Jump to content

Kolokol

Активные Пoльзователи
 • Content count

  209
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5

General Information

 • Пасека в
  Украина, Черкасская обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  Рута; Дадан
 • Порода пчел
  Местные; Краинка

Recent Profile Visitors

609 profile views
 1. куплю 10 пач. Варостопу, надішліть реквізитим. Дякую.
 2. Какая стоимость маток? Матки F1 или .....? Сомовывоз из Киевской области откуда? Цена бензина существенный вопрос.
 3. Вывод маток

  Дякую.
 4. Вывод маток

  Порода не інша, всі остальні сім'ї F1 (на жаль матку через 2 сезони не вдалось зберегти) цієїж породи тільки інших ліній (виводжу від них трутнів), випробував всі розповсюдженні методи (всі вони чимось не влаштовують), перенос личинок не вдається із-за трімела в руках (малокров"я з дитинства), на мою думку вихід Джентєр або Нікот, але подивившись на ціни сьогоднішнього дня шукаю інші варіанти вивода маток без переноса личинок. Дайте посилання будьласка.
 5. Вывод маток

  Використовував я цей метод, не подобаєтьсяв в ньому те, що проблематично повдягати і кріпити бігуді на стандартному соті на 14 день (матки виходять та дозрівають в сімях виховатильках, в нуки роздаю зрілі неплідки), а в ці терміни моточники бажано сильно не трясти і переохолоджувати.
 6. Вывод маток

  Ну це вже технічне питання, можна в декілька етапів підсилити закритим розплодом і відніманні откритого ( не розширюючи меж Рутовського корпусу), можна через сітку помістити зверху сильної сім'і, та і взагалі загнати в ройовий стан сім'ю великого розуму не потрібно (на мою думку)
 7. Вывод маток

  З цієї сім"ї не планую отримувати мед, так як купував матку саме для отримання від неї дочок, а тому і буду її обмежувати,щоб не розсівалась. А з приводу закладки маточників- то можна зробити 2,3 закладки (до певої кількості) і передати в сім'ю виховатильку.
 8. Вывод маток

  Чому затратно? На мій (непрофесійний) погляд, дуже цікавий метод. Джентера не маю, а минулорічний досвід по переносу личинок виявився не вдалим. Ось і шукаю варіанти.
 9. Вывод маток

  Прочитав на іншому форумі метод вивода маток без перенесення личинок, коротко про цей метод: сім"я доводиться до ройового стану, як тільки будуть закладені перші маточники матку на прививочній рамці з мисочками ставлять в ізолятор, на всих інших рамках маточники обриваються. Автор стверджує, що при засіві маткою 20-30 мисочок, бжоли на інших рамках маточники не будують. На мій погляд дуже цікавий метод. Хочу запитати: чи обговорювався такий метод у нас на форумі, і чи користувався хтось даною методикою. Завчасно дякую за відповідь.
 10. Тому і запитав Артема про цю C-L561-K4303 99120-71352-2012 матку, адже в нього в темім написано , що від неї він виводить дочок для ШЗ.
 11. Не зрозумів які по 50? -це не тільки перевірені на червління, а й ще??? Якщо по 25 не будуть ШО 2 рази?, тоді якою кількістю сперми за 1 раз? Ще хотів би почути враження по карніці C-Peschetz 6-115-21-201, а саме:весняний розвиток, зимівля, рійливість (Ваші спостереження). Дякую
 12. Де можна почитати про цю матку? (наприклад темпи весняного розвитку, зимівлю) C-L561-K4303 99120-71352-2012, дякую.
 13. Саджанці від SASHA.OK

  Цікавлять ціни на смородину та малину.
 14. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Нет,я же написал "претендент" а тестировать в наших условиях уж больно тяжко. Ага, а семена трутня при ИО взяты от пештеца (почитайте на клеточке), а там совершенно другие %.
 15. Подiлiться. Ноже i ми переймем ? А що саме Вас цікавить? Коротко про посилку: 1. Кожна кліточка була закріплена (кришка) скотчем (для мене це важливо - тому що одного разу дві кліточки відчинились і одна матка грохнула іншу пряммо в пересилочному пакеті (!!!). 2. Кліточки були закріплені надійно в пересилочній коробці ( мені останнім часом приходили просто кліточки між собою зкріплені)- в коробці достатньо місця для циркуляції повітря та вентиляційні отвори. 3. Канді заповнено весь кормовій відсік, а не на 3 сірникові голівки. 4. І нарешті підрізані крила матки (я розумію, що це виконано для того щоб матка не втекла з нуклеуса), дуже зручно відкрити кліточку випустити матку на руку, а пересилочних бжіл просто стряхнути - а не випускать біля 40 хв. по одній, і знову посадити матку в кліточку. 5. Матки в кліточках доїхали всі жваві, ні одної метвої бжоли.
×