Jump to content

бігунець

Активные Пoльзователи
 • Content count

  315
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,164

3 Followers

About бігунець

 • Birthday 12/18/1974

General Information

 • Пасека в
  лес, возле дома
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  колоды, лежаки, корпусные
 • Порода пчел
  полесская пчела, местная

Recent Profile Visitors

1,946 profile views
 1. Продам мед золотарника. 50грн./кг. В наявності більше 300кг.
 2. В основному 145, є трохи рута, ну і гніздові на 300 після ріпаку трохи відкачати і восени. Тільки що те ж сказав хороший знайомий. Мовляв, витратиш на медогонку половину заробленого за мед, вже краще старою ще покачати, а там купити спокійно хорошу.
 3. Два рази розмовляв, він радить брати діаметр щопобільше, а в мене кочівля, точки з малою кількістю сімей.
 4. Ось. Я збирався купувати з окрашеним ротором, так один покупець меду ( крім соняха весь йде дрібними партіями) казав і за медогонку з нержавійки і за цех по відкачці.
 5. Так медогонку треба ж купувати незалежно від того, яка ціна на мед. Відкачувати чимось тре. Так сталося, що минулого року перевага була віддана авто, а медогонку запланував купити в цьому році.
 6. І який діаметр Ви брали (який має бути на 36)?
 7. Никто не желает делится опытом и дать совет. Сам присматриваюсь к медогонкам уже год. Раньше просто их пересматривал и думал: эта хороша, эта тоже хороша. Но когда пришло время выбирать... Сначала был в прострации, затем определился, какую хочу ( а именно радиалку на 32-36 рамок и диаметром до 90см) и начал изучать асортимент. Загорался идеей купить имеющиеся, затем отбрасывал, находил причину. Медогонка ведь покупается не на год, не на два. Даже ценовой диапазон пересмотрел (хотел сначала до 20 тыс., теперь уже до 25. В конечном итоге остановился на медогонке Хамаза, Верходуба и Лысонь. Хамаза кажись 2 года ждать надо, 2 сезона моя старая, боюсь, не потянет. Верходуб или Лысонь (две на 12 вольт). Если вчера вечером склонялся к медогонке Максима, то утром Лысонь. Может кто что подскажет, чтобы склонить чашу весов в ту или другую сторону? Или есть третий вариант?
 8. Мед лісовий з колод (бортей), що вивішуються на деревах по лісі. Бджоли самі заселяють, самі будують соти без всіляких вощин, живуть без ліків. Вся робота пасічника - утримувати борть в задовільному стані і підрізати лишки меду (що тоже великий гут для виживання бджолиної колонії). Після відбирання стільники сортуються: гарні запечатані окремо, темні, не запечатані, запечатані з однієї сторони окремо. Останні пресуються (я роблю простіше, застилаю марлею миску, поверх стільники, пройдуся товкачкою (розімну) і підвішую на пару днів, щоб стік мед). Ціна стільникового меду у мене 150 грн. кіло, рідкого - 180 за літр. Діапазон цін у моїй місцевості на мед з колод. Стільниковий від 120 до 250 (є й більше), рідкий від 150 до 300 літр (теж є вищі ціни).
 9. В сотах по 150, пресований по 180. Це одна з найменших цін, є що продають по 180-200 (літр/кіло) і беруть.
 10. Може для вас цифри будуть смішні, але крім колод маю 50 сімей в рамкових, зараз в очікуванні ціни стоїть більше двох тон меду. Так що ваші проблеми - це і мої. А колодного меду вже нема, розбирали відразу, хоч і ціна висока. Його мало, бажаючих купити багато.
 11. Збираюся перевести кочівлю "на ліс". Раніше уникав нього, так як на полях більший урожай, завжди з медом. Навіть при однаковому кінцевому підсумку в полях було легше працювати. Тепер тре перепрофільовуватися, лісовий мед і далі в ціні.
 12. Не розумію, в чому вони програють. Скажемо, дають нашим оптовикам за 1 кг 1.8 доллара. Коли вони закуповували в нас по 36грн. долар коштував 26.2 (приблизно), виходить був мед по 1.37 за кіло. Зараз мед закупають хай по 32 при курсі 24.5 - 1.3дол. за кіло.
 13. А нечего летом шастать. Вот похолодает, пчелы будут в клубе, тогда и смотрите, мед подрезайте.
 14. Поліська лісова порода бджіл

  А я вже не буду шукати в себе полісянок. Навіщо? Нікому вони не потрібні, навіть для сторожування.І самому працювати не дають, і іншим заважають. Ні, дома і для кочівлі культурні бджоли, а злюки хай в лісі мед носять.
 15. Сьогодні мотоциклом поїхав подивитися, як там заселення в колоди і рамкові. Лебеді на місці, лебеденята підросли. Ставок біліє від кувшинок. З 4-х рамкових заселені 3, в один на очах рій заходив. Ще в одному хороші походки. з 5-ти колод заселені 2. п.с. Щось не можна перекинути фото з нового телефона на комп. Розберуся і викладу.
×