Перейти к содержанию

Винодел

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 155
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

2 370

1 Подписчик

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Днепропетровщина, царичанка.м.т.0672888044
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  корпусные,гнездо Рута илиДадана+ маг.
 • Порода пчел
  поместные,карпатки,бакфаст,кордован

Посетители профиля

4 234 просмотра профиля
 1. Благородний Дісцілят є для продажу ,150гр\0.5л.Це не суто медовий спірт а суміш спіртів і медового в тому числі.Прийнято "видавати" склад інгрідіентів продукта.Спірт витриманий різного походження, вода пом'якшена або доочищена спіртована(27% витримана на стружці і в діжці не менш 2-х місяців),цукровий колер спіртований.Після купажу продукт заливався знову в діжку і витримувався на холоді 10 діб після чого в при кімнатній темп. 2-3 місяці(деякі діжки більше ,чекають бутіліровання) після чого рідина бутиліровалась і зберігалась при кімнатній темп.Нещодавно , після великої перерви спробував і знайшов що продукт достойний. Про д. стружку, далі "чіпси".Прошу правильно зрозуміти мою вдачу-я не нічого не винайшов в справі виноробства і коньячного виробництва інф. в моїй голові попала туди з підручників, нету та ін. джерел.Моя д. стружка була взята років 7 тому в майстра що робив мені діжки (Володя Довгопол з Бершаді , Вінниччнина).Стружка заливаеться окропом(вода дощова або м'яка) і заварюеться на маленькому вогні декілька год.Вода зливаеться, заливаеться холодною(0-20*С) і витримуеться добу, зливаеться і ставиться в духовку чи будь -який сушильний шкаф з можливістью тримати 130 * С і там витримуеться декілька год.Зазвичай містами "підшмалюеться". Все продукт готов до додавання в КС в витримування в склобутлях.Доза (чипсів) і єкспозиция(час витримки) визначаеться єксперементально по кольору і смаку.Не будь-який спірт після витримки буде схожий на БД за смаком і ароматом.Ректіфікат класу "люкс" в чому і скільки не витримуй не стане нагадувати коньяк.В більшості випадків в супрермаркеті ми придбаемо водний розчин високоякісного питного спірту(зернового) з колером і якимсь ароматизатором що нагадуе шоколад і ваніль , маються на увазі напої ціною до 150гр./бут. Багато корисної інф. на форумі" домашніх самогонщиків"(хоум дісціллінг) і на форумі " виноградарь" тема "Благородние дісцілляти".
 2. Весна/Літо 2018

  "Гумові технології" дозволяють не чекати запечатування мед і отримати вологість в діжці до 18,5 %. В деяких сім. привес з початку ГВ склав понад 20 кг.-можна з деяких зняти магазин давши взамин порожній.Вчора дощило привеса не було , сьогодні на дві доби від 2,3 до 4,4кг.Оглядаючись на досвід минулих років -взяток посередній для соняха, тільки почався на 10 днів раніше.
 3. П'ятий або шостий день привесів з соняха.Що на десять днів раніше минулорічного.При холодних ночах(15-16*С) нектарування збільшуеться щодня.Сьогодні від 1,3кг. до5,5кг(декілька К.В.).Поталанило з кліматом перед цвітінням пройшли дощі сумарним результатом 25-30мм.Був град і буревій- рослини рівні.На городі поваляло цукрову кукурудзу яку так і не дійшло діло попідводить -росте криво і це не заважае їй качанитись. Донедавна стояли на гірчіці чорній яка квітувала від 27 травня до1 липня.Тричі обприскували: двічі інсектіцидом, раз гербіцідом -не закривали не забирали ознак отруення не спостерігали(схоже дійсно не отруйний для бджіл).Тиждень тому попередили що оброблятимуть інсектіцидом токсичним для бджіл і ми забрали зробивши дві ходки двома авто з прицепами(60-70 вул.)Воно і краще а то невідомо скільки б ми збирались забрати.Контрольний залишився на тій вазі. але деякі особлибо "хапучкі" принесли нектару з рослини схожої на перекоти - поле(шарообразна рослина з ядуче сильним ароматом і дрібненькими білими квіточками) , нектар в щільниках світлий а в білому відрові(10 ці) відверто темного кольору , мо окислюеться при дотику з повітрям?Який нектар і мед з гірчиці чорної ми так і невзнали.Менеджер -аграрій що запросив на культуру перегодом зателефонував. Запитав чи ми вже забрали?І виказав образу що ми не "попрощались" не подякували(малося на увазі щось матеріальне а не мої слова), чим поставив мене в стан роздумів і сумлінь, неподобаеться цей чоловік мені як особистість і як діловий партнер.Я не вважаю себе йому винним і нехочеться мені робити йому подарунки. Які негативні наслідки для мене? Не запросить на свою культуру в майбутньому. Що ж, поставлю в іншому місці можливо кращому по нектаровиділенню. Його чорна і біла (минулоріч) гірчиця мені товарного меду не дала(комахи фуражирувались і це, безперечно, позитив).Може хто наведе переколиві аргументи необхідності "подарунків"?
 4. На вугілля в димарі насипати грамм 100 сірки і в льоток, старатись самому не сапнути сірчано газу.
 5. Весна/Літо 2018

