Перейти к содержанию

Винодел

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 245
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

2 645

1 Подписчик

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Днепропетровщина, царичанка.м.т.0672888044
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  151-200
 • Ульи
  корпусные,гнездо Рута илиДадана+ маг.
 • Порода пчел
  поместные,карпатки,бакфаст,УС

Посетители профиля

4 676 просмотров профиля
 1. З чого ж вирве ротор, від дісбалансу? Повинен стояти авт. захист на такий випадок та й оператор для чого стоїть?Да без роздільників більше рамок ввійде Гуслій розказував у французів ("Томас") така працює. Самому незрозуміло як але мед викачуеться.
 2. В мене і мого товарища залишалось ок 8т минулорічного, і що можна зробити з цього висновок про всю Україну?
 3. Однако, в среду, представители "Бихайв" забирали мед(ранее проверенный) по 42гр(цена была оговорена при заборе анализов). И ещё, про заработки заготовителей.Примерно в теже дни что и Сергей Т. здавался-анализировался и наш мед. Очень вероятно, что в "Аскании Пак". Мы получили 40(приехали через день,после нашего звонка, взвесили, заплатили, попросили подождать с "розгулом").Выходит заработок заготовителя(мы здавали ему) около 3гр\кг.Это соответствует тому, что я раньше слышал.
 4. Приклад розумного ставлення до приемного покупця. Взяв на озброення, питати, давати поради постараюсь втриматись, щоправда в ажиотації, або в стані алк. сп'яніння...
 5. Здаеться на видео ви казали за вашу партію дають 45-не погодились. Думаю в подібних життевих ситуаціях важливіше власні почуття від ситуації, знавці кажуть добре філософам які дивляться на життеву суету без негативних ємоцій.З другого боку що то за життя без ємоцій, і негативних теж. Серед моїх знайомих ніхто не роявляв ознак сильного розпачу з приводу втрати грошей на "гойдальці" ціни. Коли була низька ціна(27-30) наш заготовач зібрав 80т(з його слів). Я ,рядовий читач теми , трохи запутавсь з тим митом.З самого початку вірив інф. , що мито плате покупець(імпортер,іноземна фірма що купуе мед) е те мито чи немае для нас(пасічників) воно ніяке.Тепер під впливом дискусії -задумавсь, така ситуація нетипова, незрозуміла.Всі назви податків то в комори князя а тепер держбюджету(це поза всякого сумніву).Ввізне мито(щоб додати грошей в бюджет, полешити умови життя власних виробників, зробити незглуздим імпорт ) платиться при розмитненні товару -хто? Хто перераховуе гроші в держбюджет? Наші , думаю, отримують свої 1,75 евро за кг. на рахунок, 2\3 валюти продають брокери на міжбанку.
 6. Таке я хоч одного вгадав.
 7. Щось я зрозуміти неможу, хто працювати буде?М'ясний лінивий пасічник? Компаньйон?О.С. Пушкін? Помічниці?
 8. получу 50 кг мёда ,по 40 продам оптом =4000. Ваш калькулятор дав збій, в мене друга цифра, виправте.
 9. А я зрозумів як запрошення для нас-спробувати. А там... сонячні панелі, дроти, АКБ в господарстві , дуже ймовірно, згодяться.
 10. Непогано провів час ,читаючи. В слові "Мегалодон" в кінці немае букви "т".Про незвичні рамки і вул. Комісар приїхав з Франції де читав лекцію про маткарство." Ви будете здивовані, але у Франції ніхто незнае що таке "Роже де Лон", "Дадан-Блатта"- знають".Ось яка вона всесвітня слава + "начитанність" і єнтузіазм радянських пасічників. Змолоду сам "захворів" і виготових десять комплектів вул. "Сіверіна"(пасічницький стаж тоді був років з десять).Впевнений що ніхто з читачів незнае який це вул. і хто такий Сіверін(Ім'я ,по- батькові сам забув). Нема пророка в своїй вітчизні. А корпуси і доси слугують, в якості підставки під вулик, небагато з сорока залишилось. Кожного разу беручи до рук таку підставку згадую Сіверіна(особисто з ним знайомий), свое пасічницьке "юнацтво", дивуюсь з того як довго не розклалось, не погнило ДВП і бруски ретельно пооліфлені,пофарбовані в деталях а потім зібрані. З приемною посмішкою згадую ті часи. Думаю в багатьох були подібні єксперементи, такі ми єнтузіасти нового, прогресивного-новатори. Тепер натомість щоб робити частіше тут з Вами розважаюсь. Читав, роздавав "Лайки", коли погоджувався з думкою або здивовані смайлики коли непогоджувався. В більшості висловлювалися слухні поради, думки. Всі ми бачили справжні світлини з стопкою нестандартного інвентаря(ден начебто).То вони, дена, в природі є.
 11. ПАКЕТЫ, их производство и использование

