Перейти к содержанию

Винодел

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  946
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 815

Информация о Винодел

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Днепропетровщина, царичанка.м.т.0672888044
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  151-200
 • Ульи
  корпусные
 • Порода пчел
  поместные,карпатки,бакфаст,кордован

Посетители профиля

2 808 просмотров профиля
 1. Втулки прийшли куди треба, дякую.

 2. Пане ...Борисович як в справі продажу мені латунних втулок 1кг.?

  1. Показать предыдущие комментарии  Ещё #
  2. Винодел

   Винодел

   Перші,подарованівані вами,були:латунними(жовті,не магнітяться,не корродують),D=2,5мм.,H=6мм.Інші, що придбавав менші висотою,притягуються магнітом,або більшого діаметра і висоти.Якщо у вас залишились з тіеї (років зо два тому) партії,або які інші латунні означених розмірів то пишіт ціну.Про купівлю в неті- побоююсь жовтих анодованих бо саме такі пропонують продавці на всіх пасічницьких "тусовках".З вами вже справу мав, надійніже.Звичайно ж якщо вам цей клопіт бодай чим цікава справа.

  3. Борисович

   Борисович

   Вспомнил, как увидел Царичанку. У меня втулки остались из этой партии. Других не покупал. Их из Китая привез мой друг китаец. Тащил мешок и материл меня всю дорогу. Он их брал прямо на заводе, а там минимальная партия 20 кг. 1 кг выделю, но не больше. Я ими не торгую, брал для себя и больше 10 кг раздарил друзьям. А на форуме цену выставил прикольнуться и посмотреть на реакцию. Поэтому и спросил у вас по какой цене вам отдать? http://pchelovod.dp.ua/search/?query=втулки&x=0&y=0&gclid=EAIaIQobChMIy6jskY3N1wIVcADTCh2jcAE6EAAYBCAAEgKw__D_BwE

   1000 грн. устроит за упаковку 1 кг? Если да, то завтра отправлю. Только обновите свои координаты. Моя карточка привата 5168 7420 1819 2660 Бессарабов О. Б. 067 9174279

  4. Винодел

   Винодел

   сплатив 1020гр. з урахуванням можливих витрат на пересилку, мене задовільнить і "Укрпошта".Дніпропетровська,Царичанка,Божко Д,А.

 3. ПАКЕТЫ, их производство и использование

  Оце "запалився" і вже хочеться самому спробувати таку методу на частині(10-20шт.) пасіки.Два важливих момента-в кого купити і де поставити вул.
 4. Може 80 кг. залишка в відрах теж жарт,бо вважаеться таке багато.Більш ніж 0,5 кг. у відрі.(20л?)
 5. Маю двое вагів до 100кг.Турецького і Кіровоградського в-тва в діапазоні зважування від 60кг. турецькі показують на 1-1,5кг. більше, вважаю "наші" ближчими до ідеалу, до того ж вони зрозуміліше реагують на додавання малої (50гр.) ваги , дійсно, що гарного можуть зробити турки для наших комерсантів.Ваги їхнього виробництва начебто не беруться ремонтувати майстерні. Деякі дестеменні колеги переважують і підписують кожну порожню діжку, вага навідь однотипних діжок може відрізнятись на 0,5кг.Це не важко зробити, ваги до 20кг. знайти легко.Такий підхід до справи викликае захоплення і повагу а також думку, що такого на зважуванні не обдуреш.Той хто здае мед невперше знае скільки важить діжка (брутто).Зазвичай,при заповненні під кришку(аби не торкалась меду) вага буде більше 300кг.Найбільше що важила (нетто) здана діжка-318кг.В повернених діжках залишалось до 0,5кг. меду-видно не ставилась задача-"до останньої краплі". Взагали ніколи не чув про випадки шахрайства на зважуванні,хіба що читав на форумі.Частіше -необережне поводження з тарою після отримання якої думаеш-"ви,хлопці,останні кому я здам мед".
 6. Да просто высказал сомнение возможности хранения мяса в меде,точнее хранить -то можно но кушать не рискуйте.Про бренди-пример советуй.что на себе испытал,что в голову пришло.Какой вы однако конкретик и практик-40-50мл. мало вам.В самый раз для смакования и здоровья-спросите у доктора.
 7. Думаю вони все одно будуть робити свої
 8. ПАКЕТЫ, их производство и использование

  Мене не зрозуміли, звичайна справа, сам не завжди в повному обсязі розумію текст дописувачів,часто і свій рокупис довго добераю. Так, ставлю під сумлів багато історій з отруенням бджіл і не тільки це а і багато інших висловів , історій,реплік і промов інф. в цілому що щоденно влітае нам в вуха і зачіпаеться в мізку.Думаю щодо цього я типовий українець.Спробував пригадати свое пасічникування і не зміг пригадати жодного ймовірного випадку отруення бджіл.Хвороби,крадижки,недопрацювання,вплив негативних факторів і багато іншого -було.Сто відсоткових отруень не пригадаю. Описана історія пезперечна бувальщина зі мною.Згоден,що "ніяких ознак отруення" не тотожне документальному підтвердженню відсутністі отруення,але-чи багато навколо нас абсолютних непохитних істин,коли навідь паралельні прямі можуть перетнутись в міжзоряному просторі(думка Лобачевського).Думаю чи э практична користь історії ? Може хоч один не буде все валити на отруення(легкий шлях пошуку іст ини) а спробуе знайти декілька інших ймовірних причин побаченого. Давайте спробуемо обчислити кількість сім.Яким возьмемо вихід тов. меду на сім ?Може свій особистий-40кг.?
 9. А як ви зберігаєте мед?

