Винодел

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  674
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 033

О Винодел

 • День рождения

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол

Previous Fields

 • Пасека в
  Днепропетровщина, север.м.т.0672888044
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  корпусные
 • Порода пчел
  поместные,карпатки,бакфаст,кордован

Посетители профиля

1 386 просмотров профиля
 1. Не заглядав(холодно) проте маю сумнів.З часу виносу з зимовала(08.03.)Було не більше 5-ти,повністью і частково льотних днів.Днів з приносом поживи не більше 3-х.Пилок фіолетовий і жовтий(поодинокі чарунки).нектар запашний жовтий,густий-на порядок більше чарунок.Думав крадений мед(бо дуже густий) але сильний аромат схилив мою думку на принос свіжого меду.Особливо здивувала сім. яка ледь не захляла з голоду-найбільш заповнених чарунок а розплодних мало.Можливо наслідки голодового стресу?Майже завжди трапляеться щось нове.незрозуміле,дивне-поштовх для міркувань.На багато "чому" неможу дати відповідь , собі.
 2. З 08.03 по 25.03 вулик на вагах -3кг.Чому так багато?
 3. Усім цікаво на яку територію прогноз?Можливо існуе прогноз по ціни на мед 17р.?
 4. Тебе нужно 100 жизней прожить что бы издалека посмотреть на уровень того специалиста а тем более достичь хоть малую часть того что он достиг. По-перше,неприемно було усвідомити ,що Ви , молодий чоловік,погано виховані.По- друге заинтгигован тим невідомим нам спеціалістом досвід якого в бджільництві дорівнюе сотням наших досвідів(швидче всього це метафора,и не скажу що вдала),але,на всяк випадок,спитаю-можливо спеціаліст прийме запрошення на семінар,що неодноразово організовував "Дід Василь".Приїхав би подивився,послухав би та ще й з компаніею колег. Щодо кількості сім. на точку.Існують рекомендації в підручниках,досліди науковців,досвід закордонних колег,досвід і думки з приводу нашіх колег.Да,чув про випадки 400сім .точків на соняху і непоганий медозбір по всіх сім.,Кожен вирішуе сам.домінантна причина таких точків-зручність охорони(великий виробіток праці охоронца) або відсутність можливості підвезення до більш перспективного місця.В компанію 100сім. (на соняху) я своїх не підвезу,хіба що нуклеуси.Хоча,можливо,причина в тому що відвик від компаній,волію самотності.
 5. Не можу зрозуміти,чого не беруть(невидно щоб прогризли плівку) мою протеинову пасту,смачна,сам би їв.По температурі під подушкою розплід е,а протеин не беруть.
 6. Тобто ,ріст ціни і купіля меду призупинились по всій Україні?
 7. Врят ли,где столько младенческой мочи набрать,там,наверное.что -то похуже наливают.Нам -ли пчеловодам "монопольку" пить? Свою имеем. Наша ветлаба порадувала:мени за 90 сім. треба заплатити 740гр.,нехватило грошей відклав на потім,можливо ще знизят розцінки,перед цим нарахували 1425гр.Дослідження 9-ти проб,клинічний огляд 9 ти сім. і ще щось.можливо консультація(бо злягання не пропонували).
 8. Ви наштовхнули мене на думку і собі спробувати,клей(перевірений "Лакрусіл") і ручний степлер з 14- ю скобою.Як зроблю покажу виконання і складнояті,що виникли.Міцність клееного шва така,що при перевірці дві планки через дві-три години роз'еднував за допомогою стамески.Скоби в цьому випадку потрібні для пимчасового притискання деталей.
 9. Минулого року,коли до нас привезли "тисячу" пакетів побачив декілька незвичних технічних рішень конструкції ящиків.1 Верхня кришка в пазах-на мій погляд недоречне виконання.2."м'яка фіксація нижніх брусків рамок за допомогою шматка поролону(швидче всього відходи) вставленого з натягом(правильніше сжатого) впоперек ящика.3.Незвичні,нестандартні(вдосконалення з метою зменшення витрат ДВП) з малим напрамковим простором(20-50мм.) і відсутністью гребінки для плечиків і фіксації рамок збоку або знизу,як відбувалась фіксація рамок не пам'ятаю(гляну на ящики-можливо пригадаю)."НП" доставила на диво швидко,в нед. прийняли в Перемишлянському р-ні в вівторок об 17 -00 зателефонували з Дніпра за посилку,дешево(за 10 ящ.380гр.) і без втрат. Поціляти рамками ,які ,здебільшого,виготовлені "на око" в три гребінки-справа що потребуе вітримки і великого запасу ненормативної лексіки(сікатора- сучкоріза,гвоздиків,гвинтів і гвинтокрута,ручного степлера і скоб на 14) щоправда це мій особистий досвід занурення рамок в пересилочний ящик. Сергій Донатович,вартий того щоб його слухати і переслуховувати, в наше буття прийшло чимало цитат з його творів("Льви уважают слонов и бегемотов,мандавошки - никого","после коммунистов я больше всего ненавижу антикоммунистов","Он был одинок и непроницаем как водолаз").Подібні наушники-давно омріяний мною "девайс" хотілося б почути від вас відгук про них після якогось терміну використання їх,потім марку,вартість і місце придбання.
