Jump to content

pulup

Пользователи
  • Content Count

    14
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pulup

  1. Треба у pulup вияснити. Шановне товариство ,хочу повідомити що 8 лютого по адресу Вінниця вул.Айвазовского 4а на території приватної фірми де я працюю є домовленість про те що ми можем використати кабінет керівника цеху. Ніяких приград для нашого зібраня нема. По всі запитаня як добратися задавайте по м.т 0938901697 прошу звонити після 18.00 (працюю в цеху там шум, можу непочути звінок)
  2. Чомуж непотрібна, давайте сплануемо дату на виходні субота або неділя.я працюю на основні роботі в Віниці по вулиці Айвазовского 4а там є вільне приміщення яке може 10-15 учасників вмістити,І ми нікому нічого не должни.
  3. Павильон 3 года експлуатации
  4. Работаю с павильонами 3-ий год. Это фото второго павильона. (первый друг попросил). Думаю, про новый павильон.... Я с пчелами с 1979года, отец украинский лежак любил. И в 2003 перешел на многокорпусник Рута. Первый павильон начал делать 2009; второй 2010 году. Павильон не приносить мёд (прибыль), мед приносят пчелы + пчеловод. Но многие работы пчеловоду можно легче, быстрей и эффективней выполнять в хорошо оборудованном помещении. Я свой павильон сравниваю с многостаночной линией. Где производительность выше : на одиночном станке или на многостаночной линии?
×
×
  • Create New...