Перейти к содержанию

бігунець

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  176
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

549

2 Подписчика

Информация о бігунець

 • День рождения 18.12.1974

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  лес, возле дома
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  колоды, лежаки, корпусные
 • Порода пчел
  полесская пчела, местная

Посетители профиля

1 311 просмотр профиля
 1. С днём рождения!

  Happy hiver (40 лет) Володя, вітаю з Днем Народження! Щастя, здоров"я, успіхів.
 2. Что цветёт сейчас

  Сьогодні їздив качати мед на один з точків. Там сонях недавно відцвів, ще золотарник недалеко квітує, верес... Дуже розчарувався. Що бачив у вуликах днів 10-12 тому, практично те і залишилося. Літрів 130 відкачав від 16 сімей. Бджоли не дуже злі, але льоту практично нема. Забрав всі надлишки магазинних корпусів, залишив по одному, куди буде бджолам викучитися, коли перевозитиму додому. Справилися швидко, тому вирішив з"їздити на другий точок на золотарнику. там бджоли стоять 2 неділі. Заїхали, переодягаюся, щоб заглянути в деякі вулики, коли син каже: - Тату, подивися. - Дивлюся, а бджола летить хмарою, прямо як на хорошому взятку з соняха. Коли б дружина не постригла на днях, повиривав би всі коси на голові.:) За ці дві неділі піднесли щонайменше по магазинному корпусу. Є що й по 2, 3. Одна ж сім"я, прямо не повірив, 4 корпуси і вже активно печатає. Тепер запитання: чому ж я не перевіз ті 16 сімей на золотарник? На фото: бджоли на золотарнику.
 3. Что цветёт сейчас

  таки нет. Утром помогал соседу перевозить с подсолнуха пчел на вереск. И если два дня тому вереск благоухал, то сегодня совершенно не пахнет. И пчела сидит по ульях.
 4. Что цветёт сейчас

  Мне сегодня сообщили, что на золотарник идут очень хорошо. В воскресенье посмотрим. А я только пару дней назад вывез несколько семей. Чтобы дома не стояли. Говорят, что аж ворушится от пчелы. Вот только берут что или нет неизвестно. Посмотрим. так же сейчас пчела на крушине есть. Зацвели повторно некоторые растения. Да и молодые зацвели.
 5. Та ні, це я так, по привичці. Зараз ПСП "Бігунь"
 6. Сьогодні таки вибрався подивитися колоди на дальні хутори. Запріг мотоблока, взяв сина, щоб не сумно їхалося і вперед. Дорога знайома, прогнувалося, що в 1 сторону години 3.5-4, ну і назад. Ну і ще півгодинки на обід. Не так сталося, як гадалося. Колгосп розчистив закинуті клітки і засіяв кукурудзою. 3 км пробирався хвилин 40-50. З одної сторони трьохметрові стебла, з іншої косогір і канава. А далі пусті колоди. І тільки уже останні оглянуті вулики порадували: 1 рій в колоду заселився і 1 в рамковий вулик.
 7. Щось верес у цьому році не поспішає зацвітати, а той, що зацвів поки що без бджіл. Тож і я не поспішаю вивозити. Десь, орієнтовано, через неділю.
 8. Из первого дня. Буквально литров 20-40 откачиваю и горит. Только установил новый электропривод и звук постоянного скребления. Аккумулятор разряжался сначала после 40 литров откачанного меда, затем хватило на 120-130. думал постепенно разработаеться, но нет. Ага, снял шкив, чтобы определится не шкребет ли ротор самой медогонки. Тихо, и крутится легко. По электроприводу соблюдал все инструкции.
 9. Сегодня откачивал подсолнух за 50 км от дома. И половины не откачал, накрылся двигатель. Начал скрести, как сразу на первой качке, а затем вообще остановился. Хорошо хоть ручной привод с собой взял и смог докачать.
 10. Так. Всі сподіваються, що в цьому році верес нарешті дасть мед.
 11. Журнал "Бджоляр"

  Прийшов. Давно прочитаний.
 12. Журнал "Бджоляр"

  Так зараз липень ще йде.
 13. Поліська лісова порода бджіл

  У мене весь позитив від полісянок теж заглох. Як я їх доглядав, нарощував до медодаїв, а вони взяли й пороїлися. І нічого не міг вдіяти. Поробив відводки на півльоту, так роїлися відводки і з маточниками і з матками. Якщо у відводку був лишень один маточник, матка летіла з роєм, залишаючи залишок бджіл непризволяще. Відвіз сім"ї, які ще не встигли розроїтися на рапсі, на акацію, так і там пороїлися. Чесно, не тільки поліські роїлися, але з 22 полісянок (і їх помісей), що вийшли з зими, роїлося 19 сімей. Так що я в полісянках дуже розчарувався. По підсумку року залишу кращих з кращих, решту переведу на інші породи. Он завтра їду пяток маток Ус підсаджувати.
 14. Сьогодні перевіз частину вуликів на нове місце.. Так як добиратися далеко, тож не міг завчасно розвідати. Перевіз зарані, поки що жодна рослина не зацвіла. Частина залишилася, побачимо.
 15. Проїхався до бджіл на кочовий точок, буквально місяць простояли в холосту. Собі приносили, якийсь мізер відклали. Мабуть навіть не буду ті літрів 100 відкачувати, хай мішають з соняхом. А сонях починає зацвітати. Тепер думаю і хочу спитати вашої поради, як найкраще зробити: Можна залишити бджіл на місці. До соняха, де вже розцвіло % 10 кілометра два. Десь за 1 км в іншу сторону інвестори розчистили запущені землі і посіяли сонях. Найраніше там зацвіте десь неділі за 2, ще частина як мінімум за 3. От тільки земля там пісок і торф. Перевезти за 12 км. Одне поле там зацвітає, ще дві зацвітуть за днів 10-12. Земля - хороший суглинок. Що ж робити: перевозити, чи ні?
×