 10. Наш колега,молодий пассіонарій,недавно побував в Еврозоні,спілкувався з ведучим менеджером ком. "Якобс" на предмет можливого експорту нашого(дніпровського) меду їм беспоседньо.Компанія купує 5т.т. меду щорічно.з різних джерел(діверсіфікація).На час розмови "Якобс" купляли укр. мед по 1.7евро у гуртовників в Европі.Можуть і в нас.Не буде меду по такій ціні,купуватимуть дорожче.За його думкою,менеджера, низька ціна на наш мед то результат нашої .... вдачі(Дмитро розказав більш докладно причини такої ціни.я не всі пункти запам'ятав,можу щось перекрутити та и ліньки писати загальновідомі причини).Дмитро Любченко мав би робити доповідь за результатами поїздки на другий день нашої виставки-конференції але -не склалось.Та й мало кому було цікаво (в залі було присутньо не більше півсотні людей.враховуючи доповідачів,нагороджених,організаторів дійства) а стояти на сцені з мікрофоном і щось розказувати при повній відсутності зацікавленості аудиторії можуть тільки артисти за гонорар.Ціна на мед одно з найважливіших для нас,виробників, і знати про її формування і можливості впливу-головне ,проте слухачів,бажаючих щось конкретно зробити-катма.Права Тетяна Володимірівна Сушко(виконуючий директор всеукр. спілки) коли висловилась:"Як базікати,звинувачувати,"плакатись"і погрожувати(на наших зібраннях в різних станах алкогольного спяніння) охочі знаходяться а як розпочати і довести до кінця конкретну справу(я не згадую про сутуацію" витяг і дав гроші") благодійників майже немає". Від себе додам добрі справи на користь суспільства(подвижницька діяльність) вікликають підозру в пересічного пасічника на зразок-"Гроші крадуть,"відмивають",заробляють тільки не можу зрозуміти як".Те ,що нині являе наш загал-ідеальний ворог якого можна бити "як дитину".
 11. Скільки вартуе кіло і яка мін вага відправки?Думаю краще це назвати в пості,щоб всі потенційні кліенти бачили.
 12. У меня похожая под водостоком для сбора дождевой воды стоит , этой зимой почти полная замерзла и не треснула(хвала и слава производителям).Пользуюсь и доволен приобретением,удобная емкость для воды.Один знакомый такой д\т возит.сам в буса закидывает.Цена ниже той,что называют у нас продавцы.
 13. Сьогодні в місцевому маг.(невеличкий сільський популярний в населення продуктовий маг.) побачив мед на вітрині в пласт. літровому відеречку по ціні 60гр\шт.Порахував,споживажеві коштуватиме 42гр\кг.(якщо там 1,4кг.) поставщику в маг. 60 -6-2(10% віддати маг. 2гр за відеречко.якщо нове) 52/1,4 =37,14 можливо отримае власник меду,трошки поклопотавшись в придбанні тари,розливу в пласт.,доставці в маг.,отриманні в маг. своїх грошей(рідко.але бувае теж непросто).Можна,звичайно.попробувати поконкурувати ціною на мед з цим ,невідомим мені пасічником,але не хочеться-визнаю себе переможеним.Конкурування ціною на мед і призвело до ситуації яку ми і спостерігаемо і яка нам,виробникам ,не подобаеться.Можна тішити себе думкою,що споживачі мають можливість придбати відносно дешевий мед,якась кількість громадян заробила продаючи наш мед,близько ста міл. дол. прийшло в країну за мед,дві третини ціеї кількості було продано на міжбанку(і й що з того.що не мені особисто),можливо було сплачено скількість податків в казну держави,отримано на скількість відсотків більше насіння соняшника,з цього вичавлена олія і вона теж буде успішно(чи не дуже) продано за кордон за ті самі доляри так необхідні нам як спосіб накопичення заощаджень(на руках населення,мабуть мільярдів двадцять-двадцячть п'ять долярів).
 14. мої,протеинову пасту,дану 8.03,майже не тронули,розплоду майже не було,обніжок встигли принести не більше десятка нош.Щось на зразок зимівлі після часткового обльота.Рекомендація А.Малаю про протеинове годування до обльоту,для прискорення дообльотного розвитку,на моїх бджолах не спрацювало.
 15. На фото я бачу реф.дуже схожий на китайський на призмі якого лежить закристалізований мед думаеться що з таким і дивилися на джерело світла і визначали межу світлого і темного кольору. До цього момента чув ,що тільки Смагин таким чином "вимірював" водність меду.Метода ДСТУ по визначенню вологості закристалізованого меду вашим "лаборантам" нідочого.Завтра і собі заходусь так міряти а потім перевірю по правилам-можливо різниці і не буде,і нащо та канітель з пробіркою,декристалізаціею на водяній бані при 50*С.збором з стінок пробірки можливих крапель води,охолодженням меду до20*С?