Винодел

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  836
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 514

О Винодел

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол

Previous Fields

 • Пасека в
  Днепропетровщина, север.м.т.0672888044
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  корпусные
 • Порода пчел
  поместные,карпатки,бакфаст,кордован

Посетители профиля

1 910 просмотров профиля
 1. Ангол впустив пірьну на нашу землю-чеетвертий день ваги показують привес.Холодні ночі(12-13*С) денна сухість повітря(40-50%),поривчастий вітер і результати сьогодняшньоо дня:1.5кг;ЗКГ;3кг;3,9кг.Думаю пора ставити маг. під мед,доставляти вощ. неповни корпуси.Від акації і до сих пір був ноль або невеликийй + який зразу ж зменшувався до попереднього рівня.Роїння не було((5%),росту сімей теж..В багатьох сім. прходят до взятку малочисельними.Я в цей час годував відводки робив відводки,одвав частину зимувалих сім.В усих сім.,крім тих,що стояли на гіірчиці, не бачив запасів перги.Кількість сім. збільшив вдвічі, відводків готових до медозбору мало,якщо взяток протягнеться до середини серпня тоді носити буде кому.Меду не качав але в деяких (ОСОБЛИВО завзятих) мед був.Пасіку годували кредити(позичкки в родичів) і виручка від продажу малини .Тішу себе думкою-якщо пока не таланило з нектаровиділенняям,то може сонях добре "даватиме"..Бога подібними проханнями не турбую , і не тільки в наслідок атеістичного вихованння-соромно з подібними дрібницями до нього звертатись.
 2. Да що ж там,в Куп'янську, відбуваеться?То деннні привеси майже 5кг.,то в таку негоду по кіловіі носять.Посиніти від заздрощів можна,добре,що ніколи а то б вже "Кондратій вхватив".Два дні тому, вдивляючись в рамки рийшов до думки,що не спостерігаю запасів перги,точок стоїть на луках і трави кквітують.Також бачиив бджжіл на кукурудзі,вдома,збирали пилок.Як я пам'ятаю пилок з неї малопоживнний,одне щастя,що багато.Ті,що стояли на гірчіці(бііліій) пилком забили щільники,меду-зась.Підтримую рівновагу вагів годівлею.
 3. Сейчас дедушка звонит предлагает рои, взял бы, садит нема уже в что. Дайте тел."дедушки"-можливо зробите добре діло для когось.Ціна то в дідуся -демпінгова.
 4. Начебто е гербіцид.Звичайний гліфосад його слабо бере.В мене на малиннику в третій-четвертий рік вилазе з землі,вириваю і гліфосатом покриваю а він все вилазе.Сьогодні об 18-тій годині ходив дивився на нього , квітуючого,бджіл багато .думаю що всі мої,відносно нектара в вуликах- сумніваюсь,продовжую годувати сиропом(відводки),так мені бачиться надійніше.
 5. В нас по містах кочівлі на сонях пройшли добрі зливи,думаю мм. 10.Обприскування інсектіцидом гірчиці білої(моїх півсотні там стоять)-відмінили,чому я дуже радий.Привес 0,7 кг.В місті проживання ані краплини.Вологість,озон.зменшення температури-все на користь рослинам.Вдень було 32*с.
 6. Ті,що на гірчиці +0,5кг.на інших точках підтримую"0" підгодівлею сиропом.Вдома вихователька накопичуе рамки медом(виховне відділення),не думаю,що завдяки підгодівлі сиропом.Бджоли гудуть по малині,ваточнику,василькам,буркуну,синяку,якимось білим квітам(покажу фото може хто підкаже назву).Невеликий дощ підняв вологість повітря,створив комфортні умови росту рослинам.По рослинам не видно,що вони потерпають від нестачі вологи,хоч до вологого грунту треба копати см. 10-15.
 7. Схоже.що на цей раз нет не бреше.В нас цю рослину так назиають. Вчора в райцентрі повіяло знайомим ароматом оглянувсь-квітуе липа(паркова,кавказська,крупнолиста) а по ній бджоли,листки вкриті плямами на смак трохи солодкуваті(віділення тлі) але бджоли їх не торкають.Справа була об 18 год.Поряд були дерева(в парку) липи що тільки збираеться квітувати різниці в листях.корі,кроні дерева я не побачив можна сказати однакові дерева тільки квітують в різний час,такий ото з мене ботанік.Зазвичай з першої(що цвіте) липи бджоли і ініші комахи нічого не беруть,майже не відвідують.
