Перейти к содержанию

Винодел

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 060
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

2 112

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Днепропетровщина, царичанка.м.т.0672888044
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  корпусные
 • Порода пчел
  поместные,карпатки,бакфаст,кордован

Посетители профиля

3 472 просмотра профиля
 1. Незнаю попала ли в видео одна из фраз под "занавес"."За 3 часа занесли всю пасеку в зимовник, я только летки закрывал."На двух семинарах слушал Пылыповича вживую и всегда с приятствием, удовольствием.Вызывает симпатии , может потому что думаем и делаем похоже.
 2. Корпуса на 230

  Колега мае рацію.Якщо бажаете збільшити шанси продажу, бо цифра 230 викликае ??? це , що висота корпуса в мм.?І ціна не така щоб за добу вам переказали за них гроші. Одна старая дева каждый раз приходя домой заглядывала под кровать - не спрятался ли там пылкий любовник? Годы шли - любовник не обнаруживался и женщина , вполне разумно , поставила еще одну кровать- дабы вдвое увеличить шансы на мечтаемое событие. Используйте любой шанс увеличения продажи , ведь вам это нужно.
 3. Думаю невздозі взнаемо скільки Аргентина продала меду.У нас там е співчуваючі. Доведуть до нашого загалу.
 4. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  Згоден ,що вага ящика з бдж. -показник , прямий чи опосередкований.Розплід повинен бути критий бо при перевезенні шанс що черва загине.Словосполучення "друкованний розплід" -викликало посмішку , це у вас так кажуть на запечатанний?І ще, с. Гарасимів що в профілі п. "mukola-s" - це в якій обл.?Де резерви бджіл на продаж?
 5. Якось О.Пруцький , власник "Укр.Меду", відвідав наші збори в Градизьку , виступив з промовою...Потім , в кулиарах,(а насправді на вулиці) йому задавали питання , робили ділові пропозиції .Спромігся і я задати питання:"Що робитимите в своему цеху як єкспорт меду перестане бути?" -"Та щось придумаю, щось хархове розливатиму , фасуватиму". Щодо "коротких дистанцій" або "швидких грошей " єкспортерів , перекупів та інших "нетерпимих нами єлементів" ринку.Бувае і досить часто вкладені гроші "зависають".Очколас згадував про ГК "Содружество"(можливо помиляюсь з назвою не це важливо) в якому "зависло" 4т. тонн меду на рік. Мед був куплений.Не так давно особисто грав роль спекулянта медового ринку, роздрібного , Гречано -соняховий мед продавався 12 місяців , два відра(10л) , частину з'їв сам частину роздав . В залишку 4х0,25л.Куплений в серпні 2016 року.Хоч і різниця продажу і купівлі була запланована в 100% - збагачення я не відчув.Майже кожен з нас , активних членів суспільтва робив спроби заробити на різниці між опт. і роздрібом.Ці спекулянти нині називаються- бізнесменами і суспільтво не ставиться до них так негативно як за часів СРСР бо в нас нині капіталізм і вже не зовсім "дикий".А то деякі набули звичку називати єкономічно активних людей неприемними прикметниками.Це недобре , можна подумати що так пошуть ліниві невдахи.
 6. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  За останньою інф. від нашого голови пакети в І-Франківській і на Буковині -продані.Чи не так п. Паламарчук і І. Місько ?
 7. Пробував двічі-"неверное имя пользователя".Моя пасіка позначена видно взято з іншого ресурса.Фотокарти застарілі щонайменше 7 років.Висновок за відсутністью будівель які по факту стоять.Свіжих фотокарт нашої місцевості не зустрічав. Нічого не змінеться якщо ми не будемо щось робити."Правда в твоих руках".
 8. Думаю немае необхідності повідомляти про переказ грошей , це дубляж не вартий витраченого часу.Банк присилае СМС про надходження.Ймовірність ,що переказані гроші прийдуть за призначенням наближаеться до 1.Вони (банкіри ) дріб'язок по кишеням не "тирять".Цього літа був випадок.Отримав першу партію заказанних маток і переказав гроші за весь заказ який з часом і отримав , все гаразд.В середені серпня дзвінок від маткаря:" Я не бачу грошей".Секунд з п'ять осягав почуте.Жарт?Навряд чи Тарасович став би тел. щоб так тупо пожартувати.Неотримав гроші-теж , ймовірність мізерна."Гроші я переслав між двома посилками маток, якщо не найдеш -телефонуй , буду добиватись в банку". Більш не дзвонив , потім розказав що його "Бухгалтер" пропустив платіж. Про квашіння капусти.Сировина , те що для цього використовуються пізні сорти - відомо всім але щомусь один і той сорт("Агрессор") бувае різний на смак і твердість.Як вихід пропоную брати в одного власника велика ймовірність що з одного поля і однакова.В чому: приходилось квасити :в склобутні з широким горлом(важко вирішити пригнічення масси), в нержі, в пластиковому відрі (10л).Різниці в смаку не помітив , можна сказати означені матеріали на смак не впливають.Шатківниця і ніж для розрізання капустини навпіл- див фото.Шатківницю зробив сам.Ножі довж. 10-12см. взяв з радянського ножа -шатківниці дві площини- з німецької фанери(поцупили з вагоноремонтного заводу два шматки) , бокові бруски що тримають ножі і дві площини- випиляв з вінницького дуба .Стружка капусти повинна бути в межах 2- 5мм., трохи менший мае бути "зев" шатківниці.Спочатку зробив малий "зев" і стружка була замала.Розібрав конструкцію і рашпілем зробив тупіший кут нахилу ножа(двох) відносно площини дошки.Ніж для розрізання головки навпіл повинен бути з дожиною леза не менш 30см.Різав меншим і "пирнув" себе між пальцями.Трохи здивував хірургічну медсестру що мене шила тим що об 21-й год заходивсь різати капусту (" Та хто ж в такий час борщ захожуеться варити? " Та ні, я капусту хотів зашаткувати.") .Ніж в одній руці а другою затискаете на кінець леза і навпіл. Хто мае шаблюку і вправно нею володіе - можете нею. З половинки вірізаете "кочерижку" і з'їдаете її для визначення смаку , добра - значить вся капустина смачна, не смакуе- віддайте жінці на борщ чи ще куди подіньте.Рівчачок що утворився при вирізанні "кочерижки" стане вам в нагоді для міцного тривання плода при ковзанні ним по дошці з ножами(шатківниці). Далі буде.
 9. Для ножів -да. З огляду гігіени краще з твердих порід.Після м'ясива та жирів мити довго щіткою і окропом поливати і все одно аромат залишиться.
 10. КУПЛЮ ПАКЕТИ