  Викликало посмішку-"дістали.. він виглядав набагато краще ніж при житті".От би мени теж так,хоч в домовині побути красенем.Цю історію я прочивав в книзі Грігорьева "Да ужалит тебя пчела,читатель".Це батько розказав що А.Македонського поховали в труні з випростаними з неї руками-відвертий натяк на те,що "я з собою нічого не взяв,все залишив вам."Загальновідомо,що стародавні літописці були це тими "красенями слова"- "мільон вояків персидського царя Ксеркса, сто двадцять тис. вояків у Мамая," і багато інших тверджень на які сучасні історики зауважують-"Тут сталася помилка, ми вважаемо...".Щодо консевації м'ясива в меду-то може самі спробуете, скуштуете, розкажете про враження і думки з приводу.На зразок такого-особисто вживав бренді власного виробництва щовечірно в розмірі 40-50 мл. протягом трьох місяців і ніяких ознак погіршення почуття не спостеріг, то можна припустити що і вам буде теж.Слабенький але аргумент.Треба чітко розрізняти написане на папері(моніторі)-популярна література,анекдоти,мифи,байки,художня літ. і нормативні док.,ДСТу,закон,ТУ,ін.При здачі меду на експорт користуються результами досліджень іноземних лаб,(наші,на жаль не котуються) і відповідності показників протоколам безпеки харчових продуктів,чи як воно так правильно називаеться.Звісно це забавки европейців але тільки так.Сам вживай що хоч а ми купемо в тебе,що відповідае нашій уяві про мед. Зберігати м'ясо тоді,були і більш дешевші, доступніші способи.Навряд чи массово консервували занурюванням в мед.Кому цікаво.Сучасні консерви,гарячий спосіб консервації продуктів, був винайден французом Консервом,за часів Наполеона,за свій винахід він отримав суттеву грошову винагороду.Тоді велися войни і так звана економічна блокада Англії.
 10. Як на мене зовсім не аргумент.Споживачи, за кордоном, не покладаються на ваші оргганолептичні висновки- "нічого не сталося".Та і в загалі не все що робили наші пращюри правильнео апріорі.Навідь за таких вагоміх аргументів-" Так робили,не вмерали від цього, розмножувались,населення зростало".Єкспортери на них не зважуть,та й на ринку взнавши умови зберігання... краще не розголошувати.Втім як і хто перевірить лікувальні властивості вашого чи мого меду?От новозеланці змогли довести підвищені бактерицидні властивості свого меду з мануко і тепер продають його дорого і більше ніж виробляють
 11. Ми тут, в більшості випадків, розважаемося то, може опишите і ми відчуемо неперемовну гамму почуттів .
 12. ПАКЕТЫ, их производство и использование

