Jump to content
Форум на ТочкУ

serega_88

Пользователи
 • Content Count

  109
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25

1 Follower

About serega_88

 • Birthday 09/26/1988

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  Київська обл.,Макарівський р-н., с. Липівка
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  українські, двокорпусні на 300
 • Порода пчел
  Carnica, Buckfast

Recent Profile Visitors

1,040 profile views
 1. Рамка з розплодом була... Матка дуже пізно перестала червити. А рука не піднялась:) Хоча були сумніви... , але назад дороги вже нема, що зроблено то зроблено. Головне зробити правильні висновки;) Дякую за відгук і поради. Все прийняв на озброєння!
 2. Дякую! Буду на пасіці, обов'язково покладу зверху рамок канді.
 3. Дякую! Тепер можна спати спокійно)))
 4. Дякую за відповідь! А то вже думав про вар-ти хірургічного втручанняЩиро вдячний!
 5. Доброго дня, форумчани! Склалось так, що не встиг об'єднати один нук на три українські рамки... пустив самостійно зимувати. Нук обшив листами пінополістиролу товщ. 100 мм. Станом на сьогоднішній день, ще досі живий і клуб чималий, але корму на центральній рамці 0, дві інші, зверху донизу медові. Зверху рамок видно, що клуб значною частиною займає медові рами з обох боків, але вверх не піднімається. Питання- чи є шанси у малюка на виживання з порожньою рамою у центрі???Намагався покласти зверху канді, не беруть. Цікаво те, що сидять тихо-тихоДякую не байдужим!!!
 6. Все рамки которые заштрихованы-полномёдные. Матка там где я нарисовал. Пчела сидит у передней части улья. т. к. рамки полномёдные, сверху много корма и до задней стенки тоже. Рамки которые не заштрихованы-полупустые:( Просто когда я подсадил матку, пчелы сразу же начали шевелиться и начали двигаться в сторону матки
 7. Дело в том, что клуб семьи к которой присоединял слабачка, сформировался не по центру гнезда и летка, а в левой части на крайних рамках.Гнездо я не разбирал,отодвинув только одну рамку где была часть пчел с клуба и туда поставил рамку с маткой, дальше рамка с мёдом и пчелами клуба, рамка полупустая с слабачка, опять медовая и рамка с слабачка, с правой стороны.
 8. Знаю что виноват! Стыдно мне, что не успел всё вовремя сделать. В этом году все через одно место- жизнь, пчелы и все остальное...
 9. У мене українські лежаки без надставок:(
 10. Дело в том, что кормов в семье к которой подсаживал полно, просто слабачок был практически на пустых рамках я их поставил через одну с медовимы. Получается что нужно класть на те пустые рамки канди...?
 11. Доброї ночі! Вже раніше писав про безматочну сім'ю, вирішив питання об'єднанням (слабачок до середньої). Та все одно виник форсмажор - об'єднання пройшло успішно, але на рамках де був слабачок майже не залишилося кормів. Я під час об'єднання ці рамки поставив поміж повномедних, але гадаю, що зробив неправильно. Хто як вважає з цього приводу?Дякую
 12. Дякую Вам за поради!!! Поблизу матки точно не знайду(((Але будемо щось думати
 13. Всім, привіт! Потрібна Ваша допомога форумчани. Маю одну сім'ю в якій загинула матка (мабуть за моєї неуважності під час формування гнізда в зиму придавив маточку) Сім'я середньої сили 8 рамок. Які є варіанти збереження сім'ї, слабких сімей не маю, щоб об'єднати?
 14. tolik2362, konoval_am, Дякую за швидкі відгуки!!! Тепер буду спати спокійно. Щиро вдячний
×
×
 • Create New...