 8. Васильки і Шалфей то одна і таж рослина? З некторовиділенням дикоросів в нас( можливо по всій області) -кепські справи.треба годувати.Квітуе гірчиця(думаю що гірчиця біла) на ній активно працюють бджоли.Вже який тиждень з раннього ранку до пізднього вечора бджоли гудуть по малині,збирають нектар.чи просто розважаються таким чином.
 9. Щоб ваші спостереження були хоч скільки -небудь статичтично ймовірними треба спостерігати за групою сімей, думаю не менш десяти.Теж маю отримати матки від В.Т.,чув про них похвальні відгуки,просякнувсь єнтузиазмом.заказав, маю отримати.теж писатиму про враження.
 10. оптові ціни на "свыжий мед".Один здав по 45, другий "вичавив" по 46.
 11. Нічогенький собі ландшафтний дизайн.З претензіею на гармонію і єстетику.
 12. Хмарно з проясненнями,+24*С,легкий вітер,дощик зробив росу,вологість 70-80%.Уявив себе рослиною-подумав яке щастя,ідеальна погода(умови ) для росту.Як би ще вологість грунту 70-80% ПВ-вмерти можна від довготривалого оргазму.
 13. Я ніколи в грудні не буду проплачувати, перед відправкою можливо. З таким підходом до справи у деяких матководів ви маток отримаете невідомо коли.Проживши п'ятдесят років зухвало вважаю,що можу розпізнати особистість(візаві) на єтапі попередньої домовленості.Це мало допомогае,як і всі дорослі був в житті неодноразово ошуканий,проте живу і майже не втратив оптимізму і віри в людей.Це всього навсього гроші і невиликий час негативних ємоцій(без яких життя прісне).про такі випадки потім згадуеш з посмішкою."Який я був довірливий і неуважний,під впливом навіювання,адже було зрозуліло що це випадок шахрайства." Да не умрёт от обиды обижений,да не вечная жизнь суждена обидчику.
 14. Только страховой полис компании(название вписать по своему усмотрению)-может дать гарантию безбедной,счастливой старости.Так и хочется воскликнуть-Иван Иванович,о каких гарантиях вы спрашиваете,ведь наверняка взрослый ,умудренный реальным жизненным опытом мужчина.
 15. Отримав я частуну свого замовленя-16 плідних. 7 червня в, день отримання, підсадив двома способами.Перший способ,по рек. виробника,Анатолія Олесійовича ,в безрозплідний відводок що просідів добу на рамці меду в погрібі.Вечором дістали з погреба,вивезли на точок розставили по місцям,роздали кліточки з бджолами супроводу в вул.,заслонки в кліточках не відкривав,льотки теж,роботу проводили вже при ліхтариках.Вранці відкрив льотки і одне віконце кліточки,в двох,що здались мені особлибо малочисельними, для прискорення процесу ,відкрив обидва віконця кліточки.Комах в вул. на рамці було не більше пригоршні -думаю так краще- чим менше особин тим менше незадоволених маткою "бакфаст від Котелевського".Сьогодні -10 червня відкривав ободва відділення кліточок і був приемно здивований в одному випустили матку і вона вже з сотню засіяла,був невеликий сумнів чи це та матка що коштуе 10 $ бо жовтої мітки на спині не стало.Подальші плани на цю группу(з 7 маток) .Після початку відкладання добавлю вощ. і бджіл попередньо витриманих в погребі , щоб загальна вага особин була 1- 1,3кг.При відсутності взятку -підгодівля сиропом. До чого ці складності і підвіщені вітрати мого часу-спитаете ви?Можна підсадити значно простіше , з меншими витратами часу.Відповідаю- гроші ,заплачені за маток стимулюють до відповідальгноо і витратного способу підсадки і ще досвід невдалої підсадки. Друга група(9 особин) підсажуваних маток утворювала нову сім'ю дещо простіше.Кліточки без супроводжувальних бджіл клались на рамки в давно створені відводки які потребували ремонту(маток не було),розплід в них був тільки закритий.на другу добу відкривав друге відділення кліточок і ще раз передивлявся на предмет неплідної або мтч.В одному відводку випадково(не чакав ії там побачити) знайшов і забрав неплідку.Така думка,що зберіг собі 10 дол.Доби через 2-4 заберу кліточки і подивлюсь на засев.Взагалі маю отримати від автора теми 20 маток,скільки приживуться напишу,а якщо дістане єнтузиазму пісатиму і далі максимально чесно і обьективно(хабаря чи якихось інших преференцій від виробника не отримав,і вже не сподіваюсь).