  Третій день теплі ночі, після дощу. Почався підтримуючий взяток: липа , ваточник, свиріпа, мишиний горошок та інше різнотрав'я.Ті що на гірчиці чорній "тримались на нулю", деякі сім., особливо завзяті , принесли "краплю яку можна вичавити".Одна , "непутяща донька сіньоріти", стояла в невеликій компанії на луках , поблизу каналу "Дніпро-Донбасс".Чим здивувала, меду непобачив зато розплоду-повно.Певно в циган навчилась- ті теж заводят дітей незважаючи на можливість прогодувати (Бог допоможе).Перевіз на більш медодайне пасовисько (а там і взяток почався), надібрав (правильніш залишив 2р.) розплоду.Чухаю потилицю і думаю:"Навіщо мені ця непутяща єкзотика?". Мій товариш зрадив місцевим, Егошинським, всяким іншим маловідомим заводам і , в цьому сезоні, "кохаеться" з італійками.Безперечно , Орнелла Мутті -"солоденька цукерка" проте де вона а де я. А свої ,ось поряд , перевірені , звичні ,безкоштовні і не хужі.
 6. Е в мене матки куплені минулоріч, Бекфасти по 250гр\шт.Мені вони неподобаються планую проміняти щоб не страчувати можу надіслати за ваш рахунок.Кількість? Два дні тому вирок виніс двом, напевно ще будуть.Бджоли мед носят але чомусь збільшувати чисельність особин небажають.Краще телефонувати.
 7. помічник пасічника

  Типова ситуація.Ставши батьком , пригадую що й сам поводився подібним чином. Не в цю тему але...Цього року підняв платню розноробочому до 25гр\год.+ дрібни презенти.Почуття, що обидві сторони задоволені.Думаю сам би не робив за таку. хіба що для навчання у профессіонала.Це снобізм , чи завищена самооцінка власної праці?
 8. Куплю матки

  Пристойна ціна , тільки терміновість...
 9. Хто пояснить -чому?Про відповідь на питання :"Коли буде зростання? ", навідь не мрію.І ще цікавить , частина заготовачів купували по 51гр..вони на цих оборудках "прогоріли"? .Не те, що б я за них дуже переживав , але й без них може буде гірше для нас.
 10. Подсолнух

  Думаю , що правильніш рахувати 60-80 днів від сходів.А така різниця по срокам вегетації для мене новина.Років з 7 на ланах нашого р-на зрідка сіють сонях після ранніх зернових і бобових , але про нектарний взяток з такого нічого сказати не можу.Люди старшого віку проти такого користування землею, молодим байдуже , аби прибуток .Нектарування сон. в другий половині серпня для нас рідкістна справа , не варто сподіватись на таку милість природи.
 11. Декілька днів тому менеджер "Натурального меду" з м. Запоріжжя, Оксана, назвала мені ціну: сонях , ріпак - 32-35гр.різнотрав'я (?) -40-45гр. акація-70 гр. макс.за ідеально монофлорній.Ніхто з ознайомлених мною колег не зацікавився.
 12. Весна/Літо 2018