  В нас прийнято ділитись своїми здобутками. Якщо в природі постійний підтримуючий нектарний взяток-можливі несподівані приемні спостереження.
 12. ПАКЕТЫ, их производство и использование

  Я теж зрозумів як по 15кг.Двічі перечитав, спочатку, майнуло, по 150. Питання , які привесі(денні, сумарний) і доки були цьогоріч на соняху в медових краях Чутівського р-ну? Для порівняння -почавсь 4-6 липня до 20 чисел цього ж місяця, декілька днів по 3-4 кг. регулярно 0.5-1,5кг.
 13. Прополис

  Звідки дрівця, тоб-то інф. ? Бо я зупинився на тому що на цей момент наука не може дати остаточного джерела походження прополісу, бо в ньому знаходят і пилкові зерна.
 14. Якщо у Вас ,"Віктор просто", надійно получаеться так як ви прописали(25-го травня відводок? приносить 30кг товарного) то е сенс думати про кочівлю в ваши края, думаю що це , все-таки, така метафора чи риторичний прийом а не реальність. Шановний ІІ ,маю підозру що ви отримали вищу тех. освіту і Вам до лиця буде "конкретика", бо особисто незрозумів, що таке "стандартній пакет"-4-х рамочний пакет кондицій що прописані в довідниках(такі майже не продаються), 3+1, чи може теж досить розповсюджений 4рр?Без конкретики неможливо зрозуміти, погодитись або бути оппонентом. Якщо я Вас правильно зрозумів, то винні експортери (взагалі тому що вони є) не дають нам більше 40, так і їм дають 1,75 евро(вірю що це так).Уявимо, ми "вперлись" і не продаем. і що европейські фасувальники піднімуть ціну? не обійдуться без нашого меду? Вважаю наші стосунки з експортерами це ділові відносини між бизнесменами. Ми добре підпадаем під визначення бізнесмен, ділова людина, заводчик , купець. Більшість з нас використовуе найману робочу силу, а от тут вже відносини пролетаріат-капіталіст. Незавадило б членам нашого дискусійного клубу освіжити чи придбати знань з політекономії. Можу погодитись, що пролетаріат комфортніше почувае себе між ми (капіталісти, для них),правда грошей ми (теоретично) отримуем більше ніж вони.
 15. Заготовач молодий, ініціативний, не боїться ризикувати грошима вкладае в виробництво, розвиток свого бизнесу в кінці в єк. України.Скільки б він не заробляв перепродуючи мій мед мені це не дошкуляе. Інколи сам намагаюсь заробити на різниці між опт. і роздрібом.При цьому різниця купівлі і продажу може сягати 100%.Його різниця між куп. і продажем 2-3гр.(стільки мали мої знайомі заготовачі які не побоялись це розказати) припускаю і більш вдалу оборудку.Нині в світі рідко коли митець намалював картину і сам продав не сплатив податки-зазвичай на всіх єтапах посередники і митарі. Чомусь мені більше допікають так звані "рієлтори"(сам ніколи не користувався їх послугами) вважаю їхні заробітки невиправдано "легкими" і взагалі ці посередники непотрібні але... вони змогли довести суспільству що без них ніяк . Більшість сучасних людей консервативні-бояться змін.Колись вірішив для себе-не буде пасічництва буду займатись іншим. Один рік (2014) я майже не пасічникував(добув до 50кг. меду за сезон) і нічого, не згадую той рік негативно. Невідомо, краще чи гірше буде для особистості, суспільства коли 3\4 нинішніх пасічників покинуть бджільництво і перейдуть в інші сфери виробництва.
×