Jump to content

Винодел

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,870
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4,363

3 Followers

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  Днепропетровщина, царичанка.м.т.0672888044
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  151-200
 • Ульи
  корпусные,гнездо Рута илиДадана+ маг.
 • Порода пчел
  поместные,карпатки,бакфаст,УС

Recent Profile Visitors

6,060 profile views
 1. Тому, що на ринок вийдуть такі хлопці як в відео? Так він, начебто, росіянин. А з роями чого? З якої точки зору Чернігівщина -цент?
 2. Так скільки це 2,2долл.? 61гр\кг, що справді знайдеться багато тих хто почне витаплювати мед з півлітровок? Приходилось неодноразово, можна сказати приловчивсь тільки для інших цілей, для єкспортерів буде вперше.
 3. Штука смачна,безперечно, тільки мало -пляшечкаю. Тільки накапуючи в склянку можна розтягти задоволення настільки, що залишиться щось в спогадах. Давно пощастило прикластись до пляшки медівки виняткової витримки ,понад 10 років, смаку не пам'ятаю,тільки сам факт "причащяння". Напій з емкості що про неї згадував Дід Василь, онуки випадково відкопали дідовий продукт, а самого діда вже немае багато років. Написав і подумав, що в мене теж е пляшки з напоем до 10-ти років, тільки менш солодкі і смачні. Треба куштувати, що нині на смак.
 4. Негативне забарвлення визначення, краще не вживати по відношенню до того що тебе годуе.
 5. Зразу +4*С і 99% вологості, за добу спалено 10,2 куба газу і 40 кВт ел. енергіі. Цілий день надворі, то автівкою по справах, то воду талу переношу з місця на інше, відвідав зимівник 1-4*С включив вентилятори. Хто пояснить таке явище, до причілка новобудови під кутом приставлена драбина(прожилини соснові шаблі акаційові широкі горизонтальні) довжиною метра 4,5, верх впираеться в лутку пласт. дверей,низ в акаційову дошку трохи прикопану в землю під кутом до горизонталі(щоб "ноги " драбини не скобзались і не гнили в мокрій землі). На горіщі ,як в нас водиться, склад речей не щоденного використа
 6. Лежу на чужой жене Потолок подпираю жопой Штампую кадры Советской стране На зло капиталистической Европе. Правда що Він автор? Мені не збрехали?
 7. Як і обіцяли потепліло-9,8*С .Здивував синок , тим , що пішов босоніж навколо будівль. Витрачено 11,1куба і 50 кВт. Психрометр показуе 77%, не певен, що при мінусах правильно. Під вечір потрібно включити штучну вентиляцію в зимівнику.
 8. Продовжую , точніше дружина в ,більшості, їздити з саморобним колісним болтом в передній ступиці. Одного разу взяв дінамометричний ключ і перевірив зусилля при затягуванні цього болта- 90Н.м більше не прикладав, щоб не попсувати. Вирішив , що ще послуже за своїм призначенням(примання колеса на ступиці), достатньо інших справ.
 9. Словосполучення "справедлива ціна " мені побачилось неправильним, діскусійним от я і висловився як українець, що намагаеться навчитись нашої мови, частково як колишній студент що з дісціпліни "філософія" "Науковий комунізм" мав "5" і ставив нестандартні, незручні питання викладачам. В 80-х репресій не боялись, обговорювали і привабливість капіталізму, серед іншого. Хотів почути думку більш обізнаних з питань філософії, економіки, філології читачів і дописувачів. Інколи у нас тут жвава, цікава розмова. Тезу "Ціна 50-52 і тенденція до збільшення" обговорювати не цікаво-річ очевидна. Сам продав
 10. Якщо врахувати, що на освітлення використовуються Лед лампи, холодильники не включались, насосні станції водопостачення не більше 1-2кВт-год, то всі 50кВт були витрачені на тепло в приміщеннях. В 7 год ,знімаючи показники з лічильника показувало миттеву витрату -3,5кВт це панелі керамічні саморобні по приміщенням. Нічним тарифом ел. енергії обігріватись дешевше ніж газом.
 11. "Справедливість цін"-то примара,на зразок Комунізма, що ходив по Европі. Випадки, коли виробник товару,послуг, працівник каже: " Багато, достатньо, моя робота не вартуе цих грошей", -виключення. Нам дай 2дол. за кг і слідуючого разу скажем :"Мало". Подібна ситуація була після пікової ціни 2018 року, притримували мед, очикуючи "зимових" 50-51гр. Подальші події відомі. Ціна може бути: Високою,низькою, привабливою, економічно обгрунтованою, обвальною, "червоною" , "базарною, гуртовою, роздрібною, регіональною, галузевою, граничною. Хто ще добаве якою може бути ціна.
 12. На світанку було -23*С ,тепер потепліло ,до -14*. За добу було використано 13,7 куба газу і 51кВт-год.
×
×
 • Create New...