Перейти к содержанию

Корыфей

Пользователи
 • Публикаций

  105
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

7

Информация о Корыфей

 • День рождения 21.07.1968

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Место расположения
  Украина Сумская область Боромля
 • Интересы
  Пчеловодство

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Украина Сумская область
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  многокорпусные
 • Порода пчел
  украинская степная , помеси

Посетители профиля

530 просмотров профиля
 1. Дякую . Зрозуміло . Але знову ж , якщо не таємниця - на якій системі вирішили зупинитись , усі 8 х 145 ?
 2. Якщо не комерційна таємниця - чому продаєте ? Наскільки я пам*ятаю з Ваших висловів , Ви були ними цілком задоволені. Якщо порахуєте моє запитання не зовсім тактовним - вибачте.
 3. А 40 мм навіть для гніздового не забагато ? На мою думку для фальцевих вуликів товщина стінки має бути максимум 35 мм , а то й 30 мм. Я впевнений , що в Дніпропетровській обл. зими не холодніші , чим у мене , на півночі Сумської . При цьому у мене зимують нормально надворі , в багатокорпусних безфальцевих вуликах , зі стінкою : передня та задня - 25 мм , бокові - 20мм.
 4. Якщо брати корисну площу в 145 -ій рамці , то вона буде максимум 130 мм : товщина верхнього бруска - 10 мм і нижнього - 5 мм , а гніздова рамка малася на увазі саме українська - 300 х 435 мм.
 5. Обсуждение конструкций ульев

  И как Вам развитие семьи на двух корпусах 8х145 , хорошее было или не очень ? А третий корпус из гнезда Вы зря убрали , перга это тоже деньги для Вашего семейного бюджета.
 6. Шановний . Перш ніж дозволяти собі скепсис, насамперед , потрібно знати розміри рамки . Висота української рамки 435 мм , а не 415 , а тому , відповідно висота магазинної буде не 138 мм , а 145 мм , що є на даний час значно поширеним стандартом як для рамки під мед , так і під розплід. Гніздовий корпус на 12 українських рамок розміром 300х435 мм , відповідно і зимують бджоли на українській рамці , то про який неперехід в зимовий період іде мова ?
 7. Зібрання пасічників СУМЩИНИ

  А чому ж не було попередньо повідомлено ? Чи збиралися строго " по списку " ?
 8. Доброго дня ! Це не Ваша часом стаття була в журналі " Пчеловодство " здається за 1991 рік про " український багатокорпусний " ? Семенченко із с. Лютенька .
 9. Якщо вулик аналогічний Вашому варіанту, тільки 10-рамковий - Ви бачите між ними різницю ? Звичайно , крім дещо більшоі ваги медових корпусів , а також , яка у Вас пасіка : стаціонар чи кочова ?
 10. Зібрання пасічників СУМЩИНИ

  Пчеломучитель Как раз перед рассказом про украинскую промышленную пасеку в Днепре Машика Виталий попросил выключить все записывающие устройства .
 11. Зібрання пасічників СУМЩИНИ

  Хотя таки да . Понедельник - хоть и праздник , но день рабочий. Многим будет не очень удобно.
 12. Зібрання пасічників СУМЩИНИ

  Ну , начинается . У меня в дочери День рождения . Все равно приеду.
 13. Продам Улий Паливоды

  Скажите пожалуйста , 8-ми рамочные корпуса на 230 тоже делаете или нет ?
 14. Зібрання пасічників СУМЩИНИ

  Андрей , хозяин пасеки про 145 ульи рассказывал ? Как у него впечатление о них ? В первую очередь интересует весеннее развитие .
 15. Зібрання пасічників СУМЩИНИ

  В данном случае ключевые слова это : а в таком зимовнике как у Андрея Лысенко пчелы перезимуют успешно и вообще при отсутствии всякого утепления.
×