Винодел

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  805
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 426

О Винодел

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол

Previous Fields

 • Пасека в
  Днепропетровщина, север.м.т.0672888044
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  корпусные
 • Порода пчел
  поместные,карпатки,бакфаст,кордован

Посетители профиля

1 706 просмотров профиля
 1. Покапали на рамки перші краплини ак. нектару.Про привес не скажу нічого,на одних зеро інші тільки поставив.Можливо,коли встановлю треті покажуть привес.ПАсіка по 5- ти точках.
 2. А мій ,в щільниках , ще прозорий.
 3. Радію за вас,думаю,що можливо і в нас занектаруе.
 4. Гарна ціна,як продавати і беруть.За такі гроші згоден працювати.Думаю,що при такій ціні воно ніколи( в оглядному майбутньому) не стане широковживаним продуктом.Радіти чи жалкувати з цього- невизначився.Те,що "накопав "в цьому році вживаю сам там віддав рідні.Тітка,37-го року народження начебто відчувае повернення життевих сил при його вживанні,тільки гидуе лічинок,теж мені пані.
 5. На моїй пам'яті було двічі коли нектарування припинялось після дощу.Сьогодні і я побачив зацвівшу в нас акацію,відчув її аромат,у колег привес по 400-500гр., деякі дерева без квіток,на других де не де,треті нормально біліють.Бджоли не літають,не гудуть дерева, це тільки початок.Завтра поставлю на ваги перспективну сім. бо та.що стояла ввійшла в РС і коли б не ваги не зрозумів би,що вийшов(ваги показали зменшення на 2,5 кг.)-була пентована(поділена на пять відводків) і списана з облікової книги.Нічогенько так принесла ріпакового меду в другий корпус.Син "поставив на вид", що не вгледів та хіба за всім вслідиш.
 6. Якось і я долучився до славної когорті матководів.Виводю для себеі при цьому підтримую відчизняних матководів матеріально купуючи плідних ,неплідних.маточники.Маточники куплені 17-го в кількості 25 шт. вийшли 19-го,по плану , напевно 24,одна під сумнівом.Перевірено маточники можуть бути товаром,вихід досить надійний , правда час від виховательки до роздачи в відводки був до 3-х годин , ціна значно нижча від неплідки.прийом в відводках незрівнянно кращій від неплідних.Торгівли маточниками-зелене світло і широке розповсюдження. Маю деякі особисті досягнення.Освоїв вивід маток по триденному циклу,але з різних причин прийом невеликий(8-12мисочок).Мій примітивний інкубатор працюе і в ньому лупляться матки і теж не все добре,не положив датчик рег. в зону маточників,не включив нагрівач в реле,вийшло з ладу реле(виробництва "укрреле",а я вважав його найкращім з якими мав діло),останній випадок вчасно помітив і після митикувань замінив на друге.Годину тому навідався на горіще(там в мене відбуваеться інкубація) побачив що частина вийшла гукнув хлопчика на допомогу,донька(ще менша) передумала засипати і вирішила що без неї "не освятиться".Втрьох ми пересаджували в другі кліточки,заправляли тунелі канді , давала вологу губку.Нормальні діти-все їм цікаво і хочеться зробити власноруч.Завтра запхнем маток назад в маточники(головою в мисочку),прикрием кришечкою і дамо в відводок,поки що спрацьвувало.
 7. Качати мед не захожуватимусь (не варто).Вулики помітно поважчали а деякі побільшали.По справалм пасічницьким за період квітування ріпака "накатав" з пів тисячі км. на бусові.Хлопчик(син) за цей період (возіння бджіл) помітно помужнішав,підняв кваліфікацію помічника пасічника.Можливо, це найважливіше.На новому місті комахи летають,начебто по справам,розвідниці танцюють мобилізаційні танці,контрольний за дві доби на нулю.Вчора , за останньою ходкою побачив китицю цвіту акації-зрадів як юнак коханці почав думати,що можливо зацвіте пізніше,виноград же відійшов,проснулись бруньки і дали суцвіття ,залишив в тому місті десяток вул.
 8. Да ви просто Титан трудоспособности.
 9. Можливо справа в сухому повітрі.Унас зранку вологість 60% а вдень менше 40(різниця між сух. і волог . терм. =9*С).Слабкий вітер з ваших країв.Нектару або немае або обмаль.Думки про годівлю.
 10. Вчора і сьогодні забираю з ріпака, в ліс.
 11. Нажаль,ви мене неправильно зрозуміли.Про претензії мова не йшла.Подумав,що жовті то залетіли з дочок Б21 маа .Ви привіткрили завісу виробництва "Богдана1".Пакети купувались як користувальні,бджоли сподобались і вирішив розмножувати.
 12. Тоже похожи(кончик брюшка темнее)-дочки матки от Дольче Микеле.
 13. Вижу желтых и черных,альбиноса(этот точно "браковый" но может и "засадить") какие правильные для ваших маток. Как-то я подумал,помечтал сделать место облета маток(карпаток) привезти туда отцовских несколько семей.После того как увидел в карпатской сем. жёлтых трутней- раздумал.Сразу,как увидел,хотел спросить у поставщика карпаток "Богдан1"-"Допустимы ли жёлтые труты для карпаток?".Но что -то перехотелось шутить,этих особей принимают все и блудят они из одного края пасеки в другой.Привезти ,к брачным вылетам,пару отцовских все же надо-вдруг эти "западэнцы" окажутся проворными любовниками.
 14. Так и хочется риторически возопить:"Куда ж ты ,парень,раньше смотрел,на девушек?".
 15. 14,5*С хмарно,поривчастий вітер.Зроблю і я щеплення,можливо будуть в нагоді.