Jump to content

Корыфей

Пользователи
 • Content count

  111
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17

About Корыфей

 • Birthday 07/21/1968

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  Украина Сумская область Боромля
 • Interests
  Пчеловодство

General Information

 • Пасека в
  Украина Сумская область
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  многокорпусные
 • Порода пчел
  украинская степная , помеси

Recent Profile Visitors

614 profile views
 1. Все верно. Сегодня у Смагина сообщили , что на недельку -две , а может и больше , закупка меда прекращается . Мир Меда - 34-36 .
 2. Приймаючи до уваги ціну на даний час - то він здав дуже добре.
 3. Зібрання пасічників СУМЩИНИ

  Ус Андрей Анатольевич Ус Андрей Анатольевич – высококвалифицированный пчеловод, владелец компании «ПчелоМир». Компания реализует полный спектр продуктов пчеловодства, пчеломаток и пчелопакеты украинской степной породы. Пасеки расположены в экологически чистых районах Харьковской области. Андрей Анатольевич оказывает помощь в создании пасек и повышении квалификации пчеловодов, консультирует по вопросам болезней пчел и их профилактики, проводит практические занятия по производству маточного молочка и выводу маток. Дважды он ездил в Новую Зеландию в командировки, перенимал опыт работы новозеландских промышленных пасек. Напевно це про нього.
 4. Иван Иванович , своей пустой , бесполезной болтологией , Вы так уже засрали ( извините за французский ) , данную тему , что найти уже что-то полезное на ее страницах , стало очень и очень проблематично . Что и вынудило меня , выйти в " прямой эфир " , со своим вопросом . Мне попрошу , Вас лично , Иван Иванович , не отвечать .
 5. Питання актуальне для багатьох пасічників , а тому не дивно , що наші думки співпали.
 6. Шановні коллеги . Так як тема називається : " Ціна на мед " , то я , хоч і соромлюсь , але все-ж запитаю : яка зараз актуальна ціна на мед ? Мені пропонують 38 грн . Ваша думка ? Особисто я вважаю , що малувато , але що буде дальші ?
 7. Дякую . Зрозуміло . Але знову ж , якщо не таємниця - на якій системі вирішили зупинитись , усі 8 х 145 ?
 8. Якщо не комерційна таємниця - чому продаєте ? Наскільки я пам*ятаю з Ваших висловів , Ви були ними цілком задоволені. Якщо порахуєте моє запитання не зовсім тактовним - вибачте.
 9. А 40 мм навіть для гніздового не забагато ? На мою думку для фальцевих вуликів товщина стінки має бути максимум 35 мм , а то й 30 мм. Я впевнений , що в Дніпропетровській обл. зими не холодніші , чим у мене , на півночі Сумської . При цьому у мене зимують нормально надворі , в багатокорпусних безфальцевих вуликах , зі стінкою : передня та задня - 25 мм , бокові - 20мм.
 10. Якщо брати корисну площу в 145 -ій рамці , то вона буде максимум 130 мм : товщина верхнього бруска - 10 мм і нижнього - 5 мм , а гніздова рамка малася на увазі саме українська - 300 х 435 мм.
 11. Обсуждение конструкций ульев

  И как Вам развитие семьи на двух корпусах 8х145 , хорошее было или не очень ? А третий корпус из гнезда Вы зря убрали , перга это тоже деньги для Вашего семейного бюджета.
 12. Шановний . Перш ніж дозволяти собі скепсис, насамперед , потрібно знати розміри рамки . Висота української рамки 435 мм , а не 415 , а тому , відповідно висота магазинної буде не 138 мм , а 145 мм , що є на даний час значно поширеним стандартом як для рамки під мед , так і під розплід. Гніздовий корпус на 12 українських рамок розміром 300х435 мм , відповідно і зимують бджоли на українській рамці , то про який неперехід в зимовий період іде мова ?
 13. Зібрання пасічників СУМЩИНИ

  А чому ж не було попередньо повідомлено ? Чи збиралися строго " по списку " ?
 14. Доброго дня ! Це не Ваша часом стаття була в журналі " Пчеловодство " здається за 1991 рік про " український багатокорпусний " ? Семенченко із с. Лютенька .
 15. Якщо вулик аналогічний Вашому варіанту, тільки 10-рамковий - Ви бачите між ними різницю ? Звичайно , крім дещо більшоі ваги медових корпусів , а також , яка у Вас пасіка : стаціонар чи кочова ?
×