  Дещо не вкладаеться в голові (мабуть обьем замалий). Сам, тобто точок, років 15 тому, попав під обробку десікантом (чи як воно там звеця щоб швидче посох) з мотодельтоплана - ніяких ознак отруення бджіл, та й чого б їм отруюватись? Сонях відцівів, хіба що де не де. Кропити квітуючий сонях, чи будь-яку іншу культуру то грошові вітрати і суттеве зменшення урожаю якщо не його повна відсутність.Можливо я помиляюсь думаючи,що сіккативи не мають явно отруйної дії на комах.В мене цього року частина пізніх відводків,що стояли на пізньому, середина серпня, соняху йдуть помітно слабкими(3 4 вул.) але можливе отруення стоїть останнім пунктом в переліку причин явища. Для тих хто цікавиться- відомо, в містах Стародавньої Греції (Спарта,Афіни,ін) в органи влади(якийсь медичний термін) вибирали серед громадян простим жеребкуванням і кожен громадянин за свое життя неодноразово був суддею,членом народного зібрання це нопогано працювало,світ був Грецким(після них Римським),був розквіт і прогрес і бажання народів бути греками(як ми нині европейцями і американцями).Чому так?Стародавні греки сумлінно відносились до своїх обов'язків(посади були сплачуваними "по середньому").Найперше довіряли своему життевому досвіду і органам чуття , існував розповсюджений віслів "як своїми очима бачив".Я вирішив наслідувати цій перевіреній практиці і перевірити згубність відомого інсектіциду "БИ -58new" (да,да "старий добрий" БИ 58) на моїх бджіл.В червні , вночі тихої теплої години я обробив з садового оприскувача з довгою штагою яблуню ,від тлі. Під яблунею стояла вихователька,багато бджіл викучилось на стінку,щоб це не виглядало як відверте вбивство бджіл я накрив вул. жерстиною щоб унеможливити потрапляння краплин розчину на комах.Не спостеріг ніяких ознак отруення бджіл,тля теж не вся пропала,з причини неякісної обробки -яблуня досить велика.Інсектіцид придбаний в спеціалізованому маг. в літровій упаковці.Можливо важливе доповнення- вихователька була придбана у "Богдана 1"хто-зна може вони толерантні до інсектіцидів. Очколас В.В. вікликае повагу конкретикою своїх промов і коли я почув що їм потруїли бджіл обробивши поле "Раундапом"(діюча речовина Гліфосат каліева соль) то здивувався і подумки посміхнувся.Потім з цього приводу висловився Е.В. Руденко.
 13. Отакої , дуже важливого я не зрозумів.Думки.Якщо для вас найвищя ціна не на першому місті(може хоч на другому) то , думаю, для переважної більшості пайщиків- головне, диваків ,подібних вас ,вкрай мало.Уважно перечитавши ще раз подумав: якщо колеги були готові на меншу ціну то чому не здали?Обурення переважило "тверезий погляд"?Думаю що рішення про відмому від оборудки було прийнято колегіально.Якщо так, то це всупереч моему життевому досвіду,в ваших краях інші люди. Погоджуюсь, що для багатьох кількість зароблених грошей не головне, е така сфера життя як визнання в суспільстві але отримання грошей за свою роботу ,продукцію не є актом визнання? Бачите знову все скотилося до грошей.Такі ото думки похмурого дня перед монітором компа.
 14. "За возможность получения 300% прибыли капиталист готов вырыть и продать кости своей бабушки".Якобы нечто подобное написал К.Маркс в своем исследовании капитализма и капиталистов.Неплохо бы каждому помнить об этом пытаясь сделать "гешефт" с этими представителями рода человеческого.К слову,почти каждый из нас вступая в сделки купли -продажи, производя продукт на продажу по сути бизнесмен, капиталист,"пиранья" империализма, маленькая такая.Думаю каждый в своей жизни слышал упреки(заслуженные и незаслуженные) от партнеров по сделки, родственников ,знакомых, односельчан-такова природа человеческая.имея все это ввиду как бы нечего говорить о "деловой этике",правилах поведения при заключении сделок. ,"как можно больше денег любой ценой".Это не совсем так правила,писанные и неписанные есть и выполняются,не каждый,и я в том числе, может хорошо их описать.Думаю описанная ситуация, снижение оговоренной цены, может вполне не противоречить "кодексу поведения" делового человека.С подобной ситуацией столкнулись и мы с коллегой при попытке сдать "Мила -мед"-сделка не состоялась и мед мы сдали значительно ниже чем они нам предлагали, фирма не проявляет закупочной активности с того времени,"карма пострадала" говорит мой ,вроде бы не злословный ,коллега. История описанная Владимиром-интересна, поучительна и , к сожалению, типична .Стоит подумать почему "рыбка сорвалась с крючка"-чтобы научиться на ошибках других. Первое, что на поверхности, им не нужен мед в той точке по такой цене и перспектива дальнейшего сотрудничества.Почему?Вероятно есть возможность лучших условий сделки, закупили меда под предполагаемые поставки.Может еще какую причину добавите? Мы ,в лице нашего коллеги, потерпели поражение в деле получения макс. высокой цены,грустно,поучительно толкает на мысли,что если Владимир потратив много времени и усилий на то, чтобы продать подороже потерпел фиаско,то мне," сельскому пареньку-работяге" и браться не стоит.Сам пробовал получить большую цену организовав партию на трейлер в бочках у Александра Слуцкого(директор, хозяин "Украинского меда")."-К сожалению,пока нет"- таков был вежливый, лаконичный ответ.Могу припомнить только один случай весной (летом) этого года когда пчеловод смог сдать по 46 при существующей 45 за рапс.Иногда можно получить гривну за доставку на склад- сомнительный выигрыш. Выходит у нас только один надежный способ заработать больше денег-добыть больше меда.Большинство стало на этот путь.По моему мнению не весь нектар с цветов подсолнуха был собран нашими пчелами, есть резервы.Есть еще один способ- обратиться к гадалке которая подскажет лучшее время сдачи меда или ориентироваться на более удачливых в этом деле коллег. Думаю Владимир продолжит мониторинг цен на мед и в дальнейшем будет делиться результатами на форуме,многим это поможет.
 15. ПАКЕТЫ, их производство и использование

  Куда девают,куда девают-расширяются.Неизвестно кол-во семей в стране.То-то бы все удивились проведя "перепись "пчелосемей.Даже организованных в общества,там можно отследить приблизительно кол-во,малая,может даже ничтожная часть пчеловодов.
×