджіл, частково,2-3години.
 11. Ранувато, ще не устаткувалась думка про ціну, домінуючи настрої пасічників.Через 40-50 днів можуть і забути про вашу об'яву.
 12. Медовуха

  Підсолодження медом медівки призведе, дуже ймовірно, до помутніння розчину.Можна пити і таку але...Освітлення займе час, витрат праці, реагентів і, не стовідсотково що вдасться.Вторинне бродіння (доброжування) дуже вирогідне.Зупиняють,унеможливлюють бродіння і хворобу: спіртуванням до 14-16%об.),пастерізаціею, зберіганням в холоді(до 5*с), швидким використанням за призначенням.Може хто з знавців доповне і виправе висловлене.
 13. П."Серж 82", а на чому сформувалась ваша думка про велику ціну на ріпаковий цим літом? Звісно, нам усім , приемна така думка і ще б більше радості мав знаючи чому так повинно бути. Маю досить бджіл і ріпаку в межах досягнення але розлядав можливий взяток як підтримуючий, для розвитку.Тепер буду думати про можливість товарного ріпакового.Про продаж. Кому обіцяв-продам по цінам що складуться на той час в регіоні, більша кількість залежить від ціни, нижню планку якої не визначив для себе. Може 1т.гр. за 4рр? В цій справі е такий неприемний момент для продавців як нагальна необхідність в грошах.Ні для кого не секрет, що немало наших колег так ведуть власний кошторис, що грошей постійно немае і вони потрібні.Такі пасічники чудовий партнер для покупця- можна твердо стояти на своему.Схоже на те, що бджоли вийшли з зимівлі в доброму стані.До часу масового продажу бджіл 40-50 днів,і що буде за цей час невідомо. П."Феніксу" хочу зауважити, в мене(думаю і не тільки в мене) з ваших дописів в цій темі склалася думка що ви неввічливий і невитриманий добродій. Воно вам потрібно?
 14. Весна-Літо 2019

  Як і планували , в вівторок, з сином допомогали виносити колезі, штук триста.Носили три потім чотири пари хлопців, вправились за дві години.Вулики в двох і трьох кпр.(8-ки 145) помітно важчі від моїх, думаю деякі до 35кг.Брали за ремінь скрепа, що незручно, мої ноші не підійшли.Справу організував власник з деякими грубими помилками.Приїхали пізніше обумовленого часу, поносивши з півгодини запросив до сніданку і "вживання". Дехто з хлопців перекурювали, одного вжалила бджола і почав розпухати палець з каблучною- частина зупинила роботу почали радити і співчувати.Можна було б роботу зробити швидче.Макс. відстань ходки-30м.Всю зиму на вагах стояла іт. сім., племінна, вулик полешав на 4кг.Минулої зимівлі вул. з ціею самою маткою похудав на 7кг.Як після таких дослідів робити висновки про зимовий апетит. Вчора, 9-го березня, був перший день фуражирування бджіл-носили обніжжя.Можливо і інше.Обніжжя бежевого кольору.Одна сім. відзначилась тим, що створила запас обніжжя (з півсотні чарунок) і інших пилку в рамках не бачив.Нетипова ситуація цього року.Майже в усіх є розплід всіх вікових стадій, печатний-дірчавий, також бачив молодих, щойно відродившихся бджіл. Зазвичай, в день виносу і огляду роз. в вул. майже немае. Як це вплине на розвиток сім. в подальшому-буду спостерігати.Точок стоїть в мішаному лісі , що дае можливість рослинам квітувати а бджолам їх відвідувати і перший погожий день.Вчора було 14-15*С і вже носили поживу і так завжди.Мій точок на півночі обл. відстае по кількості льотних днів(вчора перший) від багатьох західних і південних обл. Хлопці з тиждень тому писали про принос пилку а я чекав-коли в мене, трохи почував себе ошуканим.ю мріяв, що колись і в нас буде можлива і доцільна міграція вул. в привабливі для весняного розвитку міста. Бабенкова матка17-го р.н. чомусь не перезимувала, це та , що з осени переробила багато сиропа, відібрав 35кг. лишнього корму в рамках і 25кг залишив їм. "Покійницю" не досліджував, ніколи , не буду робити висновків. Яка нині ціна на маток? Ви зрозуміли, на тих що перезимували в слабких сім.
 15. З такими дописами можна і передумати продавати.Пригадавсь мультфільм як дід корову повів продавати...
×