Jump to content
Форум на ТочкУ

TAA

Пользователи
 • Content Count

  119
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  Харківська обл.м. Первомайський
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  многокорпусные ,частково лежаки
 • Порода пчел
  украинская-степная

Recent Profile Visitors

541 profile views
 1. А Ви пробували щоб уВас зимували 2-3 матки в одному вулику.Попробуйте потім пишіть.Після невдалої зимівлі декількох маток в одному вулику задав питання Малихіну ,але писати одне, а відповісти так іне зміг він мені на виставці ярмарці у Харкові в 2015 році.
 2. В минулому році сдавали своєю спілкою віск на переробку в Дергачі АВВ-100.Одержали ,на перший погляд якісна вощина.Але---після того,як вощина потрощилася(моя вина) вирішив перетопити.13кг вощини на водяній бані перетопив, отримав 11,5 кг воску,решта сірочорна маса не зрозуміло чого.При зустрічі з директором АВВ-100 попросив розяснити чому отримали такий результат, показав відходи.Пообіцяв поговорити з своєю дочкою(вона працює начальником цеху),щоб дати мені відповідь.Але віз і нині там.як кажуть ні ответа ні привета.Так що мішають П А Р А Ф І Н .Хочу на виставку повести віск та відходи і поспілкуватися з виробниками.що Вони будуть говорити.Фото виложу пізніше.
 3. Стіл з нержавійки? Якщо так, то якої товщини вона і чим її варили? Моливо бак залудити,нержавійка добре лудиться
 4. Я тоже придерживаюсь такого мнения. Це і є головною проблемою.
 5. Дякую!!! Щастя вам та вашій сім"ї!!! Gnat, добра робота! В позатойрік тридцять нових комплектів пофарбував заколорованою емульсійкою і проварив в парафіні. Про результат поки говорити рано... Перший сезон пройшла ідеально, я задоволений! Побачу, що буде після зимівлі... А колір після проварки не помінявся? Дякую!!! Щастя вам та вашій сім"ї!!! Gnat, добра робота! В позатойрік тридцять нових комплектів пофарбував заколорованою емульсійкою і проварив в парафіні. Про результат поки говорити рано... Перший сезон пройшла ідеально, я задоволений! Побачу, що буде після зимівлі... А колір після проварки не помінявся? Дякую!!! Щастя вам та вашій сім"ї!!! Gnat, добра робота! В позатойрік тридцять нових комплектів пофарбував заколорованою емульсійкою і проварив в парафіні. Про результат поки говорити рано... Перший сезон пройшла ідеально, я задоволений! Побачу, що буде після зимівлі... А колір після проварки не помінявся?
 6. НО пчелки медок подсушили и запечатали рамку на 145 - можно забрать, а рамку на 300 - только наполовину, а под медом матка пробежалась. И мед есть, а забрать нельзя - расплод, а надо переезжать, и таскаешь эти непдъемные сундуки. Правильно было сказано: "Лежак - улей для пионеров и пенсионеров, для души а не для меда и на стационаре." Олег Р, знаючи всі особливості бджолиного гнізда, та розуміло використовуючи Роздільну Решітку з цим успішно справляються. А зрілим мед вважають на рамці, що запечатана на треть,- це загально прийнято. Отож проблем тут я не бачу, використовуючи лежаки. Цього року я шість разів кочував у т.ч. і з чотирма лежаками, і це аж ніяк не заважало мені. При сильному медозборі вгорі на третині запечатаний мед,а внизу витрушується :то як такий качати?
 7. Тут я з Вами солідарний. Для мене, але й скоріше для Вас це залишиться лише теорією. В результаті такої маніпуляції я отримав по декілька корпусів з кожної сім"ї додаткової роботи! Поставивши в корпус 9 рамок (суш + вощина), не збудували потовщених стільників, лише трішки по краях, а все остальне прекрасно засіяне маткою. У мене цю проблему вирішив парафін! І що всі проблеми відпали??
 8. http://www.radiosvoboda.org/content/article/25251033.html http://dovidka.biz.ua/shho-oznachaye-prapor-upa/ почитайте, бо це треба знати, щоб менше домислів було і гіркої піни в роті. Struk 07, спасибо за ликбез ... А то некоторые(нехочеться показывать пальцем) кроме красного цвета никакие другие цвета не воспринимают Я теж приєднуюсь до цих слів.
 9. А рамка на 145. В мене на 32рамки стоїть ротор діаметр 680 мм.
 10. Переробляв вчора воскосировину (темні стільники) воскопресом Кулакова - вихід склав 157 гр/стільник. Дивно, так швидко з'явився сивий наліт. Поясню--перетопив суш за три дні на як кажуть чорнову.Потім перетерплював в круги по 5 кг по мірі вільного часу .Перші восени інші на весні.
 11. Так можливо Вам адресок підкинути. Так що чекати вашу мерву , чи аби писати................ Те що отримав за три дня роботи воскопресом
 12. Ба... старый дружище УБДМ!!! Я-то думал, что только у меня такой остался, ан нет. Я на нем до сих пор работаю. Дуже цінна річ для дрібних речей. Сам на такому 20 років працюю.Вам продати чи купити??
 13. Разрешить с Вами не согласиться . Как бы мы не старались в мерве , кроме пресса , конечно , воск все ровно присутствует . У кого сколько , это второй вопрос . Можно поступить " мудро " - сдать мерве на переработку , . Принимают по 8 гр за кило . , умножаем = получаем . Шляпа - тридцатку , рубаха - шестьдесят , костюм , заметьте с брюками , немного больше сотни . И каждый год в новом , как пижон , и все от Кардена . И , опять таки - за даром ! Удачи Вам ! Я з Вами цілком згоден.В такій мерві буде присутній віск і в достатньо великій кількості.
 14. На такі тортури вже ніхто не погодиться. А зря .
 15. Я даже знаю, чья пасека наиболее подходящая. И водохранилище рядом. Це мабуть того дядька ,що був відсутній на яр марці, і звати його ........
×
×
 • Create New...