  Сьогодні 14- й день фуражировки відвідували клени і абрикоси(вечором сильний пряний аромат), проишовсь по точку- літали навколо з метою вжалить(не в гуморі). На точку в селі при огляді без димаря-дуже багато і наполегливо бажали вжалити, зась був правильно вдітий.Підійшов до поля ріпаку ,оглянув -перезимував добре, паранижніх листків пожовтіла частково підсохла схоже що так і треба, починае виганяти стрелки , розпізнаються зародки бутонів.Як звичайно мало зробив з запланованого, з незапланованого- обрізав виноград і вже смерком випадково попав до праздникового столу- мало приемного, каяття...
 13. В багатьох регіонах кажуть"складний сезон"(попростому меду мало) ,за кордон вийшло 68тис. тон в минулому, в цьому десь 12т.т. і кажуть(дехто бачив на власні очі) на складах -забито медом.То ,може, ми вже сто тисяч "видаем"? Крупний гравець на світовому ринку меду.Пишуть що попит на мед збільшуеться щорічно, може те саме відбудеться із ціною для нас?
 14. Весна/Літо 2018

  Сьогодні 13-й день фуражирування бджіл.Давав сироп з "Ентеронорміном" і огляв стан деяких. Сім. середньої сили мае на 4-х р розплоду різновікового рамка заповнена добре(можна класти в пакет без сумніву). дві рамки гарно заповнени пергою з набриском нектару.Бачив трутньовий роз. в стадії:лежаче яйце, трьохденна лялечка, закрита комірка.Це в трьох різних сім.Хто мені скаже-чого вони так рано спішать з трутами на яких сил і корму разів в 6 більше треба?Старт розвитку з момента виноса з зимувала, на слідуючий день(3 квітня) при огляді були тільки яйця(100-300 чарунок) і рідко в кого і мало критого і черви.Деякі сім. відверто слабі побоююсь що бджоли відійдуть ранише чим виплодяться молоді.Підозрюю що тут присутне явище-дезертирство.Підсилив батьківську сім.(Болюбашівська карпатка), вставив щільник з трутовими(в неї свого трутового не було),підсилив материнську(теж карпатка).Відповідально заявляю-"Болюбашівка" помітно миролюбніша, в порівнянні з моїми місцевими.З старими матками що не продались восени в більшості сильниші( може до старіших маток повтікали від молодших).У "Призовського" кордована багато сірих -явно не її діти, подобаеться ця сім. веде себе "розумно", так як треба, на мій погляд.Вигляд самої "мами" незвичний вся коричнева і лапки і голівка і діти її жовті аж прозорі без злобливості.Вийшли сухі ,без підмору.Переводить всю пасіку на "кордован"- зась,свої україни миліші(як і дівчата, колись), як єкспонат в музеї-нехай живе(але не плодиться) до природньої смерті, ящика не жалко такого добра хватае. Зацвіла абрікоса і клен третій день по ньому літали, що брали не роздивися. в вуликах перга кленова і пахне відповідно.Аграрії локально підживили озимину і тепер шастають дорогами з СЗ- шками.Все неможу зосередитись і єфективно працювати.
 15. Частину маток відіслав. Маю ще.Поки що один випадок некрозу усіх особин при пересиланні. Нагадую, в наявності "старі"(середньго та невідоно якого віку), та "молоді" дочки маток від "Богдан 1" 17-го р.н. , карпатки.Ціна 250 і 350гр. відповідно.Зрозуміло що несу якусь відповідальність за маток.Матки рядові . не для подальшого розмноження.Надійніше по телефону.
×