  Якось пригадавсь класик з його невмирущим ."Только страховой полис...дает вам полную гарантую...".
 11. Куплю вулики Рута

  Правильно ,був не правий, теж помилився.
 12. Останні новини.Події можна охарактеризувати анегдотичним -"набежали".Вино "розібрали".По ньому до нового врожаю."Благородні дісциляти"(типу бренді) в наявності.Кому обіцяв -відправлю завтра. Можливо в тему буду дописувати усіякі дурниці наприклад приготування квашеної капусти(тонкощі приготування,відхилення від класичних рецептів, негаразди ) бо маю в ції справі успіхи і вважаю цю справу чоловічою.
 13. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  Надто високо планку ви підняли.Дід мене вчив дивитись крізь щільник на сонце.В исторії сучасного бджільництва був(можливо й досі пасічникуе) колега з америки що бракуе щільники по причині:1мех. пошкодження, 2.мишами,3.багато трутових.Сам не пробував і дивуюсь такому підходу але вірю в таку можливість. Часта заміна рамок і щільників не гарантуе від захворювань-реальний досвід.Свільлі щільники-справа єстетичної сторони бджільництва.Неодноразово бачив пасіки з чорнішими від моїх щільниками і кращіми результатами гоаподарювання(більший вихід на бдж. і неодноразова оптова здача).Що не може не наштовхувати на роздуми.
 14. Вчора формував чергову посилку, ковтнув що відсилаю- подумав , дійсно гарно збалансоване напівсухе(начебто відчуваеться трішки солодкості) вино , хлопці не підлещуються , позитивні відгуки -визнання заслуг продукта. Вино е.
 15. Куплю вулики Рута

  Корпус Рута висотою 240мм,рамка 230мм.А то я б вам наробив.
×